Dodaj do ulubionych

Czy warto zobaczyć Twierdzę Modlin lub

08.12.22, 20:09
co zobaczyć w okolicy Modlina? Muszę w sobotę odstawić kogoś na to lotnisko, będę miała ze sobą syna i ewentualnie inne dziecko w podobnym wieku (10 lat), jak się tam zapuszczę bez innych planów na ten dzień to jak wykorzystać taką wycieczkę, mając dużo czasu?
Obserwuj wątek
    • sajgonetka Re: Czy warto zobaczyć Twierdzę Modlin lub 08.12.22, 20:27
      Twierdzę warto
      twierdzamodlin.pl/zwiedzanie/turysci-indywidualni-zwiedzanie-samodzielne/
      • mia_mia Re: Czy warto zobaczyć Twierdzę Modlin lub 08.12.22, 20:51
        Plan awaryjny na ten dzień mam typu obiad w Linie lub Okoniu, wizyta w Jachrance, czyli nic specjalnego. Chyba skuszę się na Twierdzę, bo nigdy nie byliśmy, ale tak do 50-70 km dalej chętnie się zainspiruję pomysłami.
        • thea19 Re: Czy warto zobaczyć Twierdzę Modlin lub 09.12.22, 11:23
          Okoń jest spoko, lin nie
    • generalarmagedon Re: Czy warto zobaczyć Twierdzę Modlin lub 09.12.22, 09:00
      Hej, dla pasjonatów takich budowli polecam też Srebrną Górę - cudne widoki:
      spotcameras.com/pl/kamery/Polska/Srebrna-G%C3%B3ra/17589-Srebrna-G%C3%B3ra-Polska-Widok-na-Twierdz%C4%99-Srebrnog%C3%B3rsk%C4%85
    • aandzia43 Re: Czy warto zobaczyć Twierdzę Modlin lub 09.12.22, 10:44
      Warto ale latem, zimą bym sobie darowała, to dużo chodzenia po dworze.
      • homohominilupus Re: Czy warto zobaczyć Twierdzę Modlin lub 09.12.22, 11:02
        No straszne, suchot dostaną. Zima w ogóle nie powinno się wychodzić na dwór.
        • aandzia43 Re: Czy warto zobaczyć Twierdzę Modlin lub 09.12.22, 11:35
          Kilka godzin spacerowania w ciepłej porze roku wśród zieleni i ładnych widoków po rozległym terenie to przyjemność, ale szybki marsz od budynku do budynku kilka razy szybciej też obleci, czemu nie. Jeśli nie ma innego wyjścia i tylko teraz można twierdzę zobaczyć. Ja bym jednak zostawiła sobie to miejsce na lepszy pogodowo czas, większa przyjemność.
    • barbaram1 Re: Czy warto zobaczyć Twierdzę Modlin lub 09.12.22, 11:43
      Warto. To jest super miejsce na długi spacer. Zwłaszcza jak się powchodzi w różne zakamarki. W okolicy polecam też park w Pomiechówku, ale zimą sporo atrakcji może być zamkniętych, ale na spacer w parku i tak warto. Ja jak jestem w okolicy to jeżdżę do baru Koza w Śniadówku. Specyficzne miejsce ten bar i nie każdemu może się spodobać. Jedzenie na zewnątrz i bardzo dobre. Moje dzieci uwielbiają tam karmić kozy.
      • anel_ma Re: Czy warto zobaczyć Twierdzę Modlin lub 09.12.22, 13:21
        Bar Koza jest super, jedzenie pierwsza klasa, "wystrój" i organizacja także big_grin smile
    • thank_you Re: Czy warto zobaczyć Twierdzę Modlin lub 09.12.22, 11:49
      Warto, choć pogoda nie bedzie sprzyjająca - dużo lepiej wiosna/latem i przy okazji wybrać sie tez na spacer wśród koron drzew i zakończyć piknikiem na plazy w Pomiechowku. smile
      • feniks_z_popiolu Re: Czy warto zobaczyć Twierdzę Modlin lub 09.12.22, 11:55
        Przyłączam się do opinii, że dużo fajniej zwiedzić Twierdzę Modlin w ciepłych porach roku. Małe muzeum tam też jest ale jednak twierdza to plener.
    • tt-tka Re: Czy warto zobaczyć Twierdzę Modlin lub 09.12.22, 12:31
      Warto, warto. Zwlaszcza tam, gdzie w twierdzy Modlin zachowaly sie elementy z czasow, gdy byla to jeszcze twierdza Georgijewsk smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka