Dodaj do ulubionych

A taka poduszka?

29.12.22, 21:44
Przepraszam musze sie tym podzielic bo oplulam ekran ze smiechu. Czy ktoras zainteresowana zakupem? No to nie sa tanie rzeczy prosze Pan ­čĄú­čĄú
Tu wiecej zdjec

Obserwuj w─ůtek
    • bazia_morska Re: A taka poduszka? 29.12.22, 21:45
      Idealna do pracy biurowej!
    • ga-ti Re: A taka poduszka? 29.12.22, 21:48
      Mo┼╝na by sobie w poci─ůgu za┼éo┼╝y─ç albo w aucie, a zim─ů to ju┼╝ zupe┼ény hit i czapka i poduszka! Ja bym jeszcze do tego jak─ů┼Ť peleryn─Ö doszy┼éa, ┼╝eby sobie plecki nakry─ç.
    • chococaffe Re: A taka poduszka? 29.12.22, 21:49
      Idealna do samolotu!
      • princesswhitewolf Re: A taka poduszka? 29.12.22, 21:50
        No tam wlasnie sa wypowiedzi uzytkowniczek ze w samolocie uzywaja, ( wyobrazam sobie jak sie ludzie na nich gapia) ­čĄú, a jedna powiedziala ze pomaga jej to bo jej maz chrapie.
        • chococaffe Re: A taka poduszka? 29.12.22, 21:54
          Za 10-20 funt├│w mo┼╝e bym sprawdzi┼éa czy si─Ö gapi─ů. Za 89 raczej niebig_grin
          • chococaffe Re: A taka poduszka? 29.12.22, 21:57
            P.S. Teraz pomy┼Ťla┼éam, ┼╝e musialabym w niej si─Ö odprawi─ç i wej┼Ť─ç na pok┼é─ůd, jak w czapce, ┼╝eby mi nie policzyli tego jako baga┼╝.
            • princesswhitewolf Re: A taka poduszka? 29.12.22, 22:30
              ­čĄú
    • emateczka Re: A taka poduszka? 02.01.23, 09:35
      Ja kiedy┼Ť bardzo taka chcia┼éam, gdy┼╝ nie umiem spa─ç na siedz─ůco w podr├│┼╝y, a jak du┼╝o lata┼éam, to by┼éoby super... Ale droga jest, a ta┼äszych wersji nie znalaz┼éam, potem przstalam lata─ç, i w ko┼äcu nie przetestowalam.
    • yuka12 Re: A taka poduszka? 02.01.23, 15:43
      Gdyby by┼éa o 1/2 ta┼äsza, kupi┼éabym. Mam bardzo czu┼éy s┼éuch, czasem ┼Ťpi─Ö pod poduszk─ů. Poniewa┼╝ ┼Ťpi─Ö na boku s┼éuchawki odpadaj─ů, a wszelkie czopki douszne powoduj─ů b├│l imlub wylatuj─ů w nocy. Taka poduszka by┼éaby lepszym rozwi─ůzaniem ni┼╝ tradycyjna ­čĄĚÔÇŹÔÖé´ŞĆ.
      • 35wcieniu Re: A taka poduszka? 02.01.23, 15:51
        Tego jest od groma w r├│┼╝nych wariantach, chocia┼╝ szczyt popularno┼Ťci ma ju┼╝ chyba za sob─ů.
        • emateczka Re: A taka poduszka? 03.01.23, 22:31
          Pokaz te warianty. Zwłaszcza te tańsze..
    • mamtrzykotyidwato5 Re: A taka poduszka? 02.01.23, 16:16
      Wyobra┼╝am sobie, jak─ů si─Ö ma fajn─ů fryzur─Ö, po wypoceniu si─Ö w czym┼Ť takim.
      • banicazarbuzem Re: A taka poduszka? 02.01.23, 19:33
        A jak si─Ö w tym oddycha?­čĄö­čśé

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si─Ö

Nakarm Pajacyka