aga_k44
16.06.07, 13:41
Hej, mam do Was pytanie dotyczące stopni. Czy ważne są dla Was stopnie, to jak
dziecko wypadnie na koniec roku? Moja córka się dobrze uczy i jest zdolna, w
tym roku jest bardzo rozczarowana, bo zabrakło jej jednej 5 do czerwonego
paska. Pani z muzyki postawiła jej 4, bo złapała jakąś pałę za nieodrobioną
pracę domową. I muszę przyznać, że jestem wkurzona, że przez "głupią" muzykę
nie ma paska/ Coraz bardziej, że przekonuję, że oceny nie są wymierne i nic
nie znaczą. U córki jest dużo słabszych od niej dzieci, które w tym roku będą
miały pasek. Jaki macie stosunek do ocen, które dzieci zbierają w szkole?
Pozdrowienia z Krakowa