Dodaj do ulubionych

Zazdrość

27.06.22, 08:42
Jak sobie radzić z zazdrością kobiety o koleżanki w pracy? Je znam dłużej, pracujemy razem, na zdalnym także, wymieniamy się plotkami w smsach. Ona tego nie toleruje. Mam zerwać kontakty w pracy?
Obserwuj wątek
    • profes79 Re: Zazdrość 27.06.22, 08:48
      Raczej zerwałbym z zazdrosną kobietą.
      • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 08:53
        Odpada
        • profes79 Re: Zazdrość 27.06.22, 08:58
          To się męcz. Ofiar nie ma, są tylko ochotnicy.
          • tonik777 Re: Zazdrość 27.06.22, 13:56
            profes79 napisał:

            > Ofiar nie ma, są tylko ochotnicy.
            Jedno z najgłupszych powiedzeń jakie znam.
            • m_incubo Re: Zazdrość 27.06.22, 15:48
              Niestety, żadne powiedzenie na świecie nie będzie pasować lepiej.
        • m_incubo Re: Zazdrość 27.06.22, 09:20
          To zachowanie to jest tylko czubek góry lodowej, ale ty się sam prosisz 🤷🏻‍♀️
          • 3-mamuska Re: Zazdrość 27.06.22, 11:51
            m_incubo napisała:

            > To zachowanie to jest tylko czubek góry lodowej, ale ty się sam prosisz 🤷🏻‍♀️
            >

            🤣🤣🤣🤣
            Jasne… no chyba ze więcej jest grzybów w barszczu niż tylko zazdrość o piśnie z koleżankami.
            Po co mu kobieta skoro , czas umila sobie pogawędki z koleżankami? Tylko do seksu bez snem. Co ona lalka?

            Rozumiem mieć kontakt z ludźmi z pracy, ale nie lubię bezsensownego plotkowania roznoszenia, jak i wszystko zależy od częstotliwości takich smsow.
            Jak spędza codziennie 2/3 godziny na pogaduszkach to jest do od strzału.
            • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 11:54
              Mamuśka jesteś nie w temacie. Pani "narzeczona" nie ma zamiaru uprawiać seksu z tanebo. Ani teraz, ani po ślubie.
              • 3-mamuska Re: Zazdrość 27.06.22, 11:57
                Ooo chusteczka😳 bo to fakt nie potrzebna mu ona. Fizyczności brak pogawędek tez, tylko zbędny „ mebel”
                No chyba ze dobra gosposia i kucharka.
              • evolventa Re: Zazdrość 27.06.22, 12:47
                Off top: nie wyobrażam sobie wchodzić w związek z kimś, z kim z góry zakładam, że nie będę uprawiała seksu, to jakiś kosmos dla mnie...... mocno jest coś nie halo z tą kobietą......
                • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 12:50
                  To się zdarza. Kumpel miał narzeczoną. Piękną. Najpierw czekali do ślubu. Po ślubie też nic nie było. Ale trzyma się jej bo wiadomo ładna. Teraz terapie przerabiają. Jak na razie ósmą...
                • triss_merigold6 Re: Zazdrość 27.06.22, 13:46
                  Nie, nie z nią. Nie halo jest z typem, który to przyjmuje.
                  • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 13:51
                    triss_merigold6 napisała:

                    > Nie, nie z nią. Nie halo jest z typem, który to przyjmuje.

                    Oboje są emocjonalnie pokiereszowani. Problem jest taki, że w tym przypadku dwa minusy nie dają plusa.
              • lilia.z.doliny Re: Zazdrość 27.06.22, 13:41
                Pani "narzeczona" nie ma zamiaru uprawiać seksu z tanebo. Ani teraz, ani po ślubie.
                ??????
                Co?
                • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 13:43
                  Nie jest zainteresowana tą stroną związku.
                  • m_incubo Re: Zazdrość 27.06.22, 15:47
                    Ale jest zainteresowana wspólnotą małżeńską? wink
                    Jeśli łóżka macie osobne, rozsądnie byłoby mieć również osobne lodówki i portfele, ale ty jej jeszcze dopłacisz, byle tylko miał ci kto jazdy robić 🤷🏻‍♀️
                    • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 15:53
                      To jest warunek ślubu,
                      • m_incubo Re: Zazdrość 27.06.22, 16:15
                        Ale to ona postawiła ten warunek?
                        • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 17:17
                          Tak
                          • m_incubo Re: Zazdrość 27.06.22, 18:20
                            A, to wszystko w porządku 🤭
                    • yadaxad Re: Zazdrość 27.06.22, 16:00
                      Wspólnota ekonomicznie opiekuńcza jest przecież najsilniejsza. By funkcjonowała trzeba mieć świadomość wymagań, które ją umożliwiają, bo konflikt podmiotowego traktowania czyiś uzasadnionych potrzeb, ją niweluje i staje się walką podporządkowywania. Facet nie zgnije po śmierci sam w mieszkaniu, za cenę społecznej izolacji i braku kontaktów. To ja bym już wolała zgnić, bo w końcu to już nie będzie mój problem, niż być terroryzowanym do momentu zejścia i przeżywać same stresy za normalne funkcjonowanie między ludźmi.
                      • yadaxad Re: Zazdrość 27.06.22, 16:16
                        Wzajemna sympatia jest oderwana od powiązań ekonomicznych, natomiast powiązania ekonomiczne nie powstaną bez wzajemnego szacunku i sympatii. Tak, że jak baba cię terroryzuje, nie licz, że będzie pomocna w tym czego oczekujesz od wzajemnej pomocy. Każdy żal jaki to byłeś w kontakcie niewystarczający, w przypadku potrzeby inicjatywy wymagającej strat i wysiłku własnego, będzie powodem do opuszczenia cię w potrzebie, a gnij sobie sam.
                        • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 18:48
                          Prędzej dodusi poduszką niż szklankę wody poda.
            • m_incubo Re: Zazdrość 27.06.22, 11:56
              🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
              Ja pierdolę...🤦🏻‍♀️
            • triss_merigold6 Re: Zazdrość 27.06.22, 12:19
              No właśnie akurat seksu z nią nie ma i nie będzie miał🤷‍♀️
    • dr.amy.farrah.fowler Re: Zazdrość 27.06.22, 08:58
      Te plotki w SMS-ach są Ci koniecznie do życia potrzebne?
      • m_incubo Re: Zazdrość 27.06.22, 09:19
        Koleżanki też nie są mu przecież do życia potrzebne, pracę z kobietami można zamienić na taką bez kobiet.
        Czytasz co sama piszesz?
        • 3-mamuska Re: Zazdrość 27.06.22, 11:52
          m_incubo napisała:

          > Koleżanki też nie są mu przecież do życia potrzebne, pracę z kobietami można za
          > mienić na taką bez kobiet.
          > Czytasz co sama piszesz?
          >
          😂😂😂
    • gryzelda71 Re: Zazdrość 27.06.22, 09:02
      Noe wiem bez ploteczek slabo co. Zazdrosna o.literki jest, przecież nie o to, że jakąś przelecisz.
      • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 09:10
        Zawsze nawiązuje się jakieś kontakty w pracy.
        • gryzelda71 Re: Zazdrość 27.06.22, 09:31
          O.co twoja malzona zazdrosna.
          • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 09:33
            Więc może czas zerwać kontakty.
            • m_incubo Re: Zazdrość 27.06.22, 09:49
              Tak zrób.
              Tobie nie da się pomóc.
              • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 10:09
                ???
              • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 10:09
                O co ci chodzi? Obniżyłem wymagania dzięki czemu jestem w związku. Nie idealnym ale który taki jest?
                • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 10:12
                  Związek to dawanie i branie, a twoja partnerka sprawia wrażenie osoby, która chce mieć ciastko i zjeść ciastko. A tak się nie da.
                  • primula.alpicola Re: Zazdrość 27.06.22, 11:24
                    Ale jakie ciastko, z najlepszego sama rezygnuje i zmusza do rezygnacji "męża".
                    • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 11:56
                      Nie dla każdego miód leży w tym samym miejscu. Są ludzie, którzy nie lubią, nie potrzebują i ok, tylko powinni szukać partnera wśród osób z podobnymi preferencjami.
                      • primula.alpicola Re: Zazdrość 27.06.22, 15:57
                        Tanebo marzy się miodek, niestety szuka nie wtej pasiece, co trzeba.
          • primula.alpicola Re: Zazdrość 27.06.22, 11:22
            gryzelda71 napisała:

            > O.co twoja malzona zazdrosna.

            Jak to!? Już po ślubie?!
            • gryzelda71 Re: Zazdrość 27.06.22, 11:26
              Pewnie nie, tak jak i chaty nie wybudował, ale .....
              • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 11:57
                Chatę to bywalec budował. A ślub tanebo ma być podobno w październiku.
                • gryzelda71 Re: Zazdrość 27.06.22, 12:18
                  O nie pamiętasz projektów z bukieciarnia i jedna mikra łazienka na cały dom?
                  • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 12:35
                    40 m2 to mikra?
                • primula.alpicola Re: Zazdrość 27.06.22, 15:57
                  borsuczyca.klusek napisała:

                  > Chatę to bywalec budował.
                  >

                  Chyba z klocków lego.
                  • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 16:05
                    Teraz to z chrustu
    • m_incubo Re: Zazdrość 27.06.22, 09:05
      Nie lepiej zastanowić się, co popycha cię do takiej desperacji, by żenić się z tą kobietą?
      Bo przecież nie seks, którego nie ma.
      Wyobrażam sobie jak będziesz lamentować przy rozwodzie.
      • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 09:11
        Lepsze to niż samotność
        • lella_two Re: Zazdrość 27.06.22, 09:16
          No tak, teraz jestes samotny, ale masz znajomych, potem czeka cię samotność w związku. Na mój gust, pierwsze ma większy potencjał, ale ja nie jestem masochistką.
        • m_incubo Re: Zazdrość 27.06.22, 09:18
          Poważnie, chłopie, jak cię nie lubię tu na forum, to naprawdę nie życzę ci, żebyś przekonał się, jak bardzo się mylisz, a przekonasz się szybciej niż ci się wydaje.
          Nie żeń się z tą kobietą lub przynajmniej zrób rozdzielność i na boga nie kupuj mieszkania wspólnie.
      • primula.alpicola Re: Zazdrość 27.06.22, 11:23
        On nie będzie musiał się rozwodzić, wystarczy chyba zgodne oświadczenie o niezaistnieniu współżycia.
    • ichi51e Re: Zazdrość 27.06.22, 09:06
      możesz to jakoś narysować?
      • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 09:12
        Gdy dostaję smsa to pyta się od kogo. Jak mówię że od Joli z pracy to mam awanturę.
        • kamin Re: Zazdrość 27.06.22, 09:14
          Wycisz sygnał SMS.
        • 3-mamuska Re: Zazdrość 27.06.22, 11:55
          tanebo001 napisał:

          > Gdy dostaję smsa to pyta się od kogo. Jak mówię że od Joli z pracy to mam awant
          > urę.
          >

          A ile razy dziennie takie smsmy od Joli, o jakiej treści i ile jest takich Joli jest w twoim gronie?

          Ja tam nie wiedzę zbyt częstych kontaktów z ludźmi z pracy.
          Idę tam pracować nie plotkować.
          A takie płoty jak baba się zachowujesz. Brrr.
          • m_incubo Re: Zazdrość 27.06.22, 12:00
            3-mamuska napisała:


            > A ile razy dziennie takie smsmy od Joli, o jakiej treści i ile jest takich Jo
            > li jest w twoim gronie?
            >

            A co cię to obchodzi, też jesteś o tę Jolkę zazdrosna?

            >jak baba Brrrr

            No. Jak pizda!
            Brak słów. Mam nadzieję, że nie masz córki.
            • 3-mamuska Re: Zazdrość 27.06.22, 19:06
              m_incubo napisała:

              > 3-mamuska napisała:
              >
              >
              > > A ile razy dziennie takie smsmy od Joli, o jakiej treści i ile jest tak
              > ich Jo
              > > li jest w twoim gronie?
              > >
              >
              > A co cię to obchodzi, też jesteś o tę Jolkę zazdrosna?
              >
              > >jak baba Brrrr
              >
              > No. Jak pizda!
              > Brak słów. Mam nadzieję, że nie masz córki.
              >
              >
              >
              >

              A co ciebie to obchodzi?
              Hehehe nie interesuj się bo kociej mordki dostaniesz.
          • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 12:08
            Raz na miesiąc
            • m_incubo Re: Zazdrość 27.06.22, 12:22
              Ja bym w takim razie nie rezygnowała z tej przyjemności, bo w przeciwnym razie nie zostaną ci już żadne. Plotki z Jolką i tak częściej niż seks.
              Sorry tanebo, nie będę ci już dokuczać, ale powtarzam, że kopiesz sobie grób.
            • vre-sna Re: Zazdrość 27.06.22, 17:39
              Wkrecasz baby od lat
              Po chuj?
    • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 09:12
      Reasumując kobieta odmawia ci współżycia nawet okazjonalnego, jest starsza i cię nawet nie pociąga. W dodatku zazdrosna o jakieś głupotki.
      Zastanów się lepiej raz jeszcze dlaczego chcesz sobie z życia zrobić piekło.
      • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 09:13
        Lepsze to niż smutny koniec gdy znajduję cię sąsiedzi bo zacząłeś się rozkładać po śmierci.
        • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 09:16
          Mylisz się. Samotność we dwoje jest dużo gorszą niż samotność w pojedynkę.
          Już nie mówiąc, że zamykasz sobie drzwi do poznania kogoś komu będzie rzeczywiście na tobie zależeć.
          • bguslawko_1 [...] 27.06.22, 09:19
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 09:32
            Nie ma alternatywy.
            • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 09:36
              Alternatywa zawsze jest. Możesz prowadzić życie aktywnego, towarzyskiego i otwartego na związek singla. Zamiast tego wolisz uwiązać się do kobiety, która no cóż... nie chcę kończyć, ale mam pewne niepochlebne przemyślenia.
        • bguslawko_1 [...] 27.06.22, 09:16
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • lella_two Re: Zazdrość 27.06.22, 09:19
          Całe życie pod czyjeś dyktando tylko po to? Nie opłaca się.
        • sophia.87 Re: Zazdrość 27.06.22, 09:33
          Przecież ona jest starsza, więc i tak może pierwsza umrzeć, czyli samotny koniec i tak Cię nie ominie. W dodatku czeka Cię piekielko przez resztę życia
        • angazetka Re: Zazdrość 27.06.22, 10:11
          W czym lepszy?
          • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 10:13
            W byciu z kimś.
            • angazetka Re: Zazdrość 27.06.22, 11:09
              Nie. To nie jest przewaga. Bycie z kimś jest fajne, jeśli ten ktoś jest fajny.
            • m_incubo Re: Zazdrość 27.06.22, 11:46
              Ale ty z nikim nie jesteś, przecież w tym cały (bez) sens. 😬
              • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 11:47
                Jak to nie jestem?
                • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 11:58
                  Jesteś w bardzo dziwnym, na oko jednostronnym układzie. Z żadnej strony nijak tego związkiem nazwać nie można.
                • nicknanowyrok Re: Zazdrość 27.06.22, 11:59
                  No a jak można być z reką?

                  tanebo001 napisał:

                  > Jak to nie jestem?
                  >
      • kamin Re: Zazdrość 27.06.22, 09:18
        Relacja matka-syn. I to toksyczna matka.
        • bguslawko_1 Re: Zazdrość 27.06.22, 09:21
          Sam czytałem tu na forum .Zadbana 50 latka lepsza od młódki .
          • ponis1990 Re: Zazdrość 27.06.22, 12:53
            Ale taka, która uprawia z tobą seks i lubisz z nią rozmawiać.
            • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 13:02
              I nie robi awantur o bzdury
    • piataziuta Re: Zazdrość 27.06.22, 11:03
      Borsuczyca i incubo mają rację, tanebo, szykujesz sobie życiową katastrofę.

      Ludzie bywają zazdrośni - tam gdzie niepewność partnera, wynikająca ze świeżości związku, przeplata się z silną namiętnością.

      Jestem trochę w stanie zrozumieć, że ktoś woli być w przyjacielskim związku bez seksu, niż być sam - ale tu przyjaźń powinna mieć na tyle silne podwaliny, żeby dopuszczać seksualne relacje z osobami poza związkiem, bo inaczej to po prostu mieszkanie z psem ogrodnika.

      Pomyśl o swoim związku jak o biznesie, tanebo.
      Serio ci się to opłaca? Czy oszczędności życia chcesz utopić u hochsztaplera?



    • bguslawko_1 Re: Zazdrość 27.06.22, 11:19
      Ploty nie szkodzą .Ktoś się postaral .Jeśli informacje są teremorele .W sms niekoniecznie mówimy o ciągle na poważnie.Zadrość jest brzydka ,ale jak ktoś kocha to odrobina zazdrości nie zaszkodzi .Klik klik i sms poszedł 😐
    • primula.alpicola Re: Zazdrość 27.06.22, 11:20
      Zerwij kontakty z tą kobietą.
      • alicia033 Re: Zazdrość 27.06.22, 11:29
        On to powinien zerwać z tym forum.
        • nicknanowyrok Re: Zazdrość 27.06.22, 11:59
          Mnie zastanawia jak ręka może być zazdrosna o koleżankę w pracy?
        • primula.alpicola Re: Zazdrość 27.06.22, 13:48
          alicia033 napisała:

          > On to powinien zerwać z tym forum.
          >
          >
          >
          >
          No właśnie, bo jeszcze oblubienica tu wpadnie i awanturę zrobi, z tej zazdrości.
          • triss_merigold6 Re: Zazdrość 27.06.22, 14:00
            Tak, tak!
          • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 14:26
            Jakby co mam świeżo naostrzone pazury 😎
    • gryzelda71 Re: Zazdrość 27.06.22, 12:16
      O FORUM NIE JEST ZAZDROSNA?
      • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 12:48
        Też jest
        • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 12:52
          Wystaw jej walizki 🙄
          To najlepsza ematkowa rada jaką dziś dostaniesz.
          • ponis1990 Re: Zazdrość 27.06.22, 12:55
            I zbadaj hormony ( powinien, skoro jest z kimś kto nie uprawia z nim seksu a jemu nie pozwoli, to biednemu musi aż buzować)
            • ta Re: Zazdrość 27.06.22, 13:32
              ponis1990 napisała:

              > I zbadaj hormony ( powinien, skoro jest z kimś kto nie uprawia z nim seksu a je
              > mu nie pozwoli, to biednemu musi aż buzować)

              Nie było opcji, że autor lubi takie zabawy z Dominą, która odmawia.
              I odmowa jest spełnieniem.
              Specyficzne sado-maso, które obojgu sprawia frajdę.
              Obojgu się najwyraźniej podoba układ ( bo to nie związek) bez seksu.
              Niech sobie taki mają, ludzie nie takie kombinacje praktykują.

              Dla wielu piekło, dla tanebo OK.


              • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 13:39
                Aż tak to nie...
          • bguslawko_1 Re: Zazdrość 27.06.22, 13:29
            🤣👍
    • szafireczek Re: Zazdrość 27.06.22, 12:39
      Przeokropnie smutne!

      A nie lepiej sprawić sobie zwierzaka ze schroniska? Zwierzak nie ma nikogo, Ty w sumie też, razem mielibyście siebie i obojgu by wam zależało na sobie. I to do końca życia. Przemyśl moją radę.
    • lilia.z.doliny Re: Zazdrość 27.06.22, 13:43
      O czym wy, kuwra, wszyscy mówicie?
      Jaki nieseks, ani teraz ani nigdy?
      • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 13:45
        No dobrze przeczytałaś. Nawet w jednym łóżku spać nie chce, bo nie lubi 🙄
      • piataziuta Re: Zazdrość 27.06.22, 14:32
        Tanebo długo nie mógł znaleźć partnerki, więc obniżył standardy i znalazł: starszą od siebie koleżankę, która go nie pociąga, z którą nie śpi i nie uprawia seksu, ale z którą chce wziąć ślub, żeby w razie czego to ona po nim dziedziczyła, a nie jego dalsza rodzina.
        No i ta koleżanka robi awantury, gdy raz w miesiącu przychodzi do tanebo plotkarski sms od innej koleżanki z pracy.

        Czego nie rozumiesz? tongue_out
        • lilia.z.doliny Re: Zazdrość 27.06.22, 14:40
          Czego nie rozumiesz?
          Kurwa, niczego
          Jedyne, co tu się zgadza, to to że ona ona go nie kręci, a za to wcale nie chce seksu. To byłby konflikt interesów dopiero...
          A tak poza tym.... poyebane
          • ichi51e Re: Zazdrość 27.06.22, 14:43
            niektórzy to się po prostu umieją ustawic
            • piataziuta Re: Zazdrość 27.06.22, 14:50
              Ale żeby niektórzy mogli się dobrze ustawić, to inni muszą się ostro frajerzyć (tanebo).

              Forum chyba nigdy nie było tak zgodne, jak w tej kwestii.
        • triss_merigold6 Re: Zazdrość 27.06.22, 16:01
          Po Tanebo powinno dziedziczyć forum ematka.
          • simply_z Re: Zazdrość 27.06.22, 16:05
            hahaha
          • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 17:17
            triss_merigold6 napisała:

            > Po Tanebo powinno dziedziczyć forum ematka.

            😅

            Ale jakbyśmy się działkowały? Po równo czy procentowo w zależności od wkładu? 🤔
            • primula.alpicola Re: Zazdrość 27.06.22, 18:21
              A może najpierw ustalimy harmonogram bzykania tanebo, hmm? Od razu dziedziczyć, kurde🤪
              • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 18:37
                primula.alpicola napisała:

                > A może najpierw ustalimy harmonogram bzykania tanebo, hmm? Od razu dziedziczyć,
                > kurde🤪

                Ale to na raz? Po kolei? Czy jak sobie to wyobrażasz? 🙄
                • piataziuta Re: Zazdrość 27.06.22, 19:30
                  Nie na raz, tylko wszystkie naraz! big_grin
                  • primula.alpicola Re: Zazdrość 27.06.22, 19:34
                    On tego nie zniesie. Jednak postuluję harmonogram, i każda po kolei, po Bożemu, a nie że orgietki jakieś!
                    • piataziuta Re: Zazdrość 27.06.22, 19:49
                      Ale przynajmniej oglądać sytuacje z poprzedniczkami można? suspicious
                      Optuję, żebyś była pierwsza - jako pomysłodawczyni, Borsuczyca druga, a ja mogę być trzecia, o ile się będzie dało. Jeśli nie, to się nie obrażę. big_grin
    • cegehana Re: Zazdrość 27.06.22, 13:51
      Stawiam na uczciwa komunikacje. Nic nie da zerwanie relacji z koleżanką z prawy jesli to nie po jej stronie bylo sedno problemu.
    • yadaxad Re: Zazdrość 27.06.22, 15:12
      W związku, przynajmniej na ogół, wymaga się wyłączności w seksie. Jeśli seks jest nieistotny dla obu, to ich wiąże ich wyłączność towarzyska, a kobieta twierdzi, że jest zaangażowana, to tu są -zdrady-, jakby się cieleśnie puszczał z innymi, tyle że umysłowo. Chory układ, bo dla nieosamotnienia można wejść w przyjacielską relację, ale ma być przyjacielska, a nie przemocowa, ograniczająca naturalne kontakty i zachowania, normalne w życiu.
    • beneficia Re: Zazdrość 27.06.22, 15:58
      Że tak niedyskretnie zapytam - czy po związaniu się z Tobą poprawila się sytuacja ekonomiczna Twojej wybranki?
      Bo może dlatego nie chce Cię stracić...
      • simply_z Re: Zazdrość 27.06.22, 16:05
        a to bardzo mozliwe....
      • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 17:20
        Chyba tak. Nie przeglądam jej finansów.
        • beneficia Re: Zazdrość 27.06.22, 17:27
          Ty przemyśl ten ślub jeszcze raz, bo zlądujesz na pozycji bankomatu bez dostępu do łoża u boku zaborczej kobiety, która nawet Ci się nie podoba.
          Normalnie pozazdrościć.
          • lilia.z.doliny Re: Zazdrość 27.06.22, 17:54
            zlądujesz na pozycji bankomatu bez dostępu do seksu
            Yyy, no jak paskuda, to układ idealny, można rzec.gorzej, gdyby żądała wypełniania zobowiązań
            • gryzelda71 Re: Zazdrość 27.06.22, 18:00
              Nie wierzę w żadna lipna narzeczoną. Nie w 21 wieku taki cyrki.
            • m_incubo Re: Zazdrość 27.06.22, 18:19
              Więcej sensu miałoby korzystanie z usług prostytutki.
              • gryzelda71 Re: Zazdrość 27.06.22, 18:26
                Z rykim niech pogada, podesle jakas chętna Ukrainkę to i poru... I dzieciaka będzie mial( ostrożnie z testami dna) i spokojny będzie o majątek, rodzina złamanego grosza nie zobaczy.
              • borsuczyca.klusek Re: Zazdrość 27.06.22, 18:40
                Podejrzewam, że 99 na 100 facetów na jego miejscu, w końcu by skorzystało z płatnych usług. Tanebo postanowił być ponad to i poszukać jednak drugiej połówki. I ja osobiście to szanuję.

                Ale takiej desperacji jaką teraz przejawia to nic nie tłumaczy.
                • gryzelda71 Re: Zazdrość 27.06.22, 18:42
                  Dlatego nie wierzę.
                  • tanebo001 Re: Zazdrość 27.06.22, 19:04
                    Tu nie chodzi o seks. O włożenie członka do pochwy. Dla mnie prostytucja nie różni się niczym od onanizowania, poza ohydną otoczką. Chodzi o to że jest się atrakcyjnym seksualne dla kogoś. Nawet bez względu na to czy jest to skonsumowane. A jeśli nie to choćby atrakcyjnym jako towarzysz życia.
                    • gryzelda71 Re: Zazdrość 27.06.22, 19:07
                      Serionuwazas, że pani uważa cie za atrakcyjnego towarzyszą życia? Frajera tak
                    • beneficia Re: Zazdrość 27.06.22, 19:49
                      Chodzi o to że jest się at
                      > rakcyjnym seksualne dla kogoś. Nawet bez względu na to czy jest to skonsumowane

                      No nie, takie atrakcje raczej się konsumuje.

                      > . A jeśli nie to choćby atrakcyjnym jako towarzysz życia.
                      >
                      A jakbyś tak uczciwie się zastanowił w jakich dziedzinach życia jesteś dla pani atrakcyjny to co Ci wychodzi?
                      • piataziuta Re: Zazdrość 27.06.22, 19:55
                        "A jakbyś tak uczciwie się zastanowił w jakich dziedzinach życia jesteś dla pani atrakcyjny to co Ci wychodzi?"

                        Deprecjonujecie go tylko w ten sposób - to mu w niczym nie pomoże. Wręcz przeciwnie, pomoże doceniającej go partnerce.

                    • m_incubo Re: Zazdrość 27.06.22, 19:59
                      No to tym bardziej nie rozumiem, po co ci to małżeństwo, bo ta babka najprawdopodobniej ma wstręt do ciebie i nie jesteś dla niej atrakcyjnym towarzyszem życia, tylko jeleniem do wycyckania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka