Dodaj do ulubionych

Problem przy paznokciu :(

17.04.22, 19:25
Dziewczyny, bylam 2 tygodnie temu pierwszy raz u podologa. Mialam m.in czyszczone waly paznokciowe.Pani w pewnym momencie za mocno mi cos zrobila frezarka,ze az mnie zabolalo w sensie tak jakby oparzylo.W tym miejscu w doonym rogu paznokcia mam podrażnieniona skore tzn rozowa nie blada i bolaca przy dotyku. Moczylam,stosowalam srebro koloidalne oczywiscie Octanisept itd...Nie mam tam goraca ani żadnej ropy tylko objawy jak powyzej...Myslalm,ze przejdzie..Ide do niej w srode ale mam obawy...To bardzo doswiadoczony i chwalony podolog...Co mogla mi schrzanic sad
Obserwuj wątek
    • zuzanna_a Re: Problem przy paznokciu :( 17.04.22, 22:21
      Frezarka oparzyla ci skórę, to sie zdarza jak sa za wysokie obroty i za dlugo w tym samym miejscu.

Tak wiec przestan to maltretować i daj sie oparzeniu zagoic, bedzie bolec jak każde oparzenie, moze kilka dni. Z tym ze jesli jest zdarty naskorek latwiej o zakazenie, wiec opatul plasterkiem, zabezpiecz i niech sie goi, a pani podolog zwroc uwage, zeby nie nap.:.lała frezarką na full bez opamiętania, jeszcze w tak delikatnym miejscu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka