ludwik112
25.01.07, 08:56
Od tego 2007 r, będę mieszkał razem z rodzinką w Wielkim Kacku. Chcielibyśmy
zaprzyjaźnić się z kimś, porozmawiać o terenie jaki będzie nas otaczać.
Do jakich sklepów warto zajrzeć (to dla zony), gdzie szkoła..itd.
Nasze lokum będzie znajdować się niedaleko ulicy Starodworcowej. Czekam na
odzew