IP: *.* 02.09.02, 20:50
Witam, dzisiaj wyłączyło mi się większość programów na Cyfrze, chciałabym wiedzieć czy to tylko mnie czy wam też się coś dzieje..............Pozdrawiam-Marta
Obserwuj wątek
    • Gość: Miśk@ Re: Cyfra + IP: *.* 02.09.02, 22:19
      A oplacilas rachunki?? I masz dobrze przekierowana antene???Zadzwon do nich,niech puszcza sygnal i po klopocie!!!U mnie wszystko jest normalnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka