Dodaj do ulubionych

Help!! Prezent

03.11.22, 20:58
Potrzebuje pomysłu na prezent dla chłopca, 13 lat. Ciekawi go piłka nożna i gry komputerowe/informatyka. Co będzie dobrym prezentem dla takiego dziecka? Potrzebuje pomysłu. Więcej danych nie posiadam. Jak macie synów to może wiecie co chcieliby dostaćsmile
Obserwuj wątek
    • stavros2002 Re: Help!! Prezent 03.11.22, 21:02
      Help to niezły prezent.
      • auksencja15 Re: Help!! Prezent 03.11.22, 21:03
        Daj linka wink
        • stavros2002 Re: Help!! Prezent 03.11.22, 21:06
          sklep.spolemkielce.pl/produkt/plyn-do-prania-help-sensitive-1l-dobry-wybor/
      • zonazpoznania Re: Help!! Prezent 03.11.22, 21:36
        Żona cię idioto po internecie ostatnio szukała!
    • princesswhitewolf Re: Help!! Prezent 03.11.22, 21:05
      Z prawdziwa przykroscia donosze ze jesli chcesz go ucieszyc to zapewne Mindcraft cokolwiek albo Roblox cokolwiek wielce go ucieszy

🤮
      • kamin Re: Help!! Prezent 03.11.22, 21:49
        A skąd ta przykrość?
      • aurinko Re: Help!! Prezent 03.11.22, 21:53
        Roblox to raczej 8-10 lat a nie 13.
      • arthwen Re: Help!! Prezent 03.11.22, 22:52
        13-latek to już raczej z jednego i drugiego wyrósł.
        • princesswhitewolf Re: Help!! Prezent 04.11.22, 00:37
          Przeciez to dziadostwo Minecraft ma rozmaite moduly. Sa nawet takie gdzie kodujesz gre 🤮

• eliszka25 Re: Help!! Prezent 04.11.22, 00:46
            W minecrafta, to nawet mój 16-latek z kumplami online czasem gra. W odpowiednim „modzie” oczywiście.
          • arthwen Re: Help!! Prezent 04.11.22, 14:20
            Ma, pewnie, że ma. Ale i mój i jego koledzy wyrośli, niby jeszcze czasem pogrywają, ale ogólnie to już tak raczej z braku laku i raczej wolą inne rzeczy.
    • jkl13 Re: Help!! Prezent 03.11.22, 21:05
      A jaki budżet?
      Z.drozszych rzeczy nowa FIFA (gra) na konsole lub koszulka Barcelony z Lewandowskim wink Klawiatura gamingowa?
      Z tańszych podkładka pod mysz z którąś z gier, lampka LED na biurko, skarpety piłkarskie Nike lub Adidas, koszulka którejś ze sportowych marek.
      • auksencja15 Re: Help!! Prezent 03.11.22, 21:17
        Nie wiem xzy dziecko ma konsole i czy posiada komputer który udźwignie najnowsza fife. Na koszulkę właśnie wpadłam i to na pewno kupięwink
        Dzięki za inne pomysły, zaraz popatrzę w sieci co jest ciekawego z tych kategorii.
        Budżet to parę stówek, ma być coś fajnego
        • princesswhitewolf Re: Help!! Prezent 03.11.22, 21:26
          Ale czy jest to dziecko co lubi pilke nozna. Bo ja mam takiego co by mu Jan Krzysztof Duda na koszulce zaimponowal a nie Lewandowski. Wiec lepiej sie zorientowac
          • auksencja15 Re: Help!! Prezent 03.11.22, 21:39
            Tak, lubi
        • sajgonetka Re: Help!! Prezent 03.11.22, 21:26
          Jak parę stówek, to może być
          zegarek typu smatwatch
          czytnik książek
          drukarka 3d
          voucher na coś w typie flyspot
          voucher na gokarty
          wyjście razem na coś w typie escape room
          • eliszka25 Re: Help!! Prezent 03.11.22, 22:54
            Jeśli chłopak interesuje się informatyką, ale w sensie faktycznie informatyka, a nie granie na kompie, to z drukarką 3D za kilka stówek bym się nie wygłupiała. Mój syn tworzy modele 3D i drukuje, ale sprzęt kosztuje dużo więcej niż kilka stówek.
            • princesswhitewolf Re: Help!! Prezent 04.11.22, 00:40
              No wlasnie, takie tanie to dlugopis i drucik plastikowy czyli goofienko
    • eriu Re: Help!! Prezent 03.11.22, 21:24
      Masz bardzo różne typy gier komputerowych. Radziłabym dopytać jakie lubi ta osoba konkretnie: czy sportowe, czy masz zadanie do wykonania czy budujesz swój świat czy np. typu jakieś mordobicia gdzie chodzi o to żeby walczyć typowo ze sobą wzajemnie.
      • auksencja15 Re: Help!! Prezent 03.11.22, 21:39
        Nie mam możliwości dopytać. Niestety
        • raphidophora_tetrasperma Re: Help!! Prezent 03.11.22, 22:03
          auksencja15 napisała:

> Nie mam możliwości dopytać. Niestety

To weź się nie wygłupiaj, daj jakiś drobiazg piłkarski z załącznikiem gotówkowym i już. Młodzieniec doceni, a Ty zostaniesz najlepsza ciotką.
          • raphidophora_tetrasperma Re: Help!! Prezent 03.11.22, 22:09
            Przykładowy drobiazg
          • auksencja15 Re: Help!! Prezent 03.11.22, 22:24
            nie mogą być to pieniądze ani słodycze, nie znam tego dziecka

Nie mam nastolatków w otoczeniu i zbieram pomysly
            • raphidophora_tetrasperma Re: Help!! Prezent 03.11.22, 22:28
              To nie pomogę w chłopięcych wyborach prezentowych ale potrzymam kciuki za udane zakupy smile
    • mama-ola Re: Help!! Prezent 03.11.22, 22:14
      Mam 13-latka na stanie smile On chciał słuchawki bezprzewodowe.
      Na 10 urodziny zrobiłam mu koszulkę z nadrukiem: "level 10 complete" - można coś takiego wyszykować, tylko z 13 rzecz jasna.
      • mama-ola Re: Help!! Prezent 03.11.22, 22:20
        Nawet udało mi się znaleźć w poczcie ten nadruk. To było unlocked, nie complete.
      • auksencja15 Re: Help!! Prezent 03.11.22, 22:25
        Właśnie chyba zdecyduje się na zestaw gamingowy: klawiatura mysz słuchawki
        • mama-ola Re: Help!! Prezent 03.11.22, 22:31
          Klawiaturę i mysz pewnie jakieś ma? A dobre słuchawki kosztują koło 200 zł - na nich bym się skupiła. Jak same słuchawki to za mało, dodałabym raczej powerbank lub kijek do selfie albo koszulkę właśnie.
        • ga-ti Re: Help!! Prezent 03.11.22, 23:07
          Jeśli gra z kumplami to może słuchawki z mikrofonem? Mój używał.
          Można też głośnik bezprzewodowy.
          Ale zestaw gamingowy za konkretną kasę powinien ucieszyć smile
          • ga-ti Re: Help!! Prezent 03.11.22, 23:10
            Jeszcze, jeśli nagrywa filmiki na yt, to może jakaś kamerka?
    • eliszka25 Re: Help!! Prezent 03.11.22, 22:50
      Mój 13-latek zażyczył sobie na urodziny speaker jbl z powerbankiem.

Na twoim miejscu spróbowała bym się dowiedzieć konkretniej w co mniej więcej chłopiec gra, na czym gra - w sensie konsola (jaka?) czy komputer, jeśli chcesz kupić grę.
      • auksencja15 Re: Help!! Prezent 04.11.22, 00:04
        Nie ma takiej możliwości niestety.
        • eliszka25 Re: Help!! Prezent 04.11.22, 00:13
          Nie wiem, czy chciałabym robić prezent za kilka stówek dziecku, o którym właściwie nic nie wiem i tym prezentem nie mogą być pieniądze. 13-latek to taki wiek, że chłopiec może być jeszcze dość dziecinny, ale równie dobrze może już się oglądać za dziewczynami. Jak się o takim nastolatku nic nie wie, to bardzo łatwo kupić prezent drogi i nietrafiony. Dlatego szła bym w rzeczy bardziej neutralne, typu słuchawki, głośnik, power bank czy coś w tym stylu.
          • auksencja15 Re: Help!! Prezent 04.11.22, 00:39
            Na tym ta akcja polega, biorę udział smile
            Tak to się skończy, tego typu akcesoria na pewno wykorzysta smile
            • eliszka25 Re: Help!! Prezent 04.11.22, 00:44
              A, Ok, czyli to coś jakby „akcja dobroczynna”. Kapuję. Ale bierzesz udział z innymi osobami? Bo jeśli tak, to dobrze byłoby też upewnić się, że chłopak nie dostanie np. 3 zestawów słuchawek i 5 powerbanków.
              • auksencja15 Re: Help!! Prezent 04.11.22, 00:53
                Nie, sama.
                Dla młodszych dzieci nie mam problemu, po prostu 13letni męski nastolatek to wyzwanie big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka