Dodaj do ulubionych

Aktywiści - tym razem samolot

06.11.22, 00:16
Trafiłam na wiadomość, to wklejam:

www.tvp.info/64360719/aktywisci-wdarli-siena-teren-lotniska-w-amsterdamie-ponad-sto-osob-aresztowanych
(Nie, nie trafiłam na tvp, tylko gdzie indziej - dla czepialskich).
Obserwuj wątek
    • fornita111 Re: Aktywiści - tym razem samolot 06.11.22, 12:32
      Gdzie? Wklej inny link, w to cos raczej nikt nie bedzie chcial wchodzic.
      • taniarada Re: Aktywiści - tym razem samolot 06.11.22, 12:45
        Nie przesadzasz czasami. www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://polskiobserwator.de/holandia/aktywisci-sparalizowali-lotnisko-przykuli-sie-do-samolotow-amsterdam-ponad-100-aresztowanych/%3Famp&ved=2ahUKEwj6g9WUvZn7AhXeDRAIHY2aDLEQ0PADKAB6BAgOEAE&usg=AOvVaw35PNI5g0yjwyqIRWX1hm13
    • taniarada Re: Aktywiści - tym razem samolot 06.11.22, 12:48
      Ci jeszcze lepsi .W Amsterdamie nie mógł wylądować samolot z ciężko.chorą osobą .W Niemczech sami się zakopali .polskiobserwator.de/aktualnosci/aktywisci-przykleili-sie-do-podlogi-w-salonie-porsche/?amp
    • demodee Re: Aktywiści - tym razem samolot 06.11.22, 13:23
      Przyklejenie się do samolotu czy samochodu ma sens, jeśli protestuje się przeciwko paliwom kopalnym.

Przyklejenie się do "Dziewczyny z perłą" to zbyt dalekie skojarzenie, przynajmniej dla mnie.
      • taki-sobie-nick Re: Aktywiści - tym razem samolot 06.11.22, 22:34
        Toteż ja się nie czepiam, tylko raportuję. Niemniej nie mógł wylądować samolot z ciężko chorą osobą.
        • demodee Re: Aktywiści - tym razem samolot 07.11.22, 11:44
          Ale to są koszty, na które chyba aktywiści są gotowi, nieprawdaż?
        • woman_in_love Re: Aktywiści - tym razem samolot 07.11.22, 11:55
          Niemniej nie mógł wylądować samolot z ciężko chorą osobą.

Ściema: samoloty - karetki są przepuszczane. To był prywatny samolot z kimś, kto chciał ominąć blokadę i udawał chorego. Na takiej samej zasadzie jak cwaniacy parkują na miejscu dla inwalidów.
          • dramatika Re: Aktywiści - tym razem samolot 07.11.22, 12:05
            woman_in_love napisała:

> Ściema: samoloty - karetki są przepuszczane.

Potwierdzam. Aktywiści dostają cynk, że leci osoba z zawałem i na chwilę odklejają się od betonu, bo to jest taki specjalny klej jak w naklejkach, które łatwo schodzą.
            • woman_in_love Re: Aktywiści - tym razem samolot 07.11.22, 12:12
              no ale oni nie przykleili się do pasa startowego,
              tylko przykuli się łańcuchami do parkujących samolotów - więc te nie mogły odlecieć

natomiast lądować można było
              • dramatika Re: Aktywiści - tym razem samolot 07.11.22, 14:45
                woman_in_love napisała:

> natomiast lądować można było

Łomasiek, ale gdzie, jak samoloty, do których się przyklejali, zajmowały miejsce temu z zawałem?

A tak w ogóle, to lewicowi aktywiści nic się nie zmienili od kilkudziesięciu lat smile

• woman_in_love Re: Aktywiści - tym razem samolot 07.11.22, 15:22
                  ale przecież samoloty do których się przyklejali, stały malapeto na parkingu a nie na pasie startowym big_grinbig_grinbig_grin
    • woman_in_love Re: Aktywiści - tym razem samolot 06.11.22, 13:27
      Wygląda ok: sparaliżowali terminal z prywatnymi samolotami.

I chyba dlatego policja nie miała problemu z ich natychmiastowym usunięciem.
      • chococaffe Re: Aktywiści - tym razem samolot 06.11.22, 13:35
        eeetam, taki drobiazgwink
        • taniarada Re: Aktywiści - tym razem samolot 06.11.22, 22:39
          Drobiazg .To nie jest do śmiechu .
      • dramatika Re: Aktywiści - tym razem samolot 06.11.22, 22:48
        woman_in_love napisała:

> Wygląda ok: sparaliżowali terminal z prywatnymi samolotami.
        >
        > I chyba dlatego policja nie miała problemu z ich natychmiastowym usunięciem.

To jakieś nieporozumienie. Nie po to globaliści tych aktywistów wynajmowali, aby ci blokowali ich własne lotniska. Mieli blokować ulice - wtedy policja ą i ę, bułkę przez bibułkę, podawanie wody i ocieranie potu z czoła big_grin
    • taki-sobie-nick Re: Aktywiści - tym razem samolot 06.11.22, 22:36
      polskiobserwator.de/holandia/aktywisci-sparalizowali-lotnisko-przykuli-sie-do-samolotow-amsterdam-ponad-100-aresztowanych/

Specjalnie dla ematek, które umrą od wejścia na stronę tvp.pl.
      • taniarada Re: Aktywiści - tym razem samolot 06.11.22, 22:44
        Nie czytasz taki sam link dałem .W Knightsbridge w centrum Londynu ekoaktywiści przykleili się do drogi przed domem towarowym Harrods. Wcześniej oblali też wejście farbą. Kilka dni temu w Poczdamie aktywiści klimatyczni obrzucili tłuczonymi ziemniakami warty 111 mln dolarów obraz Claude’a Moneta. Wcześnie w Londynie, doszło do podobnego incydentu, gdzie zupą pomidorową oblano „Słoneczniki” Van Gogha.
        Niemiecki ekspert Frank Roselieb, od ponad 20 lat zajmujący się kryzysami i klęskami żywiołowymi ostrzegł, że lewicowi ekstremiści oraz wojujący ekologowie mogą organizować ataki na infrastrukturę krytyczną.
        • taki-sobie-nick Re: Aktywiści - tym razem samolot 06.11.22, 22:49
          Nie. U ciebie przykleili się obok porszaków, u mnie przykuli do samolotu.
    • kropka_kom Re: Aktywiści - tym razem samolot 07.11.22, 08:48
      tylko po co skoro człowiek i tak nie ma wpływu na klimat..ostatnie doniesienia naukowców (niepopularne oczywiscie) mówią o nadchodzącym ochłodzeniu klimatu co ma związek z aktywnością słońca...
      • chococaffe Re: Aktywiści - tym razem samolot 07.11.22, 09:11
        daj link
        • shmu Re: Aktywiści - tym razem samolot 07.11.22, 09:52
          E-gorniak.com wink
          • fornita111 Re: Aktywiści - tym razem samolot 07.11.22, 10:03
            😂

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka