Dodaj do ulubionych

moja córka śpiewa- 2m-ce

26.01.09, 14:16
Witajcie
Od kilku dni włączam mojej dwumiesięcznej córeczce płyty z muzyka dla bobasa i
ona wtedy zaczyna wydawać przeciągłe dźwięki, raczej radosne niż i przestaje
jak wyłączam. więc napisałam że śpiewa.
nie proszę o radę tylko pisze to jak taka ciekawostkę. Nie wiedziałam, że
dzieci tak lubią muzykęsmile)
Obserwuj wątek
    • goshiaaa Re: moja córka śpiewa- 2m-ce 26.01.09, 15:31
      U mnie jest podobnie - moja córeczka (2 mies.) też uwielbia muzykę. Jak tylko
      usłyszy "swoje" przeboje cała zaczyna się ruszać - pracuje rączkami i nóżkami smile
      Do tego wydaje śmieszne dźwięki. Tak naprawdę wesołe piosenki (+ moje wygłupy)
      to jak na razie jedyny sposób by ja naprawdę rozśmieszyćsmile
      A jaką płytę włączasz swojej córeczce, jeśli mogę zapytać?
    • scarlet_s Re: moja córka śpiewa- 2m-ce 26.01.09, 22:45
      Świetnie! Muzykalna dziewczynka. Moje dzieciaki też od małego
      piewały. A synek po przyniesieniu ze szpitala nie wydawał innych
      dźwięków, tylko: "hej" lub "ej". Strasznie śmieszne to było. Też
      piszę to jako ciekawostke smile
    • memphis90 Re: moja córka śpiewa- 2m-ce 27.01.09, 12:23
      A jaka jest ta muzyka "dla bobasa"? Bo ja z ciekawości odpaliłam ostatnio jakieś
      internetowe radio dla dzieci i ryknęło mi takie umca-umca disco (rzekom było to
      "jesteśmy jagódki"), że szybko wyłączyłam... O wynalazkach typu smerfne hity nie
      wspomnę, brrr... I teraz się boję kupować cokolwiek z piosenkami dla dzieci,
      żeby nie trafić znów ta jakiś badziew. Warto zainwestować w te płytki "dla bobasa"?
    • mama2chlopakow Re: moja córka śpiewa- 2m-ce 27.01.09, 16:12
      www.allegro.pl/item528628738_muzyka_bobasa_swiatowy_hit_super_promocja.html
      to są te płytki
      mozna z netu ściągnąć wink jak się dzieciakom spodoba to warto
      inwestowaćsmile no chyba ze człowiek mały jesczce ale to może jak córa
      wiosny82 zacznie śpiewac to bedziesz wiedziała.Mój jak był maleńki
      to przy tej muzyce przestawał beczeć,dobre i to

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka