18lipiec
24.01.05, 23:10
Oglądałam od 21, więc nie wiem co było na początku i kto dostał.
Prowadzący : do bani. Przesłodzona Torbicka, pani z telewizji nudna jak
zawsze, w swoim cukierkowym stylu i Żmijewski - że on niby amant polskiego
kina, dobre sobie?
Żarty na niskim poziomie, jakieś takie nieciekawe.Jak ktoś słusznie zauważyl
lepiej by poprowadziła para satyryków albo ciekawa para aktorska.
Co do nagród. Na nikogo nie głosowałam więc generalnie swoich typów nie
miałam. Fajnie wypowiedział się Pyrkosz, Gruza, Kożuchowska stylem Hollywoodu
dziękowała pół godziny wszystkim, ale fajnie wyglądała. Dziwę się że
Richardson dostała. I to w kategorii Rozrywka? To już Wojewódzki daje więcej
rozrywki niż pani Monika,no ale...
Daryl Hannah - nie spodziewałam się że ona taka wielka i taka
barczysta...może to po Kill Billu jej zostały te szerokie ramiona?
Ale aktorka z niej fajna.
Ogólnie nie podobały mi się Telekamery 2005.