Dodaj do ulubionych

ranking wkładek laktacyjnych

19.10.04, 17:46
napiszcie jakich używacie, jakie lubicie.
Kupiłam sobie przed porodem Canpola. byłam zadowolona, ale wydawały mi się za
duże. Teraz mąż mi kupił Johnsona, ale poza tym, że są mięcitkie - to
strasznie przeciekają i zbrylają się.
Koleżanka zachwala Gerbera, że cienkie i chłonne. Jeszcze nie zdążyłam
przetestować.
A Wy??
Obserwuj wątek
    • mwr1 Re: ranking wkładek laktacyjnych 19.10.04, 18:00
      Z tych co testowalam ulozylabym nastepujacy ranking:
      1. bella
      2. johnson
      3. gerber (niewyprofilowane)
      4. canpol (duze i niewygodne).
      pozdrawiam
    • klubiale1 Re: ranking wkładek laktacyjnych 19.10.04, 18:36
      Mój ranking:
      1. Bella
      2. J&J
      3. Avent (dość małe , a plasterki nie pomagają w utrzymaniu wkładki na miejscu)
      • camille1 Re: ranking wkładek laktacyjnych 19.10.04, 19:40
        Mój ranking:
        1. Chicco sensitive (bez porównania z innymi)
        2. J&J (fajnie profilowane, ale czesto robi się mokry kompres)
        3. Gerber (nieprofilowane, przeciekają)
        4. Bella (atut - tanie)
        Innych wkładek nie testowałam
    • aneta76 Re: ranking wkładek laktacyjnych 19.10.04, 20:20
      Uzywalam tylko belli i Johnson. Pierwsze byly moim zdaniem fatalne, zostawaly
      mi po nich na piersiach meszki bawelnianie... Te drugie byly w porzadku.
      • sakada Re: ranking wkładek laktacyjnych 19.10.04, 20:29
        Ja używałam wkładek Avent'u i byłam bardzo zadowolona.
    • mascarbone Nr 1 CANPOL 19.10.04, 21:21
      Dla mnie najlepsze były wkładki canpola - duże to zaleta(bo miały co wchłaniać,
      oj miały!), pozostawiały uczucie suchości, czego nie dawały inne, które
      przeciekały i tworzyły mokry i zimny kompres. Próbowałam jeszcze johnsona i
      takie w niebieskim pudełku(zapomniałam nazwy).
    • edzio_grubas Re: ranking wkładek laktacyjnych 19.10.04, 21:50
      A ja uzywam wkladek Aventu, tych wielokrotnego uzytku. Jestem z nich zadowolona
      a przy okazji zaoszczedzilam kase, bo wczesniej paczka jednorazowek starczala
      mi na 3 dni.
    • janka741 Re: ranking wkładek laktacyjnych 19.10.04, 23:07
      Ja na początku używałam Johnsona,ale nie sprawdziły się. Bella - są ok, ale
      ostatnio dla testu kupiłam wkładki firmy TUF-i. Super chłoną i dzięki
      plasterkom są zawsze na właściwym miejscu.
      Pozdrawiam
      • augustia Re: ranking wkładek laktacyjnych 19.10.04, 23:27
        zdecydowanie polecam wkładki chicco. są może duże, ale fantastycznie chłoną.
        testowałam też gerbera ale nie zdały egazaminu.


        pozdrawiam
    • tupelo Re: ranking wkładek laktacyjnych 19.10.04, 23:28
      Ja bylam najbardziej zadowolona z Penatenu, sa dobrze wyprofilowane, dobrze
      chlona. Canpol nie byl taki zly. Bella - za sztywne, wiecej ich nie kupie. Mam
      tez wkladki wielorazowego uzytku Aventu, ale zupelnie mi nie odpowiadaja, bo sa
      sztywne i sie odznaczaja.
      • penelina Re: ranking wkładek laktacyjnych 20.10.04, 01:47
        Ja też polecam Chicco.Zresztą,ja mam totalnego fisia na punkcie tej firmysmile

        Pozdrawiam.
        • dagle do penelina 20.10.04, 11:27
          ja tez mam bzika na punkcie CHICCO< napisz, co masz z Tej firmy? ja mam narazie
          wozek C1, ten super wypasiony, ale planujemy, jak synek sknoczy 6 mcy kupic mu
          krzeselko z tacka MAMMA DOUBLE TRAY
          • penelina Re: do dagle 20.10.04, 20:37
            Dagle,
            ja mam prawie wszystkie akcesoria Chicco,wózek mam 6WD LX(rewelacja,teraz sama
            spacerówka,Amelka ma już prawie 13 miesięcy;poza tym,kiedy ja byłam na etapie
            kupna wózka-C1 jeszcze nie było...),fotelik Chicco Max 3(wcześniej
            Synthesis),łóżeczko Caddy,sporo ubranek,buty,wszystkie zabawki+akcesoria do
            karmienia-talerzyk,łyżeczka,kubek.Natomiast krzesełko mam BebeConfort,model
            Omega-o dwie klasy lepszy,niż Chicco Mamma.Krzesełko Chicco to,moim zdaniem-
            zupełnie chybiony przyrząd.Zdecydowanie więcej możliwości i regulacji ma
            BebeConfort;poza tym,BBC po złożeniu jest mały i zgrabny,a Chicco dalej zajmuje
            pół pokojusmileCenowo się nie różnią(BBC-650PLN),ale funkcjonalnością Chicco się
            nie umywa do Conforta.
            I ciągle chodzę do Chicco na Medweckiego i wypatruję kolejnych gadżetów...

            Pozdrawiam.
        • mamamarcysi Re: ranking wkładek laktacyjnych 20.10.04, 20:20
          Ja zaczęłam od Johnsona, ateraz używam Belli. Są cieńsze i nie przesiąkają tak
          szybko
    • larenata Re: ranking wkładek laktacyjnych 20.10.04, 09:18
      Ja polecam Hartmana. Duże i dobrze chłoną. Potem J&J. Canpola - nigdy więcej!!
    • sylwia.ax Re: ranking wkładek laktacyjnych 20.10.04, 09:53
      Zdecydowanie Bella są najlepsze, bo mięciutkie, wygodne i tanie. POza tym
      używałam JOnsona i Penatenu, ale w ostateczności kiedy nie było Belii w aptece;
      no i jednak nie bardzo mi one pasowały. Próbowałam też Aventu - i chyba im
      dałąbym 2. miejsce - po Belli.
      Pozdrawiam,
    • margarettka Re: ranking wkładek laktacyjnych 20.10.04, 11:37
      Ja uzywalam J&J i bylam zadowolona.
    • bruksia Re: ranking wkładek laktacyjnych 20.10.04, 19:10
      od początku zadowolona byłam z belli. nie przeciekają, dużo chłoną i cena
      aktakcyjna - w supermark. nawet po 6 zł
    • kasiarad Re: ranking wkładek laktacyjnych 20.10.04, 20:10
      Ja używałam najpierw belli, potem johnsona, ale bardzo szybko zrezygnowałam i
      przestawiłam się na gerbera (poleciła mi koleżanka). Uważam, że są super. Przede
      wszystkim są cieniutkie i nie przeciekają jak powyższe. Nie odczuwam, że je
      noszę. Jedyna wada to ta, że nie wszędzie można je kupić.
      Pozdrawiam
      Kacha i Kacpi
    • anetakd Re: ranking wkładek laktacyjnych 20.10.04, 20:26
      Używałam Belli, J&J. Aventu i Penaten. Najlepsze były te Avent, ale są za
      drogie. Bella szybko mi przeciekały i miałam po nich czerwone ślady na
      piersiach. Penaten i J&J to prawie to samo, i jakościowo i cenowo - są dość
      fajne.
    • niusia1803 Re: ranking wkładek laktacyjnych 20.10.04, 20:28
      Ja używałam canpolu, penatena, J&J, Gerbera i Hartmanna Fixies - te ostatnie
      najbardziej mi odpowiadaja, bo b. dobrze chłoną i nie pozostawiają niteteczek
      na brodawkach.
      • rene.p Re: ranking wkładek laktacyjnych 20.10.04, 22:44
        Czy naprawdę żadna z Was nie używała wkładek NUK?! Ja do tej pory testowałam
        trzy tzn. NUK , Bella i J&J. Bella według mnie jest fatalna - bardzo szybko
        przemięka. J&J są bardzo przyjemne w dotyku i ładnie wyprofilowane, ale ja
        odczuwam czasami nieprzyjemne uczucie "przyklejenia" się do nich brodawek.
        Za to NUK - same plusy! Cienkie, bardzo chłonne i mają przylepiec, aby lepiej
        trzymały się biustonosza. Polecam!
    • ibirka Re: ranking wkładek laktacyjnych 21.10.04, 11:09
      Ja mam wielorazowych Aventu i żadne inne się do nich nie umywają. W razie
      konieczności używam najtańszych supermarketowych, bo nie wiem po co mam wydawać
      kasę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka