Dodaj do ulubionych

starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.II

30.05.05, 13:02
Dziewczyny wskoczcie tu, bo tam już się zacina.

...*)...
Obserwuj wątek
    • roleczka11 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 13:09
      Ja już jestem !!!
      • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 13:13
        czekamy na resztę dziewczyn.

...(*)...
    • roleczka11 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 13:28
      hej, hej, gdzie się podziałyście?

A Ty Madzia który dc?
      • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 13:39
        Dzisiaj u mnie 32 dc, właśnie zaczęły boleć mnie cycuszki, czyli znak, że
        żbliża się @.

www2.fertilityfriend.com/home/6adb5

...(*)...
    • roleczka11 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 13:38
      Madziu i ty też nie chcesz ze mna gadać? buuuuuuuuuuu
      • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 13:40
        No jak nie, przeciez gadam.

...(*)...
    • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 13:41
      Gdzie jest kattrin? Ptrzecież zawsze była na bierząco. Kattrin wracaj szybko.

...(*)...
    • magda9948 Wracajcie szybko, co jest z Wami?????????????????? 30.05.05, 13:50
      Ej noooo, gdzie Wy jesteście????????????????????????????

...(*)...
    • roleczka11 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 13:51
      No właśnie Kattrin, stawaj do raportu!

Oj Madziu, a może @ nie przyjdzie do Ciebie, cio?
      Wiesz ze tego Ci życzę
      • goko1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 13:53
        danik przychodź szybko pisz co i jak

objawy, jaki test robiłaś itp, itd

---
        www2.fertilityfriend.com/home/goko1goko1
    • roleczka11 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 14:01
      Danik napisała że bedzie dzisiaj, ale trochę później.
      Też się jej nie mogę doczekać.
    • danik1 Jeszcze nic nie wiem!!! 30.05.05, 14:08
      Witam Was kochane!!!
      Jeszcze nie przeczytalam co napisalyscie wczesniej bo niedawno wrocilam do
      domku, ale juz pisze co u mnie. @ nie ma, ale zrobilam dzisiaj rano ponowny
      test i nic nie wykazal, nawet cienia. Nie wiem moze wieczorem za duzo wypilam
      bo siku bylo jasne. Rano czulam sie tak jak na @. Bardzo bolal mnie brzuch i
      juz bylam pewna, ze dostalam, ale jednak nie. Za to mam sluz, ale podbarwiny
      jakos tak brazowo. Nie ma tego sluzu zbyt duzo, ale caly czas mi sie wydaje, ze
      dostalam @ bo czuje mokro. Brzuch juz mnie nie boli, ale rano tempka mi spadla.
      Zaraz musze uzupelnic swoj wykres. Cala noc snilo mi sie, ze bola mnie piersi i
      sa duze. W ogole nie moglam spac a rano jak zobaczylam te tempke to sie
      zalamalam, ale do tej pory nic. Czekam caly czas co bedzie!!!!
      • danik1 Re: Jeszcze nic nie wiem!!! 30.05.05, 14:14
        A to moj wykres: www2.fertilityfriend.com/home/b73ba
        Tempke mierzylam godzine wczesniej niz zazwyczaj, ale to chyba duzo nie zmienia
        co??? Sama nie wiem. Musze teraz czekac!!!!
      • goko1 Re: Jeszcze nic nie wiem!!! 30.05.05, 14:20
        daniczku tak jak pisałam, spokojnie, nie stresuj sie jeszcze, a jaki test
        robiłaś (marka, model) i czy jesteś na jakiś lekach (bierzesz coś)?

---
        • magda9948 Re: Jeszcze nic nie wiem!!! 30.05.05, 14:21
          daniczku, a powiedz po jakim czasie sprawdziłaś test ciążowy? Bo jak po 5
          minutach, to nie należy brać pod uwagę tego wyniku. Jeżeli jest się w ciąży to
          tet wychodzi od razu. Po ilu minutach sprawdzałaś test?

...(*)...
          • goko1 Re: Jeszcze nic nie wiem!!! 30.05.05, 14:25
            magda9948 nieprawda, niektóre testy sprawdza sie po 3-5 minutach, np. bobotest.

a oto ciekawostak o temperaturce, pisałam o tym wczesniej:

""znalazłam na npr"
            Jeśli mierzę temperaturę w ustach i zauważam duże wahania temperatury, to muszę
            sprawdzić, czy na pewno termometr wkładam ukośnie pod język z boku wiązadełka?
            Czy moje usta są podczas mierzenia temperatury cały czas zamknięte? Czy mierzę
            temperaturę przez 8 minut? Jeśli w pokoju jest zimno, należy termometr włożyć
            do ust - powiedzmy, z prawej strony - a gdy się już ogrzeje, przesunąć go na
            lewą stronę, by uzyskać właściwy pomiar. Włożony pod język bardzo zimny
            termometr zabierze ciepło z tego miejsca, by się ogrzać i obniży nam wynik
            pomiaru. Jeśli przełożymy go po ogrzaniu, to już pomiar będzie właściwy. ""

--
            • magda9948 Re: Jeszcze nic nie wiem!!! 30.05.05, 14:27
              chyba do 3-5 minut, a nie po tym czasie...
            • magda9948 Re: Jeszcze nic nie wiem!!! 30.05.05, 14:28
              daniczku, ja życzę Ci jak najlepiej, ale sprawdź do jakieg czasu odczytać masz
              wynik z testy, który robisz lub robiłaś- bo to ważne

...(*)...
    • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 14:35
      Ja już uciekam, do jutra kobitki. Jutro ostatni dzień w pracy i laba przez cały
      miesiąć.

Pa, pa

...(*)...
    • roleczka11 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 14:35
      daniczku, a ja wierzę, że wszystko będzie dobrze.
      Tylko się nie denerwuj. Trzymaj się Słonko!
      • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 14:37
        Ja tez wierzę, że daniczkowi się uda...musi się udać.

Pa, pa

,,,(*)...
    • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 14:50
      oj sorki dziewczynki ale mialam full pracy, ledwo sie wyrabiam, a jeszcze do
      tego mam atak bolesci jajnika i umieram....
      Daniczku czekamy na jutrzejszą prawidłową tempke i ozbaczymysmile)))))
    • danik1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 15:02
      Ja tez jestem, ale nadrabialam zaleglosci a poza tym cos mi komputer zwalnia.
      Madziu ta druga kreske zobaczylam jakies 10-15 min. po zrobieniu testu. Byl
      jeszcze swiezy. To byl pre-test a na nim jest napisane, ze po 15 min. wynik
      moze byc bledny. Jednak ja nigdy nie mialam na tescie zadnego cienia a zawsze
      sprawdzalam kilka razy. Czasami nawet jeszcze nastepnego dnia. @ nadal nie mam.
      Za to jest mi mokro i znowu musialam zmienic wkladke bo jest mokra i zabarwiona
      na kremowo. Brzuch mnie juz nie boli tak jak rano. Zmierzylam tempke chociaz
      wiem, ze to nic nie daje i mam 37,2. Caly czas czekam i troche sie denerwuje. W
      nocy bylo najgorzej i dzisiaj rano a teraz jestem jakas spokojniejsza!!
      Zobaczymy!
      • danik1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 15:03
        Kattrin a co to sie porobilo z Twoja owulacja??????? My jestesmy w tym watku
        jakimis wyjatkowymi egzemplarzami!! Co jedna to lepsza!!! No nie?
        • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 15:05
          ja chyba bede dopiero miała owulacje, ale z tego co pisze Goko to zle mierze
          tempke i juz nic nie wiem...
          • danik1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 15:12
            J atez juz nic nie wiem Kattrin. Nie rozumiem czemu te testy tak Ci dziwnie
            wychodza. Mi w poprzednim tez dlugo wychodzila blada kreska, wlasnie tydzien,
            ale juz w tym cyklu tylko dwa dni i juz byla wyrazna. To pewnie zalezy od wielu
            czynnikow! Trzymamy kciuki!!
            • goko1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 15:14
              trzymajmy kciuki, to chyba najwłasciwsze teraz, i tak trzeba czekać, ja zmykam
              zaraz do domku, wieczorkiem wpadnę.

--
              • danik1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 15:18
                Ok Goko!!! Ja tez pewnie bede. Moze juz cos bede wiedziala!!!
    • danik1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 15:14
      Znowu bylam w lazience i znowu wkladka cala mokra. Sluzu nie widze, ale jest
      kremowa mokra plama!! Co ja mam o tym myslec?? Plama nie jest brazowa a wlasnie
      jasno kremowa!!
      • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 15:18
        bardzo dobrze ze zadnych brunatów nie masz, a jasno kremowa to bardzo dobrasmile
        Bedzie ok ja trzymam kciuki i czekam na jutrzejsza tempke.
        Ja juz zwariowałam z tempkami i tez zobaczymy co bedzie jutro, ale to i tak do
        kitu bo wg Goko tego cytatu to i tak zle mierze tempke, wiec juz nic nie wiem,
        czy juz po czy przed czy w trakcie...
        • danik1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 15:28
          A moze zmierz jutro tak jak mierzysz normalnie a pozniej zmierz na dole. Tam
          mierzona tempka wychodzi dobrze, wiec bedziesz mila porownanie.
    • danik1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 15:35
      Dziewczynki gdzie jestescie?? Goko poszla do domu to usprawiedliwiona, ale
      Kattrin, Madzia, Roleczka???? Czyzbyscie pracowaly????? A mi czas sie strasznie
      dluzy. Tylko biegam do toalety i sprawdzam!
      • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 15:49
        Kochana moja ja uciekam do domku juzsad((
        bede tesknic i czekac na Was jutro a na Ciebie Daniczku najbardziej w związku z
        jutrzejszą tempkasmile)))

Buziaki słoncasmile))
        • danik1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 15:56
          sad(( Zostaje sama!!

Pa, pa Kasiu!! Do uslyszenia jutro!!
          • danik1 Dostalam @!!! 30.05.05, 18:41
            sad((
            • danik1 Re: Dostalam @!!! 30.05.05, 19:03
              www2.fertilityfriend.com/home/b73ba
              • ninyanna Re: Dostalam @!!! 30.05.05, 19:52
                Hej dziewczyny!!!!

Chyba nie zaliczam sie do Waszego grona, ale chcialam Wam zyczyc powodzeia!smile)
                Mi udalo sie za pierwszym razem zajsc w ciaze ! Teraz w maju wlasnie!smile))Wam
                tez zycze jak najszybszego wyniku pozytywnego, tylko musicie podejsc do tego z
                jak najwiekrzym spokojem...najgorsze sa blokady psychiczneuncertain Niestety, im sie
                bardziej mysli tym gorzej.. Wiec spokoj, spokoj i relaks, a wszystko sie
                uda!!!smile) 3 mam kciuki smile)

Bede do Was zagladac o ile moge smile)

Pozdrawiam!smile

Ja i moja fasolinkasmile))
          • goko1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 30.05.05, 22:42
            cześć kobietki, późno już, ale musiałam tutaj zajrzeć

Daniczku tak mi przykro, że @ przyszła, bardzo mocno Cie ściskam, trzymaj się,
            nie masz zbyt długich cykli, to doczekasz do następnej owu i tym razem sie uda.

u mnie już sama nie wiem, żadnych objawów nie widzę ani na ciązę ani na owu
            ani na po owu, ani na @, już sama się zastanawiam nad tą późną owulacją (chyba
            kattrin1 mi to zasugerowała), ale sama nie wiem..., trochę kłują mnie od czasu
            do czasu jajniki, może coś się tam dzieje niedobrego jeszcze poczekam kilka
            dni, no może z tydzień i jak nie to wybiorę się do ginekologa z moim problemem.

a poza tym to tak jak sobie do tej pory myślałam o czerwcowym monitoringu
            (pewnie temin przesunąłby się i tak na lipiec - bo ten cykl jeszcze nie dobiegł
            do końca), tak samo intensywnie zaczynam myśleć o miesiącu przerwy, bez
            pomiarów, bez testów, bez obserwacji śluzu i badania szyjki, nic tylko
            przytulanie kiedy chcemy od czasu do czasu - spontanicznie a nie musimy, itp,
            itd.
            Kupiłam sobie fajną książkę Kobieta i Natura (jak to sie mówi taka dla młodszej
            dojrzewajacej siostry, dla takiej jak ja starajacej się zajść w ciążę i dla
            przekwitajacej mamusi) i faktycznie piszą tam o tej blokadzie w psychice, że
            jak się bardzo chce to akurat na złość nie chce wyjść. sad((

i to by było na tyle tych moich wieczornych rozważań, dobrej nocy Wam życzę,
            stres działa na nas niedobrze, wysypiajcie się i nie stresujcie (pisze to
            pewnie najbardzie zestresowana teraz kobitea na tym forum - ale może Wam to się
            uda osiągnąć)

Dobrej nocy!

---
            • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 08:04
              cześć Dziewczynki!!!
              juz jestem po małym urlopiku. wczoraj nawet nie miałam czasu tu zajrzeć bo
              wiadomo jak to jest kiedy wraca sie do pracy nawet po malej przerwie smile)
              • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 08:10
                Cześc dziewczyny...u m nie dzisiaj 33dc i tempka 36,8. A od jutra jestem na
                urlopie, jak dam rade to będe do Was pisała od znajomej z kompa.

...(*)...
                • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 08:13
                  madziu ale super, ze masz taki dlugi urlopik !!!
                  • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 08:16
                    też się cieszę...tylko szkoda, że nie będę miała w Wami kontaktu codziennie,
                    ale postaram sie nadrobić jak wrócę.

...(*)...
                • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 08:16
                  Czesc dziewczynkismile

Daniczku tak mi przykrosad(( a tak myslałam ze sie uda, ale nie smutajmy sie,
                  pamietasz :Nowy cykl nowa nadzieja" cio??

W ten pochmurny dzionek przesyłam promyczki słoneczka dla Ciebie i dla
                  wszystkich dziewczyneksmile))

U mnie wzrost tempki, nie podniecam sie bo przeciez jutro moze spasc... mój
                  wykresik www2.fertilityfriend.com/home/98970

do tego boli @ podbrzusze rano...

ale jak to w temacie wątku - starania mają byc majowo-czerwcowe prawda???

Buziaki kofffane
                  • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 08:27
                    hej hej gdzie sie podziałyscie? bo ja po przerwie jestem spragniona kontaktu z
                    Wami smile))
                    • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 08:38
                      nikogo nie ma sad((((
                      • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 08:42
                        Ja ciągle jestem.

...(*)...
                        • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 08:42
                          ja tez jestem, spokojniesmile) Ewunia a Ty pisz co u Ciebie słonko, jak sie
                          czujesz??
                          • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 08:47
                            Kasik u mnie normalnie smile) 29 dc, 12 dpo, tempka 37,0 spadła od wczoraj.
                            podejrzewam, ze @ przyjdzie 5 lub 6 czerwca sad
                        • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 08:43
                          ale siedzisz cichutko jak myszka smile) myslalam ze jestem sama smile)
                          • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 08:47
                            napiszcie mi co u Was smile))
                            • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 08:52
                              u mnie porazka na starcie, ale daje rade, chyba jeszcze nie umiem czytac
                              swojego organizmu wiec juz sobie olewam poprostu, chyba dzis jestem wkońcu 1
                              dpo, ale dokładnie nie wiem...
                              czekam sobie spokojnie, a co bedzie to bedzie, juz nas troche wiecej, wiec moze
                              czerwiec....
                              czyli termin juz niedługo tak? Nio to czekamy spokojniesmile)))
                              buziak i fajnie ze juz jestessmile
                              • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 08:57
                                kasik a mozesz pokazac swój wykresik bo nie chce mi sie go szukać smile)
                                • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 08:59
                                  jaz znalazlam smile)
                                  • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:02
                                    Kasik faktycznie nie ma 3 wyzszych tempek wiec nie bylo owu (niewiadomo tylko
                                    czy jeszce nie bylo czy w tym cyklu wogole nie bylo). musimy niestety czekac na
                                    następne dane
                                    • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:05
                                      to wiem i czekam, choc wydaje mi sie ze teraz juz jest po... mam nadzieje
                                      • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:08
                                        miejmy nadzieje, ze jest po, zwlaszcza, ze staranka były i widac, ze nie
                                        oszczedzasz męża smile))
                                        • goko1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:13
                                          Witajcie dziewczynki,

u mnie na razie bez zmian, temperatura z rana 36.9 w ustach , w pochwie 37.0,
                                          Kattrin1 sprawdzałaś jaka jest różnica z tą tempka, czy jeszcze nie.
                                          Jak ja ostatnio mierzyłam i tu i tu to była taka sama, dzisiaj o 1 stopień inna

cykl mam długi jak cholera....

---
                                          • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:16
                                            wiesz Goko nie sprawdzałam, jakos nie chce mi sie, a nie lubie robic na siłe.
                                            Mierze nadal tak samo, tylko po paru minutach zmieniam pozycje termometra z
                                            jednej stony jezyka na drugo hihiihihi
                                            i dzis mam wzrost, normalny wiec...juz sama nie wiem...

a Twój cykl to naprawde długasny a moze bedzie jeszcze dluzszy np 9
                                            miesieczny??? Kurczaki któras musi wkońcu pierwsz zacząc cio???
                                            • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:20
                                              kattrin1 napisała:

> Kurczaki któras musi wkońcu pierwsz zacząc cio???

Też tak uważam!! Którejś w końcu musi sie udać na dobry początek !!!
                                              • goko1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:23
                                                wiecie ja to nawet nie wiem co się dzieje i nie za bardzo liczę na to w tym
                                                cyklu, nawet zaczynam myśleć o jakiejś przerwie, może odpoczynek od tego
                                                wszystkiego dobrze by mi zrobił.

na razie latam sprawdzać czy @ przyszła, ogólnie to czuje sie dobrze i aż się
                                                sama sobie dziwię, że mimo tych stresów z tak długim cyklem mam i energię i
                                                czasami nawet dobry humor

--
                                        • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:14
                                          hihihih raczej on mnie, bo mi sie odechciało, a on mnie tak zbajerował ze uuuuu
                                          dalismy rade hihihiihihsmile))

a co ma byc to bedzie, choc dziwnie sie zachowuje mój organizm, zobaczymy co
                                          bedzie jutro, jak wzrosnie cholercia jedna to znaczy ze przytulania było o
                                          czasie...
                                          • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:17
                                            Kasik trzymam kciuki i fajnie, ze macie z męzem radoche hi hi

czesc goko !!!
                                        • danik1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:27
                                          Witajcie dziewczynki!!!
                                          U mnie wczoraj to byly tylko plamienia. @ nie ma jeszcze, ale ciazy tez nie bo
                                          temperatura spadla jeszcze bardziej. Dzisiaj mam 13dpo, wiec pewnie jutro
                                          dostane @, bo tak chyba mam, ze u mnie ta druga faza trwa 14 dni. Martwia mnie
                                          jednak te plamienia, bo zdarza mi sie to juz drugi raz. Juz kiedys tez tak
                                          mialam w jednym cyklu. Co powinnam z tym zrobic? Z tego co sie orientuje to
                                          chyba za niski poziom progesteronu, co? Jak to moze wplynac w przyszlosci na
                                          ciaze i kiedy powinnam zrobic jakies badania aby to sprawdzic i moze zaczac
                                          brac jakies leki? Doradzcie mi cos.
                                          Pozdrawiam Was slonka i zycze, zeby Wam sie udalo!!!
                                          Kattrin z ta Twoja owulacja to sie wyprawia! Mam nadzieje, ze dobrze sie to
                                          wszystko zakonczy i bedziesz mile zaskoczona!!!
                                          Goko moze z tym wyluzowaniem masz racje. Ja jeszcze w tym cyklu sie
                                          poobserwuje, ale jak znowu nic nie wyjdzie to tez sobie odpuszcze te wszystkie
                                          pomiary i testowania!!

Co do mojego samopoczucia to jest mi smutno, wiadomo, ale jestem dziwnie
                                          spokojna.
                                          Pozdrowionka!!! smile
    • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:23
      Dziewczyny, ile dni musi sie utrzymać wysoka tempka, żeby stwierdzić ciążę??

...(*)...
      • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:23
        12 czy 14 dni...jak to jest??

...(*)...
        • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:25
          wydaje mi się, że dłużej tzn jak tempka utrzymuje sie wysoko 21 dni
          • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:27
            To dlaczego na niektórych wykresach, zaznaczona jest ciąża (na zielono) juz po
            12 czy 14 dniach ??

...(*)...
            • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:38
              bo testy wychodzą wczesniej, ale jak nie chcesz testowac a juz 18 dni nie masz
              @@ po owulacji to mozesz powoli sie cieszycsmile))
              • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:44
                Aha już kumam...dzięki

...(*)...
                • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:46
                  jak myslicie, która pierwsza teraz?? Danik a moze te plamienia to brak
                  prgesteronu??? cio?? a moze cosik z tm zrobic, jesli to nie @
        • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 09:37
          przynajmniej 18 dnismile)
          • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 10:49
            Ej, gdzie Wy jesteście? Coś ucichło tu jak...uuu.

...(*)...
            • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 10:53
              ja jestem smile)) ale jakos fatalnie sie czuje hihihihi jednak wszystko wskazuje
              na tą owulke... brzuch nawala jak cholercia...
              a moze to nie owulka hihihihii, ale co tam, (*) bedzie i juz!!!
              • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 10:54
                Fajnie, że umiesz się pocieszyć, bo ja jakoś nie potrafię.

Oby to była u Ciebie fasolinka.

...(*)...
                • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 11:03
                  juz jestem znowu smile)
                  • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 11:08
                    Madziu a czy warto sie załamywac, chyba nie, swiat jest przeciez piękny, a i
                    tak w ogólnym zestawieniu zostaniemy mamusiami, wiec co mam sie smucic, wole
                    wesoło oczekiwac mojego skarbusiasmile)))
                    • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 11:13
                      Bardzo dobre podejście. Pochwalam smile))
                      • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 11:14
                        a Wy jakie macie podejscie? Ja uwazam ze jak zaciązyłam raz to następny tez
                        zaciaze tylko musze swoje odczekac, by organizm sie unormował doszedł do siebie
                        itd. a dzidzia wtedy jak zawita to nieopusci mnie do końca życia...smile))
                        • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 11:17
                          ja też staram sie podchodzić spokojnie do moich prób ale nie zawsze mi sie
                          udaje smile) na poczatku maja jak dodstalam okres to troszke sobie poryczalam ale
                          odrobinke i mi przeszlo.
                          Wczoraj sie smialam z meza, ktory myslal, ze robienie dziecka to taka prosta
                          sprawa i ze byl przekonany, ze uda nam sie za 1 razem.
                          • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 11:23
                            Ja już się nauczyłam, że że należy podejśc do tej sprawy z pełnym wyluzowaniem
                            i nie należy myśleć podczas stosunku o dzidzi- trzeba myśleć o tym co się
                            czuję...

...(*)...
                            • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 11:29
                              Dziewczynki napiszcie ile u was trwa III faza cyklu. Bo u mnie odkąd biorę
                              luteine to jakos cholernie dlugo.
                              • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 11:41
                                Jak to III ?? Przecież cykl ma 2 fazy, bynajmniej ja byłam tego pewna.

...(*)...
                                • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 11:43
                                  U mnie III lub II faza czyli poowulacyjna trwa 13 dnismile)) a u Ciebie???
                                  • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 11:51
                                    Dziewczyny I faza cyklu trwa od 1 dnia miesiączki do owulacji, a II faza cyklu
                                    trwa od owulacji do 1 dnia miesiączki...nie ma żadnej III fazy.

...(*)...
                                    • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 11:55
                                      Mozna liczyc tak, I faza do owulacji, II faza to owulacji czas a III faza to
                                      poowulacyjna,
                                      ale dla ułatwienia sie mówi o II fazach tylko.
                                  • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 11:52
                                    w tamtym miesiącu to chyba z 17.
                                    • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 11:54
                                      I faza-niepłodności przedowulacyjnej
                                      II faza-okres płodności
                                      III faza-niepłodności poowulacyjnej innaczej faza lutealna.
                                      tak czytalam.
                                    • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 11:56
                                      ale Ewus wiesz ze faza poowulacyjna jest stała i nie zmienia sie w cyklu?
                                      Wiec teraz musimy czekac 17 dni od owulacji i jak po tym terminie nie bedzie @@
                                      to bedzie (*)
                                      • eweks0 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 11:59
                                        u mnie byla stala dopoki nie bralam luteiny (i wynosila faktycznie 14 dni) ale
                                        po po niej chyba mi sie wydluzyla ale na 100% zobacze w tym miesiacu.
                                        • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 12:04
                                          tak luteina wydłuza ta faze o jakies 2-3 dni
    • roleczka11 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 12:22
      Cześć Dziewczynki.
      Ja dopiero teraz, bo wcześniej nie miałam dostępu do netu.
      Jest tu ktoś???
      • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 12:25
        ja jestem ledwo zywa ale daje rade jeszcze....
        • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 12:28
          I ja tez jestem.

...(*)...
    • roleczka11 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 12:33
      A co Cię Kattrin, tak mocno brzuszek boli?

Madziu, Ty już prawie jedną nogą na urlopie, nie?
      Jejku, jak ja Ci zazdroszczę!!!
      • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 12:36
        nie mam poprostu lekki zachrzan w pracy, a brzuszek to bardziej z nerwów chyba
        boli....
        ale uspokajam sie wchodzac do Was, i jest mi lepiejsmile))
      • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 12:37
        No tak, jeszcze2,5 godzinki i cały miesiąc laby...ale sobie poleniuchuje. Ale
        jak tylko będe miała dostęp do kompa, to obiecuję, że napisze do Was. TYlko,
        żebyście o mnie nie zapomniały....

...(*)...
    • roleczka11 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 12:42
      Kasieńko, nie denerwuj się złotko!
      Szkoda zdrowia.

Madziu, na pewno o Tobie nie zapomnimy !
      A gdzie się wybierasz na urlopik?
      • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 12:43
        Będe w domciu, małe remonciki mnie czekają.

...(*)...
        • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 12:44
          ojjj niestety taka praca.. ale nie ma co gadac...

Madziu jakbysmy mogły zapomniec o Tobie smile)) Tylko Ty nie zapomnij o nas słońce
          hihihiih
          • magda9948 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 12:54
            ja napewno nie zapomnę, będe liczyła dni, do powrotu do Was

...(*)...
          • ninyanna Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 01.06.05, 11:39
            hej dziewczyny!

Tak sobie czytalam wasze pogaduszki i widze, ze bardzo sie lubicie. To dobrze,
            ze zjednoczylyscie sie w jednej, bardzo waznej i pozadanej sprawie jakim jest
            ciaza. Widac, ze Wam lzej jak sobie pogadacie, ale jesli mam byc szczera,
            troche przesadzacie i podchodzicie do tego zbyt emocjonalnie. Mowie to dlatego,
            ze mozecie powodowac u siebie BLOKADY PSYCHICZNE, powodujace niemoznosc zajscia
            w ciaze! Slyszalyscie o tym? Im bardziej sie pragnie, mysli, mowi, przezywa,
            sprawdza itp itd... powoduje to blokade psychiczna, organizm jest spiety. To
            bardzo irracjonalna, skomplikowana i utrudniajaca zycie parom, ktore pragna
            dziecka sprawa. Jesli nie wierzycie poczytajcie dla wlasnego dobra o
            tej "przypadlosci" .kobiety, ktore zachodza w ciaze juz przy 1 probie podchodza
            do tego spontanicznie,cierpliwie ! bez przesadnych procedur. Po co te
            przesadnie mierzenia, sprawdzania,przezywania kazdej podniesionej, lub
            spadajacej kreski na termometrze...itd..przeciez to zakrawa na niekorzystny dla
            organizmu fanatyzm. Owszem , mozna prowadzic obserwacje, ale z dystansem i
            spokojem. Wystarczy obserwowac sluz , a przedewszystkim najwazniejszy jest
            spokoj i cierpliwosc. Wiem duzo na ten temat. Nie rzucam slow na wiatr i jako
            kobieta, ktora nosi pod sercem upragnionego maluszka radze dobrze innym
            kobietom oczekujacym na ten stan. Spokojnie dziewczyny, cierpliwosci..
            Odprezcie sie , wyluzujcie, spokojniewink Nie jestem zlosliwa, mowie z czystego
            serca, bo wiem jak blokada psychiczna sie zaczyna i jaka jest niebezpieczna dla
            kobiet.... No ale to tylko moja dobra rada, zrobicie jak bedziecie uwazaly za
            sluszne....

powodzenia!

Ja i moja Wiktoria lub Wiktor smile)))
          • ninyanna Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 01.06.05, 11:46
            hej dziewczyny!

Tak sobie czytalam wasze pogaduszki i widze, ze bardzo sie lubicie. To dobrze,
            ze zjednoczylyscie sie w jednej, bardzo waznej i pozadanej sprawie jakim jest
            ciaza. Widac, ze Wam lzej jak sobie pogadacie, ale jesli mam byc szczera,
            troche przesadzacie i podchodzicie do tego zbyt emocjonalnie. Mowie to dlatego,
            ze mozecie powodowac u siebie BLOKADY PSYCHICZNE, powodujace niemoznosc zajscia
            w ciaze! Slyszalyscie o tym? Im bardziej sie pragnie, mysli, mowi, przezywa,
            sprawdza itp itd... powoduje to blokade psychiczna, organizm jest spiety. To
            bardzo irracjonalna, skomplikowana i utrudniajaca zycie parom, ktore pragna
            dziecka sprawa. Jesli nie wierzycie poczytajcie dla wlasnego dobra o
            tej "przypadlosci" .Kobiety, ktore zachodza w ciaze juz przy 1 probie podchodza
            do tego spontanicznie,cierpliwie ! bez przesadnych procedur. Po co te
            przesadnie mierzenia, sprawdzania,przezywania kazdej podniesionej, lub
            spadajacej kreski na termometrze...itd..przeciez to zakrawa na niekorzystny dla
            organizmu fanatyzm. Owszem , mozna prowadzic obserwacje, ale z dystansem i
            spokojem. Wystarczy obserwowac sluz , a przedewszystkim najwazniejszy jest
            spokoj i cierpliwosc. Wiem duzo na ten temat. Nie rzucam slow na wiatr i jako
            kobieta, ktora nosi pod sercem upragnionego maluszka radze dobrze innym
            kobietom oczekujacym na ten stan. Spokojnie dziewczyny, cierpliwosci..
            Odprezcie sie , wyluzujcie, spokojniewink Nie jestem bron Boze zlosliwa!, mowie z
            czystego serca, bo wiem jak blokada psychiczna sie zaczyna i jaka jest
            niebezpieczna dla kobiet,ktore popadaja w depresje nie mogac przez nia zajsc w
            ciaze.... No ale to tylko moja dobra rada, zrobicie jak bedziecie uwazaly za
            slusznesmile

Pozdrawiamy i powodzenia!
            3-majcie sie cieplo!

Ja i moja Wiktoria lub Wiktor smile)))
    • roleczka11 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 12:50
      Dziewczyny, doradźcie mi, kiedy mam zacząć testować?
      Jutro przyjdą do mnie testy. Cykle 30 - 37 dniowe.
      Nie chciałabym zmarnować zbyt wiele testów.

P.S. Mówiłam Wam że zacznę truć no i macie...
      • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 12:58
        ja bym zaczeła ok 15 -16 dc, tak mi sie wydaje, a jak masz mniej wiecej
        owulacje??? w którym dniu??
      • goko1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 13:36
        roleczko!
        przepraszam pomyliłam, faktycznie możesz wcześniej tak jak kattrin1 Ci
        napisała, jeżeli masz cykle 30 dniowe, chyba że większość jest inna, jak
        średnia z ostatnich miesiecy Ci wychodzi, albo napisz ilu dniowe były cykle,
        oststnie

--
    • roleczka11 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 13:07
      No to jest różnie, wcześniej miałam tak ok. 15 dnia, a w ostatnim cyklu chyba
      coś od. 20 - 22. I bądź tu mądrym.
      • kattrin1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 13:09
        ja bym zaczeła 15 dc a potem ewentualnie co dwa dni (zalezy jaka kreska
        testowa), az do 22 dc mysle ze powinnas utrafic wink))
    • roleczka11 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 13:13
      Kattrin, a może zacząc testować w momencie kiedy zaobserwuję zmianę śluzu.
      Myślisz że to dobry pomysł, czy mogę przegapić?
      • goko1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 13:23
        cześc kobietki, ide poczytac co żeście tutaj naskrobały, i zaraz do was dołaczę

---
    • roleczka11 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 13:26
      Witak Goko, przychodź szybko!
      • goko1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 13:34
        juz jestem,

roleczko ja bym zaczeła ok. 18 dc. testowanie testami od Ewy, codziennie raz.
        Spójrz na mój wykres, ja tez miałam średnia cykli 35-36, (osytatnia faza była
        10-11 dni) testy zawsze wychodziły ok. 21 i 22 dc, owu była po nich dopiero
        4!!! dni później, a w tym cyklu testy pozytywne wyszły w 25 i 26 dc, a owu, no
        właśnie i w tym problem (bo ja pbstawiałam na 29 dc, a program wskazał 32dc),
        zaczynam się w ogóle zastanawiać czy była i kiedy i czy te testy daja taką
        (jakąś) gwarancję....!!??!!

---
        oto mój wykresik ostatni dzień tak pełny i piękny

• goko1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 13:38
      nie wiem jak u Was, ale u mnie dzisiaj pogoda w kratkę, raz pada raz świeci
      śłoneczko, a w ogóle to chłodno dzisiaj mam w biurze, musiałam wciągnąć ciepłe
      skarpety bo mi zimno w nogi, kiedy te lato w końcu przyjdzie!!!??

--
    • roleczka11 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 13:39
      Dzięki Goko za rady, ale nie mogę spojrzeć na wykres, bo ... nie prowadzę
      czegoś takiego jak wykres.
      U mnie owulacja jest 24 h po pozytywie (sprawdzałam monitoringiem).

A co u ciebie? Jak samopoczucie?
      • goko1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 13:44
        samopoczucie nijak smile
        sama nie wiem, do niedzieli 29 maja mogłabym powiedzieć, że może jest tam coś,
        jakies objawy dziwne itp, itd, może za dużo się przyglądałam i wczytywałam w
        różne fora ciężarówek,
        dzisiaj normalnie, wczoraj też, żadnych oznak na cokolwiek...

---
      • goko1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 13:45
        samopoczucie trochę lepiej, co ma być to będzie...

---
      • goko1 Re: starania weteranek majowo - czerwcowe....cz.I 31.05.05, 13:46
        roleczko nie robisz wykresów, ok, zrozumałe, ale notujesz gdzies długość
        swoich cykli?

---

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka