Dodaj do ulubionych

rolkarze - jak się nauczyć jeździć?

10.05.10, 20:06
podpatruję was gdy sobie dziarsko maszeruję alejką wzdłuż morza... czy w miarę
sprawna osoba po czterdziestce może się nauczyć jeździć na rolkach?
Od czego zacząć?
Jakieś rady?
Obserwuj wątek
    • Gość: matylda [...] IP: *.foebud.org 12.05.10, 18:19
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • trollik.morski Re: rolkarze - jak się nauczyć jeździć? 12.05.10, 18:58
        Madzia, ty masz łeb 6x9:O
    • Gość: awe26 z mojego wpisu chyba wynika, że jestem kobietą??? IP: 62.61.58.* 12.05.10, 22:01
      jeśli ktoś nie doczytał to jestem...
      o normalnej figurze...ćwiczę regularnie na sali, więc opcja z biskupem odpada...
      nie wiem co to porche...

      A jakieś bardziej sensowne rady?
    • jantoni.jajcorz Re: rolkarze - jak się nauczyć jeździć? 13.05.10, 11:47
      Gość portalu: :+: napisał(a):
      > Fakt, jak kobitka mądra ....
      Małolacie, nie bywasz na ścieżce nadmorskiej to i piszesz głupoty!
      Można na niej popatrzeć na zgredów [na moje kaprawe oko ok. 70-
      letnich], którzy wywijają tak, że miło popatrzeć:P
      • Gość: awe26 dzięki za komplement "małolacie" IP: 62.61.58.* 13.05.10, 19:35
        bywam regularnie, raz w tygodniu, 7.30, Sopot-Zaspa-Sopot...
        pytam "jak się nauczyć"... rozumiesz? JAK?
        wiem, że można... pytam: jak? aby się nie potłuc, nie zniechęcić...
        rozumiesz? jak?
        Poza tym jeśli jakiś mój rówieśnik lata na kite'cie to wcale nie
        znaczy, że i ja się nauczę... rozumiesz?
        • Gość: or: (gość portalu) Re: dzięki za komplement "małolacie" IP: *.chello.pl 13.05.10, 21:50
          i na chuj się unosisz? spoko gościu.
          naucz się dobrze, bo jak nie to lecisz na mordę i ryj cały w szramach.
          a co do zniechęcenia, to trzeba mieć żelazową wolę by to znieść.
          • Gość: anka do awe26 IP: 213.192.88.* 14.05.10, 13:56
            Awe, jeśli jesteś sprawna i ćwiczysz, na pewno dasz sobie radę. Ja uczyłam się w
            "starszym wieku". Nie miałam od kogo pożyczyć rolek aby sprawdzić, jak to jest,
            więc kupiłam i nie żałuję. Najpierw jeździłam powoli i ostrożnie, potem coraz
            śmielej i szybciej. To nie jest trudne. Podobnie jak na łyżwach, jednak hamuje
            się inaczej. Upadki się zdarzają, może ktoś wpaść na Ciebie, dlatego ochraniacze
            są konieczne. Nie kupuj tanich rolek, bo to strata pieniędzy, dobrze się jeździ
            tylko na dobrych. Obok Klifu w Orłowie jest mały sklep (vis a vis McDonalda), w
            którym na pewno doradzą Ci jaki sprzęt kupić i polecą ludzi, którzy uczą jazdy.
            Powodzenia.
            • Gość: anka Re: do awe26 IP: 213.192.88.* 14.05.10, 14:00
              A swoją drogą, dlaczego jest tyle chamstwa na tym forum? Czy ci, co umieją
              pisać tylko wulgarnie, nie mogą wyżywać się gdzie indziej?
              • jantoni.jajcorz Re: do awe26 + ani 14.05.10, 15:50
                Niewinna Aniu, tzw. niecenzuralne słowa nie koniecznie
                świadczą o chamstwie!!
                Dla mnie ten styl jest zabawny, tak długo póki nie ma cech świadomej
                obrazy.
                Za młodych lat, w wakacje, dorabiałem sobie w firmie budowlanej.
                Uszy by ci zwisły, gdybyś usłyszała Antka:O On tylko komunikował
                nam przeżycia z poprzedniego wieczoru...
                • Gość: niewinna ania Re: do awe26 + ani IP: 213.192.88.* 14.05.10, 18:26
                  Dla mnie ten "styl" wcale nie jest zabawny tylko ordynarny. Nie mam ochoty słuchać ani czytać języka, od którego zwisają uszy czy cokolwiek. Gdybym chciała, to bym nie czytała forum, tylko poszłabym na budowę posłuchać Antka.
                  • zgred.polarny Re: do awe26 + ani 14.05.10, 18:34
                    Młoda jesteś:P
                    Podrośniesz, dorośniesz i staniesz się bardziej tolerancyjna...
                    PS
                    Brak przymusu czytania wszytkiego!
          • jantoni.jajcorz Re: dzięki za komplement "małolacie" 14.05.10, 15:42
            Gość portalu: or: (gość portalu) napisał(a):
            > i na chuj się unosisz? spoko gościu.
            I to jest właściwa ocena stanu emocjonalnego małoletniego forumowicza
            [czki]:O
            Facjata w szramach skutkuje staropanieństem:(
        • jantoni.jajcorz Re: dzięki za komplement "małolacie" 14.05.10, 15:38
          W porównaniu [wiekowym] ze mną to jesteś małolatka] i ciesz się z
          tego
          :)
          O 7.30 to porządne zgredy zastanawiają się o której wstać:P
          Ja ich [zgredów na rolkach] oglądam [z siodełka rowerowego] po 10-
          tej. I nie codziennie ich widuję.
          Podobno rolkarze mają swój punkt zborny przy Chilli Willi. Nie
          pytałem o której, ponieważ nie produkuje się rolek, które
          wytrzymałyby mój ciężar:P
          • Gość: łucja [...] IP: *.chello.pl 14.05.10, 16:59
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka