Dodaj do ulubionych

Mamy księgowe i rewidentki- doradzcie

02.06.09, 14:48
powiedzcie mi proszę czy ktoś po rachunkowości i finansach , na AE zaocznie,
bez praktyki i przygotowania, może po ogronie pracy magisterskiej -zdawać
egzaminy i uczyć się na rewidenta?? ta osoba w ogóle nie ma przygotowania
księgowego (to moja kuzynka)...niby jest założona praktyka w zawodzie
rewidenta u biegłego ale czy to ma sens w ogole u kogos bez przygotowania
praktycznego..
Obserwuj wątek
    • alabama8 Re: Mamy księgowe i rewidentki- doradzcie 02.06.09, 15:11
      Coś mi się wydaje że ty tej kuzynki strasznie nie lubisz.
      Tak, ktoś po finansach i rachunkowości może uczyć się na rewidenta.
      Ktoś kto studiował finanse i rachunkowość ma oględne pojęcie o
      księgowości. Kotku, na studiach nie ma takiego przedmiotu jak
      księgowość. Są Finanse (takie i owakie), rachunkowość i w całości to
      dobra podstawa do bycia rewidentem, audytorem czy księgowym.
      • superslaw Re: rozumiem 02.06.09, 16:04
        bo sama mam licencjat z rach. jednak ja jej radzilam staz w biurze rachunkowym
        najpierw...
        • e_r_i_n Re: rozumiem 02.06.09, 17:46
          Znam super biegłego po chemii.
          Tak, jak najbardziej można zacząć zdawać egzaminy na biegłego. To trwa, pewnie
          ze dwa lata co najmniej - spokojnie się wtedy praktykę zdobędzie. Aplikację
          zacząć można dopiero po 7 zaliczonych egzaminach.
          Często nawet niektóre egzaminy ma się z głowy, jak się właściwą uczelnię skończyło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka