Dodaj do ulubionych

Zdrowa woda dla Wyspy

IP: 91.192.76.* 14.01.12, 12:06
"Mieszkańcy Wyspy Sobieszewskiej będą mogli wkrótce poznać szczegóły inwestycji GIWK na swoim osiedlu. Inwestor organizuje dwa otwarte spotkania z mieszkańcami ...."
Panie Macieju. To Rada Osiedla W.S. organizuje spotkania z mieszkańcami a GIWK na tych spotkaniach przedstawi informacje dotyczące budowy wodociągu www.radawyspy.tk/

Zapraszamy mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej na spotkania informacyjne, na których zostaną przedstawione ważne informacje dotyczące m.in.:
- rozpoczęcia budowy magistrali wodociągowej oraz wieżowego zbiornika wody,
- gazyfikacji,
- wprowadzenia od 1 kwietnia b.r. systemu dualnego (suche i mokre) segregacji śmieci,
- remontu mostu pontonowego oraz budowy nowego mostu w Sobieszewie,
- dokończenia budowy kanalizacji,
- możliwości lokalizacji nowego cmentarza na Wyspie Sobieszewskiej,

Spotkania odbędą się:
25 stycznia b.r. o godz. 18:00 w Zespole Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego Nr 1 ul. Tęczowa 6, Gdańsk Sobieszewo
oraz
26 stycznia b.r. o godz. 18:00 w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 25 im. Daniela Gabriela Fahrenheita ul. Boguckiego 44, Gdańsk Świbno.
Obserwuj wątek
  • Gość: insider Mieszkańcy Wyspy czekają na zdrową wodę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.12, 16:36
   "Mam jednak nadzieję, że w drugim, trzecim kwartale 2013 roku u wszystkich mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej oraz Płoni Wielkiej poleci z kranów czysta, zdrowa woda"

   Guzik prawda, wcale nie wszyscy, nie wiem nawet czy połowa. Dotyczy to mieszkańców Sobieszewa i Górek Zachodnich. Wystarczy wziąć mapę, żeby się przekonać, że Wyspa Sobieszewska jest o wiele większa.
   I po co tak kłamać, panie Skarbek?

   Poniżej fragment tekstu ze strony Rady Osiedla z dokładnym przebiegiem wodociągu.
   "Rozpoczęła się budowa około 7 kilometrowej sieci, która połączy Wyspę Sobieszewską i Płonię Wielką z gdańskim systemem wodociągowym. Pierwszy etap prac obejmuje budowę sieci w ul. Przełom (Górki Zachodnie). Przez najbliższe miesiące wykonywane będą także metodą przewiertu sterowanego przejścia wodociągu pod Wisłą Śmiałą i Wisłą Martwą. W kolejnych etapach prace będą przebiegać według następującego harmonogramu:
   II kwartał 2012 r. – IV kwartał 2012 r.
   II etap: Budowa sieci wodociągowej w ul. Nadwiślańskiej (od Wisły Śmiałej do ul. Tęczowej).
   III kwartał 2012 r. – III kwartał 2013 r.
   III etap: Budowa sieci wodociągowej w ul. Tęczowej, Księżycowej, wzdłuż istniejących kolektorów ściekowych na terenach leśnych, ul. Lazurowej)."

   • Gość: Budyń kłamie W Gdańsku woda jest bardzo twarda IP: *.dynamic.chello.pl 14.01.12, 20:52
    Twarda woda w Gdańsku powoduje odkładanie kamieni w nerkach, szybsze zużycie armatury, szybsze brudzenie się wanien, kibli i kabin konieczność używania wiele większej ilości detergentów do mycia itp. Ta "super" woda wymaga zainstalowania w domu zmiękczacza za parę tysięcy bo inaczej nie nadaje się nawet do zdrowego mycia rąk. Za taką "super" wodę Budyń każe nam płacić prawie najdrożej w Polsce.
  • Gość: ixi tak samo DOBRĄ? IP: *.net.stream.pl 14.01.12, 18:24
   Na przymorzu herbata zrobiona z kranowki jest metna. To nazywaja DOBRA woda?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka