Dodaj do ulubionych

wypijmy za błędy

13.08.05, 16:59
taki mnie nastrój dzisiaj złapał, pare drobnych problemów, parę smutków,
napijecie się ze mną piwa?
Obserwuj wątek
    • escape5 Ja się napiję 13.08.05, 17:17
      wywiozłam dzieci do mamy i już wypiłam za znajomymi szampana i wino.A teraz czekając na męża(pracuje wrrrr) piję piwko.Wypijmy za błedy!!Sto latsmile)
      • pesteczka5 Re: Ja się napiję 13.08.05, 17:24
        I ja! A co tam...
        • paq Re: Ja się napiję 13.08.05, 17:51
          Carlsberg mocno schłodzonybig_grinbig_grin na zdrowie:!!!!smile))))))
          • esensja9301 Re: Ja się napiję 13.08.05, 18:03
            dołączam się bo też mam podły nastrój! najchętniej poszłabym gdzieś....ale nie
            mam z kimsad
            • anatemka Re: Ja się napiję 13.08.05, 18:06
              to tak jak ja.... nie mam z kim pójść na piwo...
    • oluncia Re: wypijmy za błędy 13.08.05, 19:11
      Ja juz dzis pisalam w innym waku, ze sama buuu, ze nie mam z kim na piwko, ze z
      Wroclawia kobitki wymylo, ze smutno.... i jeszcze takie tam.
      Wypije z wami, jak mi synulcio usnie, kupilam juz na te okazje czteropaczek a cosmile
      • anatemka Re: wypijmy za błędy 13.08.05, 19:18
        ja mężusiowi podciągamsmile
        • zuzka2004 Re: wypijmy za błędy 13.08.05, 20:46
          Oj dziewczyny ja też bardzo chętnie dołączyłabym do Was bo:
          -pracy brak
          -lato się kończy brrr
          i jakoś tak źle na duszy ale w przeciwieństwie do Was w lodówce brak takiego
          trunku i chyba pozostaje mi tylko wirtualnie wypić za błędy a więc siup.......
      • zona_mi Re: wypijmy za błędy 13.08.05, 20:49
        Nie bucz. Wrocław się kłania - z Żubrzykiem się podłączam! smile
        A ten czteropaczek w majteczkach? smile
        • czajkax2 Re: wypijmy za błędy 13.08.05, 20:56
          A ja mam SRTASZLIWĄ ochotę na winko. Normalnie duszkiem mam ochote wypic.
          Zaraz mąż kupi i będe pic!!!
    • oluncia Re: Zona!! 13.08.05, 21:12
      Mam Zywczyka, no juz tylko dwasmile)
      • pesteczka5 Re: Zona!! 13.08.05, 22:13
        Jak jeszcze jesteście, dołaczam się znowu
        bo:
        -mąż kupił DZIECIOM kolejkę, strasznie drogą. Trzy dni nad nią siedzi, ciągle
        coś szwankuje. Bez kija nie podchodźsad((
        -ja też zła, bo kupa forsy ni stąd ni zowąd, no i on zły. Dzieci już rzecz -
        zarzuciły.
        -PMS. I i tak mogę liczyć tylko na siebie.

        No to pijmy. Dla mnie Ginger.
        • oluncia Re: Pesteczka 13.08.05, 22:32
          Ja wszystko rozumiem, kojejki jak najbardziej, musialabys pokazac swojemu mezowi
          to co zaczyna mi w garazu "wykwitac", kolejki, domki, wodospady itp. to jest
          dopiero wydatek!!
          A Gingers tfuj orenzadasmile)))
          Pozdrawiam
    • ligia76 Re: wypijmy za błędy 13.08.05, 22:53
      Jutro będę piła.
      Piwka nie lubię.
      Jakiś drink pewnie, najbardziej lubię opcję - wódzia + cola.
      Pewnie nie jeden smile
      Starszy syn na działce u koleżanki, młodszy jedzie do mojej mamy.
      Oj będzie się działo smile

      Pozdrowienia
      Ligia
      • agapolo Re: wypijmy za błędy 13.08.05, 23:59
        Anatemko napiję się z Tobą karmi smutasku, ale tylko malutkie piwkosmile
        • ala67 Re: wypijmy za błędy 14.08.05, 01:55
          A ja białe winko wypiłam, la la la
          Jutro replaysmile
          Pozzzdrowieenia...
    • asiawi Re: wypijmy za błędy 14.08.05, 21:40
      dzisiaj piję dębową z pepsi mniam!Piję za błędy swoje i nieswoje...i za was
      drogi mamusie!I tak prawde mówiąc to nie jest mi zbyt wesoło!
    • imzd Re: wypijmy za błędy 16.08.05, 21:59
      no to zdrówko
      ja żubrzykiem (tak to się pisze?)
      ja jestem nieco lepiej zaopatrzona bo jutro wyjerzdzamy nad jezioro i mam
      niezły zapasik w bagażniku (28 szt. ciiiii hi hi hi)
      pozdro Iza
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka