wiosennedni5 25.04.24, 11:43 Mam coś do wycięcia 🥴 może któraś z was korzystała we Wrocławiu i może polecić gdzie się udać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katarrynka Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 11:56 A ja akurat wycinalam pęcherzyk na Borowskiej i było super i to jeszcze w czasie pandemii, mogę doradzić lekarza, który mi wykonywał operację. Odpowiedz Link Zgłoś
engine8t Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 20:06 katarrynka napisał(a): > A ja akurat wycinalam pęcherzyk na Borowskiej i było super i to jeszcze w czasi > e pandemii, mogę doradzić lekarza, który mi wykonywał operację. Popieram. Bo dlaczego nie? To w koncu na kim sie maja studenci uczyc? Na tych co maja bardzo powazne operacje czy tez na tych co maja "cos do wyciecia"? Znam wiele osob co mialy tam operacje i wiekszosc przezyla. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa_2009 Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 22:23 No właśnie, większość tylko.... Odpowiedz Link Zgłoś
imponderabilia20 Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 20:08 Bo to chyba zależy od lekarza, a nie od tego gdzie pracuje. Odpowiedz Link Zgłoś
premeda Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 12:09 Ja też nie polecam Borowskiej, za to dobra jest w Świdnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
havena Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 13:58 Moze sprobuj w Orthosie w Komorowicach? Odpowiedz Link Zgłoś
imponderabilia20 Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 19:45 Mnie cieli na Kamieńskiego. Co prawda nie na ogólnej, ale nadal żyje. Odpowiedz Link Zgłoś
babsee Re: Chirurgia ogólna Wrocław 26.04.24, 09:06 Na Kamińskiego mamy za sobą ginekologię, ortopedię i kardiologie-wszedzie bylo baaardzo ok więc sądze, ze chirurgia ogólna tez jest ok. Borowskiej nie cierpie za permanentne odwoływanie terminów operacji-jedziesz na wyznaczony termin, w pracy sie szykujesz, ze Cie nie bedzie, dom szykujesz, obidy gotujesz na zaś, jedziesz...a oni mowią,. ze przesuwją Cie na termin za 2 miesiące. NIKT nie dzwoni w tej sprawie-i tak mnie to wku..ia ze szok. Ale to sa właśnie Kliniki, zawsze mieli w dupie człowieka.Moja noga tam nie stanie. Odpowiedz Link Zgłoś