Dodaj do ulubionych

Pozamiatane.

22.07.22, 19:06
Koniec pieśni. Brat jedzie, bo już mu obiecał i nie będzie zmieniał zdania. Oczywiście to moja wina, bo ja za późno powiedzialam, że nie jadę, a mogłam od razu i to ja nie umiem się komunikować. Jakby czwartek rano to było niewystarczająco wcześnie. Czyli standard. Na moje miałeś jeszcze czwartek, żeby to odkręcić i mogłeś to zmienic stwierdził, że znowu moja wina, bo powiedziałam za późno. Wytłumaczyłam, że to kwestia priorytetów w życiu i komu na czym zależy i Że wyszło, iż tobie zależało na bracie. Młoda zostaje u babci, nie jedzie. Co dalej? On nie wie, ale winny się nie czuje. Ja już tego nie widzę. Normalnie czuje się tak w uj rozczarowana, jest mi tak źle, że nawet nie jestem w stanie ani pisać ani płakać. Ostatni raz tak się czułam podczas rozwodu.
Obserwuj wątek
    • auksencja15 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:09
      Przykro mi. I młodej szkoda. Może jednak pojedź, żeby udowodnić swoje racje. Brat z dziećmi w aneksie, wy na wycieczki rowerowe, na pewno nie będzie ciasnowink))))
      • arthwen Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:13
        Teraz to już po ptakach.
        A poza tym nawet jakby pojechała, to i tak byłoby, że to przez nią są kwasy, bo jakby wykazała dobrą wolę to na pewno byłoby inaczej. Miejsce by się rozmnożyło i w ogóle.
        • auksencja15 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:14
          I kibel by się rozmnożył tez
          • arthwen Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:16
            A tam kibel. 3-latek to może jeszcze w pieluchy robić, pan i brat będą obsikiwać drzewa, więc co za problem w ogóle?!
            • auksencja15 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:17
              I klocka za domkiem postawią. Luzik
      • turbinkamalinka Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:21
        No jakoś nie widzę fajnej atmosfery na tym wyjeździe jeśli Hrabina pojedzie. Pan pewnie bratu się poskarżył, że Niczyja zrobiła cyrk, więc będzie kwas. Do tego córka też nie chce z ciocią i wujkiem. Więc miło nie będzie.
    • anorektycznazdzira Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:10
      Przykro mi.
      Liczyłam, że się dogadacie.
    • 1.wetta.1 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:11
      Przykre bardzo… trzymaj się!
    • wapaha Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:11
      No cóż
      Dał doopy
      trzymaj sie

tego kwiatu jest pół światu..
    • chatgris01 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:11
      Współczuję.
      Co za dupek! (pewnie dostanie mega sraczki na tym wyjeździe, z pół forum mu tego życzy https://forum.miau.pl/images/smilies/icon_twisted.gif ).
      • jowita771 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:15
        Niech wszyscy dostaną i zobaczą, czy jeden kibelek im wystarczy.
        • chatgris01 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:15
          big_grin
      • borsuczyca.klusek Re: Pozamiatane. 22.07.22, 21:25
        Lepsze mega zaparcie 🙄
        • balladyna Re: Pozamiatane. 22.07.22, 22:11
          A taka konfiguracja: połowa ma zaparcie i godzinami okupuje łazienkę, a połowa ma biegunkę?
          • jowita771 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 22:12
            Idealnie, jestem za!
            • alicia033 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 22:15
              jowita771 napisał:

> Idealnie, jestem za!
              >

często to się zdarza w twojej rodzinie?
    • triss_merigold6 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:11
      Przykro mi, szkoda. I dziewczynki mi szkoda.
      • auksencja15 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:12
        Oj tak. Najbardziej wakacje z ojcem należały się tej córce.
      • panna.nasturcja Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:25
        Dokładnie, dziewczynki szkoda, bo przez głupich dorosłych nie będzie miała wakacji.
      • lily_evans011 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:16
        No, powiem, że o ile olanie hrabiny jest bardzo słabe, to przedłożenie brata ponad własną córkę półsierotę, która ojca tylko w weekendy widuje, to już jakieś mega qrestwo.
        • triss_merigold6 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:18
          Dokładnie.
          Kij ze zlekceważeniem pani, niezapewnienie dziecku wyjazdu wakacyjnego to mega qrewstwo.
          • little_fish Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:26
            No przecież pan zapewnił wyjazd. A że się małolacie nie podoba...🙈
      • alicia033 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:58
        triss_merigold6 napisała:

> Przykro mi, szkoda. I dziewczynki mi szkoda.

szkoda Ci wymyślonych bytów?
        • triss_merigold6 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 21:38
          Wirtualnie.wink
          • alicia033 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 22:09

> Wirtualnie.wink

a to co innegosmile
    • alpepe Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:11
      Przytulam.
    • figa_z_makiem99 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:12
      Pan potrzebuje opiekunki dla córki i lokum, dopóki nie zbuduje własnego domu, tyle w temacie. Współczuję.
    • alpepe Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:13
      Jego rodzina to brat i brata rodzina. Nic z tobą nie jest nie tak, no może trochę, że znów się nadziałaś na dupka.
      • auksencja15 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:13
        rodzina rodziną, ale są jakieś granice. Ta granica jest wielkość do ku wakacyjnego…
        • auksencja15 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:14
          Domku*
        • alpepe Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:15
          Nie, nawet teraz mógłby zmienić zdanie, niezależnie od wielkości domku wakacyjnego.
          • auksencja15 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:16
            Mimo wszystko jakby to była 200m2 willa z 5 sypialniami to sytuacja mogłaby wyglądać inaczej
            • turbinkamalinka Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:25
              ale nie jest to willa tylko trzypokojowy domek, to ile on ma 60-70m? Jakby to było 200m i dla każdej rodziny choć minimum przestrzeni, to można się zastanawiać, czy Hrabina ma rację, czy strzela fochy bez sensu.
              • auksencja15 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:26
                No to przecież napisałam ze granica to jest wielkość domku….
      • swiecaca Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:21
        alpepe napisała:

> Jego rodzina to brat i brata rodzina.

przede wszystkim jednak córka
        • alpepe Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:30
          Ale przecież nie dla niego!!! Jak widać na załączonym obrazku.
      • kocynder Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:27
        A. Czyli córka, którą pan Hrabia wykopał do babci, to już nie jest jego rodzina? Chłop to... Nie, no w słowniku cywilizowanych ludzi nie ma słów na opisanie. Wystawienie do wiatru baby - jest sqrwysyństwem. Ale wystawienie do wiatru własnego dziecka, które w dodatku nie ma drugiego rodzica i pojechanie sobie z braciszkiem i bratową to już nie jest sqrwysyństwo. To już jest coś, co się nie da określić.
      • ginger.ale Re: Pozamiatane. 22.07.22, 21:54
        alpepe napisała:

> Jego rodzina to brat i brata rodzina. Nic z tobą nie jest nie tak, no może troc
        > hę, że znów się nadziałaś na dupka.
        >

Jego rodzina to w pierwszej kolejności córka, która przez wymusł tatusia zrezygnowała z wyjazdu. Tatuś i tak trzyma się swojego pomysłu. Ciekawe czy brat z żoną nie wyczują, że coś jest nie halo - zamiast spędzić parę dni ze swoją córką, spędzi urlop z nimi i ich dziubdziusiami. Oby dały mu się we znaki.
        • alpepe Re: Pozamiatane. 23.07.22, 06:56
          Kolejna, która nie zrozumiała. Nie, jego rodzina, to jak napisałam, on ma córkę w odwłoku, liczy się brat.
          • ichi51e Re: Pozamiatane. 23.07.22, 07:00
            ale on myśli o córce. Będzie miała dzięki tacie towarzystwo innych dzieci przecież. Bo dzieci to dzieci - wszystkie nasze są.
          • lauren6 Re: Pozamiatane. 23.07.22, 09:07
            To nie koniecznie jest kwestia posiadania córki w odwłoku, ale postawy: głupie baby nie będą mi dyktować jak mam żyć. Zaprosił brata, hrabina nie oprotestowała od razu tego pomysłu, więc niech teraz spada na drzewo. W wątku obok między wierszami dało się wyczytać, że on tę dziewczynkę tresuje.

Myślę, że prześpią się i rano ojciec z pomocą babci urobią dziewczynkę. Powiedzą, że hrabina zgodziła się na wspólny wyjazd z bratem i strzeliła focha na 2 dni przed wyjazdem, gdy tamci spakowali już walizki.

Facet hrabinę sprowadził do roli niani i gosposi, a gdy pierwszy raz wyraziła sprzeciw postanowił ustawić ją do pionu jak to robi z córką. W sumie hrabina niewiele pisała o tym związku na forum, ale przypuszczam, że gdyby już wcześniej zrobić zyebingo to byłoby wiele czerwonych lampek.
            • figa_z_makiem99 Re: Pozamiatane. 23.07.22, 09:58
              Tak, zyebingo należy zrobić natychmiast I nie ukrywać emocji, polecamsmile pan się zmyje po pierwszym razie, albo nabierze respektu.
    • ania357 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:13
      A czemu mloda zostaje u babci? To jej pomysl? Ojcu to nic nie daje do myslenia?
      • arthwen Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:14
        Pewnie pan jest postawił ultimatum, że albo jedzie z nim, albo zostaje u babci, więc wybrała babcię.
      • panna.nasturcja Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:17
        Bo pan, wbrew pomysłom Hrabiny i bajce o pełnomocnictwie, nie wyraził zgody na wyjazd dziecka z obcą osobą poza Polskę?
        • ania357 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:29
          Nie, nawet nie o wyjazd na lasta z hrabina mi chodzilo, tylko dziwi mnie, ze weekendowy tatus tak lekko odpuscil wakacje z wlasna corka zwlaszcza, ze to byl jej pomysl i hrabina pisala, ze zorganizowali wszystko wedlug pomyslu dziewczynki, zeby sprawic jej przyjemnosc.

Ch...a sytuacja. Trzymaj sie hrabina. Mam nadzieje, ze to hrabia wyladuje w aneksie i co rano skoro swit beda go budzily kaszojady.
          • berdebul Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:44
            Dziwi? Pan jedzie sam - bez partnerki i dziecka, jest wolny jak ptak. Będzie robił co chce z bratem, lub sam, bratowa ogarnie dzieci. 🤦🏻‍♀️
          • koronka2012 Re: Pozamiatane. 23.07.22, 00:34
            ania357 napisała:

> ej pomysl i hrabina pisala, ze zorganizowali wszystko wedlug pomyslu dziewczynk
            > i, zeby sprawic jej przyjemnosc.

Idę o zakład że nie ONI, a Hrabina zorganizowała.

Łatwo rżnąć ojca roku jak się obowiązki rodzicielskie ceduje na partnerkę i babcię
            • yadaxad Re: Pozamiatane. 23.07.22, 00:57
              Fakt, już takie problemy były omawiane, jak coś zaplanowanego rozsadzała "doczepka". Ale hrabina, co zresztą widać, ładnie to ujęła w temat.
      • 3-mamuska Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:44
        ania357 napisała:

> A czemu mloda zostaje u babci? To jej pomysl? Ojcu to nic nie daje do myslenia?

Czemu? Mogła spać albo z ojcem albo w aneksie.
        Tak naprawdę to młoda najwiecej by straciła na takim wyjedzie.
        Hrabina miała sypialnie z panem to pokój córki oddał.
        Facet głupek do kwadratu.
        Uważam ze hrabina zawaliła początkowo , jak jej powiedział to mogła spytać ok spoko, fajnie , ale gdzie będą spali?
        Może pan by wtedy raz ze pomyślał- ok ja tu córka tu oni tam? A dwa od razu by powiedział cholera nie przemyślałem. Mógłby się sam z twarzą wycofać.
        Nie dorósł do roli obca i partnera z jakiegoś powodu się rozwód z żoną.

A nie od razu walnęła nie jadę do oni.
        A tak naprawdę to jego rodzina i nie dziwie się facetowi ze się zjeżył.
        Maja inne marzenia co do wakacji ona romantyczne z nim on pełna chara i ludzie.
        Niech jedzie sam się przekona.
        Tylko młodej szkoda.
        • alpepe Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:52
          Ty chyba masz niedobór elektrolitów, że bredzisz. Tak, niczyja zrobiła jeden błąd, że się zaangażowała, ale to było na początku.
          • anorektycznazdzira Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:59
            Ja też uważam, że inaczej trzeba było rozmawiać, może coś by się udało,
            ale to nie zmienia nic w tym, że wina jest faceta który odwalił oborę
            • yadaxad Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:06
              Co ma się udać jak facet ma cię w doodzie? Jakby mu o wspólny czas chodziło, to swoją potrzebę facet broni jak lew. A tu fajniejsza rozrywka się nadarzyła, nawet ze spaniem z nogami na suficie.
              • 3-mamuska Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:45
                yadaxad napisał(a):

> Co ma się udać jak facet ma cię w doodzie? Jakby mu o wspólny czas chodziło, to
                > swoją potrzebę facet broni jak lew. A tu fajniejsza rozrywka się nadarzyła, na
                > wet ze spaniem z nogami na suficie.

A skąd wiesz ze ma ja gdzieś?
                Może chciał brata położyć w aneksie i latać rano z kawka do sypialni i śniadaniem aby hrabina w piżamie się bratu nie pokazywała?
                Może miał ochotę brać auto i od rana do nocy jeździć na romatyczne wypady.
                Zabierać ja na romantyczne spacery wieczorną porą.
                A może to brat z dziećmi byłby poza domkiem całe dnie. Nie wiesz co facet miał w głowie.
                • triss_merigold6 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:48
                  Hello, ludzie którzy wbijają się na krzywy ryj do małego domku na tydzień, nie spędzają całego dnia poza kwaterą, bo nie mają hajsów. Pomijając drobiazg, że trzylatek nie wytrzyma całego dnia bez odpoczynku.
          • 3-mamuska Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:36
            alpepe napisała:

> Ty chyba masz niedobór elektrolitów, że bredzisz. Tak, niczyja zrobiła jeden bł
            > ąd, że się zaangażowała, ale to było na początku.
            >

Wiesz kochaniutka jak się wali @ ja nie jadę jak oni jadą” to nie dziwie się ze facet nastroszył piórka.
            Nikt nie lubi szantażu.
            Jego kasa jego rodzina jego wyjazd jego decyzja.
            Pani szantażem chciała coś ugrać wiec pan nie mógł w jego mniemaniu się wycofać z twarzą. Męska duma coś niektórzy tak maja. To ze zabranie brata było debilnym pomysłem nie ma wątpliwości.
            Jakby powiedział bratu ze baba mu się stawia i oni nie jadą. Wiesz mężczyźnie niewypada baby słuchać.
            Skoro zadzwonił zadowolony to inaczej się rozgrywa , tak aby to on doszedł sam do wniosku ze zrobił babola.
            • alpepe Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:41
              Jaki szantaż? Przecież to miały być wakacje we troje, jak się ma ochotę na powiększenie grona, to najpierw się sonduje u tych, z którymi miało się jechać, co oni/one na to, a potem otwiera jadaczkę do chętnych do przyłączenia się. A poza tym, co to za traktowanie faceta jak niedorozwiniętego??? Stary dziad po 40. powinien już być ogarnięty, a nie, że mały fiucik, więc ma kompleksy i będzie pokazywał hu is de bos.
            • triss_merigold6 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:41
              To nie szantażując tylko informacja.
              Plan był inny i urlop miał być w konkretnym składzie.
              Ależ mężczyźnie wypada tłumaczyć się, że czegoś nie zrobi, bo baba dostanie piany i wszyscy to rozumieją.
              • 3-mamuska Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:50

> To nie szantażując tylko informacja.
                > Plan był inny i urlop miał być w konkretnym składzie.

Dla mnie to szantaż. Zwłaszcza ze chyba nawet nie spytała jak on to widzi.

> Ależ mężczyźnie wypada tłumaczyć się, że czegoś nie zrobi, bo baba dostanie pia
                > ny i wszyscy to rozumieją.

Nie wszędzie może twój lubi być uważany za pantoflarza. Niekorzy nie lubią jak się ich uznaje ze jest miękka faja bo baby słuchasz.
                • amast Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:57
                  > Nie wszędzie może twój lubi być uważany za pantoflarza. Niekorzy nie lubią jak się ich uznaje ze jest miękka faja bo baby słuchasz.

A to podobno hrabina trolluje...
                  • potworia116 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 22:06
                    Ale Potrójna nie trolluje, to jak najbardziej spójne z jej profilem.
                    • amast Re: Pozamiatane. 22.07.22, 22:07
                      Tym gorzej dla profilu smile
                      • potworia116 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 22:31
                        amast napisała:

> Tym gorzej dla profilu smile
                        Tak, ten bywa karykaturalny.
                • fragile_f Re: Pozamiatane. 22.07.22, 21:49
                  >Nie wszędzie może twój lubi być uważany za pantoflarza. Niekorzy nie lubią jak się ich uznaje ze jest miękka faja bo baby słuchasz.

Przeniosłas sie w czasie do XIXw.? Facet, ktory ma na uwadze dobro dziecka i partnerki to miekka faja? Gdzie Ty zyjesz?

Btw tekst o tym, ze to przez to ze jest corka a nie synen jest masakrycznie glupi.
                • lily_evans011 Re: Pozamiatane. 23.07.22, 09:31
                  Mamuśka, ja tobie zaczynam współczuć patusiarskich i prymitywnych klimatów, w jakich się obracasz. Bo ja praktycznie nie znam takich ludzi. To co uznajesz za normę, to jest naprawdę szokujące dla normalnych ludzi.
                  • black_magic_women Re: Pozamiatane. 23.07.22, 10:14
                    lily_evans011 napisała:

> Mamuśka, ja tobie zaczynam współczuć patusiarskich i prymitywnych klimatów, w j
                    > akich się obracasz. Bo ja praktycznie nie znam takich ludzi. To co uznajesz za
                    > normę, to jest naprawdę szokujące dla normalnych ludzi.

Dlatego już dawno ją wygasiłam.
                • magdallenac Re: Pozamiatane. 23.07.22, 12:35
                  3-mamuska napisała:

> Nie wszędzie może twój lubi być uważany za pantoflarza. Niekorzy nie lubią jak
                  > się ich uznaje ze jest miękka faja bo baby słuchasz.

>

Tak, ci sami lubią prasnąć babę w gębę, jak ta się zapomni i wyjdzie przed szereg. Serdecznie współczuję patolskiego otoczenia…
            • iwles Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:51
              3-mamuska napisała:

> Wiesz kochaniutka jak się wali @ ja nie jadę jak oni jadą” to nie dziwie się z
              > e facet nastroszył piórka.
              > Nikt nie lubi szantażu.
              > Jego kasa jego rodzina jego wyjazd jego decyzja.

A co ma z tym wspólnego CÓRKA, która TEŻ nie jedzie?
              Córka to nie rodzina?

• triismegistos Re: Pozamiatane. 22.07.22, 21:40
                Ta forumka zawsze do upadłego broni dupków, kurwiarzy, alimenciarzy i toksycznych relacji.
            • mgla_jedwabna Re: Pozamiatane. 22.07.22, 21:53
              Szantaż to zrobił pan - albo akceptujesz brata z rodziną w dokładce, albo tracisz wakacje.
            • chloe30 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 22:43
              3-mamuska napisała:

> Pani szantażem chciała coś ugrać wiec pan nie mógł w jego mniemaniu się wycofać
              > z twarzą. Męska duma coś niektórzy tak maja. To ze zabranie brata było debiln
              > ym pomysłem nie ma wątpliwości.
              > Jakby powiedział bratu ze baba mu się stawia i oni nie jadą. Wiesz mężczyźnie n
              > iewypada baby słuchać.
              Oesu, w jakim przaśnym i gównianym środowisku ty się obracasz
              Serio, to nie jest norma
        • little_fish Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:56
          Tylko pytanie, czemu dziewczynka idzie do babci, skoro normalnie na całe tygodnie zostawała z hrabiną. Czyja to była decyzja?
          • extereso Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:03
            Ale jeśli związek się skończył, to pełnienie opieki nad młodą jest trochę zaprzeczaniem rzeczywistości. Tkaniem iluzji.
            • memphis90 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:09
              Łojesu, od jednej kłotni od razu związek się skończył???
              • extereso Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:11
                No tak zrozumiałam. Ale może to moja impulsywność, nie byłam nigdy w związku gdzie było nie moje dziecko, ale raczej w tych okolicznościach kończyłabym.
              • triss_merigold6 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:19
                Spór o pryncypia.
              • budyniowatowe Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:25
                memphis90 napisała:

> Łojesu, od jednej kłotni od razu związek się skończył???
                >
                Nawet jak związek się nie skończył to I tak hrabina powinna spakować pana rzeczy I mu odesłać. Jeżeli mają być razem to pan musi przedefiniować swoje nastawienie do tego związku. Udawanie, że nic się nie stało nie poprawi pozycji hrabiny
              • amast Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:26
                Pan obiecał córce i partnerce wspólne wakacje. W ostatniej chwili zamienił wakacje z córką i partnerką na brata z rodziną. Wystawiając rzeczone panie do wiatru. To nie kłótnia jest tu problemem i powodem końca związku.
            • kotumila Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:15
              Dla młodej na tym etapie rozwoju, każdy dorosły, który ją widzi i dba o jej potrzeby jest na wagę złota. Zwłaszcza przy takim ojcu. Pod tym względem nie był to dla Hrabiny czas stracony.
              • lily_evans011 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:25
                No to pomyśl, jak to dziecko będzie się teraz czuło, kiedy się rozstaną przez egoizm i debilizm pana dupka.
                • kotumila Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:35
                  Wiem. Z perspektywy czasu to i tak lepiej, niż gdyby nikt nigdy za nią nie stanął. Piszę z własnego doświadczenia dziecka z rodziny patchworkowej, które nie było priorytetem dla tych, dla których powinno i nie zaznalo stalosci dobrych relacji.
                  • lily_evans011 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:48
                    Przykro mi bardzo. Ten brak dobrych relacji znam aż za dobrze. W tej chwili próbuję być bardziej sensownym i lepszym rodzicem niż byłam. I niż moi rodzice byli wobec mnie.
                    • kotumila Re: Pozamiatane. 22.07.22, 21:12
                      Dziękuję i przepraszam. Nie chciałam Cię strigerować, a teraz widzę, że wypaliłam z grubej rury. Wierzę, że jesteś najlepszym rodzicem, jakim możesz być 💜
                      • lily_evans011 Re: Pozamiatane. 23.07.22, 09:32
                        Nie masz za co przepraszać smile.
        • rosapulchra-0 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:08
          mamuska, a ty znowu bredzisz.
          Matka dziewczynki nie żyje.
          • little_fish Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:28
            Ale wcześniej się rozwiedli
          • 3-mamuska Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:53
            rosapulchra-0 napisała:

> mamuska, a ty znowu bredzisz.
            > Matka dziewczynki nie żyje.
            >

Weź leki może zajarzysz.
            • rosapulchra-0 Re: Pozamiatane. 23.07.22, 00:08
              Mamuśka, póki co to ty się ośmieszasz 😅
        • triismegistos Re: Pozamiatane. 22.07.22, 21:36
          3-mamuśka w formie 🥳
    • jowita771 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:13
      Czyli zepsuł wakacje swojej rodzinie, ale za to zapewnił wakacje rodzinie brata. Debil, niestety. Brat wiedząc, co wynikło, powinien zrezygnować z wyjazdu, ale pewnie równie mądry. Po ojcu.
      • lilia.z.doliny Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:24
        Brat wiedząc, co wynikło, powinien zrezygnować z wyjazdu, ale pewnie równie mądry. Po ojcu.
        I tym sposobem opłacony domek, który jeszcze wczoraj miał.miec przegeszczenie, zostałby zupełnie pusty. To jest jakiś absurd to wszystko
        • anorektycznazdzira Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:27
          Brat, jakby miał choćby symboliczne IQ i śladowe zainteresowanie bratem (facetem Hrabiny), to by powiedział "Zenek, sorry, nie wiedziałem, że tak wyjdzie, już się stleniamy, a ty leć do swojej i się dogadaj, jedźcie i się dobrze bawcie"
          • ichi51e Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:34
            Brat to na tym najlepiej wyszedł - wakacje na lasta się znalazły i jeszcze brat za polowe domku mu zapłaci.
          • turbinkamalinka Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:36
            Mam wrażenie, że tatusiowi to średnio na córce zależy, ewentualnie uważa, że córka ma się słuchać a nie fochy strzelać. Ewentualnie wydaje mu się, że jest bardzo nowoczesnym rodzicem i dał córce wybór. Co do szwagra. Nie wiemy jak Hrabina jest postrzegana przez brata partnera. Nie wiemy jak partner się o niej wypowiada jak jej nie ma. Podejrzewam, że jeśli jest o niej mowa, to o jak czasoumilaczu, a nie partnerce na przyszłość. Stąd olewka brata. Partner też mógł powiedzieć coś w stylu "olej przejdzie jej, a my się zrelaksujemy"
            • eriu Re: Pozamiatane. 23.07.22, 14:38
              Jeszcze jest opcja, że w ogóle w tej rodzinie kobiety są traktowane jak mówiące zwierzęta: bez szacunku żadnego i przesuwane z miejsca na miejsce i mają funkcje użytkowe. I to by się zgadzało z tymi szczątkowymi informacjami niejako. Hrabina dzieciaka ogarnia bo jest siłą roboczą, marzenie córki o wakacjach z tatą jest nieważne, bo brat - istota z penisem chce jechać do domku wiec wiecie ten penis sprawę przeważa niż potrzeby emocjonalne córki, która ojca nie widuje na co dzień. Nie pachnie Wam to takim wiekiem XVIII?
        • kotumila Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:34
          Teraz Hrabia będzie piątym kołem u wozu na wakajkach brata
      • 3-mamuska Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:55
        jowita771 napisał:

> Czyli zepsuł wakacje swojej rodzinie, ale za to zapewnił wakacje rodzinie brata
        > . Debil, niestety. Brat wiedząc, co wynikło, powinien zrezygnować z wyjazdu, al
        > e pewnie równie mądry. Po ojcu.
        >

Pewnie w tej rodzinie decyzje i pozycja pana/faceta jest najważniejsza ,mężczyźni synowie bracia są na pierwszym miejscu niż baby i córki.
    • annaboleyn Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:14
      Oj. Biedna Ty i biedny dzieciak.
      Łosiowi pewnie jeszcze rozum wroci, ale co z tego, skoro teraz Ci machnął taką przykrość sad
      Trzymaj się.
      • auksencja15 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:15
        Wątpię. Brat ważniejszy niz córka i aktualna kobieta.
        • arthwen Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:17
          To nie brat jest ważniejszy, tylko ego pana.
          Bo żeby bratu powiedzieć, że jednak sorry, ale nie wypali, to musiałby się przyznać, że tak sobie palnął o tym domku, bez konsultacji i że w ogóle co to za facet, który musi się z partnerką konsultować. Powiedział, to powiedział, żeby skały srały to jego słowo święte.
          • alpepe Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:20
            Czyli dupek do wykopania, bo to tylko świadczy o tym, że to słaby facet.
            • annaboleyn Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:27
              No wiadomo, ale co zrobisz, jak się w to wmotała sercem i głową. Czas się odmotać, ale to niełatwe.
              • chatgris01 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:32
                Z drugiej strony może i lepiej, że wyszło teraz, a nie za rok lub dwa, gdy byłaby wmotana jeszcze mocniej. Bo wygląda, że pan potrzebował tylko jelenia do wykorzystania uncertain

Życzę, żeby spotkała kogoś normalnego, kto się liczy z nią i z jej potrzebami.
                • annaboleyn Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:46
                  A, to bezwzględnie, lepiej późno, niż poźniej. Acz ta świadomość też przychodzi po czasie, wiadomo.
            • arthwen Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:38
              Owszem. Dla mnie dupek do wykopania.
    • extereso Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:16
      Trzymaj się hrabina. Też miałam nadzieję że coś dotrze. I biedna młoda.
      • jowita771 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:20
        No, biedna. Wymyśliła wakacje, ojcu pomysł się spodobał, ale woli je spędzić z kim innym, a nie z nią. Musi być bardzo rozczarowana.
        • gryfna-frelka Re: Pozamiatane. 25.07.22, 10:49
          No wlasnie malo tu pamietamy o tym ze te wakacje byly pomyslem i inicjatywa corki!
          Nie doczytalam w jakich okolicznosciach ta corka zrezygnowala z wyjazdu ale oberwala po calej linii : jej pomysl, mial byc czas z rzadko widywanym ojcem oraz lubiana przez nia partnerka ojca a wyszlo domowe przedszkole plus ciocia i wujek w standardach niemalze PRL. Biedna dziewczyna.
    • lilia.z.doliny Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:21
      No i teraz brat bedziemial do dyspozycji cały domek.
      suspicious
      Córki cholernie szkoda. To ona podjęła decyzję, że nie chce jechać z dzieciarnia czy jak? Hrabina, chlapnij se dziabąga i postaraj się wyłączyć.
      • little_fish Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:42
        No. Hrabiowy wyląduje w aneksie, bo bratu z żoną wygodniej będzie spać na tym samym piętrze, co dzieci.
    • kotumila Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:24
      Przyłączam się do głosów wsparcia. Nie masz sobie nic do zarzucenia w tej sytuacji. Nie daj się zgaslajtować.
    • nena20 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:27
      To się narobiłosad widocznie tak miało być. Po takiej akcji będzie ciężko udawać że nic się nie stało.
    • brytyjska.mgla Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:28
      Niedojrzały typek, który nie potrafi wziąć odpowiedzialności za własne czyny. Do tego bardziej boi się zranić brata, niż własną córkę i partnerkę. Przynajmniej wyszło szydło z worka i masz jasność, co do swojej pozycji w jego życiu.
      • brytyjska.mgla Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:30
        A do tego straszna świnia, bo jakby nie było- tobie i córce obiecał pierwszym.
        • chatgris01 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:34
          W dodatku to miało być zrealizowanie marzenia córki, która to wymyśliła i zaplanowała.
          No ojciec roku! https://forum.miau.pl/images/smilies/icon_twisted.gif
          • dvdva Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:59
            I teraz wujaszek z rodziną jedzie na jej wymarzone wakacje.
            Oj, przyszłe stosunki średnie mogą być.
    • mashcaron Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:34
      Co za tępy uj, i on i ten braciszekuncertain
      Przykro mi Hrabino sad
    • daniela34 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:35
      Co za muflon. Oczywiście współczuję Hrabinie, ale dziewczyny szkoda przede wszystkim!
      • chatgris01 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:39
        daniela34 napisała:

> Co za muflon. Oczywiście współczuję Hrabinie, ale dziewczyny szkoda przede wszy
        > stkim!

Tak.
        • turbinkamalinka Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:42
          chatgris01 napisała:

> daniela34 napisała:
          >
          > > Co za muflon. Oczywiście współczuję Hrabinie, ale dziewczyny szkoda przed
          > e wszy
          > > stkim!
          >
          > Tak.
          >
          Nie, bo może muflony nie mają zbyt wysokiego IQ, ale za to mają przesympatyczne mordy tongue_out I jestem pewna, że gdyby ewolucja obdarzyła je chociażby minimum empatii, to nawet do głowy by im nie przyszedł tak debilny pomysł tongue_out
          • chatgris01 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:45
            Moje "tak" dotyczyło głównie Oczywiście współczuję Hrabinie, ale dziewczyny szkoda przede wszystkim!, ale masz rację, takie porównanie to obraza dla muflonów.
            • turbinkamalinka Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:53
              chatgris01 napisała:

> Moje "tak" dotyczyło głównie Oczywiście współczuję Hrabinie, ale dziewczyny
              > szkoda przede wszystkim!
              , ale masz rację, takie porównanie to obraza dla mu
              > flonów.
              >
              smile
          • arthwen Re: Pozamiatane. 22.07.22, 21:40
            Mówisz?
            https://tailandfur.com/wp-content/uploads/2014/05/funny-goat-pictures-31-3.jpg
    • frozenwildberry Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:38
      Współczuje. Tak jak cześć osób tu też myśle że z nim jest coś nie tak. To czy związek się sprawdzi widać po takich sytuacjach. Dobry związek to sztuka rozmawiania i kompromisu. Zastanów się czy u was to w ogóle jest
    • astomi25 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:39
      Jestem ciekawa...dlaczego mloda zostaje jednak z babci?
      W tej sytuacji, skoro z wakacji z ojcem d.upa, to moze faktycznie klepnij szybko jakiegos lasta z nia? W tej sytuacji ojciec bylby swinia i psem ogrodnika, gdyby pistawil veto.
      • astomi25 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:40
        Ale pieknym jezykiem napisalam 🤦🏻‍♀️🤓
      • alicia033 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 21:11
        astomi25 napisała:

> Jestem ciekawa...dlaczego mloda zostaje jednak z babci?

dlatego, żeby hrabina zebrała za tę wymyśloną historyjkę jak najwięcej głasków.
        • 7katipo Re: Pozamiatane. 22.07.22, 21:40
          Głaskanie Hrabiny nie jest obowiązkowe.
          Jak również ulewanie sobie jadu przy piątku.
          • alicia033 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 22:12
            a ktoś poza tobą wspomina o jakimś obowiązku?
            Nie? To co właściwie chciałaś tu powiedzieć?
    • pepsi.only Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:41
      Ojsad
      Przykre to bardzo...

https://img-ovh-cloud.zszywka.pl/1/0300/4284-sending-virtual-hug-3.gif
    • malia Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:44
      Oj hrabina, trzymaj się. ten facet przypomina mi w pewnym sensie mojego ojca. Mial jakiś defekt, a moja mama narzekała po cichu, nie pamiętam, by jawnie sprzeciwiła sie pomysłom ojca. Ojciec radośnie zapraszał kogo się dało, a matka bardzo ciężko pracująca w tygodniu, w niedziele robiła za kucharkę i kelnerkę. Święta? o fajnie, zaprosiłem brata z rodzina i siostrę z rodzina.
      Z siostrami namawiałam matkę do buntu, ale nie, bo co oni powiedzą.
      Jak byłyśmy całkiem male często jeździliśmy do babci ze strony ojca, wyjazd od soboty do niedzieli popołudnia i tez było ciasno jak cholera i spać nie było gdzie. Do tej pory mam uraz. I on nie robił tego złośliwie, tylko był po prostu bezmyślny.
      • little_fish Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:34
        No właśnie ta bezmyślność i brak refleksji mnie zadziwia. Ostatnio mój mąż zaprosił na weekend gości, naszych wspólnych przyjaciół. Inicjatywa była jego, ale ja się na pomysł zgadzałam, wręcz popierałam. W tygodniu przed ich przyjazdem mężowi się posypało w robocie i z przygotowaniami na przyjęcie gości zostałam sama. Co też nie było dla mnie problemem - mam wakacje, u nich gościliśmy już kilkakrotnie, chciałam się zrewanżować. Ale trochę pracy wymagało. I w czwartek wieczorem mąż wrócił z pracy, ogarnął co zostało zrobione, ile czasu mnie to kosztowało i od razu podsumował " to był głupi pomysł" . A niektórzy (np mój teść) kompletnie bez żadnej refleksji robią cały czas to samo 🙈
    • sonnija70 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:45
      Krolowa dram. W te cala historie wierze tak jak w ratowanie ukrainskich dzieci i inne przedziwne przygody hrabiny. Ale forum wszystko lyka jak ges kluski.
      • chatgris01 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:48
        #zazdrościsz

Nawet jeśli trolluje, to robi to genialnie. Do pięt jej nie dorastasz! tongue_out
        • sonnija70 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 19:52
          A to jest jakis konkurs trollowania? Jestem tu tak rzadko , ze nie zauwazylam. Obrzydliwe klamstwa o ratowaniu ukrainskich dzieci nazywasz genialnym zachowaniem?
          • homohominilupus Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:39
            sonnija70 napisał(a):

> A to jest jakis konkurs trollowania? Jestem tu tak rzadko , ze nie zauwazylam.

I całe szczęście pani życzliwa.
            Bez odbioru.
          • lilia.z.doliny Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:50
            A to jest jakis konkurs trollowania?
            Tak
            • nota_bene0 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 20:59
              lilia.z.doliny napisała:

> A to jest jakis konkurs trollowania?
              > Tak
              >

😁
          • borsuczyca.klusek Re: Pozamiatane. 22.07.22, 21:39
            sonnija70 napisał(a):

> A to jest jakis konkurs trollowania? Jestem tu tak rzadko , ze nie zauwazylam.

Dobry troll na wagę złota 🙄
          • rosapulchra-0 Re: Pozamiatane. 23.07.22, 00:58
            sonnija70 napisał(a):

> Obrzydliwe klamstwa o ratowaniu ukrainskich dzieci nazywasz genialnym zachowani
            > em?

To ty jesteś z tych, co przepuszcza przed siebie do kasy, jeśli ma niewiele rzeczy do kupienia, ale nigdy nie przepuści kogoś z jedną butelką alko. BRAWO TY!
        • alicia033 Re: Pozamiatane. 22.07.22, 21:15