tynia3 21.02.05, 14:06 U mnie 20st i 40% wilgotności. Jest ok, chociaż wolę 23st. A Wy jak macie a jak lubicie? pzdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewitek01 Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 14:09 niektóre kaloryfery zakręcone a i tak 24,5 st. gorąco ale ja lubię ciepełko Odpowiedz Link Zgłoś
dagella Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 14:11 u mnie waha sie tempka pomiedzy 19-22.......... ale ja tez lubie ciepelko... pozdrawiam dagmara Odpowiedz Link Zgłoś
fasolka31 Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 14:12 24 stopnie i to lubię )) Odpowiedz Link Zgłoś
joasiiik25 Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 14:10 w przedpokoju :23 st pokoik malego:20 st pokoj dzienny 23st i tak jakos zimno mi sie wydaje bylam ostatnio u szwagierki i ona mialam zaledwie 17 st, jej bylo cieplo a ja zmarzlam Odpowiedz Link Zgłoś
mama_radka Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 14:11 21 stopni Odpowiedz Link Zgłoś
yola66 Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 14:12 u mnie 23 - 24 stopnie, chociaz kaloryfery prawie cały czas zakecone.... Trochę za ciepło - wolałabym chłodniej.... Odpowiedz Link Zgłoś
d.orka Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 14:31 U nas zależy od pory dnia i nocy. Wilgotność waha się w granicacj 50-60% Temperatura w pokoju, gdzie wszyscy śpimy spada nocą z 19 do nawet 17,5 stopnia. Świetnie się oddycha takim chłodnym powietrzem. Wystarczy, że w nocy jest wyższa temp., a ja już kaszlę (choroba kaloryferowa). O 6.00 rano grzejnik zaczyna ostro grzać. Lepiej wtedy wstać przed ósmą, gdyż punkt 8 grzejnik się wyłącza i temp powoli zmowu spada do 18,5. Na dzień przenosimy się do dużego pokoju, gdzie temperatura waha się pomiędzy 19- 20,5 stopnia. To nam wystarcza. Za to wieczorkiem, gdy dzieci śpią, a my chcemy pobyć sami, dogrzewamy pokój, bo inaczej się nie rozbiorę - jestem ciepłolubna Odpowiedz Link Zgłoś
zaga25 Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 14:41 Mój synek jest alergikiem i u nas nie może być więcej niż 17-18 stopni bo wtedy mu się pogarsza. Na początku było nam ciężko(zimno) ale teraz już się przyzwyczailiśmy. Zauważyłam nawet, że i ja alergiczka czuję się lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
gagunia Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 14:43 20-21C, drzwi otwarte na korytarz i wlasnie zdjelam sweter Kacper biega w spodenkach 3/4 i bluzie. Odpowiedz Link Zgłoś
wegatka Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 15:08 W sypialni 18,5 st., w pozostałych pomieszczeniach 20 st. Nie lubię gdy jest więcej, zaraz zatyka mi się nos. Odpowiedz Link Zgłoś
atlantis75 Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 15:12 22 st., ale jestem ciepłolubem i lubie 25 Odpowiedz Link Zgłoś
sowa_hu_hu Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 15:12 ja lubie ciepełko - mogło by byc ze 25 stopni a jest jakies 21 o ile sie nie myle... dogrzewam sie w kazdym razie... moja kolezanka grzeje piecem w pokoju i temp. dochodzi tam do 30 stopni i wyżej - wysiedzieć sie nie da... u drugiej znowu lodownia taka że w korzuchu to mało... Odpowiedz Link Zgłoś
kawka74 Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 15:18 16 - 17, a i tak mi za ciepło. Kaloryfery pozakręcane, okna pootwierane, a ja ledwo zipię. Jak wróci p.o.mąż, okienka zamknę, kaloryfery odkręcę i będę się dusić z gorąca, a on będzie się trząsł z zimna ) Odpowiedz Link Zgłoś
malgra Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 15:20 21,5 przy zakręconych grzejnikach Odpowiedz Link Zgłoś
inia25 Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 15:26 19-20: dla mnie lodówka ale mąż i teście uważają że jest ok Odpowiedz Link Zgłoś
poppy3 Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 15:29 U mnie 19-22, a wilgotność zależy od miejsca, w niektórych miejscach 40 %, średnio 48, im mniejsza temperatura, tym większa wilgotność, a przy tej ścianie, na której zaczął powstawać grzyb jest 16 stopni (mimo, ze w pokoju jest 20 (!!!) i 60% wilgotności. tę ścianę suszymy Odpowiedz Link Zgłoś
pesteczka5 Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 21.02.05, 22:44 19-20 st.C. Pozakręcane właściwie całą zimę z wyjatkiem największych mrozów. Nienawidzę, jak jest cieplej, od razu mi gorąco, a Kubuś kaszle. Odkąd wymieniliśmy okna na szczelne, nie mogę przyzwyczaić się do atmosfery w domu... Jest mi duszno, otwieram non stop i mikrouchył nie wystarcza... A kiedyś mieliśmy tak 'frisch!', ciągła wentylacja Tylko tamte okna potwornie były brzydkie. Cierpię zawsze u teściów, czego nikt nie może pojąć. Tam jest 25-26, a na noc się dogrzewa( Wracam ulepiona, spuchnięta i głowa mi pęka, towarzyszy mi starszy syn, który ma z termoregulacja tak jak ja. Wrrrr! Odpowiedz Link Zgłoś
aniaop Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 22.02.05, 11:16 Ja mam 19 stopni w dzien, 17-18 noca i jest idealnie. Jesli robi sie tylko troche cieplej nie moge wytrzymac. 21 stopni znosilam tylko, gdy corka byla noworodkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
mama_szefusia Re: Do aniaop 22.02.05, 11:45 U mnie tak samo. Zupełnie inaczej się mieszka w takiej temperaturze. W pracy mam za to 22 stopnie i nie mogę wytrzymać - chciałabym powietrzyć ale przy wszystkich oknach siedzą współpracownicy, którzy protestują. Odpowiedz Link Zgłoś
aniaop Re: Do aniaop 22.02.05, 14:28 To milo mi, ze tez jestes taka zimnoluba, hihi) A wiesz, ze w dziecinstwie bylam zmarzluchem? Zreszta ja w tych 19 stopniach chodze w swetrze i wole to o niebo niz 25 stopni i krotki rekawek Odpowiedz Link Zgłoś
koleandra Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 22.02.05, 11:21 U mnie jest około 23 stopnie, na noc wolę miec chłodniej bo wtedy jest mniejsze prawdopodobieństwo, że mnie rozboli głowa. 18 stopni to dla mnie za chłodno już, tak jest u mojego brata w domu, zawsze tam marzłam. Ale latem taka temperatura w domciu to miodzio Odpowiedz Link Zgłoś
m_o_k_o Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 22.02.05, 12:02 20-22 to lubie Odpowiedz Link Zgłoś
mamand Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 22.02.05, 12:05 ja mam w domu 18-19st, w nocy chłodniej. bardzo nie lubie jak jest więcej niż 23st.- wszystko mnie swędzi i gryzie, mam wypieki i goli mnie głowa, synio też lubi chłodek, jak jest za ciepło jest strasznie spocony i czerwony - takie z nas zimnoluby ) Odpowiedz Link Zgłoś
kalina_p zależy, kto jest w mieszkaniu 22.02.05, 12:10 jak mąż wychodzi to otwieram okna i kolo 22-23 a jak on jest to ciagle mu zimno, wiec 25-26 Odpowiedz Link Zgłoś
aniask_mama Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 22.02.05, 12:16 21st dzień 18st noc i w sypialni non stop, ale mam ogrzewanie podłogowe, więc komfort cieplny jest inny, ma się wrażenie, że temp. jest wyższa w pracy mam 24 i jest mi gorąco Odpowiedz Link Zgłoś
umargos Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 22.02.05, 21:13 Ok 23 stopnie, pomimo, że odkręcone są tylko kaloryfery w łazience i w przedpokoju przy drzwiach, bo u mnie wychodzi się bezpośrednio na dwór). Chłodniej jest w pokoju dziecka )ok. 19), bo u niej wietrzę intensywnie i często, część nocy śpi przy otwartym oknie. U nas w sypialni chłodniej jest jak nie ma męża, bo on w nocy musi mieć ciepło i obecny kompromis polega na tym, że ja wywietrzę wcześniej, a potem zamknę okno, za to on nie odkręci kaloryferów...bo niestety mu się zdarzało. Ja lubię ciepło i zwykle w domu biegam w krótkim rękawku, dziecko też wyrozbierane, ale w nocy muszę mieć czym oddychać. Odpowiedz Link Zgłoś
poleczka2 Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 22.02.05, 22:01 Na dole 18C, na górze w sypialniach 17C Odpowiedz Link Zgłoś
evee1 Re: Ile stopni ciepła macie w mieszkaniu ;)? 23.02.05, 05:58 W sezonie grzejnym 19-20 w dzien, 16 w nocy. Odpowiedz Link Zgłoś