krwawy.lolo 19.11.24, 07:17 Na "fali" archeologii forumowej. Czy któraś ze starszych eMatek udzielała się tam? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krwawy.lolo Re: Forum "Wprost" 19.11.24, 15:38 Ech, chyba powinienem wątek założyć na eBabci. Fakt, że kobiet tam niewiele pisało. Odpowiedz Link Zgłoś