Dodaj do ulubionych

Pecunia non olet

16.03.09, 21:50

Od czasów Chrystusa nic się nie zmieniło poza nazwą. Faryzeusz i celnik to
dziś ksiądz i urzędnik skarbówki.

Lepiej już kraść jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej, jak mawiał Kwinto.

Obserwuj wątek
    • marconius Pecunia non olet 17.03.09, 03:39
      O ty biedny nieswiadomy narodzie. Banda czarnych krukow, pozbawiona wszelkich
      moralnych zachamowan, nie gardzi milionami z przestepstwa a zwalniani
      stoczniowcy bija balwochwalczo czolem ku chwale tych zdegenerowanych moralnie
      krwiopijcow.
      Zal mnie ciebie narodzie.

      anons towarzyski dla pan po piecdziesiatce
      www.atlantspace.de/anons/index20.html
    • Gość: geodeta Pecunia non olet - felieton IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.09, 12:01
      Duża linijka pilnie potrzebna!
    • bopin krytyka 23.03.09, 10:34
      Autorka poucza kapłanów kościoła, w którego zyciu nie uczestniczy. A co ją ten
      kościół obchodzi? hmmm teraz weźmie się za popów, bo tez nie jest prawosławna?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka