superslaw
02.06.09, 14:48
powiedzcie mi proszę czy ktoś po rachunkowości i finansach , na AE zaocznie,
bez praktyki i przygotowania, może po ogronie pracy magisterskiej -zdawać
egzaminy i uczyć się na rewidenta?? ta osoba w ogóle nie ma przygotowania
księgowego (to moja kuzynka)...niby jest założona praktyka w zawodzie
rewidenta u biegłego ale czy to ma sens w ogole u kogos bez przygotowania
praktycznego..