hailey_bieber2004
23.06.26, 12:48
Na kanwie wątku obok, gdzie przewijają się ciekawe wątki emigracyjne.
Czy któraś z was wyjeżdżała „w nieznane” sama?
Wiadomo, że w latach dwutysięcznych była wielka emigracja do UK, ale zupełnie mnie ominęła w otoczeniu.
Chętnie poczytam dla inspiracji.