29.10.22, 19:23
Już chyba z tysiąc razy chciałem założyć ten wyżalny wątek. Zanim znowu zapomnę wyemituję.
Otóż chciałbym się poskarżyć na wszechobecność samochodów w Niemczech.
Tutaj nie ma najbardziej nawet dzikiej ścieżki, polnej, leśnej drogi (zapomnij o osiedlowej w najspokojniejszym nawet osiedlu na krańcu NIemiec), żeby nie postraszył Cię samochód.
Obserwuj wątek
    • lalkaika Re: Samochody 29.10.22, 21:32
      No. Simsy 4 są za darmo teraz,po cholerę łazić dzikmi ścieżkami to ja nie wiem.
      • borsuczyca.klusek Re: Samochody 29.10.22, 21:44
        Grasz w Simsy?
      • krwawy.lolo Re: Samochody 29.10.22, 21:49
        Posiadam dwie karty SIM. Zarówno moja małżonka takoż. Liczy się?
        • arthwen Re: Samochody 29.10.22, 21:57
          A możesz je utopić w basenie poprzez zabranie drabinki? Jeśli nie, to się nie liczy.
    • krwawy.lolo Re: Samochody 01.11.22, 09:21
      A w temacie, nikt, nic?
      Lubi eMatka przemykanie się przez ulice i ścieżki z oczami dookoła głowy, jak w jakiejś grze komputerowej? Z tą różnicą, że w realu posiada ona jedno jedynie życie.
      Do tego jeszcze jedynie nieliczni kierowcy uznają za stosowne zasygnalizować migaczem, że skręcają.
      Wobec takich marzę o kiju bejzbolowym, coby im ten migacz rozwalić.

Wesołych Świąt!
      • taniarada Re: Samochody 01.11.22, 09:45
        Ty to jesteś sadysta .W Niemczech można w Polsce już nie bo weszła ustawa .Dróżki w lesie w Niemczech lepsze niż drogi w Polsce .Starzejesz się Lolo czy co?
      • pitupitt Re: Samochody 01.11.22, 09:53
        No przecież Niemcy są najlepszymi kierowcami na świecie... Kulturalni, przestrzegający przepisów, itd, itd...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka