Od dłuższego czasu na forum egzystuje sobie na forum wątek "rozpakowane",
takie jakby forum w forum, zastanawiam się, czy dziewczyny nie mogą sobie
założyć prywatnego forum i że jakoś do tej pory nikt na ich pogaduszki nie
zwrócił uwagi, nie żeby mi przeszkadzały
Ale może ktoś mi wytłumaczy ten fenomen ???