lucy_z 01.07.02, 14:25 Moi drodzy! Tu na forum podszywa się pod mój nick osobnik spod adresu:adres: *.libre.retevision.es ! Dzieje się to od wczoraj !!!!!! Ja jestem zalogowana!!! A nie zalogowana mam inny adres!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
petelka Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 14:40 lucy_z napisał(a): > Moi drodzy! Tu na forum podszywa się pod mój nick osobnik spod adresu:adres: > *.libre.retevision.es ! Dzieje się to od wczoraj !!!!!! Ja jestem zalogowana!!! > A nie zalogowana mam inny adres!!!!! :(((A czy tylko masz ten kłopot czy też inni? Bo gdy przeglądałam forum to widziałam kilka wypowiedzi, które (znając wcześniejsze posty danej osoby) trochę mnie zdziwiły... Odpowiedz Link Zgłoś
lucy_z Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 14:42 petelka napisał(a): > lucy_z napisał(a): > > > Moi drodzy! Tu na forum podszywa się pod mój nick osobnik spod adresu:adre > s: > > *.libre.retevision.es ! Dzieje się to od wczoraj !!!!!! Ja jestem zalogowa > na!!! > > A nie zalogowana mam inny adres!!!!! > > :(((A czy tylko masz ten kłopot czy też inni? Bo gdy przeglądałam forum to > widziałam kilka wypowiedzi, które (znając wcześniejsze posty danej osoby) troch > ę > mnie zdziwiły... Może i tak, nie wiem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Carioca Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.dip.t-dialin.net 01.07.02, 15:37 Ja sie tylko zastanawiam, hmmm... co kieruje takiego osobnika, ze podpisuje swoje odpowiedzi cudzym nikiem ?. Zazdrosc o przyjaciol ? Napewno nie, gdyz prawdziwy przyjaciel od razu rozpozna, ze cos jest nie tak, po sposobie pisania i wyrazania swych mysli. Mialam podobna sytuacje na MS-chat; na szepcie odezwal sie do mnie znajomy nick, juz po paru wpisach zauwazylam, ze cos jest nie tak ?. Juz ostroznie...pomyslalam ; nie bede pytac...., poczekam na ciag dalszy..., no to bawmy sie...!. Kazdy nastepny wpis/odpowiedz upewniala mnie, ze to nie ta sama osoba z ktora rozmawialam w kazdy weekend przez prawie rok. Jak juz mnie to znudzilo napisalam tej osobie : " Swietnie sie bawie z toba i to juz ponad 20 min :))) A teraz spadaj bawic sie kims innym, bo jezeli juz kogos probujesz nasladowac to rob to umiejetniej !. Bye !." Chcac przekazac ta rozmowe znajomej mi osobie, zrobilam pare fotek desktop,u. Co sie okazalo ? Ta mizerna kopia mojego znajomego byla moja ( z czasem przyznala sie do tego swinstwa ! ) sasiadka, ktora wchodzila do tego samego pokoju i pewnikiem zauwazyla, ze z pewnym nickiem znalazlam wspolny temat. Tak samo zrobila w druga strone wykorzystujac sytuacje, ze mnie tego dnia nie bylo na necie. Pokierowala ja zazdrosc, a moze ciekawosc o czym my rozmawiamy ??? Nie wiem :( Osobiscie gardze osobami bawiacymi sie cudzym kosztem, podszywajacymi sie pod cudze nick,i i publicznie wykozystywanie prywatnych postow !!!!. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ARTUR Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: 212.244.184.* 01.07.02, 15:41 Zgadzam się. Można kogoś lubić czy nie lubić, zwalczać czy popierać, akceptować, tolerować czy nie tolerować. Ale podszywanie się pod innych to zwykłe świństwo i podłość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Carioca Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.dip.t-dialin.net 01.07.02, 15:47 Gość portalu: ARTUR napisał(a): > Zgadzam się. Można kogoś lubić czy nie lubić, zwalczać czy popierać, > akceptować, tolerować czy nie tolerować. Ale podszywanie się pod innych to > zwykłe świństwo i podłość. Zaskoczyles mnie i popieram Twoja mysl :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Carioca Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.dip.t-dialin.net 01.07.02, 16:08 Gość portalu: Carioca napisał(a): > Gość portalu: ARTUR napisał(a): > > > Zgadzam się. Można kogoś lubić czy nie lubić, zwalczać czy popierać, > > akceptować, tolerować czy nie tolerować. Ale podszywanie się pod innych to > > > zwykłe świństwo i podłość. > Zaskoczyles mnie i popieram ta Twoja mysl :) Przepraszam Cie, ale ( jezeli dobrze pamietam ?) tez zastosowales chwyt, ponizej pasa..., pamietasz ?. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ARTUR Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: 212.244.184.* 01.07.02, 16:17 Tak, ale tylko raz i to był żart, który dla wszystkich czytających był oczywisty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Carioca Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.dip.t-dialin.net 01.07.02, 16:38 Gość portalu: ARTUR napisał(a): > Tak, ale tylko raz i to był żart, który dla wszystkich czytających był > oczywisty. Inaczej to odebralam...przepraszam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TROY Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.concept / 192.168.1.* 01.07.02, 16:17 Pod moj nick podszywano sie juz pare razy,najczesciej na Forum-Polonia. "Falszywke" rozpoznac mozna po ID. W ogole to idiotow nie brakuje... pozdrawiam,T. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szpadel Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.proxy.aol.com 01.07.02, 16:46 Jakos do tej pory nikt sie nie podszyl pod szpadla, moze jeszcze za malo popolarny nick. Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 16:52 Może rzeczywiście za mało popularny. Wczoraj na jakimś forum dopadłam iwę (nie jest zalogowana). Na wszelki wypadek informuję, że niezalogowana iwa to nie ja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Carioca Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.dip.t-dialin.net 01.07.02, 16:53 Gość portalu: Szpadel napisał(a): > Jakos do tej pory nikt sie nie podszyl pod szpadla, > moze jeszcze za malo popolarny nick. Oj, nie kus, nie kus losu... co zrobisz jak klon okaze sie lepszy ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szpadel Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.proxy.aol.com 01.07.02, 18:43 Gość portalu: Carioca napisał(a): > Gość portalu: Szpadel napisał(a): > > > Jakos do tej pory nikt sie nie podszyl pod szpadla, > > moze jeszcze za malo popolarny nick. > > Oj, nie kus, nie kus losu... > co zrobisz jak klon okaze sie lepszy ? > ;) W owczas zmienie nicka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucy_z Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.libre.retevision.es 01.07.02, 16:54 bardzo Wam dziękuję za wyrazy wsparcia i za pomoc. Dzięki Wam doszłam, że te paskudne "dowcipy" robią mi dwaj osobnicy/jak ich nazwałam w pierwszym poscie/. To "Stefan" i jego kompan "les_1". Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam wszystkich przyjaciół. P.S....mam nadzieję, że zdemaskowani dadzą mi spokój !!! Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 16:59 Spadaj kretynie!!!! Stefan ma na dzisiaj alibi, a Les_1 jest chory. Ludzie, logujcie się i nie czytajmy tych na sucho. Przecież to żadna robota sprawić sobie gazetową pocztę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zoppoter Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: *.libre.retevision.es 01.07.02, 17:02 Lucy - wybacz ! niepotrzebnie się denerwujesz...chciałem Cię trochę rozśmieszyć - to była moja robota / troszeńkę krecia...przyznaję /. No, już , uśmiech wraca na Twoją buzię i nie potrzeba maseczki z truskawek. Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 17:07 Właśnie dlatego proszę, zwracajcie uwagę na logowanie. A ten kretyn na tyle nie zna Zoppotera, że nie wie, że nasz Sopcio o tej porze już poza siecią!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmmm... Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: 168.143.113.* 01.07.02, 17:43 Dawno mnie tu nie bylo... ale tu zamieszanie ;-) Witam w swiecie wirtualnym, swiecie nieskonczonych mozliwosci.... P.s. Hejka, nedzna kopio Lucy_z i Zoppotera ! Bawisz sie dobrze ? Na Twoje poczucie humoru i umiejetnowsci, pewnie tak, ale niezbyt to ci sie udaje, buuuhahaha Mala rada : wez sie za nauke, poznaj choc troche lepiej komputer, jego mozliwosci i nie osmieszaj sie tymi nieumiejetnosciami wiecej !. Odpowiedz Link Zgłoś
zoppoter Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 02.07.02, 08:55 iwa.ja napisał(a): > Właśnie dlatego proszę, zwracajcie uwagę na logowanie. A ten kretyn na tyle nie > > zna Zoppotera, że nie wie, że nasz Sopcio o tej porze już poza siecią!!! W dodatku nie mam zwyczaju czynić podobnych dowcipów, ani nie uzywam zaprezentowanego stylu. Ja to ja WYŁĄCZNIE zalogowany, wszystkie wpisy podpisane "gość portalu: zoppoter" nie mają ze mną nic wspólnego. Odpowiedz Link Zgłoś
fritzek Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 18:05 co tu się dzieje?!też zdarzyło mi się doświadczyć 'podszywania' i to od osoby,która w tym wątku pomstuje na takie zachowania...nie pozostaje nic innego jak logowanie się. Odpowiedz Link Zgłoś
fritzek Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 18:08 a!teraz nie jestem już 'fritz' tylko 'fritzek'.jakiś 'fritz' już istnieje i to chyba od dawna.teraz jest zgodnie z oryginałem-rodzice tak na mnie mówią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmmm... Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... IP: 168.143.113.* 01.07.02, 18:16 fritzek napisał(a): > a!teraz nie jestem już 'fritz' tylko 'fritzek'.jakiś 'fritz' już istnieje i to > chyba od dawna.teraz jest zgodnie z oryginałem-rodzice tak na mnie mówią. hmmm... acha ? IP nr. tez zmieniles ? Odpowiedz Link Zgłoś
lucy_z Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 01.07.02, 19:51 Podnoszę ten wątek, żeby powiadomić wszystkich, że pewien osobnik podszywa się pod nick Iwy i mój, jako nick niezalogowany pod adresem *.libre.retevision.es Obie z Iwą jesteśmy zalogowane!!! W tej chwili osoba ta używa nicku zalogowanego -" fritzek"!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zoppoter Re: Tu na forum podszywa się pode mnie osobnik... 02.07.02, 09:05 Wiecie co? Są dwie możliwości: 1. te kretyństwa popełnia sama redakcja, po to, żeby zachęcić ludzi do zakładania skrzynek. 2. Redakcja, czy też Admin tego nie robią a w takim przypadku serwer, z którego przychodzą te idiotyzmy powinien zostać zablokowany. Odpowiedz Link Zgłoś
lucy_z Re: Fritz !!!!!!!!!!!!!!!!!... 02.07.02, 12:41 Fritz, ja mam już rozdwojenie jakieś??? Jeżeli to Ty jesteś teraz rzeczywiście zalogowana jako fritzek to potwierdź to wpisując to po staremu, poznam po adresie. Jeżeli to Ty to bardzo przepraszam:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
petelka Re: Fritz !!!!!!!!!!!!!!!!!... 02.07.02, 12:50 No to ja juz całkiem zgłupiałam.:((( Czy niezalogowana Fritz i zalogowany/a Fritzek to jedna i ta sama osoba? Odezwijcie się i powiedzcie kto jest kto.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fritz Re: Fritz !!!!!!!!!!!!!!!!!... IP: 62.233.168.* 02.07.02, 12:56 petelka napisał(a): > No to ja juz całkiem zgłupiałam.:((( Czy niezalogowana Fritz i zalogowany/a > Fritzek to jedna i ta sama osoba? Odezwijcie się i powiedzcie kto jest kto.... piszę z dwóch miejsc-to jest pierwsze,kawiarenka.no i może stąd cały ten bigos.z drugiego napiszę po południu albo jutro w tym samym wątku.sprawdźcie.jest mi bardzo niemiło,bo nigdy nie przyszłoby mi do głowy,żeby wykręcać ludziom takie numery.zresztą to co wypisuje 'podszywacz' niewiele ma chyba wspólnego także z moją 'twórczością' na forum.poza tym gdybym robiłqa takie rzeczy to po co miałabym się logować?mam nadzieję,że sytuacja się wyjaśni.nie jest mi przyjemnie: ((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
lucy_z Re: Fritz !!!!!!!!!!!!!!!!!... 02.07.02, 13:00 Gość portalu: fritz napisał(a): > > Fritzek to jedna i ta sama osoba? Odezwijcie się i powiedzcie kto jest kto > .... > piszę z dwóch miejsc-to jest pierwsze,kawiarenka.no i może stąd cały ten bigos. > z > drugiego napiszę po południu albo jutro w tym samym wątku.sprawdźcie.jest mi > bardzo niemiło,bo nigdy nie przyszłoby mi do głowy,żeby wykręcać ludziom takie > numery.zresztą to co wypisuje 'podszywacz' niewiele ma chyba wspólnego także z > moją 'twórczością' na forum.poza tym gdybym robiłqa takie rzeczy to po co > miałabym się logować?mam nadzieję,że sytuacja się wyjaśni.nie jest mi przyjemni > e: > ((((((( Fritz:) przepraszam Cię. Myślałam, że ten osobnik z Ciebie sobie zakpił i się zalogował bo akurat to było jakoś w tym czasie jak się zjawił i tak to glupio odebrałam. Już wiem, że Ty to Ty:)))))) Nie musisz wyjaśniać!!!!! Jeszcze raz przepraszam:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
fritzek Re: Fritz !!!!!!!!!!!!!!!!!... 02.07.02, 13:05 nie,nie gniewam się.nie leży to w mojej naturze.a zalogowałam się rzeczywiście wczoraj,co wyjaśniłam w poście.zrobiłam to po to aby właśnie unikać takich sytuacji.a wcześniej pisałam jako fritz.nie mogłam się tak zalogować,bo ten nick jest od dawna zajęty.fritzek to fritz.pozdrawiam!!!:))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 Pode mnie tez sie popodszywa 03.07.02, 13:37 Co to sie porobilo, wystarczy na kilka dni spuscic forum z oczu i zaraz ktos narozrabia... Temu Hiszpanowi spod *.libre.retevision.es narazilem sie chyba tym, ze mu cos tam napisalem po hiszpansku a on nie zrozumial. Niestety, zalogowany nie moge nadal nazywac sie ,,Stefan'', bo widac ktos wczesniej zabral mi moje imie i zrobil sobie z niego ksywe, a kto pierwszy ten lepszy. Jestem teraz ,,stefan4''. A zeby nie bylo watpliwosci, ze ja to ja, zalaczam cos dla identyfikacji. Wlasciwie to jeszcze nigdy nie udowadnialem mojej tozsamosci w ten sposob; jesli ktos sprobuje to podrobic, to moze sie wywiazac ciekawy watek... A wiecie, ze przed wojna glowne polskie zaglebie kosodrzewinowe miescilo sie w Czornohorze na Ukrainie? Ten wierszyk to po sasiedzku, z Horhanow. - Stefan ZAPLĄTANIE Przed kosówką urwał nam się płaj, więc w kłującą włazimy przygodę. Odpowiedz Link Zgłoś
petelka Re: Pode mnie tez sie popodszywa 03.07.02, 13:55 A wiesz, że o ile tak od razu nie załapałam podszywania się tego jegomościa pod Lucy, to w Twoim wypadku od razu byłam pewna, że to nie Ty.:))) Pozdrowienia Petelka Odpowiedz Link Zgłoś
petelka Re: a teraz pod Iwa.ja... 04.07.02, 08:47 A teraz to libre.retevision.es próbuje podszywać się pod Iwę. Ale robi to baaardzo nieudolnie.... Odpowiedz Link Zgłoś
lucy_z Re: a teraz pod Iwa.ja... 04.07.02, 09:58 petelka napisał(a): > A teraz to libre.retevision.es próbuje podszywać się pod Iwę. Ale robi to > baaardzo nieudolnie.... Pętelko, ja też zauważyłam to ale wszyscy to zignorowali i bardzo dobrze!! Odpowiedz Link Zgłoś
lucy_z Re: a teraz pod Iwa.ja... 06.07.02, 18:50 Podnoszę wątek, żeby ktoś nie pomylił wpisów. Znowu podszywa się pode mnie i nie tylko, czlowiek chory:((((( Nie tylko zresztą pode mnie. Ja i inne osoby jesteśmy zalogowani. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bogdan Re: a teraz pod Iwa.ja... IP: *.proxy.aol.com 06.07.02, 19:08 musisz byc popularna nikt nie podszywa sie pod miernoty Odpowiedz Link Zgłoś