ludzikmichelin4245
25.02.22, 14:13
Czy może można byłoby stworzyć jeden wątek dotyczący pomocy i praktycznych spraw i go przypiąć?
Dziewczyny dzieliły się w różnych wątkach informacjami o zbiórkach, Daniela wpisywała informacje o pomocy prawniczej itd. Może warto by było zebrać w jednym miejscu.