Dodaj do ulubionych

Kim są "Rozpakowane" ???

07.02.08, 13:20
Od dłuższego czasu na forum egzystuje sobie na forum wątek "rozpakowane",
takie jakby forum w forum, zastanawiam się, czy dziewczyny nie mogą sobie
założyć prywatnego forum i że jakoś do tej pory nikt na ich pogaduszki nie
zwrócił uwagi, nie żeby mi przeszkadzały smile

Ale może ktoś mi wytłumaczy ten fenomen ???
Obserwuj wątek
    • fajka7 Re: Kim są "Rozpakowane" ??? 07.02.08, 13:33
      Fenomen?
      Dziewczyny zalozyly sobie watek i sobie pisza i w czym problem? Malo
      tu watkow? Moze i moga zalozyc sobie forum, ale nie chca albo
      jeszcze nie chca. Wolno im i wyjasnij prosze w jakim sensie ktos
      mialby zwracac na to uwage. Bo rozumiem, ze moderator zwroci jesli
      lamia zasady swietej etykiety, ale jesli nie, to czym tu sie
      interesowac?
    • laura801 odpowiedź 07.02.08, 13:38
      nie mamy potrzeby zakładania prywatnego forumwink

      będąc w 9 miesiącu ciąży założyłam post na forum ciąża i poród, aby lżej znieść
      trudy ostatniego miesiąca ciąży, watek zaczął żyć własnym życiem.

      Urodziłyśmy dzieci mniej więcej w tym samym czasie, przeniosłyśmy się na
      niemowlę, ale zostałyśmy zmuszone do przeprowadzki na forum emama.

      Nasze dzieci maja 3-4 miesiące, a na rozpakowanych tworzymy pewna grupę
      wsparcia, spotykamy się.

      pozdrawiam
      • dorotamakota1 Re: odpowiedź 07.02.08, 13:41
        laura801 napisała:

        > nie mamy potrzeby zakładania prywatnego forumwink
        >
        > będąc w 9 miesiącu ciąży założyłam post na forum ciąża i poród, aby lżej znieść
        > trudy ostatniego miesiąca ciąży, watek zaczął żyć własnym życiem.
        >
        > Urodziłyśmy dzieci mniej więcej w tym samym czasie, przeniosłyśmy się na
        > niemowlę, ale zostałyśmy zmuszone do przeprowadzki na forum emama.
        >
        > Nasze dzieci maja 3-4 miesiące, a na rozpakowanych tworzymy pewna grupę
        > wsparcia, spotykamy się.
        >
        I dlatego ja również jestem za założeniem forum prywatnegowink.
      • karambol45 Re: odpowiedź 07.02.08, 13:42
        a dlaczego zostałyście usunięte z forum NIEMOWLE chyba tam bardziej
        b taki wątek pasował
        nie rozumiem moderatora
        nie mam nic przeciwko ale na forum NIEMOWLE skorzystałyby też i inne
        mamy 3-4 miesięczniaków
        ale może się mylę
        • b.bujak Re: odpowiedź 07.02.08, 14:25
          bo to wątek - jak napisała autorka o "marudzeniu" i zasadniczo
          rzeczywiście jest wątkiem pogaduszkowym a nie ściśle o pielęgnacji i
          rozwoju niemowląt;
          inne mamy 3-4 miesięczniaków też mogą bywać na forum emama, więc tu
          mogą skorzystać z tego wątku;

          pozdrawiam
          moderatorka forum Niemowlę
      • owianka Re: odpowiedź 07.02.08, 13:42
        Ale czemu nie wolicie forum? Przecież to jest o wiele lepsza forma -
        przejrzystsza, rożne tematy poruszane w różnych wątkach, i szybciej chodzi niż
        wątek na ponad 1000 postów... Już nie mówiąc o tym, że może być np. ukryte...

        PS. Pytam z ciekawości, bo mi Wasz wątek wcale a wcale a wcale nie przeszkadza,
        bardzo Was lubię smile
        • beniusia79 Re: odpowiedź 07.02.08, 13:50
          ja tez nie mam nic przeciwko, wasz watek mi nie przeszkadza. dziwie
          sie tylko, ze nie chcecie zalozyc prywatnego forum. forum takie
          byloby bardziej przejrzyste, moglybyscie zakladac watki o roznej
          tematyce... nie wiem jak sie lapiecie w tym watku o tysiacu
          wpisach? ja trace rozeznanie w watku, ktory sledzilam od poczatku i
          ktory ma np. przeszlo 100 wpisow, a co dopiero 1000...
          • morgen_stern Re: odpowiedź 07.02.08, 13:55
            Ja równiez optuję za osobnym forum, bo w ogóle się z anmi nie
            integrujecie wink Nie można się czepnąć, obśmiać, żaden z was
            pożytek tongue_out

            A fascynuje mnie przede wszystkim - dlaczego "rozpakowane"??? Bo
            rozpakowane z dzieciaków, w sensie z brzuchów? Hehhe
            • fetraska rozpakowana:) 07.02.08, 14:02
              Morgen masz rację właśnie o to rozpakowanie nam chodzismile

              A co do osobnego, prywatnego forum- my poprostu nie czujemy takiej
              potrzeby i cieszymy sie jak od czasu do czasu ktoś nowy do nas
              zajrzysmile

              A tek z drugiej strony po co mamy sie zamykać?
              Nie denerwują was te zamknięte fora, do których aby się dostać,
              trzeba przejść wnikliwszą rekrutację niż do ABW?

              Poza tym my nie gubimy się w naszym wątku, bo jak widać często do
              niego zaglądamysmile

              Pozdrawiam wszystkie zainteresowanesmile
              • hexella Re: rozpakowana:) 07.02.08, 14:08
                ale nie musicie się przecież zamykać, możecie być forum otwartym.

                Mnie nie przeszkadzacie, przyzwyczaiłam się do tego wątku i może
                nawet by mi go brakowało?wink
            • laura801 Re: odpowiedź 07.02.08, 14:11
              dokładnie rozpakowane z dzieciakówwink

              nie integrujemy się pewnie z Wami, bo na początku zostałyśmy zaatakowane o kupki
              czy tam zupki, jakby temat był mniej ważny od stylisty Kingi Rusin czy Majewski
              to świrwink)))))

              a fenomen polega na tym ,że my się zaczęłyśmy przyjaźnić i jesteśmy dla siebie
              wsparciem, w naszych wypowiedziach nie ma jaduwink))

              w imieniu Rozpakowanych dzięki za wyrazy sympatii, to dobrze, że nie
              przeszkadzamy, bo właściwie w czym??
              • owianka Re: odpowiedź 07.02.08, 14:41
                W niczym, uprzedziłyśmy ew. zarzut, że co nam przeszkadza smile
              • dlania Re: odpowiedź 07.02.08, 20:50
                laura801 napisała:
                > dokładnie rozpakowane z dzieciakówwink
                > nie integrujemy się pewnie z Wami, bo na początku zostałyśmy zaatakowane o
                kupki czy tam zupki, jakby temat był mniej ważny od stylisty Kingi Rusin czy
                Majewski to świrwink)))))


                O matko! Ja kiedys załozyłam wątek pt. "Majewski to świr!", ale to było...
                własnie jakieś 4 miesiace temu...wink Ale masz pamięc! Naprawdę był aż taki
                głupi?wink)))
    • gaja78 Re: Kim są "Rozpakowane" ??? 07.02.08, 14:41
      Ja myślę, że wątek "Rozpakowane" to protest wymierzony w koncepcję struktury
      organizacyjnej forum.gazeta.pl ;P

      I jednocześnie świadectwo tego, że Polak naprawdę potrafi i wytrzyma wszystko.
      Nawet czas odświeżania wątku złożonego z ponad 1000 postów wink))

      Ps. Mnie ten wątek w ogóle nie przeszkadza. Po prostu podziwiam dziewczyny za
      cierpliwość w sprawdzaniu pojemności jednego wacika big_grin Sama jestem ciekawa
      (czysto technicznie) kiedy wacik się wypnie i powie "dość".
    • lila1974 Re: Kim są "Rozpakowane" ??? 07.02.08, 15:09
      Nie bardzo rozumiem dlaczego miałyby zakłądać osobne forum ...
      pewnie z czasem do tego dorosną, niemniej jednak uważam, z emają
      pełne prawo gadać sobie we własnym wątku, skro ten traktuje nie
      tylko o zupie i kupie niemowlaka (wóczas polecialby na Niemowlę) a o
      rozterkach mam tych niemowlaków.
    • croyance Re: Kim są "Rozpakowane" ??? 07.02.08, 16:02
      He he, od dluzszego czasu sie zastanawiam, o czym ten watek moze
      byc, ale jakos nie chce mi sie sprawdzic. Wytlumaczylam sobie, ze
      jesli 'rozpakowane', to pewnie chodzi o jakas przeprowadzke i
      dziewczyny radza w kwestiach urzadzenia mieszkania big_grin
      • mala_wronka Re: Kim są "Rozpakowane" ??? 07.02.08, 16:24
        hej ja się staram integrować czasem, pomiędzy jedną kupką a drugąsmile
        a własnego forum nie zakładamy ponieważ jest nas 9 i raczej nie ma
        sensu zakładanie nowego forum i pojedyncze wątki, tak nam wygodniej.
        Cieszymy się że wam nie za bardzo przeszkadzamy. I szczerze to coraz
        mniej o niemowlakach, a więcej o nas samych piszemy. Zapraszamy jak
        ktoś ma ochotę, nie gryziemysmile
    • beata985 Re: Kim są "Rozpakowane" ??? 07.02.08, 17:28
      no pacz pani a ja myślałam, ze takie rzeczy to na salonie
      ...i nie żebym sie czepiała rozpakowanych, tylko pamiętam fajne
      wątki, które tu miały sie dobrze a po wywaleniu umarłysad
      Klara, wątki o seksie czy gry w które namiętnie tu swego czasu
      grałyśmy...az do usuniecia...
    • elza78 fenomen 07.02.08, 17:37
      pierwszy watek powyzej 50 wpisow w ktorym nie ma dymu hehehe
      • wroan Re: fenomen 07.02.08, 17:57
        Jako jedna z rozapkowanych dziekuję za wyrazy wsparcia smile ale
        naparwdę serdecznie zapraszamy, jedna z naszych dziewczyn przysła
        znacznie później, z tego co pamiętam.
        Ja powiem tak: reguły ustala portal. A my się podporządkujemy jeśli
        będzie taka potrzeba. Skoro chcą nas tutaj i nie namawiają na priv
        to znaczy że im to jest potrzebne.
        Uważam zreztą, że dla kogoś kto am na przykład takie tygodniowe
        dziecko i jest kompletnie zagubiony to prześledzenie tych dokłądnie
        identycznych rozterek, etapów, pytan może przynieść ulgę. Mnie o to
        dokładnie chodzi.
    • wegatka Re: Kim są "Rozpakowane" ??? 07.02.08, 20:45
      Niestety wątek może mieć maksymalnie 2500 wpisów, więc będziecie kiedyś musiały
      założyć drugi.
      • wroan Re: Kim są "Rozpakowane" ??? 08.02.08, 00:47
        No patrz pani co za niefart smile To będą rozpakowane 2 . moze nikt się
        nie domyśli smile
        • laura801 Re: Kim są "Rozpakowane" ??? 08.02.08, 10:38
          Wroan rozpakowane 2 to banalne, może "cycki do góry"wink))))))))
          • ibulka Re: Kim są "Rozpakowane" ??? 08.02.08, 10:45
            albo 'tipsy w górę' wink

            modne było swego czasu, kiedy wszystkie lalunie w przedziale wiekowym 13 - ?
            latały z metrowymi, oczojebnymi, różowymi tipsami ozdobionymi obowiązkowo
            brokacikiem i słit naklejeczkami.
            • dzagaa20 Re: Kim są "Rozpakowane" ??? 08.02.08, 16:41
              na szczęście te czasy minęły i teraz obowiązuje "cycki do góry" - przynajmniej
              nas - rozpakowane smile

              rozpakowana
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka