Gość: Raper
IP: 150.254.191.*
14.05.01, 16:50
Witam
Pomimo to że jestem z Poznania i kibicuje LECHOWI uważam, że szkoda, iż Lechia
spada do III ligii. Mecze Lecha z Lechią, były przynajmniej dla mnie, namiastką
ekstraklasy w szarej II ligowej codzienności. Lepiej przecież grać mecz z
Lechią niż z Dolcanem Ząbki (bez urazy), dlatego życzę wam abyśmy się niedługo
spotkali w ekstraklasie!
Pozdr
PS. Arciu co się z tobą dzieje? Nic o tobie nie słychać.