Dodaj do ulubionych

seks nasienny

05.12.21, 14:20
Jestem w początkowej fazie związku. Euforia, motylki w brzuszku i cały świat na różowo. Wiadomo jak jest. Nie mieszkamy jeszcze razem. Za tydzień w weekend on zabiera mnie na romantyczny wyjazd w góry do uroczego pensjonatu. Ze swojej strony chciałabym otwarcie zaproponować mu urozmaicenie życia erotycznego. Niestety jestem nieśmiała w ogóle i szczególnie w sytuacjach intymnych. Jak zaproponować czy raczej powiedzieć mu albo jakoś zakomunikować, że poza tradycyjnym daniem pupy możemy zrobić coś więcej i poeksperymentować? On niestety też nieśmiały, introwertyk, trafił swój na swego. Jak ten temat naturalnie wpleść w sprawy bieżące?
Obserwuj wątek
    • magdallenac Re: seks nasienny 05.12.21, 14:25
      Mogłabyś zrobić jakiś przypis do tego seksu nasiennego? Ja jestem starszą panią, a to chyba jakaś nowomoda...
      Tak w ogóle to...Borsuczycaaaaa! Zobacz co się tutaj wyprawia!
      • borsuczyca.klusek Re: seks nasienny 05.12.21, 14:29
        Ja to chyba mam jakiś radar, bo właśnie weszłam na ematkę i taki oto wątasek 😅
        • taniarada Re: seks nasienny 05.12.21, 15:42
          Ty masz dar .Albo specjalnie czatujesz na takie wątki.Wołać Annę i Danielę .
        • buldog2 Re: seks nasienny 07.12.21, 18:01
          Umberto Eco opisywał przykłady magii sympatycznej.
          Specjaliści od praktyk tajemnych powiedzieliby o oddziaływaniu podobieństw ("co na górze to i na dole", "co tu, to i tam itd.)
      • mid.week Re: seks nasienny 05.12.21, 15:37
        No wlasnie, prosze o zdefiniowanie nasiennosci. "Nasienny" bo na sienniku czy "nasienny" bo celem zapłodnienia?
        • buldog2 Re: seks nasienny 07.12.21, 18:03
          Być może w stacji nasiennej. Albo w elewatorze.
      • lella_two Re: seks nasienny 05.12.21, 15:40
        Może sprawdziła, że nie pilot i chodziło jej po prostu o seks naziemny, tylko korekta w telefonie zadziałała?
        • jasnoklarowna Re: seks nasienny 05.12.21, 16:05
          😁😁😁😁Padłam
        • buldog2 Re: seks nasienny 05.12.21, 16:24
          To może być, bo jako żywo jest też seks wodny, także podwodny.
          • mid.week Re: seks nasienny 05.12.21, 16:33
            ale to by trzeba było kopulować z rybakiem lub nurkiem. Rozumiem, że nie każda może mieć pilota, ale znajmy umiar... Kardiochirurg, prawnik, haker, makler chociaż!
            • buldog2 Re: seks nasienny 05.12.21, 16:40
              Może być ratownik (Zanussi "Barwy ochronne". Akcja na ziemi, ale z uwagi na kwalifikacje rzeczonego woda całkiem możliwa i prawdopodobna).
              • mid.week Re: seks nasienny 05.12.21, 16:53
                myślisz, ze ratownicy uprawiaja seks?
                • buldog2 Re: seks nasienny 05.12.21, 17:49
                  Ponoć ich podstawowe zajęcie (po plaży). (Obejrzyj film.)
            • marta.graca Re: seks nasienny 05.12.21, 16:50
              Chyba, że na Zanzibarze w tej wodzie, wtedy może być jakiś korpobiurw.
          • jasnoklarowna Re: seks nasienny 05.12.21, 16:53
            A może to naścienny miał być, że nie na łóżku i nie na leżąco tylko przy scianie w różnych pozach. Może jeszcze w chuśtawkach i tym podobnych akcesoriach?
        • koraleznasturcji Re: seks nasienny 05.12.21, 18:35
          A może nasenny?
      • rozwiane_marzenie Re: seks nasienny 05.12.21, 17:36
        A ja po przeczytaniu tematu, od razu wyobraziłam sobie, że będzie uprawiać seks po to, żeby nasienie oddawać do banku spermy. Ale mam fantazję XD
        • buldog2 Re: seks nasienny 05.12.21, 17:50
          To jeśli należy do Konfy.
        • taniarada Re: seks nasienny 05.12.21, 18:04
          Fantazja to mało powiedziane ,powiedziałbym o pani Ty twórz dzieła i klasyki .
    • borsuczyca.klusek Re: seks nasienny 05.12.21, 14:28
      Ale co dokładnie chcesz proponować 😳
      • czoszena Re: seks nasienny 05.12.21, 14:32
        borsuczyca.klusek napisała:

> Ale co dokładnie chcesz proponować 😳

No normalnie, ale żeby urozmaicić. Taka moja inicjatywa, skoro on załatwił cały wyjazd.
        Nie wiem jak, wstydzę się, nie powinnam, ale taki mam charakter sad
        Czy w ogóle odpuścić temat?
        • borsuczyca.klusek Re: seks nasienny 05.12.21, 14:39
          Czyli chcesz urozmaicać, ale nie bardzo wiesz jak i co? 😳
        • magdallenac Re: seks nasienny 05.12.21, 14:40
          czoszena napisała:

> borsuczyca.klusek napisała:
          >
          > > Ale co dokładnie chcesz proponować 😳
          >
          > No normalnie, ale żeby urozmaicić.

To może załóż nogę za głowę, albo dwie nogi za głowę i tak leż na łóżku, dopóki on nie wyjdzie z łazienki. Uważaj tylko, żeby się nie rozplątać za wcześnie.
          • mid.week Re: seks nasienny 05.12.21, 16:38
            ale ty magdallena jej głupoty wypisujesz, boze że też ci nie wstyd...
            Dziewczyna niesmiała jak pisze, to przecież nie będzie z nogami za głową i kunciapą wywaloną leżeć!

Czoszena, może zacznij od jakiś przebieranek na początek? Fajny kostium zachęca do eksperymentów, przebierzesz się to i ten twój niesmiałek nabierze wigoru,. Jutro 6 grudnia, akurat - zrób sobie brdę z waty, wskocz w czerwony szlafrok, brzuch sobie wypchasz poduszką, kozaki pewnie jakies masz. Zrób fotę, doradzimy ci czy dobrze wszystko leży.
            • lella_two Re: seks nasienny 05.12.21, 16:42
              Dobra rada, tylko wątek za późno zalożony- wczoraj by się mogła przebrać za górnika!
              • lella_two Re: seks nasienny 05.12.21, 16:45
                I to byłby seks podziemny 🤔
              • kropkaa Re: seks nasienny 05.12.21, 16:47
                Jutro może za Mikołajkę 🤶
              • marta.graca Re: seks nasienny 05.12.21, 16:51
                Może udać takiego skacowanego po Barbórce, dzień w tą czy w tamtą...
              • mid.week Re: seks nasienny 05.12.21, 16:59
                lella_two napisała:

> Dobra rada, tylko wątek za późno zalożony- wczoraj by się mogła przebrać za gór
                > nika!

na przebieranki nigdy nie jest za póżno.
                Jutro mikołaj z brodom, czerwoniutki
                7.12 to UWAGA!!! Dzień lotnictwa proszę państwa! TAAAK. Skrzydełka i lecimy!
                8.12 dzień kupca - święto kupczenia, idelane na seks nasienno-wymienny, wystarczy się przebrać za pania bazarową
                9.12 Dzień weterynarii - banalnie proste, wystarczy onesie jednorozec, każdy takie ma..
                Proszę, wystarczy odrobina wyobrażni i szaleństwo w sypialni zapewnione
    • tanebo001 Re: seks nasienny 05.12.21, 14:30
      A nie możesz po prostu zrobić to na co masz ochotę? I co z tymi nasionami?
    • stasi1 Re: seks nasienny 05.12.21, 14:34
      Skoro dopiero jesteście w początkowej fazie to nie eksperymentuj . może sam stwierdzi że to warto byłoby zrobić i problem sam się rozwiąże
      • czoszena Re: seks nasienny 05.12.21, 14:43
        stasi1 napisał:

> Skoro dopiero jesteście w początkowej fazie to nie eksperymentuj . może sam
        > stwierdzi że to warto byłoby zrobić i problem sam się rozwiąże

Dziękuję, też myślałam, żeby jednak odpuścić. Tak zrobię. Nie ma sensu wyskakiwać z takimi tematami. Jesteśmy dopiero od 5 miesięcy razem, ale współżyjemy dopiero niecały miesiąc. Może przyjdzie czas na inne kwestie. On jest bardzo bierny w temacie i sam na pewno nie zaproponuje. Dobrze już nie zawracam głowy, jeszcze raz dziękuję.
        • borsuczyca.klusek Re: seks nasienny 05.12.21, 14:54
          🙏 Przynajmniej jedni odczekali
        • buldog2 Dzięki. 05.12.21, 15:03
          🌺OK. Twoje zdanie. Ja też wolno myślę, bo mnie matka ciągła za włosy. IQ!
          5 miesięcy to dla serduszka niedługo.
          Zrozumiałem tę myśl, ale musiałem do tego dojrzeć.
          Dzięki.
          Dalszych wybitnych i niezapomnianych osiągnięć👍👍👍
        • rosapulchra-0 Re: seks nasienny 05.12.21, 18:47
          Ojtamojtam! Znienacka zrób mu loda, sama zobaczysz jak mu bierność minie.
        • trampki_w_kwiatki Re: seks nasienny 05.12.21, 20:26
          Jak przez pięć miesięcy chodziliście za rączkę, to ty się teraz nie wyrywaj z ekstrawagancją, bo chłopak widać z tych skromnych, nieśmiałych i zaraz sobie pomyśli, że miał o tobie takie dobre zdanie, a ty mu zboczenstwa proponujesz. Co gorsza, zacznie podejrzewać, że nie byłaś dziewicą i dopadną go obsesyjne myśli o tym skąd, gdzie, z kim się tego nauczyłaś i ilu ich było, niczym koszmary ze snów Józia.
          • stasi1 Re: seks nasienny 08.12.21, 17:15
            Ale oni w ogóle są 5 miesięcy, chodzili z sobą za rączki 4
        • claudel6 Re: seks nasienny 05.12.21, 23:10
          co robiliście przez te 4 miesiące?
    • kachaa17 Re: seks nasienny 05.12.21, 14:44
      Po tytule myślałam, że będzie o staraniach o dziecko smile
      • ichi51e Re: seks nasienny 05.12.21, 19:59
        ja myślałam ze rozmnażanie roslin uncertain trochę rozczarowanie
        • boogiecat Re: seks nasienny 05.12.21, 20:14
          😀 jesli masz cos ciekawego do powiedzenia w tym temacie, to to jest twoj watek
          Moje dziecko interesuje sie seksem nasiennym bo usiluje stworzyc jakiegos niebieskiego kwiatka w minekrafcie i zgadala sie z babcia, ktorej tez ciezko ida niebieskie hortensje

(czy tylko ja i czika wiedzialysmy po tytule, ze bedzie prezerwatywnie- psychiatrycznie?)
          • lella_two Re: seks nasienny 05.12.21, 22:53
            Ja też! To jest niepowtarzalny styl😃
    • pegowska.m Re: seks nasienny 05.12.21, 14:52
      Jak wiele bab komplikujesz coś bez potrzeby. Po co urozmaicenia, do których sama nie jesteś przekonana i nie wiadomo, jak słabo jeszcze znajomy facet zareaguje? Daj spokój głupotom i ciesz się wyjazdem. Może nawet śnieg Wam się trafi. Udanego weekendu!
    • chicarica Re: seks nasienny 05.12.21, 14:53
      Seks erotyczny i wytrysk nasienny?
      • lella_two Re: seks nasienny 05.12.21, 15:37
        Ale że znów z lekarzem psychiatrycznym???
      • taniarada Re: seks nasienny 05.12.21, 15:47
        Jest takie coś Seks przy żylakach powrózka nasiennego. www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://forum.echirurgia.pl/topic/15362-seks-przy-zylakach-powrozka-nasiennego/&ved=2ahUKEwi986r68sz0AhXkkYsKHS6XCfUQFnoECAQQAQ&usg=AOvVaw1iW_95sd4htxUNLYeO93gc
      • gama2003 Re: seks nasienny 05.12.21, 15:51
        Do tej pory myślałam, że w każdym seksie z mężczyzną nasienie bierze udział.

A tu proszę - wygląda, ze w tradycyjnym daniu pupy niekoniecznie.
        Zastanawiające jak to człowiek mało wie....
        • asia.sthm Re: seks nasienny 05.12.21, 18:18
          > w każdym seksie z mężczyzną nasienie bierze udział.

Nawet mi to do glowy nie przyszlo, cholera.
          Pierwsze to: Na sianeczku, sianie, na sianie kochanie,... nawet sie rozspiewalam dzdziebko, ale po chwili: _ Zglupiala dzioucha, o tej porze roku? To juz lepiej w igloo przy swiecach.

Tak czy inaczej autorka i chcialaby i boi sie, niemota raczej.
        • boogiecat Re: seks nasienny 05.12.21, 18:21
          gama2003 napisała:

> Do tej pory myślałam, że w każdym seksie z mężczyzną nasienie bierze udział.

Ja tu nie chce zboczenstw opowiadac, ale kruzganek ktos musi przeciez niesc: seks z mezczyzna moze jak najbardziej odbyc sie bez udzialu nasienia.
          Dobrze, ze weszlas w ten watek😛
        • memphis90 Re: seks nasienny 05.12.21, 19:58
          >Do tej pory myślałam, że w każdym seksie z mężczyzną nasienie bierze udzia
          Nope, może być wytrysk zwrotny i idzie do pęcherza. Albo nie pójdzie wcale, bo pan nie zdążył w czasie, w którym pani zdążyła.

>A tu proszę - wygląda, ze w tradycyjnym daniu pupy niekoniecznie.
          Jak do pupy, to nasienie może i brac udział, ale efektu dalszego nasiennego z tego nie będzie.
          • la_felicja Re: seks nasienny 05.12.21, 21:59
            To tak mamy teraz ciążę nazywać? efekt dalszy nasienny?
      • livia.kalina Re: seks nasienny 05.12.21, 21:03
        😂😂😂
    • ga-ti Re: seks nasienny 05.12.21, 15:26
      Po tytule myślałam, że chcesz się zapłodnić wink
      A co chcesz zrobić, co chcesz zmienić, co by Cię kręciło? Sama sobie odpowiedz na te pytania. I jeśli faktycznie coś bardzo się wyklaruje to działaj, czemu nie. Może nie od razu sadomaso, czy inne greje, bo faceta wystraszysz wink

Jeśli chcesz dać coś od siebie, bo facet fajny wyjazd zorganizował to może ładna bielizna, może weź świece, czy jakieś zapachowe olejki, przygotuj muzyczkę, może zacznij masaż albo zaproś go do tańca, zainicjuj inną pozycję niż dotychczas... trudno radzić, bo nie wiem, co już robicie i co chcesz dodawać wink
      • borsuczyca.klusek Re: seks nasienny 05.12.21, 15:41
        Zboczeństwa 🙄
      • taniarada Re: seks nasienny 05.12.21, 15:49
        Chcesz się zapłodnić .Przebiłaś Gati wszystkich .Brawo .🤣
    • gama2003 Re: seks nasienny 05.12.21, 15:30
      Co to jest tradycyjne danie pupy ?

Czytam dziś ciągle coś o świętach i słowo tradycyjne mi chyba ktoś profanuje zboczeństwami.
      • buldog2 Re: seks nasienny 05.12.21, 15:38
        Może jak u abpa Paetza? Albo prałata Jankowskiego?

Nie znam się, ale oni chyba najbardziej ortodoksyjni i tradycyjni.
        • livia.kalina Re: seks nasienny 05.12.21, 21:05
          To jakiś anal w stylu konserwatywnym. Może pod zdjęciem Peatza albo Gulbinowicza? Obaj są znanymi gwałcicielami ale mam nadzieje, że autorka wątku ne w tym kierunku idzie.
          • arthwen Re: seks nasienny 06.12.21, 18:37
            W szafie!
      • lauren6 Re: seks nasienny 05.12.21, 19:36
        Anal za sukienkę?
      • trampki_w_kwiatki Re: seks nasienny 05.12.21, 20:27
        No taki żółw od tyłu.
    • hiacynta.bukiet123 Re: seks nasienny 05.12.21, 15:49
      Dwie butelki czerwonego wina i seks nasienny (cokolwiek to jest) sam wam wyjdzie.
      Tylko spakuj ibuprom i elektrolity, polecam gastrolit.
      Nie musisz dziękować. 😚
      • lumeria Re: seks nasienny 05.12.21, 20:24
        Przeciez po dwoch butelkach wina to facet sie poplacze i ucieknieeeee....

• kropkaa Re: seks nasienny 05.12.21, 16:06
      Ale że po miesiącu chesz mu zaproponować trójką, bsdm, wizytę na wieczorze u swingersów? I nie wiesz jak?
    • z.szarych.stron Re: seks nasienny 05.12.21, 16:08
      Ok, ok ale co ma do tego sklep nasienny??
      • chicarica Re: seks nasienny 05.12.21, 19:29
        Nigdy więcej nie spojrzę tymi samymi oczami na sklep nasienny.
    • angazetka Re: seks nasienny 05.12.21, 16:13
      Co to jest:
      a) seks nasienny,
      b) tradycyjne danie pupy?
      • memphis90 Re: seks nasienny 05.12.21, 21:47
        >tradycyjne danie pupy?
        No przecież za sukienkę... Rozumiem, że newbie na forum nie znajo, ale stare wyjadaczki?
    • woman_in_love Re: seks nasienny 05.12.21, 16:18
      No słuchaj, to jak chcecie poeksperymentować, to nie musicie ciągle do tej pupy.

No możecie spróbować teraz do, no wiesz, tej takiej dziurki z przodu. Wiem, że to może się wydawać ci teraz dziwaczne, ale zaufaj mi. No i wtedy to nasienie to się będzie tak lepiej rozlewało i będzie bardziej nasiennie. Może nawet coś wtedy z tego wykiełkuje!
      • chicarica Re: seks nasienny 05.12.21, 19:30
        Kiedyś próbowałam do tej dziurki z przodu i trafiło w oko. Niepolecam.
        • marta.graca Re: seks nasienny 05.12.21, 20:10
          🤣
      • memphis90 Re: seks nasienny 05.12.21, 21:49
        Ale jak do dziurki z przodu? Siku się wyleje!

Aaaaaaa, że w pępek! Ufff, już się wystraszyłam, ale to ma sens, szczególnie z tym kiełkowaniem. Ale z Ciebie żartownisia!
        • woman_in_love Re: seks nasienny 05.12.21, 22:57
          Pępek? Czy to jest ta zaginiona 4 czakra rozkoszy?
    • totutotam.org Re: seks nasienny 05.12.21, 17:11
      Ja się zablokowałam na "Jak ten temat naturalnie wpleść w sprawy bieżące" i nie mogę się zdecydowsć czy w trakcie działań nasiennych wspomnieć o aferze mailowej, kryzysie polskich skoczków czy Rydzyku cytującym Kohla po niemiecku?
      Którym torem pójść?
      • boogiecat Re: seks nasienny 05.12.21, 20:25
        O rydzyku przy dzialaniach? No widac, ze ty tez potrzebujesz pomocy!
        Wg mnie ma byc na odwrot i mniej politycznie- np. przy rozmowie o tym co bedzie na kolacje, wplesc « a moze bys mi zrobil minete? ». Naturalnie i otwarcie.
        • totutotam.org Re: seks nasienny 05.12.21, 20:47
          Boogiecat, sprawy bieżące zrozumiałam jako kulturę (może nawet przez duże K?) i sytuację społeczno-polityczną Europy (a może nawet świata?) a Ty mi tu z kolacją, no proszę Cię, piszmy do tematu!
          • boogiecat Re: seks nasienny 05.12.21, 20:59
            😀 przepraszam, w niektorych watkach mam problemy z okresleniem tematu

Choc troche mysle, ze po prostu musialas wyrzucic z siebie to o cytowaniu Kohla po niemiecku. Cos czuje, ze tez bym chciala z kims o tym pogadac, gdybym wiedziala😅
            • totutotam.org Re: seks nasienny 05.12.21, 21:17
              To chodźmy do wątku "sen, seks i zagadka", pogadamy, możesz być jednorożcem. A nie, przepraszam, elfką (o, nawet niemiecki się poajwił wink Albo do tego o zimnym prysznicu na ONS big_grin w tle oczywiście cytaty z Kohla.
              • boogiecat Re: seks nasienny 05.12.21, 22:24
                😂 No bida na forum, masz racje - trzeba sobie radzic i doskonale wytypowalas watki- tam juz tylko brakuje rydzyka po niemiecku😀
      • trampki_w_kwiatki Re: seks nasienny 05.12.21, 20:29
        Najlepiej bez obcyndalania:
        "kochany, spakowałam dla nas kotlety schabowe i kabanosy. Co powiesz na to, żebym wsadziła Ci kulki analne albo żebyśmy podczas 69 zastosowali pingwinka?"
        • boogiecat Re: seks nasienny 05.12.21, 21:08
          Oni sa oboje niedoswiadczeni, tak bez zdania przejsciowego to jeszcze facetowi sie popiendoli i sobie wsadzi schabowszczaka w tylek.
          • trampki_w_kwiatki Re: seks nasienny 06.12.21, 00:29
            Kurła, byłoby fatalnie. Umarliby z głodu!
        • tapatik Re: seks nasienny 06.12.21, 17:10
          Co to za pozycja pingwinek?
          • qwirkle Re: seks nasienny 06.12.21, 17:22
            tapatik napisał:

> Co to za pozycja pingwinek?
            >
            Nie pozycja a narzędzie, tzw dildo lub wibrator. Był taki wątek, gdzie dziewczyny o tym pisały
            • tapatik Re: seks nasienny 06.12.21, 17:47
              Dzięki, nie śledzę wszystkich wątków.
    • mae224 Re: seks nasienny 05.12.21, 17:21
      Nasenny?
      Naścienny?

Ktoś mi wyjaśni?
      • fitfood1664 Re: seks nasienny 06.12.21, 18:18
        nasienny, chyba na sianie, z tego co zrozumiałam, autorka jakaś skąpa jeśli chodzi o tlumaczenie, a ja nie wnikam bo jakoś mnie ten temat nie pasjonuje, weszłam, bo się świeciło, ale już wychodzę
    • no_name33 Re: seks nasienny 05.12.21, 17:26
      Co to jest seks nasienny?
      • kropkaa Re: seks nasienny 05.12.21, 17:34
        Na sienniku lub na sianie.
      • januszekxxl Re: seks nasienny 05.12.21, 18:00
        no_name33 napisała:
        > Co to jest seks nasienny?

Że też kobietom trzeba tłumaczyć takie proste sprawy.
        Mężczyzna wprowadza swoje nasienie do wnętrza kobiety.
        nasienie
        1. «organ rozmnażania się roślin nasiennych»
        2. «płynna wydzielina męskich gruczołów płciowych wraz z zawartymi w niej plemnikami»

sjp.pwn.pl/szukaj/nasienie.html
        • no_name33 Re: seks nasienny 05.12.21, 18:07
          To jak wygląda seks nie-nasienny?
          • riki_i Re: seks nasienny 05.12.21, 18:21
            Orgazm na sucho
          • angazetka Re: seks nasienny 05.12.21, 18:37
            W prezerwatywie?
            • kropkaa Re: seks nasienny 05.12.21, 18:58
              Z pingwinkiem.
              • trampki_w_kwiatki Re: seks nasienny 05.12.21, 20:30
                Ja sobie wypraszam, z pingwinkiem wcale nie jest na sucho!
                • lumeria Re: seks nasienny 05.12.21, 20:52
                  Pingwinek moze urozmaicic nasenny seks smile
    • migafka357 Re: seks nasienny 05.12.21, 18:44
      Ja wiem, ja wiem! Nasienny seks się robi jak w Magnacie Bajona, musicie mieć na blacie w kuchni kilka makowców, po czym pan w miłosnym szale rzuca się na panią i lądują w makowcach, pan posypuje panią tu i ówdzie makiem, a pani rozanielona mówi: patrz, cała jestem w maku! Są nasiona i są wplecione bieżące sprawy, bo zaraz Gwiazdka, proszę bardzo. Pomogłam?
      • rosapulchra-0 Re: seks nasienny 05.12.21, 18:48
        Przeczytałam: pan posypuje panią tu i ówdzie wałkiem..
      • livia.kalina Re: seks nasienny 05.12.21, 21:09
        Jak już jesteśmy przy skojarzeniach filmowych- mnie się skojarzyło z "Pogrzebem Kartofla" Jana Jakuba Kolskiego i rolą Ferencego jako Grzelaka. W jednej ze scen, Grzelak podniecony idzie na pole i zapładnia ziemię - symbol nowego porządku.
        • migafka357 Re: seks nasienny 05.12.21, 23:40
          Tak, też dobrze pasuje smile
    • annaboleyn Re: seks nasienny 05.12.21, 19:14
      czoszena napisała:

> Jestem w początkowej fazie związku. Euforia, motylki w brzuszku i cały świat na
      > różowo.

Ja Cię rozumiem, czoszena, ogrodnictwo, zwłaszcza wiosną, wpędza mnie w stany euforyczne!

"Co wyrośnie z nasionka,
      Które w ziemi śpi słodko?
      Czy się stanie pokrzywą
      Albo może stokrotką?
      Ma listeczki zielone
      Coraz wyżej i wyżej,
      A bialutkie korzonki
      Coraz niżej i niżej."
      • marta.graca Re: seks nasienny 05.12.21, 19:49
        Nie wiem, w jakiej strefie klimatycznej mieszkasz, ale u mnie do wiosny daleko big_grin
        • annaboleyn Re: seks nasienny 05.12.21, 20:01
          marta.graca napisała:

> Nie wiem, w jakiej strefie klimatycznej mieszkasz, ale u mnie do wiosny daleko
          > big_grin

W tej, w której daleko, ale to zupełnie nie szkodzi, katalogi z nasionami można przeglądać juz teraz!
          >
          • marta.graca Re: seks nasienny 05.12.21, 20:12
            Do wiosny można się nieźle podkręcić wink
            • annaboleyn Re: seks nasienny 05.12.21, 20:18
              marta.graca napisała:

> Do wiosny można się nieźle podkręcić wink

Oczekiwanie jest takie ekscytujące! big_grin
              >
      • memphis90 Re: seks nasienny 05.12.21, 21:53
        Co tam saaaaaadzi pan Jeremi
        Fasolinki, fasole!
        Do pępuszka czy do brzuszka?
        Jednak anal wybiorę!
    • daniela34 Re: seks nasienny 05.12.21, 19:30
      czoszena napisała:

Jak ten temat naturalnie wpleść w sprawy b
      > ieżące?

Jeśli chodzi o seks nasienny to jest bardzo proste. Musisz tylko puścić odpowiedni podkład muzyczny. Polecam zespół 2+1

Na sianeczku, sianie,
      Na sianie kochanie,
      Na sianeczku, na białym
      Przez miesiączek cały
      Na sianeczku, sianie,
      Na sianie kochanie,
      Na sianeczku, na białym
      Przez miesiączek cały
      Nie zmogła go kula,
      Nie zmogły go rany,
      Ale go przemogła
      Chytrość jego panny
      Na sianeczku, sianie,
      Na sianie kochanie,
      Na sianeczku, na białym
      Przez miesiączek cały

Ewentualnie zespół Baciary

Na sianeczku sianie, rym cym kochanie
      Na sianeczku sianie, rym cym kochanie
      Do białego rana z Tobą kochana
      Ze słomy do siana, rym cym do rana

Albo cię rzuci ze względu na gust muzyczny, albo pognacie w kierunku najbliższej stodoły.
      • annaboleyn Re: seks nasienny 05.12.21, 19:42
        I nasiennika.
        Jeszcze rakie znalazłam, o:

"Posadzisz malutkie nasionko,
        podlejesz, wystawisz na słonko.
        W wilgoci i cieple
        nasionko pęcznieje.
        i hop! – już kwiatuszek
        do Ciebie się śmieje."
        • daniela34 Re: seks nasienny 05.12.21, 19:46
          😁😁😁
          • annaboleyn Re: seks nasienny 05.12.21, 20:00
            daniela34 napisała:

> 😁😁😁

Zaraz jej rozplanujemy ogródek big_grin
      • buldog2 Re: seks nasienny 05.12.21, 19:51
        Pozwolę sobie zapytać: przeczytałaś już to i owo?
        • annaboleyn Re: seks nasienny 05.12.21, 20:02
          buldog2 napisał:

> Pozwolę sobie zapytać: przeczytałaś już to i owo?

Ja? Niejedno w życiu przeczytałam, a co potrzeba?
          >
          • buldog2 Re: seks nasienny 05.12.21, 20:20
            Nieporozumienie. Popatrz na drzewko, pytanie było do Danieli.
            • annaboleyn Re: seks nasienny 05.12.21, 20:26
              buldog2 napisał:

> Nieporozumienie. Popatrz na drzewko, pytanie było do Danieli.

Uuups, to przepraszam najmocniej, u mnie drzewko wygląda jak na załączonym obrazku - i bądź tu mądry/a/e smile
              >
        • daniela34 Re: seks nasienny 05.12.21, 21:05
          buldog2 napisał:

> Pozwolę sobie zapytać: przeczytałaś już to i owo?

Tak. A nie dostałeś maila? Istnieje możliwość, że go napisałam i nie wysłałam smile jutro sprawdzę
      • mamolka1 Re: seks nasienny 05.12.21, 23:12
        A to ja mam jeszcze jedną, nie pomnę jakiego sławnego zespołu discopolo pieśń nasienną (swoją drogą dopiero teraz mam to przed oczami w całości a nie tylko refren - i to jest kurtwa ohydne...)

Gdy Agatka 4 latka miała
        To z pluszowym misiem w łóżku spała
        Gdy lat jej przybyło ze trzydzieści
        Musi co noc ptaszka męża pieścić
        Taki już twój los jest dziewczyno
        Więc nie zakrywaj się pierzyną
        A gdy ci mało będzie wrażeń tych
        Chodź chodź chodź tu na siano
        Chodź chodź a do domu znowu wrócisz rano
        W stodole będę sam i wino z sobą mam
        Rudego Piotrusia gdy był mały mały
        Lalki bardzo interesowały
        Wciąż je tulił głaskał i całował
        I czasami majtki im zdejmował
        Lecz teraz Piotruś już jest duży
        Ale samotność mu nie służy
        I pod oknami kusi głosem swym
    • buldog2 Re: seks nasienny 05.12.21, 20:21
      Mam kilka przekładów.
      • taniarada Re: seks nasienny 05.12.21, 20:36
        Ale o co ci chodzi jak to wątek lajtowy.
        • redaktorjoanna Re: seks nasienny 05.12.21, 21:57
          o to że się rzygac chce na twoj widok, tani
    • rycerzowa Re: seks nasienny 05.12.21, 20:26
      Skoro nasienny, to pewnie chodzi o seks małżeński.
      To akurat wypada zaproponować. Może pójdzie na taka perwersję.
    • qwirkle Re: seks nasienny 05.12.21, 21:24
      Seks nasienny to tylko z lekarzem ortopedycznym
      • arthwen Re: seks nasienny 06.12.21, 18:42
        Seks nasienny to raczej z doktorem botanicznym.
        • qwirkle Re: seks nasienny 06.12.21, 19:14
          arthwen napisał(a):

> Seks nasienny to raczej z doktorem botanicznym.

Też może być big_grin
    • taniarada Re: seks nasienny 05.12.21, 21:33
      Nie ma trolla ,a już się bałem .
      • redaktorjoanna Re: seks nasienny 05.12.21, 21:58
        taniarada napisał:

> Nie ma trolla ,a już się bałem .

w galoty narobiles, co, tani?
        >

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka