Gość: ja.nusz IP: *.HH1.srv.t-online.de 16.04.02, 18:03 Jak je odczuwacie? Mnie chwilowo nic sie nie chce (no powiedzmy prawie nic). Chyba jest tez widoczne tutaj na forum - malenki zastoj. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: fritz Re: Zmeczenie wiosenne IP: 195.116.73.* 16.04.02, 19:00 mam szósty dzień migrenę...co tu jeszcze dodać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ACH Re: Zmeczenie wiosenne IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 16.04.02, 22:13 a w radiostacji podali ze wg brytyjskich naukowcow najlepszym lekarstwem na zmeczenie wiosenne wywolane prezsileniem jest hmmm sex z duza czestotliwoscia uprawiany(huehue...ogrodek to czy co?:) to juz wiecie jak sobie radzic. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sombre Re: Zmeczenie wiosenne IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 16.04.02, 22:57 A czy na wysokie częstotliwości nie trzeba mieć przypadkiem jakiejś koncesji..? hehe :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aCH Re: Zmeczenie wiosenne IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 16.04.02, 23:08 kto ich tam wie sombre....ja mam ekstra haslo ale ci je na priwa rzuce bo zawiera brzydkie slowo znowu jestem pijana :)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: Zmeczenie wiosenne 16.04.02, 23:40 ACh, podeślij mi tez (chociaz akurat chwilowo nie jestem pijana, buuu) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aCH mesydz dla sombre IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 16.04.02, 23:27 sombre poslalam na poczte gazetowa bo mi yahu padlo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: les1 Re: mesydz dla sombre IP: *.mweb.co.za 17.04.02, 01:44 U was wiosenne problemy a u mnie jesien idzie... Tyle owocow i witamin, ze nie wiadomo co z tym robic? Do zony sie nie zblizam, bo jest w takim samym nastroju - wic sie boje....hehehe Polecam, duze ilosci pietruszki...i selera (yak!) Odpowiedz Link Zgłoś