Dodaj do ulubionych

probosz grozi ekskomuniką ?

06.06.07, 15:05
przeczytałam i oczy nadal przecieram...

wiadomosci.onet.pl/1548965,11,item.html
Obserwuj wątek
    • iwoniaw No, biskup powinien się zainteresować 06.06.07, 15:06
      i na dywanik proboszcza zawezwać. Tak kreciej roboty by żaden antyklerykał nie
      dał rady kościołowi zrobić, choćby nie wiem jak się spinał...
    • shady27 to jakis oszolom 06.06.07, 15:07
      niestey wielu wariatow w imie boga wyglasza takie kretynskie teksty jak on
      • chipsi Re: to jakis oszolom 06.06.07, 15:10
        Dokładnie. Potem się ktoś na takiego natknie i już ma wyrobione zdanie na temat
        całego kościoła.
        • lola211 Re: to jakis oszolom 06.06.07, 15:15
          Ze ksiadz bredzi to mnie akurat nie dziwi.
          Natomiast rozwala mnie postawa dyrektorki- organu, ktory powinien byc
          swiatopogladowo neutralny, a jest przykoscielny.
    • net79 Re: probosz grozi ekskomuniką ? 06.06.07, 15:10
      Nooooooooo i wszystko na temat;DDDDDDD
    • mamooschka Re: probosz grozi ekskomuniką ? 06.06.07, 15:12
      Ech, słów coraz częściej brakuje... To znaczy słów cenzuralnych.
    • ethomas Re: probosz grozi ekskomuniką ? 06.06.07, 15:15
      Oki zrozumiem, ze ksiedzu sie we lbie poprzewracalo... nie jemu pierwszemu, ale
      zeby dyrektorka szkoly miala takie poglady????? Jak juz ktos napisal w
      komentarzach, to co jak patronem jest Sienkiewicz to wszyscy Krzyzakami mamy
      byc???????

      Rece i nogi opadaja....

      Stwierdzenie, ze WYZNACZA sie nauczycieli do budowania oltarza...
      Masakra....
      • syriana Re: probosz grozi ekskomuniką ? 06.06.07, 15:32
        he he

        no co Wy, to przecież skala makro tego co na górze się dzieje
        i jak tu tacy księża nie mają prawa czuć się siłą, skoro takie panie dyrektorki
        im same do stóp padają..?
        • syriana skala mikro 06.06.07, 15:33
          znaczy się
          a nie makro cash and carry wink
    • elag3 Re: probosz grozi ekskomuniką ? 06.06.07, 15:44
      Księdzu ,,władza" oderzyła do głowy - jak widzę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka