Gość: stracxh ... IP: *.home.aster.pl 13.09.12, 15:47 Z ewolucji się biorą. Kiedyś jego przodkowie byli tak głupi jak Ty ale nie tracili czasu, rozwijali się i dziś ich potomek ma poczucie humoru i zdolność ogarnięcia rzeczywistości, której Ty nigdy nie posiądziesz... i niestety Twoje dzieci prawdopodobnie też nie. Będziesz tak zwanym głupim wulgarnym plebsem, który niczego nie rozumie i wszystkiego nienawidzi. Odpowiedz Link Zgłoś
angielski_kochanek Re: Mecz w TV Trwam? 'Wyłożymy milion' 13.09.12, 16:47 Nie 'wyłożymy milion', tylko 'babcie wyłożą milion'. Twoja babcia, moja babcia, jego babcia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maxxi Re: Mecz w TV Trwam? Wyłożymy milion! IP: 173.233.198.* 13.09.12, 17:00 Jezeli Bog stworzyl czlowieka na podobienstwo swoje, to... na czyje podobienstwo stworzyl niejakiego 'ojca' Rydzyka??? Odpowiedz Link Zgłoś
amoll2005 Poseł Andrzej Jaworski: Telewizja Trwam wyłoży ... 13.09.12, 15:48 ja obejrzę w TV Trwam, lepsze to niż w PPV Odpowiedz Link Zgłoś
pasjonat102 Poseł Andrzej Jaworski: Telewizja Trwam wyłoży ... 13.09.12, 15:50 Wydaje mi się, że telewizja Trwam nie może emitować reklam, więc chyba próżna nadzieja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu TV Trwam = wolne media? IP: *.ip.netia.com.pl 13.09.12, 15:50 chyba się komuś posrało. czy będąc gejem dostanę tam czas antenowy na swój program? nie? to to nie są wolne media. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: liland pray per view IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.12, 16:01 www.tyramisiu.pl/4046/pray_per_view.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: top-fan Poseł Andrzej Jaworski: Telewizja Trwam wyłoży ... IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.09.12, 16:01 Nawet gdyby wszstkie zakonnice biegały tam nago, tej szmatławej telewizji nie włącze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pikus Jaworski pisobolszewicki łajdak i kanalia kpi IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.09.12, 16:07 ....kpi z państwa i prawa. Doskonale wie ten łajdak i kanalia, że Belzebub z Torunia ma licencję nadawcy społecznego o określonym profilu. Wie ta kanalia i łajdak, ze Belzebub z Torunia jest zwolniony z wszelkich opłat, a mimo to bezczelnie śmieje się w twarz państwu. Jesteśmy słabym i głupim narodem, skoro takie kanalie i łajdaki jak Jaworski wchodzą do parlamentu! Odpowiedz Link Zgłoś
kapitalmarksa Poseł Andrzej Jaworski: Telewizja Trwam wyłoży ... 13.09.12, 16:07 To kłamstwo, Trwam ma najmniej pieniędzy od wymienionych stacji, przecież dlatego nie będą w multipleksie, każdy kto głupi o tym wie. Odpowiedz Link Zgłoś
emesz20 Poseł Andrzej Jaworski: Telewizja Trwam wyłoży ... 13.09.12, 16:09 Świetne miejsce do transmisji wypocin polskich piłkarzyków. Alleluja i do przodu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek Poseł Andrzej Jaworski: Telewizja Trwam wyłoży ... IP: *.home.aster.pl 13.09.12, 16:10 Problem jest chyba w zasięgu TV Trwam. Ogólnopolska to ona nie jest (i na szczęście nie będzie).. Odpowiedz Link Zgłoś
mp.1976 Poseł Andrzej Jaworski: Telewizja Trwam wyłoży ... 13.09.12, 16:17 i tak wolę za darmo transmisję w necie :) SOPCAST Rules :) Od trwam telewizor mógłby się zepsuć, tam szatańskie moce mają wpływy :) Ciemna strona mocy z ciemnym ludem i tak to kupi :pp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wilem poseł pis w czasie pracy załatwia sprawy innych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.12, 16:18 instytucji !! to kpina !! zwolinc go z pracy !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jak tam a telebim bedzie na jasnej gorze? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.12, 16:19 zdrowo sie czujemy? Odpowiedz Link Zgłoś
tibnor Ja z trochę innej beczki... 13.09.12, 16:19 Tak patrzę na zdjęcie Pana Posła A. Jaworskiego, i zastanawiam się, dlaczego czołowi przedstawiciele partii znanej pod skrótem PiS nie mają rysów twarzy? No bo popatrzcie: - pan Hofman - buzia gładka, rysów brak - pan Jaworski - jak wyżej - pan Błaszczak - no nie, przepraszam, jakieś ślady są - pan Kamiński, ten od CBA - twarz wymyta do czysta Ponadto pochodni z PiS'u: Ziobro, Kamiński ten inny, Kurski, Mularczyk... To geny, środowisko czy też coś poważniejszego? Jeden Macierewicz się odróżnia, ale On to się odróżnia od wszystkiego i wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: placek Re: Ja z trochę innej beczki... IP: *.adsl.inetia.pl 13.09.12, 17:10 tibnor napisał: > Tak patrzę na zdjęcie Pana Posła A. Jaworskiego, i zastanawiam się, dlaczego cz > ołowi przedstawiciele partii znanej pod skrótem PiS nie mają rysów twarzy? > No bo popatrzcie: > - pan Hofman - buzia gładka, rysów brak > - pan Jaworski - jak wyżej > - pan Błaszczak - no nie, przepraszam, jakieś ślady są > - pan Kamiński, ten od CBA - twarz wymyta do czysta > Ponadto pochodni z PiS'u: Ziobro, Kamiński ten inny, Kurski, Mularczyk... > To geny, środowisko czy też coś poważniejszego? > Jeden Macierewicz się odróżnia, ale On to się odróżnia od wszystkiego i wszystk > ich. ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////// A u Ciebie to zapewne i dupa wykazuje jakieś rysy, szczególnie po dłuższym siedzeniu. Panie Freud. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubek Hahaha to bedzie mecz polska anglia czyli IP: *.sm-rozstaje.pl 13.09.12, 16:22 CZYLI NIE BEDZIE PROBLEMOW ZE ZNALEZIENIEM ANGIELSKEIJ TRANSMISJI W NECIE ZA DARMO :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pikus Dla pisoblszewiskich fałszerzy IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.09.12, 16:23 Z oficjalnych dokumentów KRRiT: "......W związku z tym na posiedzeniu 16 lipca 2012 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o upoważnieniu Przewodniczącego KRRiT do wydania decyzji koncesyjnej na nadawanie przez Fundacje „Lux Veritatis” programu telewizyjnego TV Trwam na kolejny okres 10 lat, po uzgodnieniu warunków technicznych z Prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Fundacja „Lux Veritatis”, nadawca programu telewizyjnego „Trwam” wykonuje koncesje na rozpowszechnianie programu w sposób rozsiewczy satelitarny o charakterze edukacyjno-poradniczym i religijnym od 12 marca 2003 roku." Gdzie tu widzicie możliwość nadawania transmisji? Belzebub będzie edukował kiboli, czy radził jak okradać ludzi i państwo? Odpowiedz Link Zgłoś
amoll2005 Re: Czy ktoś może wie... 13.09.12, 16:51 do odbioru wystarczy kablówka albo zwykły odbiornik TV Satelitarnej. Nie potrzebujesz żadnych dekoderów. I co najlepsze to nic nie kosztuje!! Odpowiedz Link Zgłoś
disloyall Gamonie lemingi WYJA 13.09.12, 16:40 DAWNO KTOS TAK NIE POCELOWAL LEMINGOW MIEDZY OCZY. Ale wyja.... ale boli.. tak kochaja swojego Bozka...i z milosci dla umilowanego wodza...obejrza mecz a potem beda wyc, ze dla wodza meczu nie widzieli.. Ale boli...ale boli...Donaldzie jak mogles tak PRZEGRAC aj waj aj waj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rtyu PISy szczekają karawana idzie dalej. IP: *.ngm.net.pl 13.09.12, 16:55 Jak nakradł to ma za co wykupić, brawo dla belzebuba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zatroskany o gW-no szechter daj głos gdzie sie schowałeś IP: *.kwidzyn.mm.pl 13.09.12, 16:46 I i co gw-nianka napisze teraz jak to wytłumaczyć aferę z POsłusznymi amber sedziami - dopiero szechter i blumsrajn mają zagwostke. A akcje gw-nianki szechtera szorują po dnie. Bliski jest dzien spłyniecia gw-nianki do rynsztoka na wieki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pw Trwam - tylko tu prawda IP: *.kwidzyn.mm.pl 13.09.12, 16:48 BRAWO OJCZE TADEUSZU !! POLSKA SIĘ JUŻ BUDZI Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom-z-radia-maryja tv trwam telewizją społeczną i publiczną 13.09.12, 16:53 skoro tvp zwana publiczną nie jest zainteresowanakrzewieniem misji publicznej to może podejmie ten misyjny trud społeczny nadawca tv trwam? i za co my kurna płacimy abonament?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amy Poseł Andrzej Jaworski: Telewizja Trwam wyłoży ... IP: *.dynamic.chello.pl 13.09.12, 16:56 Dziwne, zdawało mi się że niedawno ojciec Dyrektor twierdził że ani on ani telewizja ani radio nie mają żadnego majątku? I absolutnie nie mają za co zapłacić kary za nielegalne zbiórki, ukryte reklamy a już absolutnie nie mają pieniążków na zapłatę za multipleks który im się przecież należy? I nagle oferują milion EURO za jeden mecz w którym Anglicy bez wysiłku pozamiatają nami murawę? A drugie pytanie : kto będzie komentował? Odpowiedz Link Zgłoś
mafiapuczajewa Poseł Andrzej Jaworski: Telewizja Trwam wyłoży ... 13.09.12, 17:01 zawsze moszna posłać kiboli na parade gejowską żebyt broniły płodów millera Odpowiedz Link Zgłoś
edwlad1950 Poseł Andrzej Jaworski: Telewizja Trwam wyłoży ... 13.09.12, 17:02 Nie dajmy się zmylić, to jest dobry " PR " by o TV TRWAM nawet napiano w Afryce lub gdzieś w innym egzotycznym dla nas miejscu, Żadnego meczu na TV TRWAM nie będzie........, reklamy, które są na boisku, a raczej wokół niego, nie pozwalają TV TRWAM transmitować tego meczu, gdyż jest nadawcą o statusie społecznym, nie płacącym za koncesję. Po ewentualnej transmisji, jeżeliby przypadkiem do niej doszło, powinno się TV TRWAM odebrać koncesje nadawcy społecznego i podliczyć tak, jak innych nadawców - czyli płacisz nadajesz.......! Kto takie prawa sprzedał , że pośrednik za mecze narodowej jedenastki, chce krocie....? PZPN i prezes Lato ? No bo kto inny by to mógł zrobić ....? Może UEFA, nie płaciła za zyski z ME podatku, to może chce jeszcze więcej zarbić na tych co można ? Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Poseł Andrzej Jaworski: Telewizja Trwam wyłoży ... 13.09.12, 17:04 dla mnie trwam jest nadzieją (że ten obłęd się skończy) Odpowiedz Link Zgłoś