Dodaj do ulubionych

Porada modowa potrzebna help

26.11.22, 12:56
Znów impreza
Andrzejki na sporej sali, raczej na elegancko
Impreza tematyczna pod hasłem czarownicowym
Mam małą czarną
Jak ja wystylizować ?
Kabaretki? Cieliste rajstopy?
Buty? Kolor? Mam wszystkie odcienie aj aj
Obserwuj wątek
    • hrabina_niczyja Re: Porada modowa potrzebna help 26.11.22, 13:08
      No ale to tylko ta mała czarna i buty będą? No to kabaretki, czarne buty lub kozaki i weź miotłę.
    • pepsi.only Re: Porada modowa potrzebna help 26.11.22, 13:21
      Mała czarna jest super. Kabaretki, czarne szpilki- spoko. Cieliste nie, ja bym od stóp do głów na czarno ubrała się.
      Do tego na wierzch założyłabym czarne ponczo (bo mam, a ja zmarzluch jestem, po wejściu pewnie bym szybciutko zdjęła)
      a jeszcze na wejście kapelusz czarownicy, kt. też w każdej chwili można zdjąć.
    • snakelilith Re: Porada modowa potrzebna help 26.11.22, 13:49
      No to elegancko, albo jednak trochę przebieranka? Jak ma być czarownicowo, to ja bym kupiła czarny tiul dekoracyjny (u mnie jest w rolkach) i zrobiła z tego kilka dodatków, które można przypiąć do sukienki.
      Można zrobić w ogóle coś w rodzaj tiulowej spódniczki, zakładanej/dopiętej/dowiązanej na małą czarną, niekoniecznie aż tak bogatej jak na zdjęciu niżej (to tylko przykład). Albo dopiąć tylko kilka kokard, latających wstążek, lub wystylizowanych z tiulu róż. Takie róże można wpiąć też we włosy, albo dopiąc do dekoltu. Trochę cygańsko- łachmaniarsko- boho musi być. Czarne kabaretki też są ok. Buty dowolne, nawet grube martensy by pasowały.
      Z kolorów pasuje naturalnie czarny, ale ponieważ większość będzie w czerni od stóp do głów fajnie, czy człowiek ma na sobie coś kontrastowego i się wyróżnia. Do czerni wszelkie mrocze kolory bordo, fioletu, ciemnej zieleni, ale takż klasyczna czerwień oraz różowy, czy kremowy mogą być bardzo ładne.
      Ale teoretycznie można założyć też długą kieckę, niekoniecznie czarną.
      • nuta15 Re: Porada modowa potrzebna help 26.11.22, 14:24
        Z cienkiego szala możesz zrobić, udrapować otwartą spódnicę -tren albo pelerynę, długie czarne rękawiczki i opaska z czarnym welonem też będą ok.
    • mebloscianka_dziadka_franka Re: Porada modowa potrzebna help 26.11.22, 14:12
      Zamów sobie takie rajty w biało-czarne pasy big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka