Dodaj do ulubionych

witaminka D

22.05.08, 19:43
Witam.Podaję synkowi wit. D w postaci vigantolu ( tak polecił
pediatra), ale dozowanie jednej kropelki maleństwu jest uciażliwe bo
nie ma dozownika.Pytanie- Mogę zmienic na jakis preparat z
dozownikiem aby podawać witaminkę małemu bezposrednio do dziubka?,
jesli tak to jaki?
Obserwuj wątek
    • orgellaa Re: witaminka D 22.05.08, 21:21
      ale vigantol łatwo sie podaje... potrząsam nim na tyle długo, aż wyskoczy 1
      kropelka i tyle...
      czy może czegoś nie wiem?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka