Dodaj do ulubionych

Chorzy ludzie

08.12.21, 19:42
To są chorzy ludzie!

Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

Obserwuj wątek
        • marzeka11 Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 20:06
          Niektórym antyszczepom dana czasami jest szansa na zrozumienie ( i przeżycie!!!) swojej głupoty: tu antyszczep z Zakopanego:'
          zakopane.wyborcza.pl/zakopane/7,179294,27889671,znany-antyszczepionkowiec-z-zakopanego-zachorowal-na-covid-19.html
        • alessa28 Re: Chorzy ludzie 09.12.21, 09:40
          solejrolia napisała:

> Tak, nanga. I niestety nie dość, że z głową mają coś nie teges, to jeszcze jako
          > antyszczepionkowcy cześciej umierają na covid. Szkoda, ale cóż....

Częściej 🤣🤣🤣na razie znam samych zaszczepionych, przechodzących ciężko.
          Współczuję mechanizmu wyparcia
          >
          >
          • demono2004 Re: Chorzy ludzie 09.12.21, 14:37
            alessa28 napisała:

>
            > Częściej 🤣🤣🤣na razie znam samych zaszczepionych, przechodzących ciężko.
            > Współczuję mechanizmu wyparcia
            > >
            > >

Alessa, ale co im pozostało? Myślisz, ze dlaczego są tacy agresywni i napastliwi? Dobrze wiedzą, ze ich oszukano i to sie nigdy nie skończy. Skoro oni mają przesrane, dlatego ich zdaniem my tez powinnismy sie zaszczepic i miec tak samo przesrane, jak oni. Stąd ta zajadłość i nienawiść.
            Gdyby mogli, to by na ciebie donieśli bez mrugnięcia okiem , albo powiesili na pierwszym drzewie z brzegu. Ja mam tylko nadzieje, ze nikt normalny sie z nimi nie zadaje. To chorzy ludzie są.
            • iwles Re: Chorzy ludzie 09.12.21, 14:40
              demono2004 napisała:

>
              > Alessa, ale co im pozostało? Myślisz, ze dlaczego są tacy agresywni i napastliw
              > i? Dobrze wiedzą, ze ich oszukano

alez nie - to takie ostatnie tchnienie przed smiercią, wszak wszyscy w najbliższych miesiącach umrzemy - tak wy nam przepowiadacie.
      • fitfood1664 Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 21:38
        tu też masz chorych:

www.eswinoujscie.pl/2021/10/07/zaszczepilem-sie-w-dobrej-wierze-teraz-zaluje-zobacz/

www.sudouest.fr/landes/dax/landes-un-trentenaire-decede-apres-s-etre-fait-vacciner-contre-le-covid-sa-famille-porte-plainte-4345424.php

www.lefigaro.fr/sports/tennis/je-regrette-d-avoir-fait-le-vaccin-chardy-suspend-sa-saison-apres-une-reaction-20210924

france3-regions.francetvinfo.fr/occitanie/aude/temoignage-narbonne-mon-fils-de-18-ans-a-failli-mourir-d-une-myocardite-apres-sa-premiere-dose-de-vaccin-anti-covid-2195158.html

france3-regions.francetvinfo.fr/nouvelle-aquitaine/dordogne/trop-d-effets-indesirables-les-hospitaliers-de-dordogne-ne-veulent-pas-se-faire-vacciner-par-astra-zeneca-1958278.html
          • alessa28 Re: Chorzy ludzie 09.12.21, 09:43
            tanebo001 napisał:

> To się nie szczep tylko później nie zajmuj respiratora.

A ty jeśli palisz, pijesz albo nadmiernie zresz, wyp#ierdalaj ze szpitala w razie w, leczyć następstwa nałogów za swoją własną kasę.
            >
              • alicia033 Re: Chorzy ludzie 09.12.21, 10:01
                marta.graca napisała:

> A jak nie palę, nie piję i nie żrę nadmiernie, to mogę wywalić jakiegoś antyszczepa ze szpitala?

Nie.
                Naprawdę, jako prawnik powinnaś mieć nieco szersze spojrzenie. I wiedzieć, że wykluczanie kogokolwiek to ostatnia z metod, która powinna być stosowana w dobrze zorganizowanym społeczeństwie.
                Chyba, że chcesz żyć w takim, w którym wywalenie może grozić też tobie, bo zaraz może się okazać, że jednak nie dość zdrowo żyłaś . Takie spirale szybciutko się nakręcają. I co, podoba ci się taki system?
              • skumbrie Re: Chorzy ludzie 09.12.21, 14:06
                >A jak nie palę, nie piję i nie żrę nadmiernie, to mogę wywalić jakiegoś antyszczepa ze szpitala?

Możesz, ale po co? Szczepienie chroni przed zachorowaniem, ciężkim przebiegiem, hospitalizacją i zgonem. Tak wam wmawiali, kiedy jezdzilyscie do Białegostoku na kolajnogach przez ostatnie rondo.
                Coś się zmieniło? Niemożliwe, w końcu szczepionki doskonale przebadane i bezpieczne 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
            • araceli Re: Chorzy ludzie 09.12.21, 09:58
              alessa28 napisała:
              > A ty jeśli palisz, pijesz albo nadmiernie zresz,

Miło, że przypominasz, że jako antyszczpka jesteś tak samo durna jak pijak czy grubas. Piękna samokrytyka tongue_out
    • magdamajak Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 20:20
      Ale w czym rzecz - uchwała jakiejś tam rady nie może stać ponad prawem. A prawo mówi jasno, że zmuszanie do noszenia masek jest niezgodne z konstytucją. Rodzice, jeśli chcą, mają odpowiednie narzędzia, aby ukrócić bezprawie w szkole.
      • araceli Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 21:30
        fitfood1664 napisał(a):
        > powoli tracę nadzieję że to szaleństwo się kiedyś skończy, skoro coraz więcej o
        > chotników

Jak tam emigranteczko - Francuzi dalej mają w d..e twoje zdanie i nie wpuszczają cię nawet na kawkę do restauracji? big_grin
        • demono2004 Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 21:35
          araceli napisała:

>
          > Jak tam emigranteczko - Francuzi dalej mają w d..e twoje zdanie i nie wpuszczaj
          > ą cię nawet na kawkę do restauracji? big_grin
          >
          >
          >

Ale ty wcale nie jestes w lepszej sytuacji. Bedziesz musiala wciaz chodzic po kolejne dawki by do restauracji wejsc. Kiedy ci wygasnie waznosc certyfikatu, zostaniesz wykluczona ze spoleczeństwa.

www.bitchute.com/video/HtdMXVdHtg7F/?fbclid=IwAR3ENNAiFaq-bGxaIajQS_oVpxvKsWdW7sTCl5JSojN408UYZMVRbHSYMEw
            • demono2004 Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 22:11
              araceli napisała:

>
              >
              > Tak jasne - mogąc wejść wcale nie jestem w lepszej sytuacji big_grin
              >
              >
              >

Wejdz w link. ktory podalam. Tam jest mowa o paszportach szczepionkowych i jaką rolę odegra w twoim zyciu a wlasciwie, to co z nim zrobi. Wtedy zrozumiesz, dlaczego nie jestes w lepszej sytuacji. Bo nie jesteś.
                • demono2004 Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 22:35
                  araceli napisała:

.
                  >
                  >
                  > Nie klikam w foliarskie linki i nie mam problemu ze szczepieniem się.
                  >
                  >

To nie jest foliarskie. UE czekala na dogodny moment, by wprowadzic paszporty szczepionkowe od ktorych bedzie zalezało, czy bedziesz w pełni uczestniczyła w życiu społecznym, czy tez zostaniesdz zepchnieta na jego margines i nie bedziesz miała żadnych praw. Tutaj o tym jest mowa.
                  UE chce wprowadzic cos na wzor kredytu zaufania, ktory funkcjonuje w Chinach. Gdybys klinkela w ten "foliarski" link, to byś o tym wiedziała, ale po co smile
                  Lepiej sie bawic, rzucac na forach, wyzywac innych od foliarzy, tłuczków i antyszczedpów.
                  Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawe z tego, ze dzieki paszporcikowi, mozesz w przyszlosci stracic swoje przywileje przez zachowanie, jakie prezentujesz na ematce. W tym oto foliarskim filmie, do ktorego wkleilam link, jest o tym mowa smile
                  Ja ci naprawde współczuje araceli. Jeszcze bedziesz płakać, ale póki co, ciesz się wolnością, ktora zostaje ci odbierana kawałek po kawałku.
        • fitfood1664 Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 21:42
          chciałabyś, muszę cię rozczarować, Francuzi to wspaniali ludzie

www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=bistrotiers+contre+pass+sanitaire

nie tacy jak ci nadgorliwi co w Polsce nie wpuszczają mimo iż przepisy tego nie nakazują
          • araceli Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 21:48
            fitfood1664 napisał(a):

> chciałabyś, muszę cię rozczarować, Francuzi to wspaniali ludzie

Raca i dlatego nie wpuszczają cię do restauracji, kin czy teatrów.

> www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=bistrotiers+contre+pass+sanitaire

Nawet napisać porządnie po francusku nie potrafisz tłuczku big_grin
            • fitfood1664 Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 21:59
              a po czym poznajesz że nie potrafię porządnie pisać po francusku? zdradźże, pośmieję się

ja do owych przybytków nie chodzę od lat, ze względów rodzinnych, dlatego zlewam ciśnienie na szczepienia, bo mogę
              • araceli Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 22:01
                fitfood1664 napisał(a):
                > ja do owych przybytków nie chodzę od lat, ze względów rodzinnych,

Aha - prawdziwie 'zasymilowana' miłośniczka francuskiej kultury tongue_out tongue_out tongue_out
                • fitfood1664 Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 22:09
                  nie żebym odczuwała potrzebę by się z czegoś tłumaczyć, ale powiem ci że chodzenie po przybytkach z autyztycznym nastolatkiem jest dość kłopotliwe, a solidarnie nie będę się sama włóczyła, a gdybym chciała z mężem to dziecka nie mam z kim zostawić na dłużej, więc wyjścia ograniczam. ale nie martw się, mąż świetnie gotuje więc dorestauracji nie ciągnie, no i kulturę dziś można kupić w necie, spoko

...no i gdzie kiepsko piszę po francusku?
              • sumire Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 22:08
                No nie jesteś, bo siedzisz pod kamieniem i pomstujesz na tych, co podróżują. Skoro i tak nigdzie nie bywasz, to w sumie co za różnica dla ciebie, czy ktoś coś sprawdza, czy nie?
                • fitfood1664 Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 22:13
                  no bardzo mi przykro że siedzę, ale nie siedzę z powodu covida, tylko z powodu faktu że mam mocno zaburzonego autystyka na stanie, musiałąbym bez męża, a bez niego mi się nie chce, a drugiego dziecka z chorym nie zostawię na dłużej bo co to za zabawa

a sytuacja mnie stresuje bo mam życiowe plany i niestety covid je mocno komplikuje, co prawda jeszcze niezaszczepionych nie izolują w obozach, ale i tak obecne zarządzanie pandemią jest mocno stresujące w przypadku gdy ktoś nie zamierza się szczepić
                  • araceli Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 22:18
                    fitfood1664 napisał(a):
                    > no bardzo mi przykro że siedzę, ale nie siedzę z powodu covida, tylko z powodu
                    > faktu że mam mocno zaburzonego autystyka na stanie, musiałąbym bez męża, a bez
                    > niego mi się nie chce, a drugiego dziecka z chorym nie zostawię na dłużej bo co
                    > to za zabawa

Rozumiem problem logistyczny ale pozbawianie drugiego dziecka dostępu do kultury to kultury to już mi się w głowie nie mieści.

> a sytuacja mnie stresuje bo mam życiowe plany i niestety covid je mocno komplik
                    > uje, co prawda jeszcze niezaszczepionych nie izolują w obozach, ale i tak obecn
                    > e zarządzanie pandemią jest mocno stresujące w przypadku gdy ktoś nie zamierza
                    > się szczepić

Cóż - twój wybór.
      • demono2004 Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 21:32
        fitfood1664 napisał(a):

> powoli tracę nadzieję że to szaleństwo się kiedyś skończy, skoro coraz więcej o
        > chotników

To sie nigdy nie skonczy. Obawiam sie, ze bedzie tylko gorzej. Niestety, ludzie są sami sobie winni. Dali sie poroznic, skłócić i dziś mamy tego efekty.
        Wkleje jeszcze to . Taką bedziemy mieć "wolnosc" Podziekujmy nadgorliwym.

www.bitchute.com/video/HtdMXVdHtg7F/?fbclid=IwAR3ENNAiFaq-bGxaIajQS_oVpxvKsWdW7sTCl5JSojN408UYZMVRbHSYMEw

• demono2004 Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 22:12
            taniarada napisał:

> Nie trać nadziei kobieto.Pesymistka cholerna .Życie jest piękne ,wystarczy tylk
            > o chcieć i wychylić nosek spod komputera .
            >

Ale ja nie jestem pesymistką. Ten film powinien kazdy obejrzeć bo jeśli nic nie bedziemy robić, źle skonczymy. Wszyscy.
                • taniarada Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 23:14
                  Młoda zgorzkniała . Chcesz, żeby Ci zaczęło wychodzić? Bądź dla siebie choć ciut łagodniejsza. Pogódź się z tym, że nie wszystko nam w życiu wychodzi i zamiast się za wszystko biczować, głaszcz się w momentach porażek. Tul, ilekroć będziesz tego potrzebować. Bądź dla siebie dobra, bo to Ty jesteś tu najważniejsza..To takie proste.
                        • taniarada Re: Chorzy ludzie 09.12.21, 18:33
                          Wiem o tym .Przecież się znamy nie od dziś .Nie chciałem być niedyskretny .Ale to nie jest rak na to się nie umiera .Pisałem Ci kiedyś ,że stchórzyłem przed taką miłością i nigdy więcej.Widzę ,że jesteś bardzo rozgoryczona ,bo Twoje pisanie to pokazuje.Wtedy młoda kobieta ,brunetka ,piękna dziewczyną ,zaczęła mi siwieć .Byłem, wydziałem to dziecko i uciekłem jak tchórz . Nie Ty pierwsza ,która musi sobie radzić z autyzmem Mam siostrzeńca po zmarłej siostrze ,duży facet potrzebuje delikatnej opieki.Wierzy we mnie i daje sobie radę .Nie Ty pierwsza . Jeszcze raz Ci powtórzę .Bądź dla siebie choć ciut łagodniejsza. Pogódź się z tym, że nie wszystko nam w życiu wychodzi i zamiast się za wszystko biczować, głaszcz się w momentach porażek. Tul, ilekroć będziesz tego potrzebować. Bądź dla siebie dobra, bo to Ty jesteś tu najważniejsza..Będę Ci to ciągle wklejał w różnych wątkach.
                    • wapaha Re: Chorzy ludzie 09.12.21, 17:51
                      fitfood1664 napisał(a):

> nie mędrkuj tylko powiedz jak wyleczyć z choroby na którą nie ma lekarstwa, bo
                      > jak dotąd to moja jedyna porażka godna tego by zawracać sobie nią głowę

Pewnych rzeczy nie zmienisz-po prostu
                      Nie ma co mędrkowac, wymyślać, szukać rozwiązań. Jest jak jest.
                      I nie ma co sobie zawracać głowy-" nie zawrócisz kijem wisły"
                      ale mozesz próbowac by płynęło się lżej i przyjemniej
            • alicia033 Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 21:49
              gaskama napisała:

> Za głupia jesteś, by to zrozumieć?

No przyjmij, że za głupia jestem.
              Ponoć nie gotujesz, korzystasz wyłącznie z knajp i wspierasz kowidiański debilizm.
              Więc cóż poszło nie tak, że nie rzopoznajesz takiej "świetnej" miejscówki?
          • araceli Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 21:42
            alicia033 napisała:
            > jak to możliwe, że przy twoim zamiłowaniu do kowidowej paranoi i knajp nie pozn
            > ajesz?

O! Kolejna debigranteczka, która restauracji od środka nie widziała od miesięcy bo jej przygłupstwa kraj zamieszkania nie toleruje big_grin

Ach to skamlenie big_grin
              • araceli Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 21:50
                fitfood1664 napisał(a):
                > słonko, byli tacy co przetrzymali 2wś, covida też się przetrzyma,

Tłuczki raczej potrzeb kulturalnych nie mają to 'przetrzymają' 😂😂😂
                • fitfood1664 Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 22:01
                  prymitywne laski kóre potrzebują się pokazac na mieście nie rozumieją że potrzeby kulturalne można zaspokoić w domu, co czynię złotko, bo od lat ze względów logistycznych bywam tylko na zakupach spożywczych
                  • araceli Re: Chorzy ludzie 08.12.21, 22:03
                    fitfood1664 napisał(a):
                    > prymitywne laski kóre potrzebują się pokazac na mieście nie rozumieją że potrze
                    > by kulturalne można zaspokoić w domu,

Tak tak. A Luwr to zwiedzasz online. Luz - niektórzy nie czują różnicy.
                            • fitfood1664 Re: Chorzy ludzie 09.12.21, 14:04
                              thanks, i sorry za nerwy ktore wylażły w innych postach

btw na marginesie bardzo wiele osób nie zdaje sobie sprawy że są w społeczeństwie ludzie podwójnie wykluczeni, i to często ci właśnie zajadle bronią prawa do decydowania o własnym zdrowiu
                              • gaskama Re: Chorzy ludzie 09.12.21, 16:18
                                Fitfood ... moim zdaniem miara człowieczeństwa, miara demokracji, miara siły państwa jest przede wszystkim podejście do najsłabszych, czyli do chorych, niepełnosprawnych, starych. Reszta powinna dać sobie sama radę.
                                Masz pomoc przy synu? Jesli mieszkasz Piza polska. To może pomoc że strony państwa jest lepsza?
                                Trzymaj się.
                                • fitfood1664 Re: Chorzy ludzie 09.12.21, 16:59
                                  gaskama, dzięki, trzymam się, co mi innego pozostało, niestety każda stresowa sytuacja to dla mnie ogromne wyzwanie bo niestety ale długotrwały stres zużywa człowieka i pozbawia warstwy ochronnej, dlatego covid mnie wykańcza
                                  i tak, bardziej boję się szczepienia niż choroby, doświadczenie robi swoje

o pomocy ze strony państwa mogłabym książkę napisać, ale lepiej nie, w skrócie, każdy kraj ma pod tym względem wady i zalety, w Polsce z tego co widzę nie jest najgorzej, ogólnie, i nie chodzi o pomoc ze strony państwa sensu stricte, tylko o możliwości jakimi dysponuja osoby niepełnosprawne i ich rodziny, terapie, fundacje, zrzutki.... ja się w to nie bawię, ale wiem że można, i to nie jest złe, o Francji nie będę się wypowiadać, ale sporo jest do zrobienia jeśli chodzi o pomoc niepełnosprawnym i ich rodzinom, ale to i w PL przecież