Dodaj do ulubionych

Ślub od 1 wejrzenia

06.09.21, 08:45
Zaczynam nowy wątek do komentowania😆
Jutro się zaczyna.
Obserwuj wątek
    • lifecolor Re: Ślub od 1 wejrzenia 06.09.21, 08:52
      Na Playerze juz sie zaczął😁 Na plus tempo. Nie ma rozkmin "specjalistow"
      • krolewska.asma Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 07:35
        Rozkminy to podstawa
        To nie serial sex w wielkim mieście ale program psychologiczny
        • lifecolor Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 07:50
          Oglądałaś w ogole wcześniejsze sezonu, kiedy to dwa pierwsze odcinki byly o niczym?
        • afro.ninja Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 11:40
          Ja, gadki tych dobieraczy przewijałam.
    • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 06.09.21, 08:55
      SPOILER z Playera.

Warto zwrócić uwagę na pana, którego wieloletnia partnerka rzuciła, bo ze względu na czasochłonne hobby poświęcał jej mało czasu.

Serio chcą kogoś takiego połączyć z kobietami, które chcą założyć rodzinę? Serio???!!!
      • smoczy_plomien Re: Ślub od 1 wejrzenia 07.09.21, 22:47
        Pan jest niezdiagnozowanym aspergerem. Problemy z wyrażaniem emocji i nawiązywaniem kontaktu, za to umysł ścisły i pewnie dobra praca, dobra płaca. Z tą panią niezależną może by zagrało, ale na początku każde musiałoby poświęcić trochę swojej niezależności, żeby miało szansę zaiskrzyć. Inaczej za chwilę każde pójdzie w swoją stronę. Nie oglądałam od początku, ale czy dobrze widziałam, że pani nr 1 jest w pakiecie z nastoletnią córką?

P.S. Przez ematkę zaczęłam oglądać tę szmirę uncertain
        • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 07.09.21, 23:09
          Nastolatka jest jej siostrzenicą.
        • ponis1990 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 09:04
          Eksperci chyba kilka razy podkreślili, że on jest zaradny i ogarnięty. I poukładany. No i zaradny. No i ogarnięty ;p ;p Coś za duzo tego podkreślania.
          • bergamotka77 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 09:23
            No i dobrze. Chce założyć rodzine to musi mieć na to środki. Dobrze ze to nie taki koleś jak ten wieczny student że Śląska, który mieszkał w krakowskim skademiku.
      • majenkir Re: Ślub od 1 wejrzenia 07.09.21, 23:02
        lauren6 napisała:
        > Warto zwrócić uwagę na pana, którego wieloletnia partnerka rzuciła, bo ze wzglę
        > du na czasochłonne hobby poświęcał jej mało czasu.

Może laska oczekiwała, że będzie ją zabawiał od rana do wieczora? 🤷🏼‍♀️
      • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 07.09.21, 23:18
        Ten pan ma przede wszystkim tak porypaną relację z ojcem, że na cito terapia mu potrzebna, a nie szukanie żony. Żal było patrzeć, jak się wije i miota po przekroczeniu progu ojcowskiego pałacu.
        Natomiast dwie przedstawione w 1 odcinku panie bardzo na plus.
        • ruscello Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 08:29
          Dokładnie, słabo widzę jakiekolwiek relacje, dopóki nie przepracuje tej z ojcem. Choć jest minimalna szansa, że to wicie tylko ze stresu, jak się tatuś zaprezentuje w tv. Typowy przemocowy "największy kozak we wsi" wink
          • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 08:42
            Tak. Terrorysta całej rodziny.
            Ta jego Marzenka na ranczu ( swoją drogą przepiękny dom!) I skromna eks w sypiącej się chałupce. Syn takiego kolesia ma przewalone.
            • bergamotka77 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 09:21
              Tez zwróciłam uwagę na biały dom na ranczu. Ojciec Tomks to taki typowy polski ojciec. "Chce jego dobra", ale mu się to wszystko nie podoba. Smutne.
          • bergamotka77 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 09:12
            O świetne podsumowanie. Chłopak jest ciepły i sympatyczny. Gdyby zgolił tę resztkę włosów zyskałby tez wizualnie.
      • starczy_tego Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 08:49
        Ten pan to mi aspergerem zalatuje. Pewnie znów dadzą mu jakaś fajna pełna energii babkę uncertain
        • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 08:50
          No przecież przeciwieństwa się przyciągają sciana
          • agaagaaga123 Re: Ślub od 1 wejrzenia 11.09.21, 11:33
            Większość znanych mi dorosłych Aspergerów ma za żony pełne energii babki, ponieważ tylko takie miały energię, żeby ich poderwać i się nie zniechęcić ich brakiem energii smile tworzą na ogół udane małżeństwa
            • agaagaaga123 Re: Ślub od 1 wejrzenia 11.09.21, 11:39
              hmm, to co napisałam zabrzmiało jakoś niedobrze, więc doprecyzuję, że te małżeństwa są naprawdę udane i wieloletnie, pełne uczucia, ona ma motorek w d... i ogarnia wszystko, nie usiedzi przez chwilę, uznaje męską bierność w domu za normalną i cieszy się, że facet jest dobry, wierny, opiekuńczy i zaradny zawodowo - bo jest. Takich par znam kilka i we wszystkich jest ten sam schemat i ten sam typ energicznej babeczki, która ogarnia milczącego pana inżyniera.
              • smoczy_plomien Re: Ślub od 1 wejrzenia 12.09.21, 00:19
                Faktycznie znam taką parę, ale znam też taką, gdzie pan jest właścicielem firmy technologicznej, a pani jest cicha, potulna i po katolicku rodzi mu kolejne dzieci, więc nie ma reguły.
    • jak_zwykle_wszystko_zajete Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 07:18
      Obejrzałam dwa odcinki (drugi już na playerze) i mam wrażenie, że wyjątkowo bezbarwni są uczestnicy tej edycji. Nikt mi nie utknął w pamięci, nie kojarzę żadnych imion.

Na plus oczywiście dynamika, pokazanie uczestników w pierwszym odcinku.
      • ponis1990 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 09:06
        Ten ostatni Robert ma swoje pasje i nawet nie jest bezbarwny. Za to widac na kilometr, że oczekuje, ze dadzą mu drugą Anitkę, bo bardzo zwraca uwagę na wygląd. A w tej edycji takiej brak, same ,,normalne" panie ;p
        • bergamotka77 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 09:17
          Ależ te dziewczyny są bardzo ciekawe, pełne życia, mają wsparcie bliskich i widać, że nie czekają aż ktoś im przedstawi księcia, tylko działają. Typowe współczesne singielki - niezależne, aktywne, pracujące, z pasjami, ale samotne. Pandemia musi być szczególnie dotkliwa gdy nie było z kim dzielić tej izolacji a w głowie dużo obaw, jak u każdego.
          • ponis1990 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 09:31
            Ale ja nie mówię, że one są złe! Wręcz przeciwnie. Szczególnie Kasia wydaje mi się symaptyczna. Tylko Robert bardzo podkreslał, że zwraca uwagę na wygląd. Więc mam nadzieję, że osobowość też docenia.
          • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 09:36
            Tak, też mam pozytywne wrażenie po obejrzeniu tych dziewczyn. No i tutaj jest chyba najwięcej kobiet z fajnych rodzin, bez mamusiek, które odrzucają swoje córki, ogólnie poziom i wsparcie rodziny.
        • ruscello Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 13:36
          Może dadzą mu Anetę, tę z milionem zajęć.
    • ponis1990 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 09:02
      Śmieszy mnie troszkę Aneta, która deklaruje, że potrzebuje duzo czasu żeby kogoś poznać, a jednocześnie zgłasza się do takiego programu smile Ten Tomek brydżysta - zobaczymy, z wyglądu taki sobie, ciekawe jaki charakter będzie miał. Kasia wydaje sie całkiem sympatyczna. Julka jakaś rozhisteryzowana, już płacze (oho! Będą dramy?) Paweł wydaje sie bardzo ok, a ten ostatni Robert, trzy razy podkreślił, że chce ładna i szczupłą (chciałabym ,żeby dali mu Anetę, ale znając ,,ekspertów" dadzą mu Julkę ;p No nic, zawsze mogą się wymienić po emisji programu, tak jak to zrobili ostatnio Karol i Laura haha ;p
      • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 09:33
        Też mi się wydaje, że ten program zbacza w stronę tworzenia sztucznych dram poprzez złe dopasowywanie par. Przypadek Laury i Karola był tego początkiem, teraz tylko czekać następnych "mezaliansów".
      • sylwianna2018 Re: Ślub od 1 wejrzenia 10.09.21, 23:09
        Też się boję, że Robert dostanie pulchną Julkę i dupa od razu, bo mocno podkreślał, że chce szczupłą partnerkę. Ale ci pseudoexperci wiadomo muszą podkręcać dramatyzm programu. Ale w sumie ja wolałabym oglądać mające szansę pary, a nie jednorożce, wiecznych studentów czy szurnięte stalkerki.
    • magata.d Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 10:42
      O, nie obejrzałam pierwszego odcinka wink można obejrzeć, gdzieś w internecie, player już płatny chyba?

Ten program mnie tak zadziwia, ze aż obejrzę wink

No nie potrafię jakoś logicznie pojac, jak można brać ślub z nieznana osobą.
        • krolewska.asma Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 16:03
          Jejku jakie one są podobne z wyglądu
          Już mi się myła i nawet ta trzecia tęz w tym typie
          Ciemne blondynki z długimi prostymi włosami
          Kto ma to spamiętać
      • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 14:09
        Dostęp do Playera kosztuje grosze.
        • magata.d Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 15:40
          No i co z tego? To nie o kwotę chodzi, tylko o to, ze mi się nie chce logować, wymyślać haseł, robić przelewu, żeby sobie cos jednorazowo obejrzeć, i to jeszcze jakąś głupotkę.
          • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 16:10
            Czyli swoim lenistwem usprawiedliwiasz nawoływanie do wklejenia ci tu odcinków z nielegalnych źródeł. Ze sklepu też kradniesz, bo stanie w kolejce do kasy i płatność kartą są kłopotliwe?
            • magata.d Re: Ślub od 1 wejrzenia 23.09.21, 20:25
              Nie, stanie w kolejce do kasy i płatność kartą nie są dla mnie kłopotliwe. Za to całkiem niedawno koleżance, która dwie osoby przede mną płaciła przy kasie w sklepie, przypomniało się, ze zapomniała kupić ręcznik papierowy, wiec mając już zapakowane i zapłacone zakupy, poprosiła żebym jej ten ręcznik wzięła. Wzięłam i zapłaciłam bez problemu. Z pewnością koleżanka nie okradła ani mnie, ani sklepu winkwinkwink
              • thank_you Re: Ślub od 1 wejrzenia 07.10.21, 08:39
                Analogia byłaby całkiem w porządku, ale wtedy lauren6 musiałaby ci udostępnić dane do logowania do playera, abyś mogła skorzystać z jej dobroci i "papieru".

To, o co pytasz, to piractwo - nie bójmy się nazywać spraw po imieniu. Wzięłabyś papier, który koleżanka wcześniej ukradła?

W sumie po co ja pytam...
                • yenna_m Re: Ślub od 1 wejrzenia 07.10.21, 08:48
                  Na yt mozna legalnie obejrzeć nowe odcinki z tygodniowym wyprzedzeniem.
                  Najnowszy odcinek
                  youtu.be/3UrJfn00SHI
                    • thank_you Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.10.21, 14:02
                      Prawnik poleca?

"Film niedostępny
                      Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika TVN."

Ale żen...
                      • yenna_m Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.10.21, 15:47
                        Zdziwiłam się smile
                        • thank_you Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.10.21, 18:39
                          Czym?
    • solejrolia Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 11:21
      A, zapomniałam...przegapiłam....

Wieczorem odrobię zaległości big_grin
    • ruscello Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.09.21, 13:41
      Na razie obstawiam, że z Anety i Roberta zrobią atrakcyjnych pewniaków, z Kasi i Pawła zwykłych z dużymi szansami, a Tomka w stylu nerda z lekkim ZA dopasują do "ciepłej i uległej" Julki, która tak naprawdę jest apodyktyczna i potrafi być drama queen wink
      • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 10.09.21, 22:46
        Robert i Aneta pasują do siebie wizualnie.
        Pawła raczej dadzą do Julki, a Kasię do Tomka, żeby go rozruszała.
      • pani_tau Re: Ślub od 1 wejrzenia 11.09.21, 12:39
        Już Internet rozpracował to według kwiatów.
        • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 11.09.21, 14:12
          No i panie z produkcji powinny popełnić rytualne harakiri...
      • iberka Re: Ślub od 1 wejrzenia 23.09.21, 07:23
        wink
      • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 10.09.21, 14:10
        Stawiam diamenty przeciwko orzechom że tym razem będą 3 rozwody...
      • koronka2012 Re: Ślub od 1 wejrzenia 10.09.21, 14:30
        Słuchajcie kto to czyta na boga???! Automat na dworcu???
        • borsuczyca.klusek Re: Ślub od 1 wejrzenia 10.09.21, 23:05
          Obstawiam syntezator głosu Iwona 😉
      • kasiaabing Re: Ślub od 1 wejrzenia 11.09.21, 08:24
        Skąd Ty to bierzesz? Twoja żona to nagrywa?
    • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 11.09.21, 07:13
      www.pudelek.pl/csi-pudelek-ustalamy-kto-z-kim-wezmie-slub-w-slubie-od-pierwszego-wejrzenia-6681772038703616a
      • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 11.09.21, 15:12
        Czyli pan brydżysta dostanie za żonę panią tolerancyjną, która żyła w trójkącie.
        • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 11.09.21, 21:02
          Ci dwoje pasują do siebie. Pan brydżysta lepiej rokuje od tego nieszczęśnika z problemami z komunikacją. Samotność tego faceta jest dobijająca. Chcę mi się płakać jak patrzę na to zagubienie.
    • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 12.09.21, 18:15
      Właśnie leci powtórka
    • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 12.09.21, 20:22
      plejada.pl/newsy/slub-od-pierwszego-wejrzenia-izabela-i-kamil-oglosili-rozstanie/h2fvtp7 uuuuuuuuuuuuuuu!
      • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 11:18
        Podobno ze wszystkich sezonów przetrwały jedynie małżeństwa Anety i Adriana oraz Agnieszki i Wojtka. Plus Laura i Karol, których nieformalny związek podobno kwitnie.
        • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 12:00
          A Paulina i Krzysztof?
          • ruscello Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 12:02
            Rozstali się krótko po narodzinach dziecka, ponoć on ma już nową partnerkę z dzieckiem.
        • iberka Re: Ślub od 1 wejrzenia 23.09.21, 07:19
          Kwitnie, Karol wprowadził się do Laury
      • iberka Re: Ślub od 1 wejrzenia 23.09.21, 07:22
        Od początku nie pasowało, bo ani jedno ani drugie nie akceptowało drugiej strony. Oboje od razu ruszyli ze zmianami siebie dla niej/ dla niego a to absurd jest.
    • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 11:15
      Trzeci odcinek:

Miało być bardziej dynamicznie, tymczasem mamy straszną nudę. Poza wyborem sukni ślubnych nic ciekawego się nie dzieje. Jednym słowem w zapowiedziach odcinka nakłamali, bo zasugerowali, że w 3 odcinku będą już śluby. Tymczasem jak tak dalej pójdzie to w 4 odcinku będą smęcić o przygotowaniach weselnych panów, a śluby będą w 5-6 odcinku.

Jeśli chodzi o suknie ślubne to te Julii i Kasi są na to samo kopyto: ażurowa góra i tiulowy dół. Z resztą wszystkie oglądane przez Kasię kiecki wyglądały tak samo i różniły się detalami. Podobały mi się jedynie sukienki przymierzane przez Anetę. Może to kwestia salonu sukien ślubnych?
      • ponis1990 Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 11:26
        Co ta Aneta zrobiła z włosami, ratunku. I koleżanki kręca lokówką zamiast fryzjerki.
        • ponis1990 Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 11:28
          A nie, to Julia była. Ta blond.
        • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 11:33
          Zrobiła sobie tzw świński blond. W poprzednim kolorze było jej dużo lepiej.

Kasia dużo bardziej podobała mi się z włosami do ramion niż z doczepami.

Obie panie postanowiły się odstawić na ślub, ale lepiej by wyszły bez tego nastarania.
          • ponis1990 Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 12:59
            A to mnie Kasia nawet nawet. Mlodziej jej jakoś, szczególnie z tym wiankiem smile
        • trampki_w_kwiatki Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 12:03
          To jest blond ekspedientki z mięsnego z początku lat 90. Ta stylistyka była wtedy najmodniejsza.

Tymczasem przeżyłam szok, bo myślałam, że narzeczona taty oraz Julia to ta sama osoba. Są identyczne. Co gorsza, jak na 32 letnie dziewczątko to narzeczona taty wygląda na mocno posuniętą w latach.

Jeszcze jedna kwestia, dlaczegóż ach dlaczegóż te Panny młode tak eksponują biust? Anecie cycki co chwila wychylały się z tego dekoltu. Dziwnie to wygląda.
          • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 12:18
            Fakt, Julia i narzeczona taty wyglądają na siostry. Nawet odcień blondu mają teraz podobny. Narzeczona nie wygląda staro, tylko jest mocno otyła. To jej dodaje lat.
        • iberka Re: Ślub od 1 wejrzenia 23.09.21, 07:18
          Upodobniła się do macochy - obie wyglądają niedobrze w tym kolorze i obie sprawiają wrażenie fałszywych zołz.
      • ruscello Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 12:01
        Skoro mówisz, że ślubów nie było, to nic nie straciłam zasypiając na początku 😃
        • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 12:16
          Spokojnie możesz sobie ten odcinek darować. Ja przysnęłam przy wizycie Anety na cmentarzu, a pogadanki o niczym w samochodzie przed ślubem oglądałam jednym okiem.
      • onewoman Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 20:53
        Ale spojlerujecie.
        • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 16.09.21, 16:23
          Przecież na początku zaznaczyłam, że to co piszę dotyczy trzeciego odcinka. Nie musiałaś czytać dalej tego posta, ani odpowiedzi na niego.
    • bunnita Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 13:11
      Ten okularnik-medalista wydaje się mega sympatyczny
      • onewoman Re: Ślub od 1 wejrzenia 15.09.21, 20:52
        Potrafi prasować i wkręcić żarówkę 😆
      • borsuczyca.klusek Re: Ślub od 1 wejrzenia 16.09.21, 16:29
        To twój kanał tanebo, że go tak usilnie promujesz 🧐
        • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 16.09.21, 16:33
          Po prostu ciasteczka mi go teraz wciskają.
          • borsuczyca.klusek Re: Ślub od 1 wejrzenia 16.09.21, 16:48
            A ty wciskasz dalej innym 🧐
      • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 22.09.21, 22:44
        Ślub w plenerze niesie ze sobą ryzyko złej pogody. Współczuję parom, które jako pierwsza i druga brały ślub. Pewnie wiele obecnych tam osób przypłaciło ten ślub w wygwizdowie przeziębieniem.
        Współczuję Julii, która w szpilkach musiała przeskakiwać z pieńka na pieniek. Ten kto wymyślił taką ścieżkę do miejsca ceremonii powinien zostać powieszony za wrażliwą część ciała. Męża też jej współczuję. Chyba ani razu o nic jej nie zapytał, tylko cały czas nawijał o sobie. Może porobiło mu się tak że stresu, a może to narcyz.
        • smoczy_plomien Re: Ślub od 1 wejrzenia 22.09.21, 23:23
          Ja bym się nie czepiała tego pleneru, w tym roku jeszcze w maju padał śnieg, kto by to przewidział. Ja brałam ślub na przełomie lipca i sierpnia i było 18 stopni.

Ta Julia z zachowania jest kopią mojej przyjaciółki i wróżę niestety, że jest to osoba kontrolująca i fochująca. Pan bardzo poprawny - róża, biżuteria, pytał o samopoczucie, starał się przełamać lody, ale wyczuwam, że to było zaplanowane i wystudiowane. Czyli niby poprawnie, ale nie zaiskrzy.

Para nr 2 wydaje się najbardziej rokująca.

Para nr 3 chyba też nieźle, ale nie oglądałam prezentacji pana, a pani tylko urywek, więc trudno mi ocenić.

Na plus bliskie miejsca zamieszkania młodych.
          • pani_tau Re: Ślub od 1 wejrzenia 23.09.21, 07:04
            Julia i Tomasz - oboje rozczarowani doborem partnera, ją dobiła fryzura męża, a jego z kolei biust żony.
            Aneta i Robert - może i z tej mąki będzie chleb o ile żadne nie będzie ciągnąć do siebie.
            Kasia i Paweł - nie widziałam odcinków z prezentacją, ale konfrontacja w samochodzie wydaje się wskazywać na różnice intelektualne, co źle wróży.
            • ruscello Re: Ślub od 1 wejrzenia 23.09.21, 17:49
              Na Pudelku plotki o rozstaniach były już 2 tygodnie temu 🙈 Ale moim zdaniem poza Julią i Tomaszem reszta ma szansę.
            • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 23.09.21, 18:47
              Aneta ma świetny gust, podoba mi się jej styl.
              • mid.week Re: Ślub od 1 wejrzenia 23.09.21, 19:33
                ajr27 napisała:

> Aneta ma świetny gust, podoba mi się jej styl.

ale jej maż mi się nie podoba i to bardzo. Te pseudozabawne odzywki typu "mam nadzieję, że warto czekać" ....
                • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 23.09.21, 20:54
                  To nie tobie ma się podobać jej mąż. Ona wyglądała na zachwyconą doborem partnera. Para dobrze rokuje.
                  • mid.week Re: Ślub od 1 wejrzenia 23.09.21, 21:04
                    ajr27 napisała:

> To nie tobie ma się podobać jej mąż. Ona wyglądała na zachwyconą doborem partne
                    > ra. Para dobrze rokuje.

Biorąc pod uwagę statystyki tego programu to rokowania są ujowe
                    • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 23.09.21, 22:47
                      Rozwodowe są, ale po każdej edycji przetrwała na dłużej jedna para. W tej edycji to będą oni.
              • iberka Re: Ślub od 1 wejrzenia 24.09.21, 07:03
                Naprawdę? Ta sukienka za duża w biuście? Fatalnie wyglądała
        • mid.week Re: Ślub od 1 wejrzenia 23.09.21, 19:32
          lauren6 napisała:

Ten kto wymyślił taką ścieżkę do miejsca ceremonii powinien zostać powieszony za
          > wrażliwą część ciała.

To samo pomyśląłam oglądając odcinek. Wielka produkcja, budżet na okrągłą sumkę, a ćwoki nie rozwinęły nawet ślubnego kobierca.

Męża też jej współczuję. Chyba ani razu o nic jej nie za
          > pytał, tylko cały czas nawijał o sobie. Może porobiło mu się tak że stresu, a m
          > oże to narcyz.

Mam alergię na tego pana, brrrr
        • kanna Re: Ślub od 1 wejrzenia 01.10.21, 10:10
          Widziałam kawałek, zadziwiło mnie to jeansowe wdzianko jednej z pań.
          Sama sobie wybrała?
    • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 29.09.21, 23:16
      Hej, nikt nie komentuje odcinka weselnego?
      Wg mnie wszystkie pary się posypały. Aneta nie ma pojęcia o muzyce, patrzy na Roberta jak na kosmitę. Brydżysta z Julią pochodzą z innych planet intelektualnie, do tego zero atrakcyjności fizycznej. A para Ślązaków po wstępnej euforii napotkała jakiś opór natury fizycznej, sądząc z reakcji po nocy poślubnej.
      • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 29.09.21, 23:25
        Strasznie nudny, nie wytrzymałam do końca.
      • lifecolor Re: Ślub od 1 wejrzenia 30.09.21, 00:09
        Nic dodać nic ująć. Mam podobne spostrzeżenia
      • pani_tau Re: Ślub od 1 wejrzenia 30.09.21, 06:53
        Ślązacy, Kasia i Paweł, silnie kojarzą mi się z parą z pierwszego sezonu, Ewą i Darkiem, euforia na weselu a potem awantura za awanturą.
        Muszę przyznać, że "eksperci" bezbłędnie dobierają konfliktowe pary sprawnie wychwytując cechy i upodobania, które wywołają tornado w zderzeniu z cechami i upodobaniami współmałżonka. (Przeraża mnie prof Pawłowski, patrząc na niego mam wrażenie, że w jego piwnicy można się natknąć na bardzo traumatyzujace hmmm..., eksponaty).
        Mam nadzieję, że osoby zgłaszające się do programu liczą na zyskanie "zasięgów", które przełożą się na zysk finansowy i/lub znalezienie partnera po programie a nie na happy ending, który trafił się jedynie dwóm parom na piętnaście.
        • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 30.09.21, 10:01
          Haha idealnie to podsumowałaś! A zasięgi i kariery internetowe robią po tym programie przede wszystkim kobiety. Faceci przepadają.
      • kloi0505 Re: Ślub od 1 wejrzenia 30.09.21, 07:08
        Będzin i Dąbrowa Górnicza to Zagłębie a nie Śląsk. A pan pochodzi z Pajęczna, do Będzina przyjechał do pracy.
        • nigdynigdynigdy84 Re: Ślub od 1 wejrzenia 30.09.21, 09:01
          Ze też nie szkoda wam czasu na takie programy
          • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 30.09.21, 10:04
            Zajmij się swoim życiem, nie cudzym.
        • smoczy_plomien Re: Ślub od 1 wejrzenia 30.09.21, 22:54
          "Kocham" te kłótnie i wypominania, co jest Śląskiem, Zagłębiem, Małopolską czy wręcz Śląskiem Cieszyńskim. Mieszkając kilka lat na Śląsku zdążyłam się przekonać, że nic tak nie pasjonuje Ślązaków, jak kłótnie i spory, a ten jest koronnym i ulubionym. Zawsze znajdzie się ktoś, kto wyskoczy z "to nie Śląsk!". Dobrze, że mamy to już z głowy.
          • kloi0505 Re: Ślub od 1 wejrzenia 02.10.21, 16:35
            Zagłębie to nie Śląsk, to jest inny region Polski. Tak samo jak Kaszuby nie są Śląskiem. Nie jestem Ślązaczką, tylko miałam w szkole geografię.
            • tanebo001 Re: Ślub od 1 wejrzenia 02.10.21, 16:43
              W realu te rejony często dzieli ulica...
            • jaga34 Re: Ślub od 1 wejrzenia 14.10.21, 06:39
              Śląsk w domyśle województwo śląskie. Zagłębie jest zatem częścią Śląska tak rozumianego.
        • mid.week Re: Ślub od 1 wejrzenia 01.10.21, 11:11
          kloi0505 napisał(a):

> Będzin i Dąbrowa Górnicza to Zagłębie a nie Śląsk. A pan pochodzi z Pajęczna, d
          > o Będzina przyjechał do pracy.

A cała Polska ma to w rzyci 🤭
          • kloi0505 Re: Ślub od 1 wejrzenia 02.10.21, 16:29
            Tylko takie tłumoki jak ty.
            • ponis1990 Re: Ślub od 1 wejrzenia 18.10.21, 13:56
              Jerooonie. Ja mieszkam na Śląsku, i Będzin to dla mnie Śląsk. Tak wiem, że Zaglębie, ale leży w naszym województwie. Mnie też wkurzają te podziały.
        • gama2003 Re: Ślub od 1 wejrzenia 07.10.21, 11:36
          A Pajęczno rzut beretem w Częstochowę.

Wsio blisko siebie i znaczenia nie ma.
          Śląsk to nawet nie rzut beretem a okiem w bok. Nie mówiąc już o tym jak ludność się wymieszała a wędrówki ludów codziennie po całej aglomeracji w każdej możliwej sprawie.

Chciałabym żeby tej parze wyszło. Aneta i Robert jakoś najlepiej rokują bo chyba chemia im się zgodziła. Para z blondynką straszna, ten facet ma w sobie coś co każe odbiegać z głośnym - nieeeee !

• kloi0505 Re: Ślub od 1 wejrzenia 13.10.21, 15:59
            Ja często jeżdżę do Warszawy, czy to oznacza że jestem warszawianką (mieszkam w Sopocie)?
            • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 13.10.21, 22:36
              Ja jestem warszawianką, ale często jeżdżę do Sopotu, który uważam za miasto mojego życia. Jestem sopocianką? Chciałabym😉
          • pani_tau Re: Ślub od 1 wejrzenia 13.10.21, 16:35
            gama2003 napisała:

> A Pajęczno rzut beretem w Częstochowę.
            >
            > Wsio blisko siebie i znaczenia nie ma.
            > Śląsk to nawet nie rzut beretem a okiem w bok. Nie mówiąc już o tym jak ludność
            > się wymieszała a wędrówki ludów codziennie po całej aglomeracji w każdej możli
            > wej sprawie.
            >
            > Chciałabym żeby tej parze wyszło. Aneta i Robert jakoś najlepiej rokują bo chyb
            > a chemia im się zgodziła. Para z blondynką straszna, ten facet ma w sobie coś c
            > o każe odbiegać z głośnym - nieeeee !
            >
            Facet jest upiorny.
      • ruscello Re: Ślub od 1 wejrzenia 30.09.21, 09:09
        Nudnawy odcinek, a zapowiedź kolejnego nie nastraja optymistycznie. Ale co się dziwić, adrenalina po weselu opada i oczy się otwierają. Podobno Robert i Aneta zostaną razem jako jedyni, zobaczymy. Kibicuję Kasi i Pawłowi, Tomek budzi moją antypatię i generalnie nie wróżę mu sukcesu z kimkolwiek poza dziewczyną nerdem, która też będzie potrzebować sporo czasu tylko dla siebie.
        • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 30.09.21, 10:23
          Paweł jest za bardzo wycofany i zblokowany emocjonalnie, żeby stworzyć intymną relację.
          • jak_zwykle_wszystko_zajete Re: Ślub od 1 wejrzenia 07.10.21, 10:34
            ajr27 napisała:

> Paweł jest za bardzo wycofany i zblokowany emocjonalnie, żeby stworzyć intymną
            > relację.

A jednak zaskakuje - stara się, ma pomysły na budowanie tej relacji. Jednak partnerka mu w tym nie pomaga.
            • ajr27 Re: Ślub od 1 wejrzenia 07.10.21, 12:19
              To prawda. Egzaltacja tej Kasi jest tragiczna.
        • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 02.10.21, 11:36
          W Ślubie od pierwszego sezonu mamy powielany podobny schemat. Para obcych ludzi na czas ślubu i wesela wczuwa się w rolę zauroczonych małżonków. Mamy wspólne trzymanie się za ręce, patrzenie sobie głęboko w oczy, śmiechy, hihy. Po weselu przychodzi otrzeźwienie i myśl: co ja tu robię? Dlaczego oczekuje się ode mnie, że będę trzymać za rękę obcego człowieka?

Z zapowiedzi wygląda jakby Kasia mogła pójść drogą Joanny Lazar, która w podróży poślubnej przeżyła załamanie.

Paradoksalnie najlepiej może wyjść Aneta, która wydaje się mieć dystans do tej całej sytuacji i nie podchodzi do niej hurraoptymistycznie.
          Odnośnie pierwszego tańca miała rację: ta piosenka była fatalna.

W mediach społecznościowych Julia narzeka, że po jednym odcinku ze ślubu widzowie już ich rozwiedli. Niestety również nie widzę tych ludzi razem.

Wspominam tylko o kobietach, bo mężczyźni w tej edycji są tacy nijacy, że nawet nie pamiętam ich imion.
      • smoczy_plomien Re: Ślub od 1 wejrzenia 30.09.21, 23:02
        Anita bardzo niefajnie krytykowała muzykę, którą wybrał jej mąż do tańca. W zasadzie nie wiem, po co - liczyła, że przerwie ten taniec? Podejscie ma trochę na zasadzie "dajcie mi męża, ale nie będę mu żoną".

O Julii i Tomku "ekspert" z brodą powiedział w którymś odcinku, że "ona rozkwitnie, a on będzie zaopiekowany" i powiem szczerze, że jest w tym sens. Młoda babka, której marzy się rodzina, dostała starszego i dobrze zarabiającego męża, przy którym nie musi za bardzo myśleć o karierze, może urodzić dzieci i żyć spokojnie, a lekki nerd dostał pannę, która może mu stworzyć dom i ucywilizować chłopaka. Niejedna rodzina tak funkcjonuje.
        • onewoman Re: Ślub od 1 wejrzenia 01.10.21, 10:01
          Dowiedziałam się co to nerd, musiałam sprawdzić.
          • kanna Re: Ślub od 1 wejrzenia 01.10.21, 10:13
            onewoman, musisz być bardzo młoda big_grin
            • onewoman Re: Ślub od 1 wejrzenia 01.10.21, 15:53
              Nie jestem
              • kanna Re: Ślub od 1 wejrzenia 02.10.21, 11:43
                Jesteś, jesteś big_grin
    • yenna_m Re: Ślub od 1 wejrzenia 07.10.21, 08:16
      No to chyba w przypadku Kasi i Pawła bedzie piekna katastrofa.
      • ruscello Re: Ślub od 1 wejrzenia 07.10.21, 11:09
        Dokładnie. Znowu wzięli osobę, która nie pozbierała się po rozstaniu i boi się bliskości. Do tego wcześniej wybierała toksyków czy tam uzależnionych i nie umie się odnaleźć w normalnej relacji, gdy mężczyzna zabiega o kobietę. Na razie to moje największe rozczarowanie. Już nie mówiąc o plotkach, że to wszystko ze złości na eks, z którym potem się zejdzie 🙄
      • zuzanna_a Re: Ślub od 1 wejrzenia 07.10.21, 13:07
        Szkoda Pawła. Wyglada na faceta o dobrym sercu, wrażliwca.
        Ona jest niezbadana, skomplikowana, sama nie wie czego chce. Dla mnie taka niepoukładana histeryczka.
        Patrząc na ich zachowanie w domku w górach - gdzie spacer nie bo nogi bolą, zimni i w ogóle - wtf?
        I randka ze scrabblami i graniem w makao, jakby nie truskawki w szampanie pomyślałabym ze to jakiś wieczorek geriatryczny. Jak u nich jest taki ogień teraz, to zgaśnie szybciej niż myślą.

Ta od Tomka - ma przekichane. Jego opowieść o samobójcach - to był hit i nic mi już wiecej nie trzeba big_grin
        • ruscello Re: Ślub od 1 wejrzenia 07.10.21, 14:02
          Tomek bardzo inteligentny matematycznie, ale kompetencje społeczne znacznie niższe.
          • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.10.21, 13:48
            Tomek jest po prostu straszny. Widać nieprzepracowanego Aspergera. Jestem ciekawa czy Julia wytrzyma nerwowo do końca eksperymentu, czy wcześniej go pogoni.

Pawła żal, bo trafił na toksyczną kobietę. Kasia chyba z serii tych, które uważają, że łobuz kocha najmocniej. Trafiła na normalnego faceta, ma szansę na zdrowy związek i świruje. To jest przypadek na kilkuletnią terapię.

Póki co rokuje jedynie ta trzecia para: Aneta i serwisant, którego imienia nie pamiętam.

Jestem ciekawa, gdzie oni pojechali w podróż poślubną. Wszystkie lokalizacje w górach piękne, miejscówka Kasi i Pawła w szczególności. Jak można pojechać w tak piękne miejsce i nie pójść na spacer, tylko siedzieć w pokoju 🤦‍♀️
            • ruscello Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.10.21, 17:11
              W pokoju i w kącie ze swoim telefonem. Mam wrażenie, że już zrezygnowała. Znów osoba/osoby bez terapii 🙄
              • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia 08.10.21, 17:27
                Może Paweł skontaktuje się z Julią i będzie kolejna para nieskojarzona przez ekspertów wink
                • iberka Re: Ślub od 1 wejrzenia 13.10.21, 14:24
                  Julia to taka Helga - pod pantofel i z głowy. Nikomu jej nie życzę wink
            • zuzanna_a Re: Ślub od 1 wejrzenia 13.10.21, 19:49
              Kasia i Pawel byli w Brennej.
              Spacer doliną w strone kotarza.
    • yenna_m Re: Ślub od 1 wejrzenia 13.10.21, 14:19
      Mowcie, co chcecie. Tomek mi sie wydaje bardzo fajnym facetem.
      Taki Darcy smile
      Lubie ten typ mezczyzny smile
      • iberka Re: Ślub od 1 wejrzenia 13.10.21, 14:26
        Wypadł nieźle w 7 odcinku. Julia za to strzela mowy umoralniające na środku ....masakra
      • starczy_tego Re: Ślub od 1 wejrzenia 13.10.21, 16:51
        Ze jak? Pan ma w sobie zbyt dużo aspergera - wiać!
      • jowita771 Re: Ślub od 1 wejrzenia 13.10.21, 17:05
        Mnie też Tomek od początku przypadł do gustu. Mogłabym mieć takiego męża.
        • lauren6 Re: Ślub od 1 wejrzenia