Dodaj do ulubionych

wróciłam...

24.08.05, 22:07
... z wakacji smile))
Bardzo jestem ciekawa, co się tu przez ostatnie 2 tygodnie działo smile
Raczej nie mam szans nadrobić zaległości...
Eeee, czy to już uzależnienie?
smile
Fajnie, że znowu tu jestem!
Pozdrawiam wszystkich pourlopowo!
Obserwuj wątek
    • moofka Re: wróciłam... 24.08.05, 22:29
      fajnie smile
      witaj opalona aleksandrynko
      • aleksandrynka Re: wróciłam... 25.08.05, 01:59
        czy opalona... W każdym razie zadowolona, o, to, to na pewno! Dzięki! smile
        (a ja o tej porze nadal gorączkowo przeszukuję archiwum... smile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka