Dodaj do ulubionych

Zmeczenie wiosenne

IP: *.HH1.srv.t-online.de 16.04.02, 18:03
Jak je odczuwacie? Mnie chwilowo nic sie nie chce (no powiedzmy prawie nic).
Chyba jest tez widoczne tutaj na forum - malenki zastoj.

Obserwuj wątek
    • Gość: fritz Re: Zmeczenie wiosenne IP: 195.116.73.* 16.04.02, 19:00
      mam szósty dzień migrenę...co tu jeszcze dodać?
      • Gość: ACH Re: Zmeczenie wiosenne IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 16.04.02, 22:13
        a w radiostacji podali ze wg brytyjskich naukowcow najlepszym lekarstwem na
        zmeczenie wiosenne wywolane prezsileniem jest hmmm sex z duza czestotliwoscia
        uprawiany(huehue...ogrodek to czy co?:)
        to juz wiecie jak sobie radzic.
        :)))
        • Gość: sombre Re: Zmeczenie wiosenne IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 16.04.02, 22:57
          A czy na wysokie częstotliwości nie trzeba mieć przypadkiem jakiejś koncesji..?
          hehe :))
          • Gość: aCH Re: Zmeczenie wiosenne IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 16.04.02, 23:08
            kto ich tam wie sombre....ja mam ekstra haslo ale ci je na priwa rzuce bo
            zawiera brzydkie slowo
            znowu jestem pijana
            :))))))))))))
            • iwa.ja Re: Zmeczenie wiosenne 16.04.02, 23:40
              ACh, podeślij mi tez (chociaz akurat chwilowo nie jestem pijana, buuu)
    • Gość: aCH mesydz dla sombre IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 16.04.02, 23:27
      sombre poslalam na poczte gazetowa bo mi yahu padlo
      • Gość: les1 Re: mesydz dla sombre IP: *.mweb.co.za 17.04.02, 01:44
        U was wiosenne problemy a u mnie jesien idzie...
        Tyle owocow i witamin, ze nie wiadomo co z tym robic?
        Do zony sie nie zblizam, bo jest w takim samym nastroju - wic sie boje....hehehe
        Polecam, duze ilosci pietruszki...i selera (yak!)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka