Dodaj do ulubionych

operacja halluksa

26.07.22, 07:28
Czy są tu osoby, które przeszły operacje halluksa i mogą coś napisać o ich doświadczeniu, o bólu, gojeniu, powrocie do sprawności no i o efekcie finalnym czy jest zadowalający i było warto? No i o samej operacji czy straszne są te wszystkie "odgłosy" ciecia kości itp?
Obserwuj wątek
    • mysiulek08 Re: operacja halluksa 26.07.22, 08:14
      ja, prawie pol roku
      ze szczegolami sie wstrzymam, szkoda mi zarywac nocke dla kogos, kto ma haluksa pracowniczego 😎
      ale tak, mimo wszystko bylo warto, choc nie latwo
    • woman_in_love Re: operacja halluksa 26.07.22, 08:25
      No i o samej operacji czy straszne są te wszystkie "odgłosy" ciecia kości itp?

Straszne. Oni robią to w miejscowym, więc wszystko słyszysz i widzisz. W dodatku musisz to widzieć bo co chwilę pytają się czy ci się już podoba. I kojarzysz jak u dentysty każą zagryzać kalkę żeby zobaczyć czy jest już ok? Tu robią tak samo: musisz zakładać co chwilę szpilki żeby zobaczyć czy już pasuje, bo jak nie to muszą docinać haluksa jeszcze bardziej.

Koniecznie poproś o te gogle zabezpieczające twarz bo jak mi piłowali, to jeden kawałek kości tak strzelił, że aż prawie wbił mi się w czoło. Ledwo co się uchyliłam, bo bym miała teraz szramę na 5cm!
      • montana41 Re: operacja halluksa 26.07.22, 08:28
        daruj sobie
    • argentea Re: operacja halluksa 26.07.22, 11:11
      Moja koleżanka miała taką operację. Rekonwalescencja kilka miesięcy, ale efekt był spektakularny. Co do samego przebiegu operacji to nie mogę się wypowiedzieć.
    • auksencja15 Re: operacja halluksa 26.07.22, 11:23
      Stopnego łatwiej zoperować niż pracowniczego. Wszystko zależy od lekarza medycznego

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka