Dodaj do ulubionych

Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17)

IP: GBLOND* / 194.203.201.* 24.07.02, 14:58
Zapraszam do dyskusji o d. Maryni (jak zostalo uzgodnione_

A na dobry poczatek, kilka prezencikow dla obchodzacych dzisiaj urodziny:

garfield.ucomics.com/garfield/gaview.cfm?uc_full_date=20020617&uc_comic=ga&uc_daction=X

garfield.ucomics.com/garfield/gaview.cfm?uc_full_date=20020618&uc_daction=X

garfield.ucomics.com/garfield/gaview.cfm?uc_full_date=20020613&uc_comic=ga&uc_daction=X
Obserwuj wątek
    • Gość: ds i jeszcze jeden IP: GBLOND* / 194.203.201.* 24.07.02, 14:59

garfield.ucomics.com/garfield/gaview.cfm?uc_full_date=20020614&uc_daction=X
    • Gość: Ania Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 24.07.02, 15:02
      Teraz to dopiero sie poczulam stara........
      • Gość: Mags Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 24.07.02, 15:10
        A ja w imieniu Prezesa i swoim chcialam zaproponowac miejsce na nastepne
        spotkanie naszego klubu: Queensway Ice skating Rink. Bylismy tam wczoraj z
        Prezesem i swietnie sie bawilismy. Co prawda Prezes pokazal szkole jazdy
        profesjonalna - ja raczej pokraczna ale mielismy duzo radosci z ganiania sie po
        lodzie i pomyslelismy sobie, ze mozna by nasz klub tam sprowadzic. Co wy na
        to? My idziemy tam ponownie w przyszly czwartek wieczorem plus jeszcze kilka
        osob z Moody's ma zamiar sie tam stawic.
        • Gość: Ania Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 24.07.02, 15:22
          Ja bym bardzo prosila, zeby lyzwy przelozyc na grudzien. Ze zrozumialych
          wzgledow osobistych popisy na lodowisku jakos mnie nie pociagaja ostatnio.....
        • Gość: e Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: warspite.ch.u* 24.07.02, 15:30
          Czuje sie jak przodownik pracy 600% normy.

Na lyzwach bylam w sobote tyle, ze Milton Keynes, bo blizej.
          Jak kiedys wybierzecie sie w weekend to z przyjemnoscia dolacze.
      • Gość: ds Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: GBLOND* / 194.203.201.* 24.07.02, 15:19
        > Teraz to dopiero sie poczulam stara........

Prawda, ze az serce rosnie jak sie patrzy na tego kota?
        wink))))))))

Nie martw sie - starsza znaczy madrzejsza!
        • Gość: Mags Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 24.07.02, 15:40
          Lyzwy nie uciekna, bo lodowisko na Queensway istnieje od chyba 30 lat lub
          dluzej i raczej szybko sie nie roztopi. Oczywiscie, ze mozna sie umowic w jakis
          weekend. Ale dla tych co by chcieli do nas dolaczyc, to razem z Prezesem
          bedziemy sie "popisywac" tam od 8 p.m. w nastepny czwartek. Ci ktorych lyzwy
          nie pociagaja moga isc zaraz obok do kregielni.
          • Gość: Ania Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 24.07.02, 15:45
            Ja rozumiem ze to fajnie miec tajemnice i szyfry czytelne tylko dla
            wtajemniczonych, ale czy moglby ktos wyjasnic ogolowi, kto to jest Prezes???
            • Gość: Mags Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 24.07.02, 16:04
              Prezes jest prezesem naszego klubu. Nie udziela sie na forum ale od czasu do
              czasu je podczytuje i przychodzi na wszystkie nasze spotkania.Prezesem chyba
              sam sie mianowal, a moze ktos inny dakl mu to stanowisko. Juz nie pamietam...
              Na pierwszym lub drugim spotkaniu zrobilismy nawet liste obecnosci, spisalismy
              akt notarialny klubu wiec potrzebny byl na prezes...smile
              • Gość: Ania Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 24.07.02, 16:06
                No a dlaczego sie nie udziela? Jak mozna byc Prezesem klubu internetowego jak
                sie nie bierze udzialu w jego zyciu? Tak sie tylko pytam, moze ja sie nie
                znam.....
                • Gość: Mags Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 24.07.02, 16:25
                  > No a dlaczego sie nie udziela? Jak mozna byc Prezesem klubu internetowego jak
                  > sie nie bierze udzialu w jego zyciu? Tak sie tylko pytam, moze ja sie nie
                  > znam.....

Chyba sie nie udziela dlatego, ze jak my tu piszemy w godzinach pracy to on
                  pracuje bez dostepu do Internetu a z reszta nasz klub wirtualnego
                  przepoczwarzyl sie juz w realny. Tak mi sie wydaje...
                • Gość: ds Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: GBLOND* / 194.203.201.* 24.07.02, 16:26
                  > No a dlaczego sie nie udziela? Jak mozna byc Prezesem klubu internetowego jak
                  > sie nie bierze udzialu w jego zyciu? Tak sie tylko pytam, moze ja sie nie
                  > znam.....

Moze zeby bylo dziwniej? Takiego nieobecnego prezesa to wszyscy sie boja - nikt
                  nie wiem z czym moze wyskoczyc.
                  Nie chce plotkowac ale wyglada, ze Mags z nim po cichutku flirtuje - pewnie
                  czycha na stanowisko wice-prezesa wink)))
                • Gość: Xiv Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: 62.189.123.* 24.07.02, 16:29

prezesi zwykle siedzą gdzieś daleko i liczą pieniądze... a dozorcy są na
                  miejscu do pilnowania porządku - taki jest świat, Szanowna Pani...

Xiv
                  • Gość: ds Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: GBLOND* / 194.203.201.* 24.07.02, 16:35
                    > prezesi zwykle siedzą gdzieś daleko i liczą pieniądze... a dozorcy są na
                    > miejscu do pilnowania porządku - taki jest świat, Szanowna Pani...

Przykre are prawdziwe...

Dozorca (nie mylic ze strozem nocnym - ci maja jeszcze gorzej...)
                    • Gość: Mags Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 24.07.02, 16:46
                      > Nie chce plotkowac ale wyglada, ze Mags z nim po cichutku flirtuje - pewnie
                      > czycha na stanowisko wice-prezesa wink)))

To nie plotkuj, bo nie ladnie! Przyznaj sie, zazdrosc ci, zes ty tlko dozorca a
                      ja moze kiedys doczekam sie wice-prezesostwa smile))) Najpierw bede musiala
                      dogonic Prezesa na lyzwach zeby mu to wice prezesostwo delikatnie zasugerowacsmile
                      • Gość: ds Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: GBLOND* / 194.203.201.* 24.07.02, 16:56
                        > To nie plotkuj, bo nie ladnie! Przyznaj sie, zazdrosc ci, zes ty tlko dozorca
                        a
                        >
                        > ja moze kiedys doczekam sie wice-prezesostwa smile))) Najpierw bede musiala
                        > dogonic Prezesa na lyzwach zeby mu to wice prezesostwo delikatnie
                        zasugerowac:-
                        > )

Pewnie, ze zazdrosc - ludzka rzecz. Prezes fajnie brzmi... sad

Musze poplotkowac - moze zasieje jakis ferment i bedzie wspolny front
                        przciwko "nowym osobom w zarzadzie". I wtedy nawet prezes Ci nie pomoze...

wink)))
                        • Gość: Ania Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 24.07.02, 16:58
                          Stwierdzam, ze macie skrzywienie zawodowe, kotre powstaje jak sie pracuje w
                          Duzych Waznych Instytucjach. Sny o potedze, walka o wladze, wyscigi na
                          lyzwach, wszystko tu mamy jak na dloni.
                        • Gość: Mags Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 24.07.02, 17:01

> Musze poplotkowac - moze zasieje jakis ferment i bedzie wspolny front
                          > przciwko "nowym osobom w zarzadzie". I wtedy nawet prezes Ci nie pomoze...
                          >
                          > wink)))

Chwileczke Panie Dozorco! A Pan to stanowisko tez objal sam! Nie bylo zadnych
                          wyborow, tylko Pan sie tym dozorca sam mianowal, a ja tu uczciwie jazda na
                          lyzwach chce sie "dorobic" jakiejs lepszej pozycji i od razu jestem posadzana a
                          flirtowania i pewnie jeszcze jakies spiski! Czemu mezczyzna moze sam sie kims
                          tam oglosic i jest OK a kobiete od razu posadzaja o najgorsze!!!smile)) Ja sie
                          tak nie bawie. Zabieram swoje zabawki z tego podworka i ide pracowac! smile))
                          • Gość: ds Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: GBLOND* / 194.203.201.* 24.07.02, 17:11
                            > > Musze poplotkowac - moze zasieje jakis ferment i bedzie wspolny front
                            > > przciwko "nowym osobom w zarzadzie". I wtedy nawet prezes Ci nie pomoze...
                            >
                            > >
                            > > wink)))
                            >
                            > Chwileczke Panie Dozorco! A Pan to stanowisko tez objal sam! Nie bylo zadnych
                            > wyborow, tylko Pan sie tym dozorca sam mianowal, a ja tu uczciwie jazda na
                            > lyzwach chce sie "dorobic" jakiejs lepszej pozycji i od razu jestem posadzana
                            a
                            >
                            > flirtowania i pewnie jeszcze jakies spiski! Czemu mezczyzna moze sam sie kims
                            > tam oglosic i jest OK a kobiete od razu posadzaja o najgorsze!!!smile)) Ja sie
                            > tak nie bawie. Zabieram swoje zabawki z tego podworka i ide pracowac! smile))

Sza.......
                            Bo tylko potwierdzamy opinie Ani, ze mamy hopla na punkcie wladzy wink)))
                            Oglos sie kim chcesz.
                            Moze np. "Milosciwie nam panujaca krolowa watku londynskiego"?
                            wink

• Gość: Xiv Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: 62.189.123.* 24.07.02, 17:23

ogłośmy Mags - Miss Wątku - kto jest za?

Xiv
                              • Gość: ds "jestem za, a nawet przeciw" IP: GBLOND* / 194.203.201.* 24.07.02, 17:34
                                • Gość: Rak Re: 'jestem za, a nawet przeciw' IP: 155.91.64.* 24.07.02, 17:43
                                  wKretacz!!!!!! Miales byc dozorca a nie elektrykiem.
                                  • Gość: ds Re: 'jestem za, a nawet przeciw' IP: GBLOND* / 194.203.201.* 24.07.02, 18:00
                                    > wKretacz!!!!!! Miales byc dozorca a nie elektrykiem.

Przynajmniej sie odezwalem.
                                    Wszyscy inni nabrali wody w usta.

Ja tylko "dozoruje".
                                    Od mianowania/awansow jest prezes.

Zreszta mamy tu tradycje "samozwancow", po co od razu glosowanie?
                                    Ale niech bedzie...
                                    Ktos przeciw?
                                    Nie widze.
                                    Oglaszam, ze Mags zostala wybrana "Miss Watku" przez aklamacje.
                                    • Gość: RAK Re: 'jestem za, a nawet przeciw' IP: 155.91.64.* 24.07.02, 18:13
                                      Poniewaz Mags nigdy nie spotkalem glosuje wiec w ciemno.
                                      • Gość: Mags Re: 'jestem za, a nawet przeciw' IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 24.07.02, 18:18
                                        A ja nie chce zadnych tutulow! Wole byc anonimowo i beztutulowo -wtedy na
                                        czlowieku nie ciaza zadne obowiazkismile, wiec rezygnuje z tego tutulu na rzecz
                                        Pieknej!
                                        • Gość: ds Re: 'jestem za, a nawet przeciw' IP: GBLOND* / 194.203.201.* 24.07.02, 18:25
                                          > A ja nie chce zadnych tutulow! Wole byc anonimowo i beztutulowo -wtedy na
                                          > czlowieku nie ciaza zadne obowiazkismile, wiec rezygnuje z tego tutulu na rzecz
                                          > Pieknej!

Za pozno.
                                          Zostalas Miss i koniec. Nie masz wyjscia. Przeglosowana.
                                          Ide do domu robic szarfe - jutro przyniose
                                          wink
                                          • Gość: RAK Nieswiadom IP: 155.91.64.* 24.07.02, 18:28
                                            Nieswiadom ja Ci. Kto to jest Piekna???
                                            • Gość: Mags Re: Nieswiadom IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 24.07.02, 18:36
                                              > Nieswiadom ja Ci. Kto to jest Piekna???

Xiva druga polowa...
                                              • xiv Re: Nieswiadom 24.07.02, 18:40

zwana berberysem na tymże forum, ale już całe wieki się nie ujawnia...
                                          • xiv Re: 'jestem za, a nawet przeciw' 24.07.02, 18:42
                                            > Za pozno.
                                            > Ide do domu robic szarfe - jutro przyniose

Ja powolę sibie wyręczyć prezesa i wręczyć (wirtualnie). Prezesowi strasznie
                                            się podobało na łyżwach ('dostałem ostre łyżwy, ale sobie poszalałem'). Dziwne,
                                            podobało mu się to, że parę razy wylądował na ziemi...
    • xiv Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) 24.07.02, 18:43

równaj do lewego!
      • Gość: Mags Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 24.07.02, 18:53
        >się podobało na łyżwach ('dostałem ostre łyżwy, ale sobie poszalałem').
        >Dziwne, podobało mu się to, że parę razy wylądował na ziemi...

Nie na ziemi tylko na lodzie...ja obiecalam mu, ze nikomu o tym nie powiem i
        nie powiedzialam. To ty ujawniles tajemnice. A ja klapnelam tylko raz i
        bardzo sie zdziwilam!!!! No to co przychodzicie z Piekna w przyszly czwartek na
        lyzwy?
        • Gość: Xiv Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: 5.1R2D* / *.blueyonder.co.uk 24.07.02, 20:56
          planowalismy raczej wyskoczenie na PEBĘ...

Xiv
      • Gość: RAK Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: 155.91.64.* 24.07.02, 18:59
        Dzieki za wyjasnienia. Moge teraz umrzec w swiadomosci.
        Wieszosc dnia spedzilem planujac przejaz do Polsci na wakacje. Wykonale pare
        telefonow (czego nie znosze robic) i znalazlem polaczenie na dni, ktore mnie
        interesowaly (3-27/08). Lot z przesiadka przez Bruksele. Dla zainteresowanych
        £175 z taxem. Moze nie rekord swiata, ale jak na sezon do strawienia.
        Najciekawsze bylo, ze jak sie zdecydowalem facet zarzadal dodatkowe 10 funtow.
        Pytam sie za co? Pada odpowiedz. Za security!!!!
        Nie wiem teraz, czy mi goryla chca przydzielic? Czy wyglad bruneta napawa ich
        przestrachem?. Co mnie zastanowilo, ze gosc spytal sie wczesniej o narodowosc.
        Widocznie mialem arabski akcent.
        • joszka Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) 24.07.02, 21:21
          spozniona ale nie mniej szczera dolaczam sie do hip hip hura dla Ani!smile rosnij
          duza, okraglutka chyba, hihih, a przypomnij mi, kiedy masz termin? To moze
          wtedy zorganizujemy "moczenie glowki"! Bo jak jeszcze w miare cieplych
          miesiacach, to proponuje piknik w Kew Gardens, oczywiscie na lyzwy tez chetnie
          sie wybiore...moge stac i trzymac swetry wszystkim!
          • Gość: Ania Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 25.07.02, 10:03
            Dzieki dzieki. W pazdzierniku, wiec nie wiem czy bedzie cieplo. Moczenie
            glowki? To jakis zwyczaj domyslam sie i to pewnie polski, dlaczego o nim nie
            wiem?
            • Gość: Mags Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 25.07.02, 10:16
              > Dzieki dzieki. W pazdzierniku, wiec nie wiem czy bedzie cieplo. Moczenie
              > glowki? To jakis zwyczaj domyslam sie i to pewnie polski, dlaczego o nim nie
              > wiem?

Ja cos kiedys chyba o tym slyszalam. Zdaje sie, ze jak zwykle z polskimi
              tradycjami polaczona jest i z ta bardzo duza ilosc alkoholu...
    • Gość: ds obiecana szarfa (pewnie sie troche pogniecie...) IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 10:29
      # # ### ##### #####
      ## ## # # # # #
      # # # # # # #
      # # # # ##### #####
      # # # # #
      # # # # # # #
      # # ### ##### #####

# # # ####### # # # #
      # # # # # # # # # #
      # # # # # # # # # #
      # # # # # # ### # #
      # # # ####### # # # # #
      # # # # # # # # # #
      ## ## # # # # # #####
      • Gość: Xiv Re: obiecana szarfa (pewnie sie troche pogniecie. IP: 62.189.123.* 25.07.02, 10:34
        dlaczego ta szarfa jest w dwóch kawalkach? i chyba napis 'Miss Watku' sie
        zatarl nieco...

Xiv
        • Gość: ds Re: obiecana szarfa (pewnie sie troche pogniecie. IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 10:42
          > dlaczego ta szarfa jest w dwóch kawalkach?

Bo Mags jest osoba szczupla i w jednym kawalku szarfa byla by za dluga - trzeba
          by Mags nia obwijac jak bandazem

> i chyba napis 'Miss Watku' sie zatarl nieco...

zalaczylem instrukcje jak "odprasowac"
      • Gość: ds Instrukcje na odczytania szarfy IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 10:35
        Poniewaz szarfa niestety strasznie sie pogniotla w drodze tu jest przepis na
        jej "odprasowanie":
        - kliknij na post "szarfa dla Mags"
        - kliknij na "odpowiedz cytujac" (czy jakos tak)
        - na ekranie pojawi sie piekna purpurowa (no dobra - czarno-biala) wstega wink
      • Gość: Mags Re: obiecana szarfa (pewnie sie troche pogniecie. IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 25.07.02, 10:40
        > # # ### ##### #####
        > ## ## # # # # #
        > # # # # # # #
        > # # # # ##### #####
        > # # # # #
        > # # # # # # #
        > # # ### ##### #####
        >
        > # # # ####### # # # #
        > # # # # # # # # # #
        > # # # # # # # # # #
        > # # # # # # ### # #
        > # # # ####### # # # # #
        > # # # # # # # # # #
        > ## ## # # # # # #####

Jestem pod wrazeniem. Dziekuje. Ale szarfa jest troche ciasna w obwodziesmile
        • Gość: ds Re: obiecana szarfa (pewnie sie troche pogniecie. IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 10:47
          > Jestem pod wrazeniem. Dziekuje. Ale szarfa jest troche ciasna w obwodziesmile

Czyzby moja miarka w oczach zawiodla?
          Powinna byc "w sam raz".

Przymierz jeszcze raz, prosze...
          • Gość: Mags Re: obiecana szarfa (pewnie sie troche pogniecie. IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 25.07.02, 11:10
            > Powinna byc "w sam raz".
            >
            > Przymierz jeszcze raz, prosze...

Pasuje ale nadal troche trudno w niej oddychac - moze to dlatego, ze u nas dzis
            jest donut day....smile))
            • Gość: ds Re: obiecana szarfa (pewnie sie troche pogniecie. IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 11:14
              > Pasuje ale nadal troche trudno w niej oddychac - moze to dlatego, ze u nas
              dzis
              >
              > jest donut day....smile))

Zrobic na jutro szersza?
              Czy wytrzymasz?
              Moze sie rozciagnie?
              • Gość: Mags Re: obiecana szarfa (pewnie sie troche pogniecie. IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 25.07.02, 11:27
                > Zrobic na jutro szersza?
                > Czy wytrzymasz?
                > Moze sie rozciagnie?

mam nadzieje, ze nie bedzie na to potrzeby smile))
                Pojde dzis wieczorem do gymu wiec jutro bedzie jak ulal.
                A czy przyjdziesz z zona na lyzwy w przyszly czwartek czy tez pobiegniecie do
                PEBY?
                • Gość: ds lyzwy vs PEBA IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 11:37
                  > A czy przyjdziesz z zona na lyzwy w przyszly czwartek czy tez pobiegniecie do
                  > PEBY?

Jak na razie nic nie mam w planach. Ja caly czas koncze wieczorami to co juz
                  dawno mialem napisac - zalozylem sobie, ze skoncze do konca sierpnia. Tak wiec
                  zycie socjalne troche ograniczam. Ale PEBA w czwartek brzmi zachecajaco - dawno
                  juz tam nie bylem. Na lyzwy chetnie sie wybierzemy ale to najwczesniej we
                  wrzesniu...
    • Gość: izabelski Wakacyjne spotkanie - propozycja IP: 192.223.140.* 25.07.02, 10:57
      Prosze osoby (glownie mam na mysli slomianych wdowcow/rodzicow - jesli kogos/jakas kategorie osob pominelam to
      przepraszam):
      -Ania
      -RAK
      -Joszka
      -e
      -Szarky
      -innych czytajacych a niepiszacych
      o zadeklarowane sie, kiedy mozecie sie zebrac i wtedy sie spotkamy.
      Jako pierwsza proponuje przyszly piatek lub sobote(30/31.07).
      Miejsce - do uzgodnienia.
      Prosze o szybki odpis

zniecierpliwiony/a izabelski
      • Gość: Ania Re: Wakacyjne spotkanie - propozycja IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 25.07.02, 11:11
        Przyszly piatek i sobota to 2/3.08, to tak w kwestii formalnej.
        Mnie bardziej pasuje piatek, to znaczy sobota mi nie pasuje w ogole, bo
        najpierw maluje a potem imprezuje gdzies w Essex.

• Gość: e Re: Wakacyjne spotkanie - propozycja IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 11:40
        w zasadzie pasuje, ale ja moge tylko z ogonemwink
        -e
        • Gość: RAK Re: Wakacyjne spotkanie - propozycja IP: 155.91.64.* 25.07.02, 11:49
          3-go ranna pora wskakuje w samolot. Ale w ten weekend jestem do wziecia.
      • Gość: izabelski Propozycja - 23 lub 24.07 IP: 192.223.140.* 25.07.02, 11:59
        Z ogonami czy tez bez sprobujmy w ten weekend.

izabelski
        • Gość: Ania Re: Propozycja - 23 lub 24.07 IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 25.07.02, 12:02
          Ja znowu w kwestii formalnej: ten weekend to 27/28.07. Izabelski ma chyba
          otwarty kalendarz na rok 2005
          • Gość: Xiv Kartki z kalendarza... IP: 62.189.123.* 25.07.02, 12:07

... gdzieś zupełnie zagubiły się u Izabelsk... szczęśliwi czau nie liczą?

Xiv

ps. na razie mi wszystko pasuje prócz jutra smile
            • Gość: izabelski Juz sie czerwienie...27.07.... IP: 192.223.140.* 25.07.02, 12:13
              Bo mi sie kalendarz na sierpien przypial na sciance ...
              No to czy ta sobota pasuje wszystkim zainteresowanym?

izabelski
              • Gość: e Re: Juz sie czerwienie...27.07.... IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 12:33
                Dla mnie OK, ta sobota albo nastepna, ale ja zupelnie powaznie nie mam z kim
                zostawic potomkini.
        • Gość: Ania Re: Propozycja - 23 lub 24.07 IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 25.07.02, 12:11
          Mnie ten weekend nie pasuje, chyba ze jutro
          • Gość: Mags Re: Propozycja - 23 lub 24.07 IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 25.07.02, 12:14
            Wiem, ze ds'om ten weekend nie pasuje i mnie tez nie. Nie bedzie nas na wyspie.
      • Gość: izabelski Propozycja na 26.07 IP: 192.223.140.* 25.07.02, 12:42
        Ile osob moze przyjsc jutro?

izabelski
        • Gość: Ania Re: Propozycja na 26.07 IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 25.07.02, 12:45
          Ja moge, tylko jeszcze gdzie?
        • Gość: RAK Re: Propozycja na 26.07 IP: 155.91.64.* 25.07.02, 12:45
          Ja moge.
        • Gość: e Re: Propozycja na 26.07 IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 12:47
          A ja nie moge;-(
          • Gość: Mags Re: Propozycja na 26.07 IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 25.07.02, 12:57
            Ja tez nie moge.
        • Gość: ds Re: Propozycja na 26.07 IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 12:56
          Ja tez nie moge.
          Robcie zdjecia - potem pokazecie na nastepnym spotkaniu!!!
          smile

• Gość: Xiv Re: Propozycja na 26.07 IP: 62.189.123.* 25.07.02, 13:12
            Ja mogę - nie wiem dlaczego nie zrobić spotkania w samo południe, aby można
            było przyjść z dzieckiem jeśli ktoś chce

Xiv
            • Gość: Ania Re: Propozycja na 26.07 IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 25.07.02, 13:15
              W piatek w samo poludnie?
              • Gość: RAK Re: Propozycja na 26.07 IP: 155.91.64.* 25.07.02, 13:17
                A moze 15.10 do Yumy??
                • Gość: Ania Re: Propozycja na 26.07 IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 25.07.02, 13:18
                  Slucham?
                  • Gość: RAK Re: Propozycja na 26.07 IP: 155.91.64.* 25.07.02, 13:28
                    Przepraszam za glupie zarty. Mialem westernowe skojarzenie. W piatek pasuje
                    wieczorowa pora. Sobota i niedziela o kazdej pozre.
              • Gość: Xiv Re: Propozycja na 26.07 IP: 62.189.123.* 25.07.02, 13:28
                ja w piątek nie mogę... pisałem o tym... chyba, że Green Park na pół godziny smile

Xiv
                • Gość: Ania Re: Propozycja na 26.07 IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 25.07.02, 13:30
                  No to jak nie jutro, to znowu was nie zobacze....... Chyba w zastepstwie
                  poprosze izabelski o porzadne plotki na wasz temat.
                  • Gość: RAK Re: Propozycja na 26.07 IP: 155.91.64.* 25.07.02, 14:15
                    Nie ma wyjscia. Musimy zaczac w piatek wieczorem a skonczyc w sobote po
                    poludniu.
                    • Gość: Ania Re: Propozycja na 26.07 IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 25.07.02, 14:18
                      To jest pomysl. Prosze zabrac spiwory i termosy, nocleg na trawie w Green Parku
                      zeby xiv tez sie zalapal na troche.
                  • Gość: izabelski A e, czy moze w weeekend? IP: 192.223.140.* 25.07.02, 14:22
                    plotki moge przekazac
                    dla mnie najchetniej wieczorem jutro czy sobota czy niedziela
                    Xiv, czy moglbys puscic gdzies na web'ie matryce-tabele, zebysmy mogli wpisywac
                    spotkania, kiedy i kto moze?

izabelski
                    • Gość: Xiv Re: A e, czy moze w weeekend? IP: 62.189.123.* 25.07.02, 14:27
                      re: tablica - matryca

szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie jak to ma działać

Xiv
                      • Gość: izabelski matryca IP: 192.223.140.* 25.07.02, 14:40
                        w xml'u przechowasz informacje jak w bazie danych
                        na stronie masz formularz, ktory tylko osoba znajaca password (sprawdzany przez
                        javaScript) moze uaktualniac odnosnie swojej osoby.
                        po przeslaniu "FORM" do servera uaktualnic dane osoby.
                        Moze misie tylko wydaje, ze cos takiego jest mozliwe?

izabelski
                    • Gość: e Re: A e, czy moze w weeekend? IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 14:37
                      Moge w ten weekend, czyli 27,28/07 i w nastepna sobote przy odrobinie wysilku.
                      MOze jak wpiszemy daty to bedzie bardziej czytelnie? Obowiazuje kalendarz na
                      rok 2002 miesiac lipiecwink)
    • Gość: izabelski 27.07 IP: 192.223.140.* 25.07.02, 14:55
      Kto moze i o ktorej godzinie musicie zaczac wracac do domu.

izabelski
      • Gość: e Re: 27.07 IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 15:00
        Ja moge. Jezeli spotkanie jest w L. to musze wracac z St.Pancras ok. 9 pm. Duzo
        zalezy od tego czy ogon bedzie mial towarzystwo czy bedzie zadreczal mnie.
        • Gość: RAK Re: 27.07 IP: 155.91.64.* 25.07.02, 15:11
          Powiedzmy 11-11.30pm. Duzo zalezy od polozenia geograficznego. Musze zlapac
          ostatnia (lub pierwsza) kolejke na Liverpool Street.
        • Gość: izabelski ogon IP: 192.223.140.* 25.07.02, 15:19
          ile ma wiosen?

izabelski
          • Gość: e Re: ogon IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 15:46
            Ola ma 5 lat i 8 miesiecy.
            • Gość: ds Re: ogon IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 15:47
              > Ola ma 5 lat i 8 miesiecy.

Znaczy, ze za jakies 4 miesiace bedzie impreza!!!!
              Dziekujemy, czujemy sie zaproszeni...
              wink
            • Gość: Ania Re: ogon IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 25.07.02, 15:52
              To kiedy ma urodziny? moj Mateusz 11/11
              • Gość: ds Re: ogon IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 16:02
                > To kiedy ma urodziny? moj Mateusz 11/11

DWIE IMPREZY!!!

Juz zapisuje w notesie...
                wink
                • Gość: e Re: ogon IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 16:11
                  26/11.

ds lubisz 6 metrowe zjezdzalnie, trampoliny i baseny z pilkami? Bo ona jest z
                  tych aktywniejszych dzieci i lubi celebrowac imprezy w miejscach j.w.wink)
                  • Gość: ds Re: ogon IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 16:14
                    > 26/11.
                    >
                    > ds lubisz 6 metrowe zjezdzalnie, trampoliny i baseny z pilkami? Bo ona jest z
                    > tych aktywniejszych dzieci i lubi celebrowac imprezy w miejscach j.w.wink)

Pewnie ze tak.
                    Szczegolnie zjezdzalnie!
                  • Gość: Mags Re: ogon IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 25.07.02, 16:17
                    Nie wiem jak ds ale ja tez naleze do aktywniejszych dzieci i lubie zjezdzalnie
                    i trampoliny smile
                    • Gość: e Re: ogon IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 16:19
                      Dobra mogze byc nawet potrojna impreza w tzw. Kids Kingdom, bo ja mam urodziny
                      niewiele wczesniej niz moja corka.
                • Gość: Ania Re: ogon IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 25.07.02, 16:14
                  Bardzo serdecznie zapraszam, impreza najprawdopodobniej w Crystal Palace Sports
                  Centre, w miejscu bardzo trafnie nazwanym Madhouse, gdzie wpuszcza sie same
                  dzieciaki, i dobrze sie za nimi zamyka drzwi, potem sie je oglada przez szyby
                  jak sie zabijaja na roznych linach, materacach, tarzaja sie w kolorowych
                  pileczkach, a po 2-3 godzinach sa stamtad wyciagane i dostaja chicken nuggets,
                  frytki, marshmallows, i tort urodzinowy w ksztalcie spiderman albo co tam
                  akurat jest przebojem sezonu. To co, nadal chcecie przyjsc???
                  • Gość: ds Re: ogon IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 16:21
                    > Bardzo serdecznie zapraszam, impreza najprawdopodobniej w Crystal Palace
                    Sports
                    >
                    > Centre, w miejscu bardzo trafnie nazwanym Madhouse, gdzie wpuszcza sie same
                    > dzieciaki, i dobrze sie za nimi zamyka drzwi, potem sie je oglada przez szyby
                    > jak sie zabijaja na roznych linach, materacach, tarzaja sie w kolorowych
                    > pileczkach, a po 2-3 godzinach sa stamtad wyciagane i dostaja chicken
                    nuggets,
                    > frytki, marshmallows, i tort urodzinowy w ksztalcie spiderman albo co tam
                    > akurat jest przebojem sezonu. To co, nadal chcecie przyjsc???

Teraz to dopiero chcemy!!!
                    Tylko czy nas tam wpuszcza....
                    smile
                    • Gość: Mags Re: ogon IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 25.07.02, 16:27
                      > Teraz to dopiero chcemy!!!
                      > Tylko czy nas tam wpuszcza....
                      > smile

Powtarzam za naszym dozorca - pewnie, ze chcemy. Chyba przekonal mnie do tego
                      ten tort w ksztalcie spiderman smile
                      No to co, spotykacie sie jutro lub w ten weekend czy tez nie?
                      • Gość: Ania Re: ogon IP: KWDPRX* / 194.63.116.* 25.07.02, 16:29
                        Ile wy wszyscy macie lat....???

- zapytalam blednac, mialam przez chwile taka wizje, ze wszyscy pozostali
                        uczestnicy forum sa w wieku mojego Mateusza mniej wiecej, a ja sie tu
                        wyglupiam, ze niby z doroslymi rozmawiam.

• Gość: e Re: ogon IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 16:39
                          Wszyscy razem to mamy chyba ze 300lat albo i wiecejwink
                        • Gość: ds Re: ogon IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 16:40
                          > Ile wy wszyscy macie lat....???
                          >
                          > - zapytalam blednac, mialam przez chwile taka wizje, ze wszyscy pozostali
                          > uczestnicy forum sa w wieku mojego Mateusza mniej wiecej, a ja sie tu
                          > wyglupiam, ze niby z doroslymi rozmawiam.

O kurcze...
                          Wydalo sie...
                          No dobra...
                          Ja mam 7
                          Mags 8
                          Xiv ma 10 i jest juz STRASZNIE stary. Pewnie niedlugo umrze.
                          Albo sie ozeni
                          wink

• Gość: ds Re: ogon IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 16:31
                        > Powtarzam za naszym dozorca - pewnie, ze chcemy. Chyba przekonal mnie do
                        tego
                        > ten tort w ksztalcie spiderman smile
                        > No to co, spotykacie sie jutro lub w ten weekend czy tez nie?

My sie mozemy z wami wirtualnie polaczyc (znaczy telefonicznie):
                        Mags (jako Miss Watku) przesle wszystkim calusy
                        Ja (jako Dozorca) profilaktycznie wszystkich opieprze

Zawsz to milo, nie?
                        wink

• joszka Re: ogon 25.07.02, 16:44
                          Niestety, ja nie bede mogla na to spotkanie...nie ma mnie juz od sobotysmile
                          Pakuje sie dzis...zawsze i tak zabieram za duzo!
                          a co to sa inkunabuły? moze ktos wie? to to samo co starodruki?
                      • Gość: izabelski e+RAK+izabelski->sobota IP: 192.223.140.* 25.07.02, 16:43
                        ja moge miec ogom 4/9 i 2/10, tak dla towarzystwa smile
                        mozemy gdzies pojsc (jesli Rak sie zgodzi) zeby e.ogon + izabelski.ogon sie
                        bawily (wezme tylko 4/9) a my bedziemy gadac o tylnej czesci Maryni

izabelski
    • Gość: ds Wrocmy do lewego... IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 16:41
      ... bo juz mi sie wszystko miesza...
    • Gość: e Konkrety IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 16:42
      Ja wlasciwie to bym chciala wiedziec gdzie, o ktorej, i kiedy bo przeciez ja
      musze spakowac walizke przed wyjazdem, zamowic pociag co mnie z tej wsi
      wywiezie w nieznanewinkitd. NO, ogolnie przygotowac sie, psychicznie..
      • Gość: izabelski Re: Konkrety IP: 192.223.140.* 25.07.02, 16:48
        Jesli Rak sie zgodzi, to zabiore moj ogon, wtedy e.ogon bedzie sie bawic z
        izabelski.ogon.
        Wy sobie ustalcie o ktorej godzinie mozecie dojechac do centrum Londynu.
        Potem wymyslimy program.
        Co wy na to?

izabelski
        • Gość: RAK Re: Konkrety IP: 155.91.64.* 25.07.02, 16:57
          RAK sie juz na wszysko zgadza. Z pracy sie moge zerwac po czwartej, czyli
          gdzies powiedzmy 5.15-5.30 moge wtoczyc sie na Liverpool Street. Co dalej???
          • Gość: izabelski Re: Konkrety IP: 192.223.140.* 25.07.02, 17:00
            czy mowisz o piatku czy o sobocie?
          • Gość: e Re: Konkrety IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 17:00
            Jezu to Ty w sobote pracujesz??
            • Gość: izabelski Re: Konkrety IP: 192.223.140.* 25.07.02, 17:05
              Pan Jezus nie pracuje tylko w niedziele.
              A RAK?

izabelski
        • Gość: e Re: Konkrety IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 16:59
          Byle nie strasznie wczesnie!!! Bo ja lubie spacwink zwlaszcza rano. Ale gdzie my
          sie spotkamy (i jak rozpoznamy)? Moze 1 p.m.?
      • Gość: Mags Re: Konkrety IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 25.07.02, 16:56
        No wlasnie. Do listopadowych urodzin roznych ogonow jeszcze daleko, wiec
        piszcie o nastepnym spotkaniu.
        Kiedy?
        Gdzie?
        Kto?
        • joszka Re: Konkrety 25.07.02, 17:08
          hahaha, czytam te watki o spotkaniu i zaczelo mi sie w glowie krecic...surrealsmile
          goraco zycze powodzenia, bo cus mi to skomplikowamie wyglada!
          • Gość: izabelski Joszka - kiedy wracasz IP: 192.223.140.* 25.07.02, 17:36
            ...zebysmy zrobili u ciebie to bbq?
            Podaj nam date na bbq to przybedziemy cala chmara.

izabelski
            • Gość: e Re: Joszka - kiedy wracasz IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 17:37
              Data byla ustalona na 7/8 wrzesnia, chyba ze cos sie zmienilo.
    • Gość: izabelski Sobota IP: 192.223.140.* 25.07.02, 17:16
      Czy ktos jeszcze sie przylacza?
      Godzina : 13 w centrum Londynu.
      Miejsce - do uzgodnienia
      Czas trwania - do upadlego

prosze o dopisywanie dodatkowych szczegolow

izabelski
      • Gość: RAK Re: Sobota IP: 155.91.64.* 25.07.02, 17:24
        O kurcze nie zauwazylem tej soboty. Dla mnie OK - sobota o 13 itd.
      • Gość: e Re: Sobota IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 17:34
        A centrum Londynu to gdzie??? Czy mam trzymac czerwony gozdzik w reku czy cos
        takiegowink
        • Gość: izabelski Re: Sobota IP: 192.223.140.* 25.07.02, 17:39
          Musimy sie umowic na jakis konkretny znak, ja bede z panienka w wozku.

izabelski
          • Gość: RAK Re: Sobota IP: 155.91.64.* 25.07.02, 17:49
            Panienek w wozkach w centrum Londynu???? moze byc chmara.
            A co z xiv. Wszak sobota mu odpowiadala. Nie chce porobic za kucyka?
            • Gość: izabelski Xiv, a co z Wami IP: 192.223.140.* 25.07.02, 17:55
              przychodzicie?

izabelski
            • Gość: e Xiv sie wystraszyl ogonow! IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 17:55
              A moze ustalmy wreszcie gdzie jest to centrum? Czy to moze np. byc
              KingCross/st.Pancras bo zdaje sie ze tam przyjezdza wiekszosc pociagow ze wsi?
              I jezeli tam to, ktore wyjscie?
              • Gość: izabelski Re: Xiv sie wystraszyl ogonow! IP: 192.223.140.* 25.07.02, 17:57
                King's Cross nie znam, z mojej wsi przyjezdzam do Victoriismile
                ale dojade gdzie trzeba, ide teraz do domu szukac atrakcjii na sobote w Time Out

izabelski
    • Gość: ds Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 18:01
      Czytaliscie post "Oli" na forum Polonii?
      O spotkaniu w Toronto z prymasem?

...
      ...
      ...ja nie skomentuje...
      ...
      ...
      ...ale albo to prowokacja...
      ...
      ...
      ... albo naprawde piekna naiwnosc...
      ...
      ...
      ... chyba jej sie fora pomylily...
      • Gość: Mags Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 25.07.02, 18:05
        ds - a o ktorej jutro ewakuujecie sie z wyspy?
        Nie wybralibyscie sie w tamte strony za dwa tygodnie, bo ja jade znowu do Roses
        9-go sierpnia.
        • Gość: ds Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 18:09
          > ds - a o ktorej jutro ewakuujecie sie z wyspy?

18:25 (bodajze)

> Nie wybralibyscie sie w tamte strony za dwa tygodnie, bo ja jade znowu do
          Roses
          >
          > 9-go sierpnia.

No way - musze skonczyc pisac do 31 sierpnia.
          Zadnych innych wyjazdow do tego czasu. Chyba, ze ulegne namowom zony zeby
          jechac do Belgii... wink

• Gość: Mags Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 25.07.02, 18:14
            > 18:25 (bodajze)

Aaaaa, to ja juz bede w polowie drogi, bo lece o 17.30

> No way - musze skonczyc pisac do 31 sierpnia.
            > Zadnych innych wyjazdow do tego czasu. Chyba, ze ulegne namowom zony zeby
            > jechac do Belgii... wink

A co tak piszesz?
            Belgia???? A po co? Na poludniu lepszy klimat smile

• Gość: ds Re: Spotkanie w Londynie c.d. (nr 17) IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 18:22
              > A co tak piszesz?

Tajemnica (mowilem juz sto razy na spotkaniach)

> Belgia???? A po co? Na poludniu lepszy klimat smile

Aaaaaa....
              ... to tez tajemnica.
              smile
              Do jutra.

• Gość: e nawiedzona deczko ta Ola IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 18:14
        • Gość: ds Re: nawiedzona deczko ta Ola IP: GBLOND* / 194.203.201.* 25.07.02, 18:20
          nawet bardziej niz DECZKO...
          No nic - czas do domu.
          do jutra.
    • Gość: e do jutra IP: warspite.ch.u* 25.07.02, 18:02
      No i zapomnialabym, ze mam dzisiaj gimnastyke. Moze jutro wystraczy nam dnia
      zeby dograc szczegolywink
      • Gość: Xiv Re: do jutra IP: 62.189.123.* 25.07.02, 18:40

w sobotę będę ja... czy przyjdzie berberys - zobaczymy - też musi pisać smile

Xiv
        • Gość: RAK Re: do jutra IP: 155.91.64.* 25.07.02, 18:47
          Kaza Wam przepisywac starodruki. Tak sie waszyscy nagle zapalili do pisania.
          Przeciez wakacje.
          • Gość: Mags Re: do jutra IP: *.moodys.com / 12.15.226.* 25.07.02, 18:51
            > Kaza Wam przepisywac starodruki. Tak sie waszyscy nagle zapalili do pisania.
            > Przeciez wakacje.

Pare godzin przerwy kazdemy dobrze wplynie na pisanie.
            Tylko prosimy potem o dokladne sprawozdanie z tego spotkania.
            Aha i niech ktos da znac Sharkiemy kiedy sie spotykacie (najlepiej w osobnym
            watku), bo znowu sie zrobi afera!smile
            • Gość: joszkowata BBQu mnie? aaaaaa i owszem!! IP: *.proxy.aol.com 25.07.02, 19:45
              Ja wracam 10 augusta, ale rozmawialismy kiedys zeby bbq urzadzic ostatni
              weekend sierpnia albo pierwszy weekend wrzesnia. I tak zazwyczaj niestety nie
              wszystkim to bedzie pasic, ale jak wszyscy maja miesiac "notice" to
              moze...moze..smile
              ide zobaczyc nawiedzona Olenke...uwielbiam sie pienic na widok idioctwa i
              ciemnoty.
              • Gość: joszkowata a propos Ola IP: *.proxy.aol.com 25.07.02, 19:52
                ok, jak zwykle napyskowalam zamiast dowiedziec sie o co chodzi, lool
                ok, nie idioctwo ale..Boze, moze to jakas starsza pani? Moja mama zaczela tak
                sie jakos stylizowac...hmmm
                nie no, ale az si niedobrze robi...
                • Gość: RAK Re: a propos Ola IP: 155.91.64.* 25.07.02, 20:22
                  Joszkowata, a gdybys ty tutaj teraz osobe samego Prymasa z mieczem ognistym w
                  aureoli cnoty zobaczyla to co bys na forum napisala?
                  • Gość: Joszkowata Re: a propos Ola IP: *.proxy.aol.com 25.07.02, 20:40
                    Drogi Raku, ja juz tutaj sie dwa razy oslinilam jak bulldog, to moge i trzeci
                    raz....ale mowie ci, jakbys sie Oli zapytal, to tak piecdziesiatka...
                    • Gość: RAK Re: a propos Ola IP: 155.91.64.* 25.07.02, 21:15
                      Dlaczego tak sadzisz. Ja jednakze podejrzewam raczej mloda osobke. Po piersze
                      pseudonim Ola - to nie przystoi swietej, piedziesiecioletniej matronie. W tym
                      przypadku powinno byc siostra Aleksandra. Z tekstu przebija mi mlodzienczy
                      entuzjazm typu trzymamy sie za rece w promieniach zachodzacego slonca. Jedzie
                      mi tu demagogia poboznego Woodstock. Dajemy sobie w zyle i tarzamy sie w
                      blocie. Ponadto, sam fakt korzystania z dobrodziejstw Internetu - narzedzia w
                      rekach Sztana - przez osobe takowej poboznosci i czystosci moze wskazywac na
                      wyrastanie w swiecie chipow i webow. Starsi maja z naturye wieksze opory. A jak
                      jeszcze ksiadz na ambonie powie w niedziele co tam mozna znalezc. No way.
                      • Gość: Joaska Re: a propos Ola IP: *.proxy.aol.com 26.07.02, 00:54
                        a a a, napewno widziales "mlodziezowa" twarz pielgrzymek, gdzie panie z duza
                        iloscia srebra we wlosach daja czadu! np. pielgrzymki, dni wspolnoty, odnowy
                        duchowe....mowie tak, bo po pierwsze, 7 lat w oazie spedzilam (to bylo jeszcze
                        zanim pchali religie w gardlo) a po drugie, widze moja mame....Ela zamiast pani
                        magister Elzbieta, uzywajaca internetu, trzymajaca sie za rece z zupelnie
                        obcymi ludzmi...itp...
                        by the way...Oli uszy juz pewno zapiekly sie na dobre!
    • Gość: izabelski Na sobote propozycje IP: *.webport.bt.net 25.07.02, 23:52
      • Gość: izabelski Propozycje na sobote IP: *.webport.bt.net 26.07.02, 00:03
        1. Tate modern
        2. Dreamspace info 02089830362, A vast, walk in (shoes off, coloured capes on)
        inflatable sculpture ... visitors can wander through a labirynt of many-hued
        chambers....the experience can be meditative, stimulating and deeply
        mooving.wstep 4.5 funtow.
        3. Indian summer - Regents Park - cricket na zywo na duzym ekranie, muzyka
        hinduska, Bollywood , Dub Fundation, etc.

poszukam linkow, szczegolnie do 2&3.

izabelski
        • Gość: izabelski Re: Propozycje na sobote - linki IP: *.webport.bt.net 26.07.02, 00:46
          Gość portalu: izabelski napisał(a):

> 1. Tate modern
          www.tate.org.uk/home/default.htm
          > 2. Dreamspace info 02089830362, A vast, walk in (shoes off, coloured capes
          on)
          > inflatable sculpture ... visitors can wander through a labirynt of many-hued
          > chambers....the experience can be meditative, stimulating and deeply
          > mooving.wstep 4.5 funtow.
          www.disabilitynow.org.uk/search/97_09_Se/ae22true.htm
          > 3. Indian summer - Regents Park - cricket na zywo na duzym ekranie, muzyka
          > hinduska, Bollywood , Dub Fundation, etc.
          www.channel4.com/culture/microsites/I/indiansummer/events/index.html
          czekam na opinie i inne propozycje

izabelski
          • Gość: RAK Re: Propozycje na sobote - linki IP: 155.91.64.* 26.07.02, 10:34
            Ja jak zwykle sie na wszystko z gory zgadzam. Wybierzta co chceta.
            • Gość: e Re: Propozycje na sobote - linki IP: warspite.ch.u* 26.07.02, 10:44
              A ja bym glosowala za 1 i 2, ze wzgledu na ogony nawet bardziej 2.
              Zas gry typu angielskiego pozostaja poza moimi mozliwosciami pojmowania.

Niesmialo sugerowalabym zebysmy ustalili miejsce spotkania i haslo albo cos w
              stylu Klosa