Dodaj do ulubionych

Ulica Ślaska ?

07.07.06, 11:06
Witam.
Proszę o informację jak umiejscowiona jest ulica Śląska w Gdyni. Interesuje
mnie ona gdyż mam tam wynajęte mieszkanie na okres wakacji. Czy to daleko od
morza, centrum? I wiadomo jak w każdym mieście są ulice dzielnice ktorych się
unika chośby ze względu środowisko zamieszkujących je mieszkańców. Proszę o
opinię.
Dziekuje
Pozdrawiam
Agnieszka
Obserwuj wątek
    • valllia Re: Ulica Ślaska ? 07.07.06, 11:58
      Ulica Śląska, to jeden z głównych przelotowych traktów Gdyni - można nią
      dojechać do... Berlina. Blisko stad do dworca PKP, a do centrum spacerem 15
      minut.Są przy niej bardzo eleganckie biurowce np. Prokomu i Chipolbroku, ale i
      dość zwyczajne kamienice. Z pewnością minusem jest duży ruch samochodów.
    • Gość: pixi Re: Ulica Ślaska ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 13:24
      Urozmaiceniem jest również bliska SKM.
      Po tygodniu będziesz znała rozkład jazdy z/do Gdyni Głównej.
    • Gość: kasia Re: Ulica Ślaska ? IP: *.gdynia.mm.pl 07.07.06, 14:53
      plan
      members.lycos.co.uk/thadeush/index.htm
      albo
      www.trojmiasto.pl/ i zakładka Różne » Mapa

      a tu znajdziesz trochę fotek między innymi z ulicy Śląskiej ;))
      www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=206434
      www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=298332&page=1&pp=20
      • Gość: ania Re: Ulica Ślaska ? IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 07.07.06, 17:41
        Piekne zdjecia.Mieszkamy teraz w Stanach ale moja druga polowa pochodzi z Gdyni
        ja mieszkalam w tym miescie 10lat wiec z przyjemnoscia obejrzelismy Twoje
        zdjecia
        • Gość: kasia Re: Ulica Ślaska ? IP: *.chello.pl 07.07.06, 18:42
          ja tylko podałam linka do tych zdjęć :)) to ich autorom należą się podziękowania:))))
    • c.kapturek Re: Ulica Ślaska ? 07.07.06, 21:50
      ul ślaska zwłaszcza jej część od morskiej aż do skrzyżowania przy wiadukcie,
      z piłsudskiego można spokojnie oblecieć pieszo. mniej wiecej na środku można
      tunelem pod kolejką przejść na drugą stronę na ul żwirki i wigury przy
      ul. władysława 4 a stamtąd już manewrować na centrum i do skwerku, plażę itp. i to spokojnie spacerkiem, często spaceruję wiec to nie zajmuje aż tak wiele czasu wbrew pozorom. czasem traktkiem czy autobusem w korkach dłuzej się jedzie:D
      tu plan miasta
      wystarczy wklepac nazwe ul i pokaże co i jak.
      (kasia zapodała w linku fotasy z ul śląskiej, ale tam są widoczne raczej tylko
      te od Geana po sanipor wzdłuż płyty redłowskiej;)
    • Gość: Admika2 Bardzo dziekuje !!! n/t IP: *.futuro.kielce.msk.pl 08.07.06, 08:32
      • x2468 Re: Bardzo dziekuje !!! n/t 08.07.06, 10:15
        Do plazy 10 minut na piechote.
        • martaa_85 Re: Bardzo dziekuje !!! n/t 08.07.06, 19:56
          Mieszkam na Śląskiej i wszyscy mi zazdroszczą, że wszędzie blisko. i na plaże,
          dworzec pkp,skm..etc -wszędzie na piechotke:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka