aleksandrynka 24.08.05, 22:07 ... z wakacji )) Bardzo jestem ciekawa, co się tu przez ostatnie 2 tygodnie działo Raczej nie mam szans nadrobić zaległości... Eeee, czy to już uzależnienie? Fajnie, że znowu tu jestem! Pozdrawiam wszystkich pourlopowo! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aleksandrynka Re: wróciłam... 25.08.05, 01:59 czy opalona... W każdym razie zadowolona, o, to, to na pewno! Dzięki! (a ja o tej porze nadal gorączkowo przeszukuję archiwum... ) Odpowiedz Link Zgłoś