Dodaj do ulubionych

chyba czas się odmeldować ;)))

30.10.06, 20:28
jakoś już tu się staro czuję, skończyłam 25 lat i chyba czas się odmeldować smile))
Już zaczyna mnie denerwować beztroska nastoletnich mamuś i jakoś tak mniej
empatii we mnie. A to niechybny znak że stara dupa ze mnie wink)))) Albo
dojrzałam i podchodze troszkę inaczej do kwestii odpowiedzialności za nowe
życie które powołujemy....
Obserwuj wątek
    • olutek_m Re: chyba czas się odmeldować ;))) 31.10.06, 08:52
      Hanti, chciałabym wykorzystać twoje doświadczenie i podpytać się Ciebie o pare
      rzeczy. Zamierzam starać się niedługo o drugie dziecko. Jednak mam obawy czy
      poradzę sobie z dwójką małych dzieci. Zadowolona jesteś z takiej równicy wieku?
      Pomagał Ci ktoś w opiece nad Kubusiem gdy urodziła się Karolcia?
      Z jednej strony nie chce długo czekać z drugim dzieckiem. Z drugiej jestem pełna
      obaw. Nie ma mi kto pomóc (moi rodzice pracują, Teściowie daleko) Moge liczyć
      tylko na siebie. Tak mi sie marzy drugi maluszek...
      Pozdrawiam!
      • hanti Re: chyba czas się odmeldować ;))) 03.11.06, 20:32
        Olutek, ja jestem bardzo zadowolona z różnicy wieku, na początku troszkę ciężko
        było, ale teraz dzieci są dla siebie najlepszym towarzystwem, nawet na zajęcia
        (rytmikę, plastykę itp) chodzą razem, a Kuba broni Karolę przed chłopakami smile)))
        Nikt mi nie pomaga, bo i mama i teściowa pracują. Teraz przy trzecim dziecku to
        chyba już nawet było łatwiej bo wiedziałam czego się spodziewać i pierwszy raz
        zostałam z dziećmi sama 5 dni po cc, wróciłam do domu, a mąż miał dyżur smile)))
        JAkoś się wszystko dało do kupy poskładać. Tylko czasami doby na sen mi brakuje wink
        • martina.15 Re: chyba czas się odmeldować ;))) 03.11.06, 22:19
          hanti podziwiam mi teraz brakuje czasu na sen przy jednym smile

ale nie wiem czy znasz taka "rozpiske" do smiechu,co sie robi przy pierwszym
          dziecku (wygotowuje smoczek) co przy drugim a co przy nastepnych (wyciera sie
          smoczek o spodnie i wklada malcowi do dzioba, itp).mam wrazenie ze odpowiednie
          podejscie to podstawa smile

a czy Ty wiesz dlaczego rodzilas wczesniaki?
          • hanti Re: chyba czas się odmeldować ;))) 06.11.06, 18:48
            martina.15 napisała:

> ale nie wiem czy znasz taka "rozpiske" do smiechu,co sie robi przy pierwszym
            > dziecku (wygotowuje smoczek) co przy drugim a co przy nastepnych (wyciera sie
            > smoczek o spodnie i wklada malcowi do dzioba, itp).mam wrazenie ze odpowiednie
            > podejscie to podstawa smile

rozpiskę znam, uśmiałam się z niej zdrowo, bo czytałam ją jak byłam z Kinią w
            ciąży smile)) mocno przerysowana, ale w pełni oddaje dystans z jakim podchodzi się
            do pierdół wink
            >
            > a czy Ty wiesz dlaczego rodzilas wczesniaki?

wiem, ja mam niewydolność szyjki macicy i to że z Sysią tyle czasu wytrzmałyśmy
            2 w 1 to cud mojego ginka smile))
    • kamulek_20 Re: chyba czas się odmeldować ;))) 05.11.06, 19:32
      ja dzisiaj się zameldowałam!!!!hi!!i jakoś tak patrzę i patrzę że te fora dla
      młodziutkich mamusiek nie są tak bardzo oblegane chociaż nie jest nas aż tak
      mało!!!na innych forach aż czasami piszczy od rozmów!!!!hi!!!a tutaj spokój i
      spokój, ale cieszę się że wreszcie znalazłam cos dla siebie i mojej córci i mam
      nadzieję że tu się odnajdę!!chociaz na tamtych forach też jest super,nawet gdy
      rozmawiam ze starszymi o wiele mamami!!!!pozdrowienia dla wszystkich!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka