Dodaj do ulubionych

Urodziny u Mazurka

22.09.21, 16:25
No więc zamiast pracować w Sejmie, kwiat polskiej polityki (każdej opcji) oraz rozrywki (w szczególności Robert Górski) bawił na urodzinach dziennikarza RMF Roberta Mazurka. Fakt oburzony bumelanctwem posłów którzy powinni słuchać wystąpienia Banasia (Prezesa NIK) www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/politycy-na-urodzinach-roberta-mazurka-fakt-ich-przylapal-glupio-sie-tlumacza/zpv18kc Tusk wkur..ny fraternizowaniem się ze zdrajcami narodu wyborcza.pl/7,75398,27603201,kary-w-platformie-za-urodziny-u-mazurka-i-fraternizacje-z-politykami.html#S.DT-K.C-B.1-L.1.duzy w komentach Górski wyzywany od ku..ew prosi o odpier..nie się www.plotek.pl/plotek/7,154063,27601718,robert-gorski-tlumaczy-sie-z-obecnosci-na-urodzinach-u-mazurka.html
czy myśmy przypadkiem nie och..li zbiorowo? Prezes NIK ma wystąpienie w Sejmie o 21.50. Naprawdę cały parlament i inne organy konstytucyjne muszą pracować zgodnie z rytmem dnia i nocy dziadka z Żoliborza? i czy sytuacja polityczna w Polsce faktycznie nakazywałaby wyjść z urodzin, na których są politycy PIS (Suski, Szumowscy)? zerwałyście, ematki, wszelkie kontakty ze znajomymi głosującymi na PIS, a może widzicie różnicę między towarzyskimi kontaktami zwolenników PIS i opozycji, a czynnych polityków?
Obserwuj wątek
    • mamamisi2005 Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 16:30
      Nie wiem, czy sytuacja by nakazywała, ale o ile impreza byłaby mniejsza niż w warunkach hali sportowej, to raczej nie bawiłabym się dobrze z gośćmi pokroju Suskiego. I nie chodzi o ostentację.
    • rb_111222333 Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 16:33
      Jedną sprawą jest wymaganie pracy o 22 w piątek, co jest nienormalne, tu nie będę się kłócić. Dla mnie moralnie wątpliwe jest jednak bratanie się dziennikarza politycznego z politykami, politycy z PiS i po bawiący się razem na imprezie. Jakbym znała np, Suskiego, terleckiego, to bym im ręki nie podała, nie mówiąc już o small talku.
    • fornita111 Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 16:44
      Szmaciarze. Mysle, ze Budka to zrobil na zlosc Tuskowi. Taki maly chujek z nadepnieta ambicja. No inaczej sobie tego wytlumaczyc nie potrafie. Rzygac sie chce, opozycja taka gowniana, ze juz slow brak uncertain
      • taniarada Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 05:20
        fornita111 napisała:

> Szmaciarze. Mysle, ze Budka to zrobil na zlosc Tuskowi. Taki maly chujek z nade
        > pnieta ambicja. No inaczej sobie tego wytlumaczyc nie potrafie. Rzygac sie chce
        > , opozycja taka gowniana, ze juz slow brak uncertain
        Mazurka czas zacząć. Premier Gliński rusza,
        Choć to impreza jakby komusza
        Bo i Gdula i Dyduch razem wszyscy piją
        za zdrowie Mazurka. Sto lat głośno wyją.
        Za Glińskim szereg w węża się gromadzi,
        Budka i Siemoniak bardzo sobie radzi.
        Cymański za Dworczykiem, za nimi Kosiniak
        Bęc p...ł na glebę, będzie z tego siniak.
        Nad podłogą pięknie połyskują buty
        Bije blask z kieliszków, a stół szwedzki - suty
        Gliński stąpa powoli, niby od niechcenia;
        Nagle głośno ryknął z wielkiego wzruszenia:k
        Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka.
        Konduktorze łaskawy, wywieź nas z tej Warszawy.
    • 71tosia Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 16:48
      Ja na swoje urodziny/imieniny (których nie obchodzę) to raczej zaprosilabym przyjaciół a nie ludzi „użytecznych”. Jaki sens poza biznesowym jest robienie takich spotkań i to przez dziennikarza?
        • sumire Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 17:55
          Tak, to jedna sprawa. Druga jest taka, że on w tym radiu jest też po to, żeby nikt się ich nie czepiał, jak święty Rymanowski i psiapsiółka Kurskiego Gawryluk w Polsacie. I biorąc pod uwagę, jak radio zareagowało ("ale o co chodzi, przecież nic się nie stało, prywatna impreza"), to nie wykluczałabym nawet, że oni się cieszą, że Suski przyszedł na imprezę do Mazurka.
          Żal, ale nie żeby zaskoczenie.
      • maly_fiolek Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 17:48
        >Ja na swoje urodziny/imieniny (których nie obchodzę) to raczej zaprosilabym przyjaciół a nie ludzi „użytecznych”.

Ja miałam w zwyczaju robić imprezę imieninową w knajpie dla współpracowników - zwykle winko/drinki, chłopaki piwko. Dla mnie to nic nadzwyczajnego. Za PRL normalne były działowe/szkolne imprezy imieninowe.
        Oczywiście oprózc tego robię osobną imprezę dla rodziny/przyjaciół.
              • maly_fiolek Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 07:46
                > Dziennikarz to nie brygadzista na linii produkcji wafli.
                Dziennikarz to praca jak każda inna.
                Dziennikarz żeby dobrze wykonywać swoją pracę musi mieć dostęp do informacji, czyli w tym wypadku polityków. Ta impreza pokazuje że dobrze wykonuje swoją robotę smile.
                • dramatika Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 08:54
                  maly_fiolek napisała:

> Dziennikarz żeby dobrze wykonywać swoją pracę musi mieć dostęp do informacji, c
                  > zyli w tym wypadku polityków.

Dziennikarz ma politykom patrzeć na ręce, a nie się z nimi kumplować i pić z nimi wódkę, inaczej można mieć uzasadnione podejrzenie, że kumplowi nie zada niewygodnego pytania, żeby mu nie było przykro.
                • riki_i Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 10:06
                  maly_fiolek napisała:

> > Dziennikarz to nie brygadzista na linii produkcji wafli.
                  > Dziennikarz to praca jak każda inna.
                  > Dziennikarz żeby dobrze wykonywać swoją pracę musi mieć dostęp do informacji, c
                  > zyli w tym wypadku polityków. Ta impreza pokazuje że dobrze wykonuje swoją robo
                  > tę smile.

Aha. Czyli dziennikarz piszący o mafii powinien regularnie imprezować z gangsterami. Jasne.
                  • dramatika Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 10:08
                    riki_i napisał:

> Aha. Czyli dziennikarz piszący o mafii powinien regularnie imprezować z gangste
                    > rami.

Jakby imprezował incognito, to OK, ale pan Mazurek sam się przyznał, że ci "gangsterzy" to jego koledzy z pracy tongue_out
              • fornita111 Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 21:45
                "U senatora wielki bal
                Tancza wszyscy i znaja sie wszyscy (...) ostro pochlali sobie kumple z podziemia- sciagaja bohaterow maski..."
                Chce wierzyc, ze to nie jest jedna wielka sitwa kolesi. Ale jakos coraz trudniej.
    • sumire Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 17:02
      Pora wystąpienia fatalna, ale mimo wszystko wystąpienie prezesa NIK to jednak powinna być troszeczkę ważniejsza sprawa dla posła niż impreza urodzinowa dziennikarza. No i wyszło na to, że PO-PiS nadal żywy i ma się świetnie, niezależnie od grzmienia Budki z ambony.

A sam Mazurek zawsze wydawał mi się wielce śliski. Aczkolwiek i tak nie jest najbardziej niefajną z postaci pracujących w tej stacji.
    • stasi1 Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 17:40
      Akurat Górski nie był w pracy. Swoją drogą ktoś gdzieś napisał że on tam nie był prywatnie tylko służbowo aby zbierać materiały do swojego kabaretu. Ma to coś na żywo, nie musi wymyślać
      • fifiriffi Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 10:34
        stasi1 napisał:

> Akurat Górski nie był w pracy. Swoją drogą ktoś gdzieś napisał że on tam nie by
        > ł prywatnie tylko służbowo aby zbierać materiały do swojego kabaretu. Ma to coś
        > na żywo, nie musi wymyślać

Taaa jasne
    • maly_fiolek Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 17:46
      Zakulisowe rozmowy przy piwku czy czymś mocniejszym w dobrym towarzystwie są również częścią prac polityka.
      Satyrycy czy dziennikarze również muszą wiedzieć co się za kulisami dzieje, a takie spotkania pozwalają wymieniać informacje. Dlatego nie uważam że skład osobowy na urodzinach Mazurka to coś złego.
      Jedyny fatycznie gruby nietakt to fotografowanie a następnie publikowanie zdjęć z prywatnej imprezy, tego się po prostu wśród ludzi na poziomie nie praktykuje.
      Jeśli to był zaproszony gość - to jest to świnia którą lepiej wykluczyć z towarzystwa.
      • mia_mia Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 19:41
        Polityka, od dziennikarza wymaga się więcej. Wege blogerzy przyłapani z kotletem ponoszą konsekwencje, dziennikarze pijący z politykami powinni ponosić gorsze, niezależnie czy pili z pis czy po.
        • akseinga1975 Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 20:42
          Nie przepadam za nim. Slucham rano RMF-u i akrurat na czas makijazu wypada jego rozmowa z gosciem. Nie daje sie wypowiedziec. Chce uchodzic za bezstronnego to nie powinien balowac z politykami.
        • maly_fiolek Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 07:48
          > dziennikarze pijący z politykami powinni ponosić gorsze, niezależnie czy pili z pis czy po
          Sorry, ale to dziennikarze niepijący z politykami są marni i mierni - nie mają pojęcia co w kulisach piszczy.
          • riki_i Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 10:12
            maly_fiolek napisała:

> Sorry, ale to dziennikarze niepijący z politykami są marni i mierni - nie mają
            > pojęcia co w kulisach piszczy.

Yhm. Policjant który nie jest zblatowany z przestępcami i który nie urządza swoich urodzin w kontrolowanym przez jakiś gang burdlu, też jest nic nie wart.

A co dopiero powiedzieć o lekarzu, który nie bierze łapówek od firm farmaceutycznych? Przecież jak nie weźmie udziału w sponsorowanym "kongresie" na Jamajce, to nie będzie znał najświeższych leków i terapii!!!
            • dramatika Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 10:20
              riki_i napisał:

> A co dopiero powiedzieć o lekarzu, który nie bierze łapówek od firm farmaceuty
              > cznych?

A propos. Niezalezny dziennikarz, niezależna stacja tongue_out
              (NPS - Narodowy Program Szczepień)

• dramatika Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 22:55
        cruella_demon napisała:

> Czy tylko ja mam wrażenie, że to była zaplanowana akcja skompromitowania polity
        > ków wszystkich opcji?

Taka jest linia obrony Mazurka, ale to bzdura. Ci co wiedzą jak jest to wiedzą to już od dawna, a ci co nie chcą przyjąć tego do wiadomości, to nie przekona ich nawet pocałunek z języczkiem Jarka i Donalda.
      • taniarada Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 04:59
        gaskama napisała:

> Ojej .... rozkosznie. Nie się bawią.
        > Nieeeeeech zyjeeee baal, bo to życie to bal ..... la, la, la
        >
        Wszystkie bale są kostiumowe, nawet bal nudystów.
      • fornita111 Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 22:21
        Ale ponoc np Niesiolowski nawet na wigilii sejmowej sie oplatkiem nie lamal, bo go mierzila hipokryzja a wiekszosci kolegow z sejmu nie trawil? Mam nadzieje, ze sa jeszcze ludzie (nawet w polityce), ktorzy maja jakies minimum godnosci i przyzwoitosci. Glupia ja?
      • pani07 Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 22:22
        Przecież ta seria zdjęć pokazuje jedno- politycy żyją sobie spokojnie, w sejmie/senacie czy w mediach nawalają siebie równo, ba- powołali sekty wzajemnie się zwalczające i nienawidzące, zyjące tymi złymi emocjami.
        Dlatego mam w zadku polityków i w najbliższych wyborach nie wezmę udziału.
        A obserwowanie reakcji sekt na TT czy z prawa, czy z lewa, czy najsmieszniejszej #silnirazem - jest niesamowite, pokazuje, co ludzie pozwolili ze sobą zrobić, co dali zrobić ze swoimi emocjami. Część emam także jest w tym gronie.
        • fornita111 Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 22:28
          Ahaaa, rozmontowanie trybunalu konstytucyjnego, zmiany w prawie dotyczace aborcji i kanty z respiratorami ci umknely. Wszystko inne co sie zlego zadzialo w kraju pewnie tez. No to nie chodz do wyborow, z twoja spostrzegawczoscia i tak bys nie zaglosowala sensownie.
          • pani07 Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 22:33
            Ojej, powołałaś się na szalonego Niesioła, na pewno sensownie zagłosujesz big_grin Tak, politykom i tzw. tożsamościowym dziennikarzom czy raczej "dzbannikarzom" udało się jedno- obrzydzić politykę i polityków.
    • misiamama Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 22:37
      Najnowsze info - Warszawa to małe miasto, z wieloma politykami zdążyłem się poznać zanim weszli do polityki (Mazurek). Tu już się turlam, Suski to pewnie kolega z przedszkola smile Terlecki przyjeżdżał z wycieczką smile
      Wątek zblatowania dziennikarza i polityków oraz wątek deklaracji i czynów mamy ogarnięty, ale nie widzę wypowiedzi w kwestii znajomych, co się okazali zagorzałymi zwolennikami PIS. Naprawdę tkwicie w takich bańkach, że albo wszyscy za PIS, albo opozycja?
      • dramatika Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 22:48
        misiamama napisała:

> Naprawdę tkwicie w takich bańkach, że albo wszyscy za PI
        > S, albo opozycja?

A ty co, debiut na ematce?
        Tutaj jak powiesz coś przeciwko hipokryzji ematki, która akurat należy do plemienia hutu, to od razu okrzykną cię zwolennikiem opcji tutsi. A jak powiesz, że nie nalezysz do żadnego plemienia to jeszcze gorzej, bo podobno nie ma nic gorszego niż "symetryzm".
        • livia.kalina Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 22:53
          Panienka, której jedynym osiągnięciem życiowym jest gościnność w kroku i uwielbienie dla konfederastów oraz "konserwatywnych wartości" chce nam coś popitolić o hipokryzji? Jak rozumiem jako słynna koneserka i entuzjastka takowej?
          • taniarada Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 05:01
            livia.kalina napisała:

> Panienka, której jedynym osiągnięciem życiowym jest gościnność w kroku i uwielb
            > ienie dla konfederastów oraz "konserwatywnych wartości" chce nam coś popitolić
            > o hipokryzji? Jak rozumiem jako słynna koneserka i entuzjastka takowej?
            >
            Odnoszę wrażenie, że męska gościnność w kroku jest OK, a ta kobieca już niekoniecznie. W dodatku ocenianie na minus w prowadzeniu się, kierowane jest do kobiet i co najgorsze, wychodzi częściej od bab niż chłopów. Dlaczego? Może właśnie te z nas, które nie pozwalają sobie na puszczanie się, krzyczą najgłośniej i oceniają najsurowiej. I nie tylko chodzi o dosłowne puszczanie się, ale też puszczanie blokad, emocji, popędów. A Ty? Wolisz moralizować, czy się puszczać? No to, ten tego zaczynamy.
            • livia.kalina Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 16:52
              Proszę księdza, moralizować o „puszczaniu się”proszę naszej chrześcijanie dramatysi. Mnie wynurzenia klechy, który zapiera się Jezusa Chrystusa i czasami udaje, że nie jest księdzem, nic nie obchodzą.
          • gulcia77 Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 14:36
            Wiesz, że dramatika to tępy ciul, to jakby żadna nowina. Natomiast, z punktu widzenia wolnej kobiety, wyrzucanie komukolwiek życia erotycznego jest nie fair. Wolno każdemu, cokolwiek sobie życzy, byleby była to obopólne porozumienie dwojga (lub więcej) dorosłych ludzi.
            • fornita111 Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 14:43
              Nie, to jest przypadek jak Marta Kaczynska pouczajaca o cnotach niewiescich, albo Ziobro tepiacy "teczowa zaraze". Homofobicznemu gejowi z pis mozna spokojnie rzucic w twarz cytatem z obelgami jakie on sam wypowiedzial o ludziach tej samej orientacji. Wiec dramatysia niech bierze na klate, ze wg narracji jej idoli jest dzifffka i najlepiej niech sama o sobie tak pisze i mysli. Amen.
          • cimabue Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 16:03
            livia.kalina napisała:

> Panienka, której jedynym osiągnięciem życiowym jest gościnność w kroku i uwielb
            > ienie dla konfederastów oraz "konserwatywnych wartości" chce nam coś popitolić
            > o hipokryzji? Jak rozumiem jako słynna koneserka i entuzjastka takowej?
            >

Rzyg !!! Jak sie merytorycznie nie ma nic dopowiedzenia to pozostaja takie oto metody. Intelektualnie to ty Dramatice tepa i chamska pindo nawet do piet nie dorastasz.
            • malgosiagosia Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 16:31
              cimabue napisał(a):

> Rzyg !!! Jak sie merytorycznie nie ma nic dopowiedzenia to pozostaja takie oto
              > metody. Intelektualnie to ty Dramatice tepa i chamska pindo nawet do piet nie d
              > orastasz.

Zglaszalam trzy razy i nic. sad Livia to jedna z moderatorek. Inaczej tego wyjasnic nie mozna.

buldog2 - Wyzywacie normalnych ludzi, którzy mają prawo do wątpliwości od foliarzy
              tanebo001 - Ciesz się że tylko wyzywamy bo jest też opcja pod mur i kula w łeb.
              bi_scotti - tez bym chciala zeby JB odszedl na lono Abrahama relatively soon a wladze przejela Kamala
              • dramatika Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 16:42
                malgosiagosia napisała:

> cimabue napisał(a):
                >
                > > Rzyg !!! Jak sie merytorycznie nie ma nic dopowiedzenia to pozostaja taki
                > e oto
                > > metody. Intelektualnie to ty Dramatice tepa i chamska pindo nawet do piet
                > nie d
                > > orastasz.
                >
                > Zglaszalam trzy razy i nic. sad Livia to jedna z moderatorek. Inaczej tego wyja
                > snic nie mozna.

Dzięki dziewczyny za wsparcie smile Są jeszcze ludzie na tym świecie, nawet na ematce wink
              • cimabue Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 18:35
                livia.kalina napisała:

> Wiem, że wciąż przeżywasz, że nikomu się twoje zdjęcie na forum nie podobało :-
                > )
                >
                a twoje zdjęcie uważasz że sie wszystkim podobało ? 😀
                Nawet z maską na twarzy widać że uroda nie grzeszysz, bliżej ci do przemocy z bazaru niż do damy
              • cimabue Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 18:36
                livia.kalina napisała:

> Wiem, że wciąż przeżywasz, że nikomu się twoje zdjęcie na forum nie podobało :-
                > )
                >
                a twoje zdjęcie uważasz że sie wszystkim podobało ? 😀
                Nawet z maską na twarzy widać że uroda nie grzeszysz, bliżej ci do przekupyy z bazaru niż do damy
                • livia.kalina Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 18:39
                  >
                  a twoje zdjęcie uważasz że sie wszystkim podobało ?

Absolutnie nic takiego nie twierdzę. Ba- uważam, ze to niemożliwe, żeby się wszystkim podobać. Dlatego bawi mnie, że ty to tak strasznie przezywasz. Kobieta w twoim wieku powinna mec już na tyle mądrości życiowej, żeby takie proste sprawy rozumieć.
      • sumire Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 22:55
        Mam znajomych fanów PiS i Konfy. Znajomych. W sensie mogę z nimi czasem pogadać.
        Na urodziny bym ich nie zaprosiła.
        Ale nie jestem pracownikiem dużej stacji radiowej.
    • jednoraz0w0 Re: Urodziny u Mazurka 22.09.21, 23:08
      > zerwałyście, ematki, wszelkie kontakty ze znajomymi głosującymi na PIS, a może widzicie różnicę między towarzyskimi kontaktami zwolenników PIS i opozycji, a czynnych polityków?

Oczywiscie, że widzę różnicę. Jak ja zrobię lub powiem na imprezie pod wpływem coś głupiego a będzie tam ktoś, kto chce mi podłożyć świnię i wykorzysta to przeciwko mnie, to to będzie mój prywatny problem. Jak ta zabawa dotyczy polityków, to rykoszetem może oberwać masa ludzi.
    • riki_i Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 00:07
      Polecam rozmowę Stanowskiego z Mazurkiem
      www.youtube.com/watch?v=bwhe8--lCqQ

fatalna ta rozmowa, taka w duchu "Polacy nic się nie stało", a w ogóle to drętwi cholernie jesteście, oko drugiemu byście wydziobali, a przecież trzeba działać w duchu "miłujmy się". A tak poza tym to ja ich wszystkich znam już od baaaaaardzo dawna i nie byli wtedy politykami (czyżby???). Stanowski nie zadał ponadto kluczowego pytania o to, że ci wszyscy ludzie powinni przecież w tym czasie być w Sejmie.

Natomiast syty i zadowolony z siebie redaktor Mazurek kompletnie odleciał i do tej pory w ogóle nie jarzy, że wykopał sobie grób tymi urodzinami, ponieważ kompletnie stracił twarz jako-tako niezależnego dziennikarza

tymczasem wciąż heheszkuje i usiłuje sprawę obrócić w żart, co sądząc po komentarzach nie wychodzi mu wcale

cała sprawa pokazuje, jak w niesamowitej bańce i oderwaniu od reala żyją elity tego kraju

• riki_i Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 00:51
          Ten wywiad wyzwolił u mnie głębokie pokłady refleksji nad łatwością wpadnięcia w lewitację 5 metrów nad ziemią.

Ten Mazurek przecież kiedyś musiał być rozumnym człowiekiem, natomiast teraz jawi się jako kompletny debil, usiłuje nam wmówić, że w ogóle w Polsce nic złego się nie dzieje, z Unii Europejskiej nigdy nie wyjdziemy itp. - może niech sobie popatrzy na rządy Davida Camerona w UK i na to jak to wszystko tam się zaczęło, przecież dużo niewinniej w Polsce!

Kurczę, 0,5 mln EUR dziennie kary za Turów, gigantyczne pieniądze pocovidowe z UE zagrożone, odkrycie kulinarne ma wkrótce ogłosić nieważność wyroków TSUE, podwyżki gazu, prądu, paliwa.... idą wprost makabryczne, a ten kretyn Mazurek obwieszcza, że jest byczo i świetnie, a w ogóle to miłujmy się i tylko skończone prymitywy żądają ostracyzmu czy kar dla polityków PiS-u. Suski i gangster były minister zdrowia Panu Mazurkowi na własnych urodzinach nie przeszkadzają. No żesz coorfa mać! W jakiej stratosferze unosi się ten gość??? To jest dziennikarz polityczny???? Ja widzę sytego podtatusiałego sybarytę, który czesze godne pieniążki z radia i pławi się w znajomościach z "mocnymi ludźmi" świata polskiej polityki, z którymi po prostu jest zblatowany. Na miejscu szefa RMF FM wylałbym Mazurka z roboty z mocą natychmiastową, tymczasem ten żenujący koleś obwieszcza, że go nie interesuje, co jego pracownik robi po pracy. Nie skumał, że słuchaczy Mazurka interesuje, i to bardzo.

Ogółem - dno i wodorosty.
          • borsuczyca.klusek Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 01:24
            Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś oprócz ostatniego zdania.
            Niestety ludzi to w dłuższej perspektywie nie interesuje. Oczywiście twitter się przez dzień czy dwa gotował, ktoś tam się oburzył, ktoś inny pośmieszkował, a memiarze mieli żniwa. Ale za trzy dni wybije jakieś nowe szambo i cała uwaga się na nim skupi. Zapewniam, że nikt tego nie będzie miesiącami rozstrzał. Może trzy osoby odsubskrybują Stanowskiego i na tym się skończy.
            Dramy w 2021 roku żyją wyjątkowo krótko, panowie o tym doskonale wiedzą dlatego też tak bezczelnie walą w członka ze swoimi widzami i słuchaczami.
            • taniarada Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 04:55
              borsuczyca.klusek Dramy w 2021 roku żyją wyjątkowo krótko, panowie o tym doskonale wiedzą dlatego też tak bezczelnie walą w członka ze swoimi widzami i słuchaczami.Polityczne dziewczyny i ich złote myśli.Sami tworzymy dramaty, z których się składa nasze życie.
              Chuck Palahniuk, Opętani .
          • sumire Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 09:31
            Dlaczego mieliby go wywalić z roboty? Przecież to w ich najlepszym interesie, żeby być w dobrych stosunkach z wszystkimi u stołu, a szczególnie z partią rządzącą. A skoro stacja może zatrudniać typa mającego ciągoty do przemocy, to i zblatowanego dziennikarza może. Takie to środowisko.
            • dramatika Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 09:54
              sumire napisała:

> Dlaczego mieliby go wywalić z roboty? Przecież to w ich najlepszym interesie, ż
              > eby być w dobrych stosunkach z wszystkimi u stołu, a szczególnie z partią rządz
              > ącą.

Antysystemowa sumirka, hehe. Wyłączyłaś już radio i włączyłaś myślenie? big_grin
      • dramatika Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 00:35
        riki_i napisał:

> Stanowski nie zadał ponadt
        > o kluczowego pytania o to, że ci wszyscy ludzie powinni przecież w tym czasie b
        > yć w Sejmie.

Moim zdaniem to nie jest najwazniejsze w tej sprawie. Do tego, że posłowie omijają nawet kluczowe głosowania to już się ludzie przyzwyczaili smile Mazurek jako trybik w kole politycznej propagandy też pewnie nikogo nie szokuje.

Niemniej dla niektórych może jest pewnym zaskoczeniem, że Budka i Siemioniak razem sobie imprezują z Suskim, Szumowskim i Dworczykiem, a na koniec i tak się okaze, że Tusk ich ukaże (tak czy inaczej) nie za to, że popijają z pisowcami wódeczkę, ale za to, że ich w sejmie nie było smile
        A zaangażowane emateczki dalej będą pchały narrację, że najgorzej to, panie, być symetrystą smile
        Dzbannikarze z różnych "mediów" już opisuję aferkę tak, jakby największym problemem był tutaj brak obecności imprezowiczów w sejmie - widać tam już ostrą panikę u spin doktorów i próby panicznego gaszenia pożaru, hahahah big_grin
        • zona_glusia Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 10:07
          >a na koniec i tak się okaze, że Tusk ich ukaże (tak czy inaczej) nie za to, że popijają z pisowcami wódeczkę, ale za to, że ich w sejmie nie było
          Bo za to można ich ukarać.
          I masz rację: sprawa jest wyciszana.
          • dramatika Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 10:11
            zona_glusia napisał(a):

> I masz rację: sprawa jest wyciszana.

Dlatego uważam, że to nie będzie kolejna aferka, o której po tygodniu się zapomina i "urodziny u Mazurka" wejdą do słownika tak samo jak "Magdalenka" smile
    • aguha Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 08:14
      Obejrzałam ten żenujący występ Mazurka. To jest hipokryta. Imprezując z politykami, którzy niewiele różnią się od przestępców, przestał być wiarygodny jako dziennikarz. Może podobnie jak Hołownia chce wystartować w wyborach prezydenckich?! Żartuje wink I chyba uwierzył w swoją boskość, bo w pewnym momencie zaczął obrażać również swoich słuchaczy. Jak to powiedział: "Niech elektorat przyłoży sobie zimny okład". To tyle na temat obiektywności mediów w Polsce.
        • dramatika Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 08:44
          paskudek1 napisała:

> Tyle że poseł od Hołowni to był w Sejmie a do Mazurka poszedł po 23, złożył życ
          > zenia i wyszedł.

Co z tego, jak zaraz Hołownia, razem ze swoją śmieszną partyjka, zostanie wchłoniony przez KO. Jak ci wtedy humor poprawi to, że kiedyś nie był u Mazurka, to cóż, pozostaje tylko życzyć powodzenia tongue_out
    • conena Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 08:26
      a jak Lepper mówił, że politycy z lewa i politycy z prawa zawsze się dogadają, chodzi im tylko o hajs a ciemny lud ma się tylko między sobą żreć, to go wszyscy wyśmiewali. ludzie, co za czasy nastały, że z sentymentem się wspomina Leppera...
      • dramatika Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 08:35
        conena napisała:

> ciemny lud ma się tylko między sobą żreć
        > Na górze róże, na dole akacje.
        > ***** *** i konfederację

Najważniejsze, że ty jesteś ponad to, hehe.
          • dramatika Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 16:37
            demono2004 napisała:

> Ale ona ma rację.

W czym ma rację? Że pisze o ciemnym ludzie, który ma się ze sobą tylko żreć, podpisując to sygnaturką wskazującą na to, że sama jest psem gończym?
            Ona z tego tylko zrozumiała to, że co najwyżej PO-wcy i ich wyborcy między sobą nie mogą się żreć, ale je*ać PiS i Konfederację już można.
            • demono2004 Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 19:03
              dramatika napisał(a):

> demono2004 napisała:
              >
              >
              > > Ale ona ma rację.
              >
              > W czym ma rację? Że pisze o ciemnym ludzie, który ma się ze sobą tylko żreć, po
              > dpisując to sygnaturką wskazującą na to, że sama jest psem gończym?
              > Ona z tego tylko zrozumiała to, że co najwyżej PO-wcy i ich wyborcy między sobą
              > nie mogą się żreć, ale je*ać PiS i Konfederację już można.

Co nie znaczy ze obie opcje polityczne, odstawiają w Sejmie teatrzyk. Oni tam wszyscy sa siebie warci smile
      • demono2004 Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 12:40
        conena napisała:

> a jak Lepper mówił, że politycy z lewa i politycy z prawa zawsze się dogadają,
        > chodzi im tylko o hajs a ciemny lud ma się tylko między sobą żreć, to go wszysc
        > y wyśmiewali. ludzie, co za czasy nastały, że z sentymentem się wspomina Leppe
        > ra...
        >

I to samo to Korwin od lat mówi smile I rządzą na zmianę. Co robia tymczasem Polacy? Drą ze sobą koty a im w to graj.
        Co za durny naród...
    • bocianowo5 Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 10:21

właśnie publicznie ten dziennikarz padł na ryj , i niech tak zostanie w tej pozycji

wyborcza.pl/7,162657,27603725,impreza-u-mazurka-tysiace-lokalnych-dziennikarzy-dostalo-w.html#S.main_topic-K.C-B.4-L.2.glowka
      • dramatika Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 10:36
        bocianowo5 napisał(a):

> wyborcza.pl/7,162657,27603725,impreza-u-mazurka-tysiace-lokalnych-dziennikarzy-dostalo-w.html#S.main_topic-K.C-B.4-L.2.glowka

Żałosny jest ten pismak. Robi z siebie bohatera, że podpisał jakiś "list w obronie TVN", mimo straszliwych przeciwności losu, (czyli taki niezależny jest), a powinien przede wszystkim wiedzieć i informować, że ta cała sprawa z koncesją TVN to zwykła ustawka i teatr dla ludu.
    • alicia033 Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 10:49
      misiamama napisała:

>zerwałyście, ematki, wszelkie kontakty ze znajomymi głosującymi na PIS,

już sto lat temu, jeszcze za czasu ich pierwszych nierządów we wczesnych latach dwutysięcznych.
      Parę lat temu wykopałam z życia towarzyskiego również baranów chodzących do kościoła katolickiego.

> a może widzicie różnicę między towarzyskimi kontaktami zwolenników PIS i opozycji, a czynnych polityków?

w przypadku sku.wysyństwa i złodziejstwa jakiego dopuszcza się pissuar nie mam żadnej tolerancji dla osób utrzymujących z nimi kontakty towarzyskie. Uważam, że są ludźmi pozbawionymi wszelkiej przyzwoitości. To samo dotyczy chodzących do kościoła katolickiego.
      • dramatika Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 10:56
        alicia033 napisała:

> w przypadku sku.wysyństwa i złodziejstwa jakiego dopuszcza się pissuar nie mam
        > żadnej tolerancji dla osób utrzymujących z nimi kontakty towarzyskie. Uważam, ż
        > e są ludźmi pozbawionymi wszelkiej przyzwoitości.

Mozesz uważać co chcesz, ale przecież tu nie chodzi o to, że wujek Zdzisiek antypisowiec popija w zgodzie wódeczkę z Zenkiem pisowcem. Tu chodzi o polityków, którzy na co dzień przed kamerami skaczą sobie do gardła. Ile warte są ich deklaracje, że jakiegoś polityka wsadzą do więzienia za przekręty, skoro to jedna wielka klika kolesi?

• demono2004 Re: Urodziny u Mazurka 23.09.21, 12:38
      Od lat wiadomo, ze w Sejmie oni wszyscy odstawiają szopki a głupi naród kłóci sie miedzy sobą, bo ty jesteś z PO a ty z PIS. I po co to wszystko? big_grin
      Głupim narodem łatwiej się rządzi , więc kłóćcie się między sobą dalej.

W Sejmie cyrk a poza nim to po pleckach się poklepują smile
    • wapaha tok fm 23.09.21, 20:23
      Na tom fm zadzwonił słuchacz
      Teraz gada
      Nazywa się janusz
      Mówi że nie ma żadnego przyjaciela męzczyzy
      ze obraca się w grupie kobiet
      że rozmawia z nimi o ubraniach , suszarkach, dzieciach
      Używa słow : dziadersi, wątek, shitstorm
      Yebne zaraz big_grin
      • 1matka-polka Re: tok fm 23.09.21, 20:46
        wapaha napisała: