Dodaj do ulubionych

Telekamery 2005 - co sądzicie?

24.01.05, 23:10
Oglądałam od 21, więc nie wiem co było na początku i kto dostał.
Prowadzący : do bani. Przesłodzona Torbicka, pani z telewizji nudna jak
zawsze, w swoim cukierkowym stylu i Żmijewski - że on niby amant polskiego
kina, dobre sobie?
Żarty na niskim poziomie, jakieś takie nieciekawe.Jak ktoś słusznie zauważyl
lepiej by poprowadziła para satyryków albo ciekawa para aktorska.
Co do nagród. Na nikogo nie głosowałam więc generalnie swoich typów nie
miałam. Fajnie wypowiedział się Pyrkosz, Gruza, Kożuchowska stylem Hollywoodu
dziękowała pół godziny wszystkim, ale fajnie wyglądała. Dziwę się że
Richardson dostała. I to w kategorii Rozrywka? To już Wojewódzki daje więcej
rozrywki niż pani Monika,no ale...
Daryl Hannah - nie spodziewałam się że ona taka wielka i taka
barczysta...może to po Kill Billu jej zostały te szerokie ramiona?
Ale aktorka z niej fajna.

Ogólnie nie podobały mi się Telekamery 2005.
Obserwuj wątek
    • 18lipiec Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 24.01.05, 23:14
      Aha no i załamałam się Krawczykiem w kat. Muzyka! Totalne dno.
      • kubusala Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 24.01.05, 23:16
      • kubusala Lipiec... 24.01.05, 23:17
        Ty powinnaś dostac telekamerę w dziedzinie: Krytyk salonowysmile)))
        A tak powaznie to co ostatnio z Ciebie taki malkontent się zrobił, na
        wszystkich najeżdżasz, seksu brak czy co?
        • 18lipiec Re: Lipiec... 25.01.05, 09:33
          Ze mną ok. Nic mi nie brak.Jestem bardzo krytyczna wobec takich GAL, od takicg
          ludzi wymagam trochę wiecej a nie tego co pokazali. Tak to i ja bym
          poprowadziła...
    • gagunia Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 24.01.05, 23:18
      tego typu programy ogladam raczej tylko dlatego, zeby poogladac sobie kreacje i
      fryzury. Torbickiej nie lubie za wszechobecnosc na tego typu imprezach.

      gadaniny slucham jednym uchem
      • mayessa Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 24.01.05, 23:28
        Ja nie ogladalam tylko przemykajac przez mieszkanie zerknelam na TV u rodziców
        i widzialam farbowanego Pudelsa(którego nie lubie) no i prezenterów ale
        niestety nie wiem nawet w co byli ubrani
      • paquita1 Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 24.01.05, 23:29
        Masz racje Lipiec..te żart nas (mnie i Jarka niemęża) zalamały..."wiesz ze
        beethoven byl tak głuchy...itd" powinni dostac kopa za takie teksty...do
        bani...niepotrzebnie wydana kasasmile
      • paquita1 kubusala.. 24.01.05, 23:31
        a tobie czego brak ze w zwykly temacik wtracasz jakies stereotypowe uprzedzenia
        do Lipca za to ze zaistnial po raz kolejny piszac post??? oj....ale wredne babska...
        • kubusala Re: kubusala.. 24.01.05, 23:37
          Hmmmm...akurat ja do Lipca uprzedzeń nie mam, chyba nawet sie lubimy
          (myślę)smile),więc nie baw sie w adwokata, skoro nie rozumiesz mojego żartu
          skierowanego do Marty. Jak napisze coś do Ciebie, to wtedy proszę o komentarz
          wredna babo.
          • paquita1 Re: kubusala.. 24.01.05, 23:44
            ojejjej...w takim razie sorrysmile juz sie od wrednych bab nie wyzywajmy bo tu ich
            sporo i wystarczajacosmile zle wpisalam cie w kanon nie majac pojecia....smile
            wyciagam reke na zgodesmile
            • kubusala Re: kubusala.. 24.01.05, 23:48
              No zgoda, to mogę iśc spokojnie spać. A Ty Lipiec i tak nie uciekniesz od
              odpowiedzi jak z tym seksem....
              • 18lipiec Re: kubusala.. 25.01.05, 09:34
                Z seksem OK! OK! OK!
            • sakada Re: kubusala.. 24.01.05, 23:50
              Haj babeczki! Jazda mi tu zaraz całusy na zgodęsmile! Obie jesteście fajne kobity
              i szkoda mi patrzeć (czytać raczej) jak się prztykacie bez powodu.

              Pozdrawiamsmile))
              • sakada Kubusala 24.01.05, 23:51
                Oj. Falstartsmile))
              • paquita1 :))))))) 24.01.05, 23:52
                hej...no przeciez juz zgodasmile)))))))
    • kasik751 Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 25.01.05, 00:05
      A mnie pierwszy raz w zyciu podobala sie Pienkowska - mam na mysli fryzure i
      makijaz, bo z sukienka bylo zdecydowanie cos nie tak - popsula jej biust.
      Natomiast jesli chodzi o twarz uznalam, ze to bardzo ladna kobieta, podczas gdy
      jako prezenterka Wiadomosci dzialala mi na nerwy swoim wygladem az dostawalam
      dreszczy - typ urody, ktory mnie drazni i brzydzi. Dzis byla piekna tylko
      niestety gadke zasunela fatalna, mam na mysli fragmenty na swoj temat.
      Monika Richardson dostala Lipiec, bo prowadzi bardzo popularny program, ktory
      masa ludzi oglada, a to zdaje sie widzowie glosowali. Nie sadze, zeby kibole
      Wojewodzkiego brali udzial w plebiscycie Teletygodnia.
      • umasumak Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 25.01.05, 00:14
        kasik751 napisała:

        Nie sadze, zeby kibole
        > Wojewodzkiego brali udzial w plebiscycie Teletygodnia.

        Co racja, to racja. Jestem "kibolem" Wojewódzkiego a w głosowaniu nie brałam
        udziału. W przyszłym roku się poprawię wink). Pzdr
        • paquita1 Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 25.01.05, 00:16
          Ja tezsmile
          • a.g9910 Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 25.01.05, 06:50

            • merusia Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 25.01.05, 09:17
              Kozuchowska wygladala pieknie, a Foremniak jest piekna, smile co sadzicie?
              • 18lipiec Foremniak 25.01.05, 09:35
                Miała wczoraj świetną fryzurkę.
          • kasik751 Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 25.01.05, 11:38
            Ja kibolem Wojewodzkiego nie jestem, ale wspomnianej Pienkowskiej ani reszty
            osob, ktore tam wystepowaly tez nie. Zgadzam sie za to, ze Grazyna Torbicka
            jest juz mocno wyswiechtana na tego typu imprezach. Bylabym kibolem Beaty
            Pawlikowskiej, ale za rzadko ja w tv pokazuja. Stałam sie za to kibolem Martyny
            Wojciechowskiej od kiedy prowadzi program motoryzacyjny. No ale to to nie osoby
            na taka gale, chiba smile)
    • mascarbone Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 25.01.05, 09:29
      Najbardziej ucieszyły mnie nagrody dla Ewy Drzyzgi i Moniki Richardson - obie
      zostały matkami mniej więcej w tym samym czasie co jasmile i są znakomitymi
      osobowościami telewizyjnymi. Podobała mi się wypowiedz Witolda Pyrkosza, był
      naturalny i dowcipny. Podobały mi się kreacje, zwłaszcza Kożuchowska wygladała
      jak gwiazda hollywood.
      Natomiast prowadzący byli do kitu rzeczywiście. Te ich żarty były denne. Co do
      gwiazdy, to taka ot sobie gwiazdka Daryl - są lepsze aktorki. Jej wypowiedz
      była typowa dla Amerykanów, niczym z wyborów miss, w stylu : "pragnę pokoju na
      świecie i kocham zwierzątka"smile
    • a_bizon Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 25.01.05, 10:20
      Mi najbardziej podobała się muzyka: Sistars, Wilki, Pudelsi. Szkoda, że nagrodę
      dostał Krawczyk sad. Bardzo ładnie, jak dla mnie, podziękowali Pyrkosz i Gruza,
      a ucieszyłam się z Telekamery Ewy Drzyzgi i Moniki Richardson (chyba ma bardzo
      miłego męża).
      A najbardziej nie podobało mi sie dowcipkownie prowadzących, strasznie na siłe
      i niesmaczne.
      A Kubę Wojewódzkiego bardzo lubię.
      Pzdr.
    • magda1711 Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 25.01.05, 11:31
      "Gagi" prowadzących rzeczywiście marne...
      I też prawda, że Pyrkosz wypadł całkiem całkiemsmile))No i Kożuchowska przyciągała
      swoim wyglądemsmile
      Najlepiej rozbawił mnie Kraśko.Już na samym początku jak wchodził na scenę,
      rzuciłam do męża:ohoo, jak ogląda to mój tata to już wiesza na nim psy
      (strasznie go nie lubi).A potem walnął taką gafę.Poza tym Drzyzga też miała
      dobrą minę.Znowu myślała że ją Majewski wkręcasmile))Zresztą inni tez mieli takie
      obawy,hehesmile
      • 18lipiec Kraśko - co on za gafę popełnił ? 25.01.05, 11:36
        Bo nie oglądałam...
        • magda1711 Re: Kraśko - co on za gafę popełnił ? 25.01.05, 11:44
          Każdy kto wszedł na scenę i czytał pierwsze trzy miejsca i wręczał nagrodę miał
          kartkę(z niej czytał).
          A on wszedł, zaczął czytać:3 miejsce z ilością głosów...(w tym momencie
          pokazują Drzyzgę jak jakaś kumpela ściska ją za reką a ona ma taką pewną
          minę)...Ewa Drzyzga..
          2.miejsce(bodajże)Durczok
          1.miejsce(tu się zamyślił, cisza...)
          I dalej:przepraszam państwa, coś źle napisai, ble ble...
          A on przeczytał na odwrót:
          1m-ce miała Drzyzga,potem Durczok, trzecie Lis, hehe
          Drzyzga jak weszła na scenę to rzuciła do Majewskiego że myśłała że ją znowu
          wkręcają...
          • 18lipiec Re: Kraśko - co on za gafę popełnił ? 25.01.05, 11:47
            o boże, serio taka gafa? Strasznie. Ale i tak lubię Drzyzgę tylko ta jej pewna
            mina...Co to znaczyło?
            • magda1711 Re: Kraśko - co on za gafę popełnił ? 25.01.05, 12:45
              Przez urywek ją pokazali i strzeliła taką pewniacką minę , że to ona wygra
              (sądzę że osoby które zajmują pierwsze miejsca są wszcześniej poinformowane),
              a tu Kraśko ją przeczytał że jest trzeciasmile))
    • magda1711 Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 25.01.05, 11:33
      I jeszcze jedno:poniżej poziomu była wypowiedź Durczoka(wtedy jak każdy z
      nominowanych coś gadał)Dno.A Pudelsów tez nie lubięuncertain
      • beata985 Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 25.01.05, 14:11
        tak fryzura pieńskowskiej poprostu THE BEST!!!!
        a pozatym wkurzają mnie te cukierkowe gale-nadal oglądam-brakuje juz im
        osobowości do nagradzania,jedni i ci sami.
        a najbardziej mnie wkurzają specjalni goście,którzy otrzymują telekamerę.co
        wspólnego ma taka deryl,sophia czy inny chamberlain,z naszą twórczością?????
        ciekawe ile im zapłacili żeby sobie tę telekamerę odebrali
        JEDNA WIELKA KICHA
        a foremniak tez miała faja fryzurkę
        a co z tą drzyzgą bo przeoczyłam????
    • anusiamilusia Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 25.01.05, 14:23
      Ja osobiście nie cierpię oglądać imprez tego typu, uważam je za totalny obciach
      i tyle.
      --
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=16809080
      Anka i Maja(2003.11.12)
    • anusiamilusia Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 25.01.05, 14:24
      Ja osobiście nie cierpię oglądać imprez tego typu, uważam je za totalny obciach
      i tyle.
      --
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=16809080
      Anka i Maja(2003.11.12)
    • teq3 Re: Telekamery 2005 - co sądzicie? 25.01.05, 17:27
      Jedynym zjawiskiem godnym uwagi podczas tej gali była punkowa fryzura Drzyzgi,
      choć później, widząc Rodowiczkę, odniosłam wrażenie, że czesał je ten sam
      fryzjer.
      Na temat poziomu całej imprezy wypowiadać się nie będę.
      Daryl Hannah była jak zwykle bombowa, ale to przez te jej niebotyczne nogi
      (zazdroszcze, ach, jak zazdroszczę).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka