Gość: Beata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.05, 10:52 Panie Romanie Właśnie pokazał pan Klase(to ironia). Widocznie jest ktoś lepszy od pana niech pan sie z tym pogodzi. Nie jest pan najlepszy najlepszy jest Pan Roman Rogocz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj