Dodaj do ulubionych

Forum "Wprost"

19.11.24, 07:17
Na "fali" archeologii forumowej.

Czy któraś ze starszych eMatek udzielała się tam?
Obserwuj wątek
    • krwawy.lolo Re: Forum "Wprost" 19.11.24, 15:38
      Ech, chyba powinienem wątek założyć na eBabci. Fakt, że kobiet tam niewiele pisało.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka