Dodaj do ulubionych

Odtwarzanie stylizacji

08.09.22, 18:16
celebrytow. Jak myślicie sukces czy raczej wtopa? Na czym polega sekret?
cosmoparty.pl/zwolenniczka-akceptacji-ciala-ubiera-sie-jak-gwiazdy-by-pokazac-ze-nie-trzeba-byc-chudym-by-dobrze-wygladac-30-nowe-zdjecia/?fbclid=IwAR2ltFO60WubPqfoN2sl-3tihGqhVdlxdMDJZV5SySY0J9nd0MkR5sU54YU
Obserwuj wątek
    • borsuczyca.klusek Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 18:20
      Jeżeli pani chciała udowodnić, że szczupłe kobiety wyglądają lepiej to pełen sukces.
      • primula.alpicola Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 18:31
        No właśnie.
      • ichi51e Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 18:44
        no wlasnie zastanawiam sie czy to kwestia szczuplosci/grubowsci czy po prostu pani ma tansze gorsze jakości ciuchy. i to bardzo bije po oczach zwłaszcza przy kolorach
        • borsuczyca.klusek Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 23:51
          Nie ma co się oszukiwać. To kwestia gabarytów i niczego więcej. Im większa różnica wagowa między oryginałem a przeróbką tym jest to bardziej widoczne.
        • georgia.guidestones Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 01:07
          ichi51e napisała:

> no wlasnie zastanawiam sie czy to kwestia szczuplosci/grubowsci czy po prostu p
          > ani ma tansze gorsze jakości ciuchy. i to bardzo bije po oczach zwłaszcza przy
          > kolorach
          >
          W opor poliestru i elastanu, jeansy tez oooooojowej jakosci. Bardzo sie rzuca w oczy.
        • mid.week Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 08:24
          Wygląda najlepiej w płaszczach, dłuższej marynarce i luźnych sukienkach - nie ma to związku z ich jakością ale z tym, że te fasony i zestawy tuszują kilogramy.
          W stylizacji Kate - garnitur - wygląda jak odstawiony na bal ochroniarz...
      • 21mada Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 22:42
        W punkt!
    • aqua48 Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 18:24
      Moim zdaniem trochę zabawa, a trochę pokazanie tym nieco większym dziewczynom, że nie muszą mówić "ona jest szczuplejsza, ja tego nigdy nie włożę".
      • 21mada Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 22:43
        No właśnie pokazała tym „nieco większym dziewczynom” że cokolwiek by na siebie nie włożyły i tak nie będą wyglądać tak dobrze jak szczupła laska i żadne ciuchy tu nie pomogą.
        • hanusinamama Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 23:33
          Ależ mogą wyglądać dobrze i dobrze się czuć. Mozna byc tez szczupłą Madą z tonami kompleksów...bywa
        • arwena_11 Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 09:21
          Oczywiście, że mogą świetnie wyglądać i mogą się podobać facetom niż szczupła. Bo trzeba mieć jeszcze to coś. Gruba z księgowości ma z pewnością więcej facetów niż ty big_grin.
    • ms.piggy Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 18:56
      fajnie, że pokazała iż można duuużo taniej i w innym rozmiarze
    • nenia1 Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 19:11
      Ja lubię jak ta pani odtwarza stylizacje

• arabelax Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 19:18
        Ja tez! Celeste Barber. Jej film sa super smile
      • majenkir Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 19:59
        Dobra jest! big_grin
      • boogiecat Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 22:33
        Borze ale to wszystko jest durne 😂
      • 21mada Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 22:43
        😂😂😂
      • primula.alpicola Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 08:24
        Ostatnie😅
        • extereso Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 08:48
          😁 Super babka najwidoczniej.
        • nie_ma_niebieskich Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 09:54
          primula.alpicola napisała:

> Ostatnie😅
          Cudowne 😁 Jaki dystans do siebie!
    • nuclearwinter Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 19:20
      Mnie się podoba większość tych jej stylizacji, jak dla mnie nie wyglądają jakoś gorzej czy tanio. Może nie umiem ocenić tego po zdjęciu. Zwłaszcza zestawy z dżinsami i botkami fajne, to z dłuższą marynarką super.
      • boogiecat Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 22:31
        Oczywiscie, ze jej ciuchy w wiekszosci nie wygladaja gorzej. Poza tym ona sama na dobrej polowie zdjec wyglada zdecydowanie lepiej od skopiowanych babek.
        • boogiecat Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 22:37
          E nie, dobra, przyjrzalam sie- ona wyglada dobrze, ciuchy jednak slabiej
          • nuclearwinter Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 08:04
            No dobra, to ja też jeszcze raz się przyjrzałam tym razem uważniej ciuchom wink Widać jak dla mnie na niektórych, zwłaszcza tych ze sztucznej skóry, ale ogólne wrażenie nadal jak dla mnie dobre (poza tymi zestawami, które i w pierwowzorze mi się totalnie nie podobały).
            • sanciasancia Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 10:38
              Mam takie samo wrażenie. Nie bronią się tylko te stylówy, które od razu były słabe.
        • hanusinamama Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 23:35
          Własnie miałam pisać ze na wielu fotach wygląda o niebo lepiej...
          • borsuczyca.klusek Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 23:54
            Niby na których? Daj przykład, bo nie mogę wyłuskać ani jednego takiego.
            • nuclearwinter Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 08:14
              Ja też bym nie powiedziała, że wygląda lepiej, ale nie wygląda źle a w wielu zestawach wręcz bardzo dobrze. Trochę bez sensu tak porównywać lepiej czy gorzej, bo szczupłą też się da zestawić z inną szczupłą, która ma lepszą figurę i proporcje, i będzie wyglądać jeszcze lepiej. Można wyglądać po prostu dobrze czy świetnie jak na swoje warunki wyjściowe, czy jest się grubym, czy chudym. I ta pani dla mnie wygląda fajnie. Szkoda trochę że tak kopiuje 1:1, ale z drugiej strony wiele tych zestawów to taka absolutna klasyka, że trudno się czepić, tylko że trochę sama zaprasza w ten sposób do niepotrzebnych porównań właśnie.
              • 21mada Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 08:41
                >Trochę bez sensu tak porównywać lepiej czy gorzej,
                Yyy. Odtwarzanie stylizacji jest proszeniem się o porównania samo przez się.
                • nuclearwinter Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 08:48
                  No i to właśnie napisałam w ostatnim zdaniu, nie musisz się dławić z zaszokowania.
    • bene_gesserit Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 20:12
      E.
      Wole Emanuela Ferrariego.
      https://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2018/05/BiRkThmHLST-png__700.jpg
      https://sadanduseless.b-cdn.net/wp-content/uploads/2018/05/instagram-parody14-1.jpg
    • la_felicja Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 22:24
      To okropne brązowe coś z pierwszego zdjęcia - no na to to już chyba nie ma dobrego rozmiaru, każda w tym będzie wyglądała źle, i gruba, i chuda. Jakby się pomazały psią kupą, to wcale by nie wyglądały lepiej.
      No i sweterek w owce - uniwersalny, każdemu tak samo nie do twarzy.

Ale inne stroje owszem, często ta pulchniejsza pani wygląda lepiej.
    • 21mada Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 22:41
      Cha cha! Jak widać sekret polega na tym, źe w stylizacji nie tyle ważne są ciuchy co figura. Ładnemu we wszystkim ładnie, a gruba co by nie założyła i tak wygląda grubo.
      • furiatka_wariatka Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 09:52
        No dokładnie tak jest. Stąd wychudzone modelki na wybiegach, bo po prostu na szczupłym wszystko się układa dobrze. Taka smutna prawda.
    • potworia116 Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 23:22
      Love Celeste. Wdzięk, humor, dystans, bezpretensjonalność i cudowny satyryczny temperament. Fajnie, że ematka na nią trafiła.
    • potworia116 Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 23:23
      Przecież to pastisz, a nie żadne 'odtwarzanie stylizacji'.
      • potworia116 Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 23:36
        potworia116 napisała:

> Przecież to pastisz, a nie żadne 'odtwarzanie stylizacji'.
        Pszprszm, pozajączkowalam z Celestą, bo jej zdjęcie zobaczyłam najpierw. Ta twoja pani odtwarza i to całkiem zręcznie.
    • fornita111 Re: Odtwarzanie stylizacji 08.09.22, 23:54
      Wazne, ze jej sie podoba wink
      • primula.alpicola Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 09:36
        fornita111 napisała:

> Wazne, ze jej sie podoba wink

I że się dobrze czuje. I że zwiększa zasięgi i zarabia na tym, i że się dobrze bawi, i że dobrze wygląda w tych zestawieniach (przynajmniej niektórych)
        Ale nie wygląda lepiej niż szczupłe kobiety, nie ma szans.
        • fornita111 Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 09:42
          Yyyy. Ale moj wpis to taki forumowy zart. Byl kiedys watek, czy da sie nie klamac i uprzejmie wybrnac z sytuacji. I takie propozycje padly:
          - Ladna sukienke kupilam?
          - Wazne, ze tobie sie podoba.
          wink
          Co do pani z artukulu to mi jej sposob na fejm sie nie wydaje w zaden sposob fajny, czy pozyteczny.
          • primula.alpicola Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 10:15
            Wiem, pamiętamwink
    • mid.week Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 08:16
      Można się fajnie ubierac niezależnie od wagi i tu pani pokazuje jak leżą różne zestawy na takiej pelniejszej figurze. Pewnie komuś się to przyda.
      Ma to też potencjał motywujący do odchudzania, bardzo wyraźnie pokazuje, że otyłość brzuszna i fałdy nie wyglądają ani zdrowo ani lepiej. Wiem, że nie taki jest jej zamysł ale ja od razu pożałowałam kanapki z konfiturą.
    • mikams75 Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 08:31
      o wlasnie widac, ze diabel tkwi w szczegolach - troche inny kolor, kroj, material, zle dobrany stanik i juz calosc wyglada gorzej. Ogolnie wiekszosc stylizacji jest ok i nadaje sie do noszenia ale gdyby je prezentowala bez porownania z lepszymi ubraniami na zgrabniejszych modelkach, to wypadloby to lepiej.
      • nuta15 Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 08:50
        W kilku zestawach wygląda ok , w innych zamiast kopiować stylizacje jeden do jeden mogła wprowadzić małe korzystne dla niej zmiany .Dekolt V zamiast zabudowanej pod szyje góry , bluzka na zewnątrz a nie włożona do spodni i trochę luźniejsza.
      • mid.week Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 09:06
        IMO i tak fajnie, ze robi co robi. Sporo tęższych dziewczyn nadal chowa się w bezkształtnych, burych worach. Lepsze już te stylowki z gorszymi detalami niż wyciągnięta dresowa sukienunia
        • fornita111 Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 09:12
          Jak to jest lepsze, to gorszego nie chce widziec tongue_out
          • mid.week Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 10:46
            Zdecydowanie lepsze niż "buka"
            • fornita111 Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 11:53
              Absolutnie nie
    • kobietazpolnocy Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 09:10
      Twoje pytanie sugeruje, że zdjęcia tej pani ci się nie podobają. Jak dla mnie - wszystko zależy od tego, jak definiujemy sukces.
      Pani o przeciętnym (zakładam) budżecie i dość sporej nadwadze udaje się stworzyć ciekawe kreacje i nie bać się w nich wyjść na ulicę. Czy to nie jest sukcesem?
      No ale jeśli chodziło o to, by wyglądać lepiej niż celebrytki i modelki, to chyba nie do końca można tu odnieść jakikolwiek sukces. Ta pani ma nie tylko sporo dodatkowych kilogramów, ale na dodatek porównuje się do wytrenowanych, szczupłych i po prostu atrakcyjnych kobiet - zabawa w sumie z góry skazana na porażkę.

Podsumowując: dla mnie ta kobieta wygląda wystarczająco dobrze w tych stylizacjach, ale nie lepiej niż oryginały.

PS. Tak, tu przede wszystkim chodzi o kilogramy.
    • nie_ma_niebieskich Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 09:52
      Większość bardzo fajnie wyszła.
    • konsta-is-me Re: Odtwarzanie stylizacji 09.09.22, 10:07
      Jeśli założyć ( jak większość ematek) ze z zasady grubsza kobieta wygląda źle i już, a szczupła lepiej ,bo tak - to wtopa.
      Ale wtedy właściwie nie ma znaczenia co założy przecież.
      I część ubrań zwyczajnie kolorystycznie jej nie pasuje ,plus widać że są gorszej jakości.

Jeśli założyć że chce pokazać że grubsza kobieta TEŻ może fajnie wyglądać i nie musi się chować w piwnicy z tego powodu , to sukces.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka