Dodaj do ulubionych

Szukam ludzi z Wielkiego Kacka

25.01.07, 08:56
Od tego 2007 r, będę mieszkał razem z rodzinką w Wielkim Kacku. Chcielibyśmy
zaprzyjaźnić się z kimś, porozmawiać o terenie jaki będzie nas otaczać.
Do jakich sklepów warto zajrzeć (to dla zony), gdzie szkoła..itd.
Nasze lokum będzie znajdować się niedaleko ulicy Starodworcowej. Czekam na
odzew
Obserwuj wątek
    • Gość: wuka Re: Szukam ludzi z Wielkiego Kacka IP: *.pro-internet.pl 26.01.07, 19:18
      poszukaj na
      gdynia-wielki-kack.mojeosiedle.pl/
    • mast1 Re: Szukam ludzi z Wielkiego Kacka 26.01.07, 22:14
      Witaj,]
      Mieszkamy na Fikakowie - to osiedle "na górce" powyżej Starodworcowej. Zapraszam
      na priv: mgms@interia.pl Chętnie podzielę się informacjami :)
    • Gość: mw dobrze trafiłeś! IP: *.gdynia.mm.pl 30.01.07, 00:10
      Świetna okolica! Mieszkałem wiele lat po drugiej stronie, na Karwinach, ale
      Kack, łaki za torami i las w stronę Sopotu to moje ulubione miejsca. Będzie
      gdzie spacerować, jeździć na rowerze. Szkoła też blisko (kiedyś nr 20, nie wiem
      czy się nie zmieniło). Ze sklepami trochę gorzej, ale podstawowe produkty
      spożywcze dostaniesz.
      Jak chcesz się dowiedzieć nieco o historii tego miejsca, to spróbuj znaleźć
      książkę "Z dziejów Wielkiego Kacka", opublikowała ją jakieś półtora roku temu
      Zofia Żywicka. Jakby co, autorka mieszka na ul. Żuławskiej (chyba 6)i może
      załapiesz się na egzemplarz z autografem.
      tutaj więcej o książce:
      www.forum.dawnygdansk.pl/viewtopic.php?t=1664
      Gdyby interesowała Cię historia pobliskiej kolei (ulice Starodworcowa,
      Nowodworcowa mówią same za siebie) to zajrzyj na:
      www.rzygacz.webd.pl/index.php?id=2,46,0,0,1,0
      www.rzygacz.webd.pl/index.php?id=2,50,0,0,1,0
      pozdrawiam
    • jolka_sz Re: Szukam ludzi z Wielkiego Kacka 31.01.07, 09:33
      Hej! Mieszkam w okolicach Starodworcowej. Chętnie służę informacjami. Pisz na
      priva.
    • olga1974 Re: Szukam ludzi z Wielkiego Kacka 31.01.07, 12:46
      wow, ciekawy pomysł, żeby już pół roku przed wprowadzeniem się szukać znajomych
      za pomocą forum internetowego ! nigdy na to nie wpadłam, chociaż dotkliwie
      odczuwam brak jakichkolwiek przyjaciół w 3mieście. takie okropne czasy nastały.
      mieszkam jedną ulicę dalej od twojej docelowej.
      Nie mamy dzieci niestety, więc marne szanse na bliższe zaprzyjaźnienie,
      stwierdzam to na podstawie dotychczasowych prób zaprzyjaźnienia się ludźmi
      którzy mają dzieci. pojawia się brak wspólnych tematów do rozmów, no bo o czym
      można rozmawiać, jeżeli ktoś ciągle o swoich dzieciakach nawija.
      Jeśli twoja żona chce zapisać się na jakiś fitness, to zapraszam. właśnie
      szukam ofiary, która chciałaby mi towarzyszyć !
      ok, rozpisałam się za bardzo.
      • alice75 Re:Olga 31.01.07, 18:57
        Olga, a gdzie polecasz fitness? Ja mieszkam na fikakowie, chciałam zacząc
        chodzić do tutejszego klubu, ale moźe masz coś jeszcze?
        • olga1974 Re:Olga 01.02.07, 10:50
          chodziłam kiedyś na aerobik do szkoły na staffa, ale średnio podobało mi się
          tam za bardzo. teraz mam ulotkę, coś nowego na ul. buraczanej, chyba "fresh"
          się nazywa. ciągle się tam wybieram, ale wiem że samej będzie mi brakowało
          motywacji. z fikakowa to trochę kawałek !


    • ludwik112 DZięki za odzew 31.01.07, 21:59
      Bomba!! Autorka na Żuławskiej? Świetnie.
      Z moją żoną nie ma problemu, nie gada całymi dniami na temat dzieci (mamy
      jedno), lubi towarzystwo a i sami mamy znajomych bezdzietnych. Cieszę się, że
      odpisaliście.
      • olga1974 Re: DZięki za odzew 01.02.07, 10:53
        na nowodworcowej ! jakby co to proszę pisać na maila gazetowego :) dla
        sprostowania: nie mam nic przeciwko rodzinom z dziećmi. miałam wczoraj kiepski
        nastrój i mnie poniosło trochę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka