Gość: żona
IP: *.*
11.03.03, 13:08
Dość często na forum powraca temat Nutramigenu. Nawet teraz. I musze przyznać, że nieświadomość jego przeznaczenia zaczyna mnie zdumiewać. Sama nie jestem miłośnikiem tego specyfiku, ale w końcu nie został on stworzony po to żeby się nim objadać i po nim mlaskać. Jest po to, żeby nasze dzieci, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą jeść "normalnego" mleka mogły normalnie żyć i zdrowo się rozwijać. Matka, która ze wstrętem podaje dziecku butelkę z "ochydnym" paskudztwem wyrządza mu krzywdę. To nie tylko dobrze zbilansowane "mleko zastępcze" ale przede wszystkim lek. Skoro bez mrugnięcia okiem podajemy dzeciom antybiotyki, leczki przeciwalergiczne itp, które nie zawsze mają zachęcający smak, to dlaczego taki opór mamy przed Nutramigenem? W przypadku dzieci z alergią pokarmową jest to lek podstawowy i szukanie na siłę innych rozwiązań jest - delikatnie mówiąc - niemądre.danka