Dodaj do ulubionych

Druga porażka Prokomu we Włocławku

IP: *.chello.pl 02.05.07, 00:22
Kijewski ---
Obserwuj wątek
    • Gość: pac PACEK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.07, 08:57
      Dlaczego trener Kijewski wpuszcza na boisko Pacesasa? Przecież on się nadaje do
      II ligi! BO NIE MA ROZGRYWAJąCYCH, NIE MA WYBORU. GDZIE JEST HAMILTON?!
    • Gość: DS dlaczego? dlaczego? dlaczego? pyta redaktor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.07, 09:08
      Trener Kijewski nie ma pomysłów na grę, jak widać. chciał być sam, jest sam. I
      cóż za efekt? Gracze z Anwilu na prawdę są lepsi, to im należy się zwycięstwo.
      SA LEPSI! Trzymam za was chłopcy kciuki!
      • Gość: Kibic Re: dlaczego? dlaczego? dlaczego? pyta redaktor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.07, 11:45
        Niestety, Ale Pan euGeniusz jest "świętą krową" w tym zespole!
        I czy nam się to podoba czy nie - tak będzie!!!
        No chyba, że przegrają.. (brutalne acz prawdziwe) to może wtedy, kiedy Euroliga
        odpłynie do Włocławka skończą sie sentymenty sponsora i zgodzi się na zmianę na
        stołku trenerskim!
        Bo co to za trener, który nie ma pomysłu na grę, na zmiany... i siedzi na ławce
        z rękami w kieszeniach!
        Czy on wie, że jest coś takiego jak "czas" ?! Że może wziąć przerwe..?
        No tak... ale po co? Co on by wtedy powiedział zawodnikom?! ;-)
        • Gość: vc Re: dlaczego? dlaczego? dlaczego? pyta redaktor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.07, 14:57
          Swięta prawda.... smutne to.
    • Gość: Kos Druga porażka Prokomu we Włocławku IP: *.gdynia.mm.pl 02.05.07, 19:48
      text jest taki jak włocławek. przeraźliwie jednostronny i w tonie "jaki to anwil
      cudowny a prokom zły". dostaniecie w tyłek 4:2 i będziecie sobie gadać na
      sędziów. 4 miejsce!
      • Gość: xcc Re: Druga porażka Prokomu we Włocławku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.05.07, 20:24
        w dupe to dostaniemy my, niestety
    • Gość: mp Druga porażka Prokomu we Włocławku IP: *.160.wmc.com.pl 02.05.07, 21:42
      Jedynym ratunkiem dla Prokomu jest większy budżet, bo z tymi marnymi 20
      milionami to oni naprawdę niewiele mogą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka