Dodaj do ulubionych

Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik...

01.07.02, 14:25
Moi drodzy! Tu na forum podszywa się pod mój nick osobnik spod adresu:adres:
*.libre.retevision.es ! Dzieje się to od wczoraj !!!!!! Ja jestem zalogowana!!!
A nie zalogowana mam inny adres!!!!!
Obserwuj wątek
    • petelka Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 14:40
      lucy_z napisał(a):

      > Moi drodzy! Tu na forum podszywa się pod mój nick osobnik spod adresu:adres:
      > *.libre.retevision.es ! Dzieje się to od wczoraj !!!!!! Ja jestem zalogowana!!!
      > A nie zalogowana mam inny adres!!!!!

      :(((A czy tylko masz ten kłopot czy też inni? Bo gdy przeglądałam forum to
      widziałam kilka wypowiedzi, które (znając wcześniejsze posty danej osoby) trochę
      mnie zdziwiły...
      • lucy_z Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 14:42
        petelka napisał(a):

        > lucy_z napisał(a):
        >
        > > Moi drodzy! Tu na forum podszywa się pod mój nick osobnik spod adresu:adre
        > s:
        > > *.libre.retevision.es ! Dzieje się to od wczoraj !!!!!! Ja jestem zalogowa
        > na!!!
        > > A nie zalogowana mam inny adres!!!!!
        >
        > :(((A czy tylko masz ten kłopot czy też inni? Bo gdy przeglądałam forum to
        > widziałam kilka wypowiedzi, które (znając wcześniejsze posty danej osoby) troch
        > ę
        > mnie zdziwiły...

        Może i tak, nie wiem!
        • Gość: Carioca Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.dip.t-dialin.net 01.07.02, 15:37
          Ja sie tylko zastanawiam, hmmm... co kieruje takiego osobnika, ze podpisuje swoje
          odpowiedzi cudzym nikiem ?.
          Zazdrosc o przyjaciol ?
          Napewno nie, gdyz prawdziwy przyjaciel od razu rozpozna, ze cos jest nie tak, po
          sposobie pisania i wyrazania swych mysli.

          Mialam podobna sytuacje na MS-chat; na szepcie odezwal sie do mnie znajomy nick,
          juz po paru wpisach zauwazylam, ze cos jest nie tak ?.
          Juz ostroznie...pomyslalam ; nie bede pytac...., poczekam na ciag dalszy..., no
          to bawmy sie...!.
          Kazdy nastepny wpis/odpowiedz upewniala mnie, ze to nie ta sama osoba z ktora
          rozmawialam w kazdy weekend przez prawie rok.
          Jak juz mnie to znudzilo napisalam tej osobie : " Swietnie sie bawie z toba i to
          juz ponad 20 min :)))
          A teraz spadaj bawic sie kims innym, bo jezeli juz kogos probujesz nasladowac to
          rob to umiejetniej !. Bye !."

          Chcac przekazac ta rozmowe znajomej mi osobie, zrobilam pare fotek desktop,u.

          Co sie okazalo ?
          Ta mizerna kopia mojego znajomego byla moja ( z czasem przyznala sie do tego
          swinstwa ! ) sasiadka, ktora wchodzila do tego samego pokoju i pewnikiem
          zauwazyla, ze z pewnym nickiem znalazlam wspolny temat.
          Tak samo zrobila w druga strone wykorzystujac sytuacje, ze mnie tego dnia nie
          bylo na necie.
          Pokierowala ja zazdrosc, a moze ciekawosc o czym my rozmawiamy ???
          Nie wiem :(
          Osobiscie gardze osobami bawiacymi sie cudzym kosztem, podszywajacymi sie pod
          cudze nick,i i publicznie wykozystywanie prywatnych postow !!!!.


          • Gość: ARTUR Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: 212.244.184.* 01.07.02, 15:41
            Zgadzam się. Można kogoś lubić czy nie lubić, zwalczać czy popierać,
            akceptować, tolerować czy nie tolerować. Ale podszywanie się pod innych to
            zwykłe świństwo i podłość.
            • Gość: Carioca Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.dip.t-dialin.net 01.07.02, 15:47
              Gość portalu: ARTUR napisał(a):

              > Zgadzam się. Można kogoś lubić czy nie lubić, zwalczać czy popierać,
              > akceptować, tolerować czy nie tolerować. Ale podszywanie się pod innych to
              > zwykłe świństwo i podłość.

              Zaskoczyles mnie i popieram Twoja mysl :)
              • Gość: Carioca Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.dip.t-dialin.net 01.07.02, 16:08
                Gość portalu: Carioca napisał(a):

                > Gość portalu: ARTUR napisał(a):
                >
                > > Zgadzam się. Można kogoś lubić czy nie lubić, zwalczać czy popierać,
                > > akceptować, tolerować czy nie tolerować. Ale podszywanie się pod innych to
                >
                > > zwykłe świństwo i podłość.
                >
                Zaskoczyles mnie i popieram ta Twoja mysl :)
                Przepraszam Cie, ale ( jezeli dobrze pamietam ?) tez zastosowales chwyt, ponizej
                pasa..., pamietasz ?.

                • Gość: ARTUR Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: 212.244.184.* 01.07.02, 16:17
                  Tak, ale tylko raz i to był żart, który dla wszystkich czytających był
                  oczywisty.
                  • Gość: Carioca Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.dip.t-dialin.net 01.07.02, 16:38
                    Gość portalu: ARTUR napisał(a):

                    > Tak, ale tylko raz i to był żart, który dla wszystkich czytających był
                    > oczywisty.

                    Inaczej to odebralam...przepraszam...
                • Gość: TROY Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.concept / 192.168.1.* 01.07.02, 16:17
                  Pod moj nick podszywano sie juz pare razy,najczesciej na Forum-Polonia.
                  "Falszywke" rozpoznac mozna po ID.
                  W ogole to idiotow nie brakuje...
                  pozdrawiam,T.
    • Gość: Szpadel Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.proxy.aol.com 01.07.02, 16:46
      Jakos do tej pory nikt sie nie podszyl pod szpadla,
      moze jeszcze za malo popolarny nick.
      • iwa.ja Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 16:52
        Może rzeczywiście za mało popularny. Wczoraj na jakimś forum dopadłam iwę (nie
        jest zalogowana). Na wszelki wypadek informuję, że niezalogowana iwa to nie
        ja...
      • Gość: Carioca Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.dip.t-dialin.net 01.07.02, 16:53
        Gość portalu: Szpadel napisał(a):

        > Jakos do tej pory nikt sie nie podszyl pod szpadla,
        > moze jeszcze za malo popolarny nick.

        Oj, nie kus, nie kus losu...
        co zrobisz jak klon okaze sie lepszy ?
        ;)
        • Gość: Szpadel Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.proxy.aol.com 01.07.02, 18:43
          Gość portalu: Carioca napisał(a):

          > Gość portalu: Szpadel napisał(a):
          >
          > > Jakos do tej pory nikt sie nie podszyl pod szpadla,
          > > moze jeszcze za malo popolarny nick.
          >
          > Oj, nie kus, nie kus losu...
          > co zrobisz jak klon okaze sie lepszy ?
          > ;)

          W owczas zmienie nicka.
    • Gość: lucy_z Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.libre.retevision.es 01.07.02, 16:54
      bardzo Wam dziękuję za wyrazy wsparcia i za pomoc. Dzięki Wam doszłam, że te
      paskudne "dowcipy" robią mi dwaj osobnicy/jak ich nazwałam w pierwszym poscie/.
      To "Stefan" i jego kompan "les_1". Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam
      wszystkich przyjaciół. P.S....mam nadzieję, że zdemaskowani dadzą mi spokój !!!
      • iwa.ja Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 16:59
        Spadaj kretynie!!!! Stefan ma na dzisiaj alibi, a Les_1 jest chory. Ludzie,
        logujcie się i nie czytajmy tych na sucho. Przecież to żadna robota sprawić
        sobie gazetową pocztę!!!
      • Gość: zoppoter Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.libre.retevision.es 01.07.02, 17:02
        Lucy - wybacz ! niepotrzebnie się denerwujesz...chciałem Cię trochę
        rozśmieszyć - to była moja robota / troszeńkę krecia...przyznaję /. No, już ,
        uśmiech wraca na Twoją buzię i nie potrzeba maseczki z truskawek.
        • iwa.ja Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 17:07
          Właśnie dlatego proszę, zwracajcie uwagę na logowanie. A ten kretyn na tyle nie
          zna Zoppotera, że nie wie, że nasz Sopcio o tej porze już poza siecią!!!
          • Gość: hmmm... Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: 168.143.113.* 01.07.02, 17:43
            Dawno mnie tu nie bylo... ale tu zamieszanie ;-)


            Witam w swiecie wirtualnym, swiecie nieskonczonych
            mozliwosci....

            P.s.
            Hejka, nedzna kopio Lucy_z i Zoppotera !
            Bawisz sie dobrze ?
            Na Twoje poczucie humoru i umiejetnowsci, pewnie tak,
            ale niezbyt to ci sie udaje, buuuhahaha
            Mala rada : wez sie za nauke, poznaj choc troche
            lepiej komputer, jego mozliwosci i nie osmieszaj sie
            tymi nieumiejetnosciami wiecej !.

          • zoppoter Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 02.07.02, 08:55
            iwa.ja napisał(a):

            > Właśnie dlatego proszę, zwracajcie uwagę na logowanie. A ten kretyn na tyle nie
            >
            > zna Zoppotera, że nie wie, że nasz Sopcio o tej porze już poza siecią!!!

            W dodatku nie mam zwyczaju czynić podobnych dowcipów, ani nie uzywam zaprezentowanego stylu.
            Ja to ja WYŁĄCZNIE zalogowany, wszystkie wpisy podpisane "gość portalu: zoppoter" nie mają ze mną
            nic wspólnego.
    • fritzek Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 18:05
      co tu się dzieje?!też zdarzyło mi się doświadczyć 'podszywania' i to od
      osoby,która w tym wątku pomstuje na takie zachowania...nie pozostaje nic innego
      jak logowanie się.
    • fritzek Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 18:08
      a!teraz nie jestem już 'fritz' tylko 'fritzek'.jakiś 'fritz' już istnieje i to
      chyba od dawna.teraz jest zgodnie z oryginałem-rodzice tak na mnie mówią.
      • Gość: hmmm... Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: 168.143.113.* 01.07.02, 18:16
        fritzek napisał(a):

        > a!teraz nie jestem już 'fritz'
        tylko 'fritzek'.jakiś 'fritz' już istnieje i to
        > chyba od dawna.teraz jest zgodnie z oryginałem-rodzice
        tak na mnie mówią.

        hmmm... acha ? IP nr. tez zmieniles ?

        • lucy_z Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 19:51
          Podnoszę ten wątek, żeby powiadomić wszystkich, że pewien osobnik podszywa się
          pod nick Iwy i mój, jako nick niezalogowany pod adresem *.libre.retevision.es

          Obie z Iwą jesteśmy zalogowane!!! W tej chwili osoba ta używa nicku
          zalogowanego -" fritzek"!!!!!
    • zoppoter Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 02.07.02, 09:05
      Wiecie co? Są dwie możliwości:
      1. te kretyństwa popełnia sama redakcja, po to, żeby zachęcić ludzi do zakładania skrzynek.
      2. Redakcja, czy też Admin tego nie robią a w takim przypadku serwer, z którego przychodzą te
      idiotyzmy powinien zostać zablokowany.
      • lucy_z Re: Fritz !!!!!!!!!!!!!!!!!... 02.07.02, 12:41
        Fritz, ja mam już rozdwojenie jakieś??? Jeżeli to Ty jesteś teraz rzeczywiście
        zalogowana jako fritzek to potwierdź to wpisując to po staremu, poznam po
        adresie. Jeżeli to Ty to bardzo przepraszam:)))))
        • petelka Re: Fritz !!!!!!!!!!!!!!!!!... 02.07.02, 12:50
          No to ja juz całkiem zgłupiałam.:((( Czy niezalogowana Fritz i zalogowany/a
          Fritzek to jedna i ta sama osoba? Odezwijcie się i powiedzcie kto jest kto....
          • Gość: fritz Re: Fritz !!!!!!!!!!!!!!!!!... IP: 62.233.168.* 02.07.02, 12:56
            petelka napisał(a):

            > No to ja juz całkiem zgłupiałam.:((( Czy niezalogowana Fritz i zalogowany/a
            > Fritzek to jedna i ta sama osoba? Odezwijcie się i powiedzcie kto jest kto....
            piszę z dwóch miejsc-to jest pierwsze,kawiarenka.no i może stąd cały ten bigos.z
            drugiego napiszę po południu albo jutro w tym samym wątku.sprawdźcie.jest mi
            bardzo niemiło,bo nigdy nie przyszłoby mi do głowy,żeby wykręcać ludziom takie
            numery.zresztą to co wypisuje 'podszywacz' niewiele ma chyba wspólnego także z
            moją 'twórczością' na forum.poza tym gdybym robiłqa takie rzeczy to po co
            miałabym się logować?mam nadzieję,że sytuacja się wyjaśni.nie jest mi przyjemnie:
            (((((((
            • lucy_z Re: Fritz !!!!!!!!!!!!!!!!!... 02.07.02, 13:00
              Gość portalu: fritz napisał(a):

              > > Fritzek to jedna i ta sama osoba? Odezwijcie się i powiedzcie kto jest kto
              > ....
              > piszę z dwóch miejsc-to jest pierwsze,kawiarenka.no i może stąd cały ten bigos.
              > z
              > drugiego napiszę po południu albo jutro w tym samym wątku.sprawdźcie.jest mi
              > bardzo niemiło,bo nigdy nie przyszłoby mi do głowy,żeby wykręcać ludziom takie
              > numery.zresztą to co wypisuje 'podszywacz' niewiele ma chyba wspólnego także z
              > moją 'twórczością' na forum.poza tym gdybym robiłqa takie rzeczy to po co
              > miałabym się logować?mam nadzieję,że sytuacja się wyjaśni.nie jest mi przyjemni
              > e:
              > (((((((

              Fritz:) przepraszam Cię. Myślałam, że ten osobnik z Ciebie sobie zakpił i się
              zalogował bo akurat to było jakoś w tym czasie jak się zjawił i tak to glupio
              odebrałam. Już wiem, że Ty to Ty:)))))) Nie musisz wyjaśniać!!!!! Jeszcze raz
              przepraszam:)))))
              • fritzek Re: Fritz !!!!!!!!!!!!!!!!!... 02.07.02, 13:05
                nie,nie gniewam się.nie leży to w mojej naturze.a zalogowałam się rzeczywiście
                wczoraj,co wyjaśniłam w poście.zrobiłam to po to aby właśnie unikać takich
                sytuacji.a wcześniej pisałam jako fritz.nie mogłam się tak zalogować,bo ten
                nick jest od dawna zajęty.fritzek to fritz.pozdrawiam!!!:)))))))))
    • stefan4 Pode mnie tez sie popodszywa 03.07.02, 13:37
      Co to sie porobilo, wystarczy na kilka dni spuscic forum z oczu i zaraz ktos
      narozrabia...

      Temu Hiszpanowi spod *.libre.retevision.es narazilem sie chyba tym, ze mu cos
      tam napisalem po hiszpansku a on nie zrozumial.

      Niestety, zalogowany nie moge nadal nazywac sie ,,Stefan'', bo widac ktos
      wczesniej zabral mi moje imie i zrobil sobie z niego ksywe, a kto pierwszy ten
      lepszy. Jestem teraz ,,stefan4''. A zeby nie bylo watpliwosci, ze ja to ja,
      zalaczam cos dla identyfikacji. Wlasciwie to jeszcze nigdy nie udowadnialem
      mojej tozsamosci w ten sposob; jesli ktos sprobuje to podrobic, to moze sie
      wywiazac ciekawy watek...

      A wiecie, ze przed wojna glowne polskie zaglebie kosodrzewinowe miescilo sie w
      Czornohorze na Ukrainie? Ten wierszyk to po sasiedzku, z Horhanow.

      - Stefan



      ZAPLĄTANIE

      Przed kosówką urwał nam się płaj,
      więc w kłującą włazimy przygodę.
      • petelka Re: Pode mnie tez sie popodszywa 03.07.02, 13:55
        A wiesz, że o ile tak od razu nie załapałam podszywania się tego jegomościa pod
        Lucy, to w Twoim wypadku od razu byłam pewna, że to nie Ty.:)))
        Pozdrowienia
        Petelka
    • petelka Re: a teraz pod Iwa.ja... 04.07.02, 08:47
      A teraz to libre.retevision.es próbuje podszywać się pod Iwę. Ale robi to
      baaardzo nieudolnie....
      • lucy_z Re: a teraz pod Iwa.ja... 04.07.02, 09:58
        petelka napisał(a):

        > A teraz to libre.retevision.es próbuje podszywać się pod Iwę. Ale robi to
        > baaardzo nieudolnie....

        Pętelko, ja też zauważyłam to ale wszyscy to zignorowali i bardzo dobrze!!
        • lucy_z Re: a teraz pod Iwa.ja... 06.07.02, 18:50
          Podnoszę wątek, żeby ktoś nie pomylił wpisów. Znowu podszywa się pode mnie i
          nie tylko, czlowiek chory:((((( Nie tylko zresztą pode mnie. Ja i inne osoby
          jesteśmy zalogowani.
          • Gość: bogdan Re: a teraz pod Iwa.ja... IP: *.proxy.aol.com 06.07.02, 19:08
            musisz byc popularna
            nikt nie podszywa sie pod miernoty
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka