Dodaj do ulubionych

Guilty pleasures

    • a.g.n.i Re: Guilty pleasures 11.02.24, 12:08
      Chyba wszystkie przebiję, bo aż mi wstyd to pisać smile

      Filmiki 5-minutowe sztuczki na facebooku smile najbardziej lubię te, jak przetrwać w dziczy. No wiecie, trzeba mieć ze sobą kilkanaście rolek folii, to wtedy zbudujesz sobie hamak z zadaszeniem. Jak przemoczysz buty to wkładasz podpaskę do butów, a jak chcesz zrobić kupę, to bierzesz krzesło, usuwasz z niego siedzisko, zawieszasz worek na śmieci i zakładasz deskę sedesową. No rozumiecie, że nie przetrwacie w dziczy, jak nie weźmiecie ze sobą tego wszystkiego. Łapanie ryby na puste haczyki też jest super, od razu łapie się 10.

      Idealnie odmóżdża, a ile przy tym śmiechu...
    • ritual2019 Re: Guilty pleasures 11.02.24, 12:12
      Zdecydowanie forum emama. Czytam wysr..y durnych trolli, idiotow itd a nawet wlaczam do dyakusji.
      • simply_z Re: Guilty pleasures 11.02.24, 12:51
        Haha fakt,
    • okruchlodu Re: Guilty pleasures 11.02.24, 12:13
      U mnie to jest udzielanie się na forum gazety🤭.
    • sylwianna2018 Re: Guilty pleasures 11.02.24, 12:58
      Oglądam Klan od początku😁nadawania czyli od czasów chyba jeszcze liceum, a mam już pięćdziesiątkę. Oglądam Ślub od pierwszego wejrzenia. I jestem na grupie na FB o zjawiskach nadprzyrodzonych, nie żebym jakoś wierzyła ale rozwalają mnie ludzie tam piszący. Więcej grzechów nie pamiętam😀.
    • zalamana_500 Re: Guilty pleasures 11.02.24, 13:25
      Seriale katastroficzne i thrillery medyczne, kocham zarówno w wersji książkowej jak i filmowej. Od dobrych 30 lat trwa ta miłość.
      Przeminęło z wiatrem i wszystkie książki Chmielewskij, znam na pamięć, kocham, wracam do nich co kilka miesięcy.
      Śledzie żem w każdej postaci, kocham po prostu..
      Marcepan uwielbiam i cierpię bo przy cukrzycy nie moge jeść
    • clio_yaga Re: Guilty pleasures 11.02.24, 13:59
      Oglądam "Sprawiedliwych". Powiem więcej, rodzinnie oglądamy 🙂
    • rosapulchra-0 Re: Guilty pleasures 11.02.24, 15:06
      Uwielbiam tik toka big_grin
      • majenkirr Re: Guilty pleasures 11.02.24, 18:03
        rosapulchra-0 napisała:
        Uwielbiam tik toka big_grin


        No ba! A moje guilty pleasure to Marzenka ☺️
        www.tiktok.com/t/ZT83H3K2f/
        • karyna-z-tarchomina Re: Guilty pleasures 11.02.24, 19:06
          majenkirr napisała:

          > rosapulchra-0 napisała:
          > Uwielbiam tik toka big_grin

          >
          > No ba! A moje guilty pleasure to Marzenka ☺️
          > www.tiktok.com/t/ZT83H3K2f/


          No i to jest w koncu cos guilty!
          • majenkirr Re: Guilty pleasures 11.02.24, 20:29
            😂😂😂
        • gorzka.gorycz Re: Guilty pleasures 11.02.24, 20:48
          Oczy mi wypadli!!! smile
        • milupaa Re: Guilty pleasures 12.02.24, 10:34
          Ja nie mogę takich rzeczy oglądać bo czuje jak mi komórki mózgowe zanikają 😶 🙃
      • karyna-z-tarchomina Re: Guilty pleasures 11.02.24, 19:04
        Kogo tam obserwujesz?
        • simply_z Re: Guilty pleasures 11.02.24, 23:10
          bezrobotne mają dużo czasuwink.
    • cranberries1983 Re: Guilty pleasures 11.02.24, 15:12
      kreskówki z USA typy Rick i Morty czy Family Guy
    • veryvery Re: Guilty pleasures 11.02.24, 15:37
      Lubię sobie od czasu do czasu poczytać Jackie Collins
      Sex, money&hollywood
    • zona_mi Re: Guilty pleasures 11.02.24, 16:52
      Korespondencja z byłą teściową mojego męża - 🤦🤦🤦🤦🤦
      Nie mogę się oderwać od czytania, a czasem odpowiadania, to silniejsze ode mnie!
      • gorzka.gorycz Re: Guilty pleasures 11.02.24, 23:28
        Brzmi interesująco.
    • mamamisi2005 Re: Guilty pleasures 11.02.24, 18:32
      Protector też oglądałam. Mam napadowe zainteresowania tymi klimatami, a akurat ten był dość egzotyczny 🫣
      Widziałaś Koło czasu? Sądzę, że byłaby Pani zadowolona 😉
      • aadrianka Re: Guilty pleasures 11.02.24, 19:13
        Widziałam, próbowałam też czytać książki, ale poległam na 3 czy 4 tomie.
        • aadrianka Re: Guilty pleasures 11.02.24, 19:16
          Serial póki co daje radę, wizualnie cacuszko.
    • szmytka1 Re: Guilty pleasures 11.02.24, 18:57
      Sledzę, czytając streszczenia, co w Klanie. W pandemii się wciągnęłam.
    • mamkotanagoracymdachu Re: Guilty pleasures 11.02.24, 23:18
      ematke.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka