Gość: niedogrzany A KTO SPRAWDZI AFIRMĘ"ISTA" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 13:22 w jaki sposób stało sie,iż to ona w komunalnych budynkach,w Gdańsku bada wskażniki zuzytego ciepła?Efektem tej radosnej twórczości sa zawyżane i brane bodaj z sufitu rachunki,które bezczelna "okradając" nas,ośmiela sie wystawiać tuz przed swiętami-czy ona tez wygrała uczciwie przeterg na te swoje kiepskie usługi-pytanie to dedykujemy Prokuraturze.Moje sasiadka po otrzymaniu takiego rachunku sygnowanego przez Gdański Zarzad Nieruchomości Komunalnych w Gdańsku dostała zawału serce...Teraz zdaje się firma,jak przżyje będzie musiała wypłacić jej odszkodowanie.Prawdziwy skandal! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willy A kiedy ??? IP: *.artnet.pl 15.12.05, 15:01 Kiedy prokuratura dobierze sie do tyłka tym wszystkim, którzy rzucaja od kilku dni na tym forum oszczercze oskarzenia nie poparte faktami, załatwiajac przy okazji swoje prywatne porachunki? Niedogrzany, pozdrów sasiadkę i zastanów sie ile w jej chorobie jest Twojej winy? Majac takiego sasiada, naprawde miała wiele szczęścia że nie kojtnęła z miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niedogrzany Re: A kiedy ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.05, 17:00 Jak takis k....wa madry to sam se ja dogrzej.Swoja droga ciekaw jestem co b ys zrobil jakby przed swietami,tobie ktory dajmy na to cierpial z zimna/nieszczelne okna/dostal w prezencie do zaplaty dodatkowo kilkaset zlotych do zaplacenia notabene za cos na co zupelnie nie zasluzyles....Czy wowczas bylbys tez taki madry.A moze madry bylbys wowczas,kiedy odebrano by ci dodatek mieszkaniowy,powodujac twoja zadluzenie a w konsekwencji odebranie uprawnien do zamieszkiwania w zajmowanym przez ciebie lokalu?Zastanow sie nad tym i nie pie..glupot!Ja to co napisalem oparlem na faktach.Osobiscie broniac tych ludzi walczylem z urzedasami,ktorych wlasnie Adamowicz zatrudnia i popiera.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Atma Re: Wiceprezydent Gdańska Waldemar Nocny podał si IP: 193.110.228.* 15.12.05, 18:56 To musiało się tak skonczyć.Gigantyczna klika rozpada się jak domek z kart, a kurzu przy tym , co nie miara.Oj polecą głowy , polecą.... Odpowiedz Link Zgłoś
hera9 Kiedy w koncu Adamowicz poda sie do dymisji? 15.12.05, 19:59 to w koncu jego podwladni robią co i rusz jakies afery.Jak nie potrafi dopilnowac,powinien zmienic prace. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEN SAM Re: Wiceprezydent Gdańska Waldemar Nocny podał si IP: *.vide / 213.192.75.* 15.12.05, 20:23 Adamowicz-prezydent Gdańska myślący i zarabiający "inaczej" jest cwany - sprawd ździe go w kilka lat po skończonej prezydenturze (będzie się kąpał na basenach, na wyspie Rodos lub w innej cieplutkiej części świata, wypełnionych bulgoczącymi szampanami, z kąpiącymi się wspólnie z nim najszlachetnijszymi ciałami "dziewczynek" Europy). Jest tak cwany, że go nikt nie nakryje na " łapówach". Nikt mnie nie przekona,że jest czysty. Tym bardziej, że apodyktyczny jego wpływ na innych radnych spwodował nie tylko likwidację wielu szkół w Gdańsku i sprzedaży GPC-u Niemcom, ale także jego kolesie z ubiegłej kadencji typu v-ce prezydent Adam Landowski zamieszani zostali w szemrane układy z takimi przestępacami jak Mieczysław Szulc - Cieplicki - dyrektorem byłego Zakładu Opieki Zdrowotnej nr2. Pani Prokurator Macińskiej i Paciejewskiej nie wystarczyło moje przyznanie się do fałszowania dokumentów przetargowych-ktoś poprosił zapewne ją o to (i pewnie nie za darmo), aby śledztwo umorzyć!!!! To sprawa Ds 7174/01.Ile jej przestępca dał - nie wiem. Zastanawia mnie też,dlaczego mój telefon do brygady antykorupcyjnej działającej od ubiegłego roku w Gdańsku został bez echa ? Twierdzę, po swoich doświadczeniach, że Prokuratura Rejonowa, Prokuratura Okręgowa i Prokuratura Apelacyjna w Gdańsku jest w 50% a może w większej ilości składu osobowego całkowicie do wymiany. Tam pracują zwyczajne łobuzy, którzy nie chcą odpowiadać na zwykłe pytania obywatela Rzeczypospolitej. Takie pytania stawiam od 4 lat pani prokurator Sygule (czterdziestokrotnie),Arturowi Tomaszewskiemu (czterdziesto dwu krotnie),Renacie Buczkowskiej (czterdziestokrotnie)-z Prokuratury Okręgowej oraz prokuratorom z Prokuratury Apelacyjnej w Gdańsku tj.p. Iwonie Żyta-Zawistowskiej (czternastokrotnie) i p. Jarosławowi Pietkiewicz (czterdziesto czterokrotnie). Powtarzam - to jest banda łobuzów. Oczekuję,że za niedługą chwilę nastąpi wymiana tych łobuzów na uczciwych prawników zasługujących na pracę dla dobra Rzeczpospolitej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Wiceprezydent Gdańska Waldemar Nocny podał si IP: *.such.nat.hnet.pl 15.12.05, 20:27 Prokurator odpowiada ludziom poczytalnym. Zapewniam Cie, że lekarz psychiatra nie zostawiłby Ciebie bez odpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: %% Re: Wiceprezydent Gdańska Waldemar Nocny podał si IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 15.12.05, 21:18 a to teraz prokurator stwierdza objawy choroby psychicznej???????? :-) Swoja droga śledztwo prowadzone w sprawie gdańskich "orłów Temidy", daje chyba sporo do myslenia........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odpowiedzialny Re: Wiceprezydent Gdańska Waldemar Nocny podał si IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.05, 17:16 a ciekaw jestem skad ty masz taka pewnosc,moze facet jest konsekwentny,a ty moze reprezentujesz w tym pytaniu swoich kolesiow.Przeciez gdanski wymiar sprawiedliwosci nie od dzis nosi miano jednego z najgorzej dzialajacych i to w opinni niestety samych prawnikow,ale spoza Gdanska... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r Re: Wiceprezydent Gdańska Waldemar Nocny podał si IP: *.chello.pl 15.12.05, 21:37 PO tonie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MW Re: Wiceprezydent Gdańska Waldemar Nocny podał si IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.05, 17:59 PZPO.Egzekutywa Gdańska na razie topi się..... ratunku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RRR+ Re: Wiceprezydent Gdańska Waldemar Nocny podał si IP: *.internet.v.pl 24.12.05, 17:04 Takich łobuzów powinno się wieszać, na moście na Stogi i niech ścierwo wisi conajmniej dwa tygodnie !!! Odpowiedz Link Zgłoś