Dodaj do ulubionych

Smartfon Xiaomi

22.09.22, 21:59
Muszę kupić nowego smartfona i jestem zdecydowana na Xiaomi. Polećcie jakiegoś za 1500-1700 ,a jak będzie tańszy to nie zaszkodzi😉. Dodam że ma być do zwykłego użytkowania internet dzwonienie
Obserwuj wątek
    • melikles Re: Smartfon Xiaomi 22.09.22, 22:17
      Nie wiem jak smartfony, ale smartwatche bardzo delikatne i podatne na zarysowania/utłuczenia.
    • butkasuflera Re: Smartfon Xiaomi 22.09.22, 22:33
      ja nie ukrywam, że lubię telefony-patelnie, mam redmi note 10 pro, po ponad roku od zakupu ciągle wygląda jak nowy, bateria starcza na cały dzień netu, robienia zdjęć i siedzenia w socialmediach, dobry wyświetlacz,
      zdjęcia w porównaniu z apple męża robi gorsze
      przejdź się do salonu i zobacz czy ci pasuje, bo o obsłudze jedną ręką można zapomnieć
      • taniarada Re: Smartfon Xiaomi 22.09.22, 22:43
        Ten co zapodałem to jedną rączką i paluszkami 😊
    • taniarada Re: Smartfon Xiaomi 22.09.22, 22:41
      A po jakiego grzyba Ci taki drogi Chinol .Była promocja w Neonet .Folia ochronna za 1zł na telefon .Mam takiego potwora .Ani to nieporęczne tak jak tablet .Do damskiej rączki to to: www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwifwv6ynan6AhVEC6IDHf_eC5gYABAJGgJsZQ&ae=2&ohost=www.google.com&cid=CAESbOD2GYkS6Ut39e45EYBE1NRTP5rQZTSCzWXNkrUL0EiwfUNDFaHFleSoHtXppqRGSe6T4NSZxOoLb79csnxUV4fWaMB2oXQk-ehDnkUYOwQwJVSBVQmA1XISEd0BoCGzOcbwxFnhNc-pJ1p0Ew&sig=AOD64_2TES-ROT2t2kSylDEsGftAcjOEng&ctype=5&q=&ved=2ahUKEwiE9fSynan6AhVyAxAIHUJlCZsQwg8oAHoECAEQFg&nis=8&dct=1&adurl=
      • be.a Re: Smartfon Xiaomi 23.09.22, 06:40
        2/32 to zdecydowanie za niskie parametry
    • joana.mz Re: Smartfon Xiaomi 22.09.22, 23:10
      Miałam kiedyś Xiaomi, ale nie polecę modelu bo nie jestem na bieżąca, ale markę mogę polecić zdecydowanie. Właśnie kupiłam samsunga za 800zł i (nie tylko do dzwonienia) a z podobnymi parametrami xiaomi były trochę tańsze (chyba gorszy aparat), więc nie wiem po co chcesz aż tyle kasy wydawać...
      • taniarada Re: Smartfon Xiaomi 22.09.22, 23:45
        Gorszy aparat .Co za bzdury .Płacisz za szajsunga jak za znaczek Adidasa .
    • koperek85 Re: Smartfon Xiaomi 22.09.22, 23:29
      Note 10 Pro
      Za tę cenę nie ma lepszego. Aparat mega, szybko się ładuje, chodzi płynnie
      • marianna1960 Re: Smartfon Xiaomi 23.09.22, 01:37
        Mam go też polecam super telefon
      • joxanna1 Re: Smartfon Xiaomi 23.09.22, 07:33
        ja właśnie z ulgą go się pozbyłam.
        zapominał mi numery telefonów, gubił wiadomości, nagle się wyłączał.
        Ale miał doskonałą baterię. i był wygodny - organizacja apek, notatek itp była fajna
        Byłam zadowolona przez jakieś półtora roku. Potem z dnia na dzień stał sie zawodny.
    • s12345s Re: Smartfon Xiaomi 23.09.22, 05:52
      be.a napisała:

> Muszę kupić nowego smartfona

Kilka dni temu kupiłam samsunga a52s. To model z tamtego roku, ale lepszy od nowszego modelu. Cena w necie ok. 1700 zł, w sklepach stacjonarnych 2000 zł i więcej.
      Ma wejście na słuchawki mini jack 3,5, i ładowarkę, bo teraz sporo telefonów nie ma.
      Stare ładowarki nie pasują.
    • kotejka Re: Smartfon Xiaomi 23.09.22, 06:02
      Swietne - miałam 9 i 10
      Za te.cene.polecam.bardzo
      • dominika9933 Re: Smartfon Xiaomi 23.09.22, 06:46
        Mam mieszane uczucia, miałam wcześniej Xiaomi i byłam zadowolona, potem kupiłam 9 i po dziesięciu miesiącach padł głośnik i przycisk włączania/wyłączania, naprawiony w ramach gwarancji. Po następnych pięciu miesiącach padła płyta główna i serwis orzekł, że telefon został zalany, co absolutnie nie miało miejsca, ale było słowo przeciwko słowu, zaproponowali mi naprawę za siedemset złotych, darmową utylizację albo zwrot z opisem za siedemdziesiąt złotych. I zakończyłam przygodę z Xiaomi, może chwilowo, póki co jestem zła na nich. Syn ma Redmi Note 10 pro i jest zadowolony.
    • sasha_m Re: Smartfon Xiaomi 23.09.22, 07:39
      Mam Redmi Note 7 już czwarty rok i planuję wymienić tylko dlatego, że kończy się pamięć, to mój drugi tej firmy i następny też będzie taki. Smartfon zastępuje mi komputer i jest moim centrum dowodzenia, Xiaomi spełnia tę rolę bez żadnych zastrzeżeń. Zabrzmiało jak reklama, ale niestety, kasy z tego nie mam 😁
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Smartfon Xiaomi 23.09.22, 09:41
      Xiaomi mi 11 lite 5g ten z 8 ram.
      Oprócz tego że to super telefon w tej cenie to ma przyklejoną fabrycznie folie/szkło na ekran i w zestawie jest "skórka" na plecki - przezroczysta.
      I ma szybkie ładowanie.
      • be.a Re: Smartfon Xiaomi 23.09.22, 10:31
        To jeden z tych co mam na myśli

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka