anatemka 13.08.05, 16:59 taki mnie nastrój dzisiaj złapał, pare drobnych problemów, parę smutków, napijecie się ze mną piwa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
escape5 Ja się napiję 13.08.05, 17:17 wywiozłam dzieci do mamy i już wypiłam za znajomymi szampana i wino.A teraz czekając na męża(pracuje wrrrr) piję piwko.Wypijmy za błedy!!Sto lat) Odpowiedz Link Zgłoś
paq Re: Ja się napiję 13.08.05, 17:51 Carlsberg mocno schłodzony na zdrowie:!!!!)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
esensja9301 Re: Ja się napiję 13.08.05, 18:03 dołączam się bo też mam podły nastrój! najchętniej poszłabym gdzieś....ale nie mam z kim Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: Ja się napiję 13.08.05, 18:06 to tak jak ja.... nie mam z kim pójść na piwo... Odpowiedz Link Zgłoś
oluncia Re: wypijmy za błędy 13.08.05, 19:11 Ja juz dzis pisalam w innym waku, ze sama buuu, ze nie mam z kim na piwko, ze z Wroclawia kobitki wymylo, ze smutno.... i jeszcze takie tam. Wypije z wami, jak mi synulcio usnie, kupilam juz na te okazje czteropaczek a co Odpowiedz Link Zgłoś
zuzka2004 Re: wypijmy za błędy 13.08.05, 20:46 Oj dziewczyny ja też bardzo chętnie dołączyłabym do Was bo: -pracy brak -lato się kończy brrr i jakoś tak źle na duszy ale w przeciwieństwie do Was w lodówce brak takiego trunku i chyba pozostaje mi tylko wirtualnie wypić za błędy a więc siup....... Odpowiedz Link Zgłoś
zona_mi Re: wypijmy za błędy 13.08.05, 20:49 Nie bucz. Wrocław się kłania - z Żubrzykiem się podłączam! A ten czteropaczek w majteczkach? Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: wypijmy za błędy 13.08.05, 20:56 A ja mam SRTASZLIWĄ ochotę na winko. Normalnie duszkiem mam ochote wypic. Zaraz mąż kupi i będe pic!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pesteczka5 Re: Zona!! 13.08.05, 22:13 Jak jeszcze jesteście, dołaczam się znowu bo: -mąż kupił DZIECIOM kolejkę, strasznie drogą. Trzy dni nad nią siedzi, ciągle coś szwankuje. Bez kija nie podchodź(( -ja też zła, bo kupa forsy ni stąd ni zowąd, no i on zły. Dzieci już rzecz - zarzuciły. -PMS. I i tak mogę liczyć tylko na siebie. No to pijmy. Dla mnie Ginger. Odpowiedz Link Zgłoś
oluncia Re: Pesteczka 13.08.05, 22:32 Ja wszystko rozumiem, kojejki jak najbardziej, musialabys pokazac swojemu mezowi to co zaczyna mi w garazu "wykwitac", kolejki, domki, wodospady itp. to jest dopiero wydatek!! A Gingers tfuj orenzada))) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ligia76 Re: wypijmy za błędy 13.08.05, 22:53 Jutro będę piła. Piwka nie lubię. Jakiś drink pewnie, najbardziej lubię opcję - wódzia + cola. Pewnie nie jeden Starszy syn na działce u koleżanki, młodszy jedzie do mojej mamy. Oj będzie się działo Pozdrowienia Ligia Odpowiedz Link Zgłoś
agapolo Re: wypijmy za błędy 13.08.05, 23:59 Anatemko napiję się z Tobą karmi smutasku, ale tylko malutkie piwko Odpowiedz Link Zgłoś
ala67 Re: wypijmy za błędy 14.08.05, 01:55 A ja białe winko wypiłam, la la la Jutro replay Pozzzdrowieenia... Odpowiedz Link Zgłoś
asiawi Re: wypijmy za błędy 14.08.05, 21:40 dzisiaj piję dębową z pepsi mniam!Piję za błędy swoje i nieswoje...i za was drogi mamusie!I tak prawde mówiąc to nie jest mi zbyt wesoło! Odpowiedz Link Zgłoś
imzd Re: wypijmy za błędy 16.08.05, 21:59 no to zdrówko ja żubrzykiem (tak to się pisze?) ja jestem nieco lepiej zaopatrzona bo jutro wyjerzdzamy nad jezioro i mam niezły zapasik w bagażniku (28 szt. ciiiii hi hi hi) pozdro Iza Odpowiedz Link Zgłoś