Dodaj do ulubionych

Word - ratunku

19.09.22, 12:25
Coś przestawiłam w dokumencie. Tekst w kolejnych linijkach pisze mi się nie od góry do dołu tylko pierwsza linijka jest na samym dole, jak się skończy i dopiszę następną to dopiero wtedy ta pierwsza pojawia się wyżej. Pisze się od dołu do góry. Co ja zrobiłam? Ktoś ma pomysł? Miałam skończony dokument i wszystko zepsułam. Teraz stopka jest u góry, a nagłówek na dole..
Obserwuj wątek
    • profes79 Re: Word - ratunku 19.09.22, 13:31
      Nie wiem co zrobiłaś tongue_out Ale spróbuj opcji "zaznacz wszystko" a następnie "wyczyść formatowanie" - to powinno usunąć 99% zbędnych efektów, aczkolwiek nie bardzo działa z nagłówkiem/stopką.
      Druga alternatywną opcją jest zaznaczenie wszystkiego, skopiowanie i wklejenie do nowego dokumentu word z wybraniem opcji "tylko tekst". Oczywiście boli potem formatowanie tego od nowa ale także zwykle usuwa większość problemów pt. "co ja zrobiłem".
      • gajmal Re: Word - ratunku 19.09.22, 13:49
        Spróbuję
    • krwawy.lolo Re: Word - ratunku 19.09.22, 13:43
      Zamknij word i skasuj normal.dotm Twoim profilu.
    • krwawy.lolo Re: Word - ratunku 19.09.22, 13:57
      Wydawało mi się, że poradziłem skasować normal.dotm w profilu. Po zamknięciu worda. Przy ponownym starcie normal.dotm jest automatycznie generowane w standardowej formie. Ktoś skasował? Czy posiadam omamy?
      • profes79 Re: Word - ratunku 19.09.22, 14:01
        Jest ale to forum płata czasami figle przy zamieszczaniu postów czy tematów.
      • maslova Re: Word - ratunku 19.09.22, 14:05
        .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka